200 TL Üzeri Kargo Bedava

Botanik Yasam

Şehirde Açık Havanın Keyfini Çıkarmak İçin Balkonunuzu Baştan Yaratın!

Balkonlar, evlerimizdeyken açık havanın tadını çıkarabileceğimiz keyif köşeleridir. Kış boyu kapalı kalan balkonlarınızı yaza hazırlamanız, ailenizle ve sevdiklerinizl daha rahat ve uzun vakit geçirebilmeniz için dekorasyon önerilerimize göz atın!

Balkonunuz, lezzetli kahvenizi yudumlayıp kitap okuyacağınız huzurlu alanınız olabilir. Bunun için sade bir bahçe takımı tercih edip, renkli yastıklarla kişisel bir dokunuş katabilirsiniz.

Devamını Gör

Woodesk

Nature Bahçe Takımı 2+sehpa Cpt5506-130

8.299.00 TL

Ahşabın doğallığını ve yeşilin enerjisini pratik bir şekilde bir araya getiren ahşap çim karolar balkonlarınızı sıcak ve konforlu bir yaşam alanına çevirecektir.

Devamını Gör

Ahşap-Çim Karo 30x30 cm

89.99 TL

İncele

Günde 15 dakika bitkilerle ilgilenmek stres seviyenizin azalmasına ve kalp atışlarınızın dinginleşmesine yarıyor. Siz de saksıda yetişebilen sebzeler ve çiçeklerle balkonunuzu mini bir bahçeye dönüştürebilirsiniz.

Devamını Gör

Begonya Saksı Yeşil 21 cm

149.90 TL

İncele

Minimalist seçimler maksimum alan sağlar. Balkonunuzda yeriniz kısıtlıysa katlanabilir masa ve sandalye seçenekleri her santimetre kareyi verimli şekilde kullanmanızı sağlar.

Devamını Gör

Doğal Ahşap Bistro Bahçe Balkon Seti, Göbekli, Yeşil

3.399.00 TL

Tekerlekleri sayesinde hareket imkanı sağlayan ve güneşin açısına göre bitkilerinizin yerini değiştirebileceğiniz işlevsel bir servis arabası balkonunuzun en kullanışlı parçası olabilir.

Devamını Gör

İnterbuild

Masif Akasya Holger Tepsili Mutfak Servis Arabası Altın Tik

4.840.00 TL

Açık havanın keyfini çıkarırken güneş ışınlarıyla köşe kapmaca oynamamak için tercih edeceğiniz bambu stor balkonunuzda yemek yerken ya da çalışırken daha rahat etmenizi sağlar.

Devamını Gör

Ahşap Görünümlü Bambu Stor Perde AF-B114 60x180 cm

254.90 TL

İncele

İlham Alabileceğiniz Diğer İçerikler