200 TL Üzeri Kargo Bedava

Botanik Yaşam

Sevdiklerinizle Birlikte Tüm Günü Keyifle Geçirebileceğiniz Bir Teras Tasarlayın!

Teraslar, havalar ısındıkça sevdiklerinizle birlikte tüm gün keyifle vakit geçirmek istediğiniz açık hava odalarına dönüşür. Evdeki herkesin farklı ihtiyaçlarını karşılayacak bir yaşam alanı için bir araya getirdiğimiz dekorasyon ipuçlarımıza göz atın!

Bir teras tasarımındaki anahtar unsur, seçtiğiniz mobilyadır.Fonksiyonel olduğu kadar konforuyla da gün boyu sizi rahat ettirecek oturma takımları terasınızda geçirdiğiniz zamanı vazgeçilmez kılacaktır.

Devamını Gör

Denia Coffee Bahçe Oturma Seti

16.999.00 TL

İncele

Terasınızı güzelleştirmek ve konforlu bir köşe oluşturmak amacıyla tercih edebileceğiniz dış mekan seramikleri farklı desen ve renk seçeneklerine sahiptir. Suya dayanıklı olmalarının yanı sıra, kolay temizlenebilmeleri kullanım kolaylığı sağlarlar.

Devamını Gör

Meriç Gri 45x45 cm Gri

469.64 TL

İncele

Barbeküsüz teras keyfi olmaz. Tekerlekleri sayesinde kolayca yerini değiştirebileceğiniz modeller ile dumanı kontrol altında tutabilir, sevdiklerinizle sağlıklı yemekler paylaşabilirsiniz.

Devamını Gör

Koçtaş Basic

Kömürlü Mangal 44 cm

749.90 TL

'Yağmur yağarsa minderleri kaldırırım ne olacak ki?' diye düşünüyor olabilirsiniz ama nereye? Pratik depolama çözümleriyle terasınızı derli toplu tutabilir, saksılarınızı, tırmığınızı, minderlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

Devamını Gör

Mandu

Ahşap Bahçe Depolama Dolabı (küçük)

10.299.00 TL

Doğa ile bütünleşen terasların vazgeçilmezi ahşabın sıcaklığı ile tasarlanmış mobilya seçimleridir. Düzenli bakım yaptığınızda size senelerce hizmet edecek masa ve sandalyeler terasınızın demirbaşı olacak.

Devamını Gör

Koçtaş Basic

Jamıryo Ahşap Yemek Seti

7.499.00 TL

Yaz akşamları sevdiklerinizle keyifli sohbetlerinize eşlik edecek hafif bir ışık yeterli olacaktır. Bir çok farklı model arasından tercih edebileceğiniz dış mekan aydınlatmaları ile akşamlarınızı uzatabilirsiniz.

Devamını Gör

Avonni

Bahçe Aydınlatma Bap/68137/bsy/m2

4.087.20 TL

İlham Alabileceğiniz Diğer İçerikler