200 TL Üzeri Kargo Bedava

Botanik Yaşam

Bahçenizi Şık ve Keyifli Bir Yaşam Alanına Dönüştürün!

Yaz geliyor! Bahçenizi, her anından keyif alacağınız bir yaşam alanına dönüştürmenin tam zamanı... Dekorasyon önerilerimize göz atarak evinizin stilini ve konforunu açık alana taşıyabilirsiniz.

Bahçenizde sevdiklerinizi ağırlayacağınız günler adım adım yaklaşırken kullanışlı ve şık bir yemek setine ihtiyacınız olacak. Açık havaya uygun, kolay temizlenir malzemeden üretilen masa ve sandalyeler en keyifli buluşmaların merkezi olacak.

Devamını Gör

Fiona Wicker 4 Kişilik Bahçe Masa Takımı

14.990.00 TL

İncele

Gündüz hazırladığınız sofraları güneşten koruyacak bir şemsiyeye ne dersiniz? Üstelik modern çizgilere ve harika bir tasarıma sahip. Masanın tam üzerine konumlandırdığınız şemsiyle ile bahçede geçireceğiniz zamanı istediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

Devamını Gör

Garden Yandan Kollu Şemsiye Yeşil

4.999.00 TL

Bahçe keyfinizi başka bir boyuta taşıyacak mobilya kuşkusuz salıncak. Yeşilin doğallığını, ahşabın sıcaklığıyla buluşturan bu model bahçenize çok uygun bir seçim. Öğle uykularının, sakin molaların adresi şimdiden belli...

Devamını Gör

Aida Swings

Roma 2000 Salıncak, Balkon salıncağı, 3 kişilik salıncak, ahşap salıncak, ahşap bahçe salıncağı, teras salıncağı, balkon salıncağı, rattan salıncak, veranda salıncağı, ahşap salıncak modelleri, salıncaklar, Koyu Yeşil

14.490.00 TL

Yemek setiyle uyumlu bir oturma grubunu tercih etmek iyi fikir. Naturel renklerle tasarlanmış masa ve sandalyeler hem bahçenin stiline eşlik edecek hem de uzun saatler sizi rahat ettirecek.

Devamını Gör

Fiona Wicker 4 Kişilik Oturma Takımı

11.990.00 TL

Bahçe eşyalarını nerede koyacağınızı düşündünüz mü? Pastoral esintiler taşıyan depolama ünitesi, rengi, tasarımı ve ahşap dokusuyla bahçenizde en sevdiğiniz mobilyalardan biri olacak. Eldivenler, çizmeler, el aletleri...

Devamını Gör

Mandu

Ahşap Bahçe Depolama Dolabı Radius Çatılı 790 Litre

13.490.00 TL

Bahçe keyfi, barbekü ritüeliyle taçlanır. Alt rafına mutfak aksesuarlarını dizebileceğiniz mangal, iki pişirme alanıyla kalabalık buluşmalara imkân tanıyor.

King Mangal XMTL-05

4.749.00 TL

Geleneksel çizgilerle bahçenizi ışıklandırmanın yolu, çime dikilen aydınlatma direkleri. Yaz akşamlarında bahçenizi aydınlatmak ve açık alanda yarattığınız şık alanı tamamlamak için harika bir seçim olacak. Son dokunuşla bahçeniz artık yaza hazır!

Devamını Gör

Avonni

Bahçe Aydınlatma Bsu/68179/bsy

2.000.70 TL

İlham Alabileceğiniz Diğer İçerikler