200 TL Üzeri Kargo Bedava

Evden Çalışma

Country tarzda sakin bir çalışma odası

Hikâyesi 1900'lü yıllara uzanan Country tarzı, daima popüler olan dekorasyon stillerinden. Siz de yalın, ferah ve sakin bir yaşam alanı yaratmak için önerilerimizi keşfedin.

İyi tasarlanmış bir çalışma ortamı, daha üretken ve verimli olmak demek. Rengiyle yaratmak istediğiniz tarza uyum sağlayacak çalışma masası, tasarımıyla da hayatınızı kolaylaştıracak.

Devamını Gör

Rabi

Beyza Country Çalışma Masası

3.479.00 TL

Odanızda alternatif bir çalışma alanı oluşturmaya ne dersiniz? Kanepenize istediğiniz kadar yaklaştırarak çalışabileceğiniz laptop sehpasında, kahvenizi yudumlamanın keyfi bambaşka.

Devamını Gör

Garaj Home

Öğrenme Masası Laptop Sehpası Antik Beyaz

1.120.00 TL

Beyaz, yeşil ve mavi... Doğada en çok bulunan üç renk, yaşam alanlarına sakin bir enerji katar. Bu anlayışla seçtiğiniz kitaplığı, dekoratif objeler, vazolar ve sevdiğiniz kitaplarla dekore edebilirsiniz.

Devamını Gör

Rabi

Beyza Country Kitaplık

2.709.00 TL

Berjer, Country tarzın önde gelen figürlerinden biri. İndigo mavisi berjeri, kitaplığın önünde kullanabilir, en sevdiğiniz kitapları dingin bir atmosferde okuyabilirsiniz.

Devamını Gör

ZE10 Design

West Monreo Tekli Koltuk Indigo Mavi

6.839.00 TL

Açık ve koyu renkli çizgilerden oluşan perde ile çalışma odanızın aydınlığını istediğiniz gibi yönetin. Bej rengin doğallığı ve perdenin modern tasarımı, dekorasyon stilinizi tamamlayacak.

Devamını Gör

Koçtaş Basic

Zebra Perde Eko Bej 140*200

699.90 TL

Akşam saatlerinde konforlu ve verimli bir çalışma ortamı yaratmak için masa lambasına ihtiyacınız var. Beyaz lambayı, masanın üzerinde konumlandırarak verimli çalışmalarınızı aydınlatabilirsiniz.

Devamını Gör

Avec

Beyaz Masa Lambası AV-811 Beyaz

799.90 TL

İlham Alabileceğiniz Diğer İçerikler