65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  22   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Amerikan Kapılar

Amerikan Kapılar

Amerikan kapılar, evlerde ve işyerlerinde sıklıkla karşımıza çıkan ahşap malzemeli kapı çeşididir. Bu kapılar, kasa olarak satın alınabileceği gibi istenildiği zaman sadece kanat olarak satın alınarak farklı kapı kasası çeşitleri ile kombinlenerek de kullanılabilir. Birbirinden farklı görsel özelliklere ve malzemeye sahip olan Amerikan kapılar çeşitli modelleri ile iç mekanlar için dekoratif ve fonksiyonel bir seçenektir.

Etkileyici Görselliğe Sahip Amerikan Kapı Modelleri
Amerikan kapı modelleri ahşap esaslı bir kapı çeşidi olduğundan ürünlerin özellikle kanat kısmında pek çok farklı görsel detaya yer verilebilir. Lambri benzeri işlemelerin sık kullanıldığı ahşap kapılar, bu anlamda farklı tarzdaki iç mekanlara uyumluluk gösterebilir. Daha klasik bir dekorasyona sahip oda ve salonların kapısı için ise klasik lambri detaylarına benzeyen desenlerin yer aldığı Amerikan kapılar tercih edilir. Bazı Amerikan kapılar doğrudan mdf üzerine düz renk ahşap kaplamadan üretilirken, meşe kapıceviz kapı gibi doğal ağaç dokulu Amerikan kapı çeşitleri de mevcuttur. Panel kapı seçenekleri de genel olarak beyaz renkte karşımıza çıkan kendiliğinden desenli kapı panellerinden oluşan kapılar arasında yer alır. Genel olarak hem sağ hem sol seçeneği ile satışa sunulan bu ürünler kendiliğinden kapı koluna sahiptir. Ancak isteğe bağlı olarak bu tip aksesuarları dışardan satın alabilir; Amerikan kapılar arasında kendinize özgü model farklılıkları yaratabilirsiniz.

Amerikan Kapı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
Amerikan kapılar malzeme ve görsel özelliklerine göre sınıflandırılırken fiyatları da bu doğrultuda değişiklik gösterir. Özellikle doğal kaplamalı kapılar, pahalı bir malzemeden üretildiği için daha yüksek maliyete sahiptir ve panel kapılara oranla daha yüksek fiyatlardan satışa sunulurlar. Ayrıca set halinde kanat ve kasanın bir arada satıldığı ürünlerin fiyatları da sadece kasa veya sadece kanat olarak satılan Amerikan kapılar ile kıyaslandığında daha yüksektir. Ancak her türlü satın aldığınız bir Amerikan kapı kanadına uyumlu başka bir kasa da almanız gerekeceğinden dolayı toplama bakıldığında set olarak satılan ürünler sizin için daha avantajlı birer seçenek olabilir.

Her türlü mekanda oda ve banyo kapısı olarak kullanabileceğiniz birbirinden şık ve kullanışlı Amerikan kapılar için siz de Koçtaş'ı ziyaret edebilir; dilediğiniz ürünü online alışveriş kolaylığıyla satın alabilirsiniz.

Daha fazla göster