200 TL Üzeri Kargo Bedava

Botanik Yaşam

En Küçük Balkonu Bile Ferah ve Huzur Veren Bir Alana Dönüştürmenin İpuçları

Günümüzde balkonlar genelde küçük tasarlanıyor ancak bu kullanışlı ve zevkli bir alan yaratmaya engel değil. Küçük balkonlar için hazırladığımız dekorasyon fikirlerinden ilham alarak evdeyken dışarıda olmanın keyfini dileğiniz gibi yaşayabilirsiniz.

Krem rengi, ahşap dokulu katlanır sandalyeler stiliyle doğal ve şık, tasarımıyla çok pratik. İhtiyacınız olduğunda sandalyenize oturarak açık havanın tadını çıkarın, olmadığında kaldırarak balkonunuzda alan yaratın.

Devamını Gör

İnterbuild

Sofia Katlanabilir Bahçe Sandalyesi 88 Cm 2 Adet Organik Beyaz

4.180.00 TL

Balkon zemininde yer kaplamayan bir masaya ne dersiniz? Balkon duvarına asarak kullanabileceğiniz katlanır masa, yazın çok işinize yarayacak. Bitki çayları, dekoratif çiçek ve mumlar, bazen de sevdiğiniz kitaplar... Hepsi elinizin altında!

Devamını Gör

İnterbuild

Toronto Katlanır Ve Ayarlanabilir Balkon Masası Ayarlanabilir Fsc Akasya Ağacı Organik Beyaz

3.165.00 TL

Tekerlekli servis masası, balkonda en çok kullandığınız mobilyalardan biri olacak. Yaz sofralarında ihtiyaç duyduğunuz malzeme ve aksesuarları raflara dizebilir, masanızı kullanmadığınızda dışarı çıkarabilirsiniz.

Devamını Gör

İnterbuild

Masif Akasya Holger Mutfak Servis Arabası Organik Beyaz

4.400.00 TL

Sadece akşamları değil, gündüzleri de balkonunuzda rahat rahat vakit geçirebilmek için kullanışlı bir şemsiye olmazsa olmaz. Peki nasıl bir şemsiye seçmelisiniz? Taban kısmı dar, kompakt tasarımlı bir model, balkonunuzu daha ferah gösterecek.

Devamını Gör

Eğilebilen Plaj Şemsiyesi 200 cm

879.00 TL

Küçük alanları doğru dekore etmenin yollarından biri, duvarları akıllıca kullanmak! Yalın tasarımlı dış mekân lambası, yaz akşamlarını naturel bir renkle aydınlatırken ekstra yer kaplamayacak.

Devamını Gör

Zita Aydınlatma

Casa Etanj Çerceveli 3000k Siyah

449.90 TL

Balkonunuzda yaratıcı fikirlerle keyifli bir atmosfer yaratmak ister misiniz? Güneş enerjisiyle çalışan solar ışık zinciri, şehir hayatında size taşra romantizmi yaşatacak. Yaz akşamları serin içeceğinizi yudumlarken ışıklara bakarak hayal kurabilirsiniz.

Devamını Gör

Solar Işık Zinciri Şişe 10'lu

549.90 TL

İlham Alabileceğiniz Diğer İçerikler