150 TL Üzeri Kargo Bedava

Amerikan Kapılar

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Fark Yaratan Amerikan Kapı

Günlük hayatın akışını kolaylaştıran, pratik kullanım imkânı sunan, ihtiyaçlarınıza cevap veren eşyaların başında Amerikan kapı modelleri gelir. Günlük olarak zaman geçirdiğiniz ev, işyeri, okul ve pek çok diğer alanda kullanılan Amerikan kapı modelleri mahremiyet, güvenlik, yalıtım ve farklı alanlarda kolaylık sağlar. İnsan yaşamında koruma amacıyla tercih edilen bu ürün pek çok alanda kullanım alanı bulur.

Kilit özelliğine sahip olan ürünler pek çok çeşit ile kullananlara sunulur. Genel olarak iki gruba ayrılan Amerikan kapı modelleri iç ve dış mekân kapıları olarak tercih edilebilir. Hem görünümü hem de işlevsel özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken tasarımlar arasında yer alır. Her yaş grubu tarafından kullanılan ve günlük hayatın ihtiyacına dönüşen tasarımlar farklı ebatlarda üretilir. Kullanılacak alana uyum sağlayan ölçüleri seçmeniz tavsiye edilir.

Farklı ölçülerde sunulan kapı modelleri sunduğu çeşitlilik sayesinde hem dar hem geliş alanlarla uyumu yakalar. Standart ölçülerde üretilen modelleri inceleyerek dilediğiniz tasarıma sahip olabilirsiniz. Amerikan kapı tasarımında kullanılan materyaller markaya göre değişim gösterebilir.

İşlevsel özellik sergileyen Amerikan panel kapı kapıların kullanım alanını genişletir. Keyifle bu ürünü kullanabilir, güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Materyal, tasarım, renk ürünün sahip olduğu çeşitliliğe göre değişim gösterir. Kullanacak ortama uyum sergileyen modelleri tercih edebilirsiniz.

Çerçeve ve kapı tasarımları geniş renk skalasında sunulur. Kullanım alanına uyum sağlayan renk seçeneğinde bulunabilirsiniz. Sunduğu çeşitlilik özelliklerinden yararlanabilir, farklı markalar tarafından üretilen ürünleri ihtiyacınıza uygun olarak tercih edebilirsiniz.

Amerikan Kapı Çeşitleri

Yaşam alanlarının tümünde güvenliğinizi sağlayan hazır Amerikan kapı modelleri ihtiyacınıza cevap verir ve zevkinize hitap eden çeşitlilik sunar. İhtiyacınıza ve zevkinize uyumlu olarak modellere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kullanılan alana farklı bir hava katan çeşitler alanda değişiklik yaratır. İç kapı olarak tercih edilen modeller işlevselliği sayesinde geniş kullanım alanı bulur.

Kapalı alanlara uygun olarak tasarlanan modeller estetik açıdan fark yaratır. Güvenlik ve mahremiyeti sağlayarak hayatınızı kolaylaştıran ürünler kullananlar tarafından yoğun ilgi görür. Özenle tasarlanan ve geniş çeşitlilikte üretilen Amerikan kapı modelleri her ortama ve ambiyansa uyum sağlayan özellikler taşır.

Kaliteli işçilik ile üretilen kapı modelleri hem üretim hem tasarım aşamasında gelişen teknolojiyi takip eder. İç mekanlarda kullanılan bu ürün sahip olduğu özelliklerle diğer mobilyalara uyum sağlar. Zemin, duvar, pencere ile uyum sağlaması önem taşır. Çeşitler arasından seçim yaparken kullanılan alan ile uyum ve bütünlük yaratmaya özen göstermeniz önerilir. Estetik görünüm oluşturmak için alanın sahip olduğu renk tonları ve kullanılan malzemeler önem taşır.

Ahşap, lamine gibi ürünler Amerikan kapı çeşitleri ile uyumu yakalar. Kullanılan ortamda estetik görünüm sunan ürün modelleri avantaj sahibi olmanıza destek olur. Görünümleri ve sunduğu özellikler ihtiyaçlarınızı gidermenize yardımcı olur.

Amerikan Kapı Modelleri

Amerikan kapı modelleri kullananların ihtiyaç ve istekleri göz önünde bulundurularak üretilir. Birden çok özellik taşıyan ürün modelleri farklı tasarımlara sahip olarak yer alır. Cam detayı ile üretilen camlı Amerikan kapı modelleri farklı çerçeve detayları ile dizayn edilir. Model seçenekleri içerisinde yer alan sürgülü Amerikan kapı yay sistemi kullanılarak üretilir. Kolay montajlanan ürün kullananlara avantaj sağlar.

Pratik kullanım sunan ürün modelleri kullananlar tarafından tercih edilir. Dar alanlarda yerden tasarruf etmek için bu modeli kullanabilirsiniz. Açık mutfağa sahipseniz oda ile mutfak arasına set çekmek için Amerikan kapı modellerinden yararlanabilirsiniz.

Geniş renk seçenekleri sunan modeller kullananların beğenisine sunulur. Tek taraflı olarak üretilen modeller evinizin ve kullanan alanın yapısına göre tercih edilebilir. Hayatı kolaylaştıran modeller kolay bir şekilde açılıp kapanır. Pratik şekilde modelleri kullanabilir, uygun ölçülerde seçim yapabilirsiniz. Geniş yelpazede model seçimi sunan Amerikan kapı ürünleri ahşap maddeden üretilir. Bunun yanında PVC malzemeden üretilen modeller de yer alır.

Uzun süre dayanıklı tasarımlar hayatınızı kolaylaştırmanın yanında güvenliğinizi sağlar. İç mekânlarda tercih edilen PVC panel odaların girişinde tercih edilebilir. Okul gibi alanlarda da bu çeşitlerden faydalanabilir, kolay bir şekilde temizliğini sağlayabilirsiniz.

Düz tasarımların yanında farklı geometrik kesim özellikleri de taşıyan modeller kullanılan alanın havasını değiştirir. Modern görünüm elde etmenize katkı sağlar. Banyo, tuvalet, giyinme odası gibi alanlarda farklı renk seçeneklerinden yararlanabilir, kolay temizlenen ürünün sunduğu konfordan yararlanabilirsiniz. Hoş görünüm elde etmek için tarzınızı yansıtan ve ihtiyacınıza cevap veren Amerikan kapı modellerinden yararlanabilirsiniz. 

Amerikan Kapı Özellikleri

Amerikan kapı tasarımları kullanılan materyale bağlı olarak farklı özellikler taşır. İç mekâna uygun olarak dizayn edilen bu ürünler taşıdığı özellikler ile göz doldurur. Ürünlerin taşıdığı özelliklerden bazıları şu şekilde sıralanır:

 • Ahşap kaplama olarak tasarlanan ahşap Amerikan kapı uzun süre dayanıklılık sergiler. Farklı işlemlerden geçirerek tasarlanan kapılar doğal yapısıyla hoş bir hava elde etmenize destek olur.
 • Kolay temizlenebilir ürün kolay kullanım imkânı yaratır. Çizilme, darbe, güneş ışığına karşı uzun süre direnç sağlar. 
 • Uzun ömür vaat eden, parlak görünüm sunan, renkli ve renksiz olarak üretilebilen modeller kullanılan alana pürüzsüzlüğü sayesinde şık bir duruş kazandırır. Ekonomik ve şık olan model özellikleri istenilen ebatta üretilebilir.
 • Kolay monte edebileceğiniz ürün kolay kullanım sağlaması ile fark yaratır. Teknolojiden yararlanarak yalıtım özelliği sunan kapı modelleri yanma ve darbelere karşı uzun süreli koruma sağlar. Akustik özelliğe sahip olan bu ürün modern görünümü ile dikkatleri üzerine çeker.
 • Kaliteli boya kullanarak renklendirilen beyaz Amerikan kapı üzerinden yıllar geçse de renk yapısını korur. Üzerinde leke gibi durumlar oluştuğunda kolay bir şekilde temizlenebilir. 
 • Darbelere karşı direnç gösteren modeller düz ve desenli çeşitleri ile kullananlara sunulur. Bakteri barındırmayan modeller hafif ve pratik olmasıyla kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilir. 
 • Çevre dostu olan ürün geri dönüştürülebilir. PVC materyalinden üretilen modern görüntü sunan modeller ekonomik olması ile geniş kullanım alanı bulur.

Estetik Tasarımlı Amerikan Kapı

Estetik görünüm sunan alan içi aksesuarlar ortamda farklı bir hava oluşmasını sağlar. Açık ve kapalı alanlarda kullanılan Amerikan kapı modelleri sahip olduğu tasarım özellikleri ile yansıtmak istediğiniz havayı alana taşır. Amerikan kapı modelleri sahip olduğu modern görüntüleri ile kullanılan alanın daha düzenli olmasına katkı sağlar. Farklı materyaller kullanılarak üretilen ürünler kullananların ihtiyaçlarına cevap verir. Farklı modeller son yıllarda farklı renk çeşitleri ile göz doldurur.

Tüm dünyada popüler olan ürünlerin başında gelen, zengin özellik taşıyan modeller işlevsel olmasıyla tercih edilen ürün olur. Kaliteli yapıları sayesinde uzun ömürlü olan estetik tasarımlı Amerikan kapı ürünleri farklı renk seçenekleri ile göz doldurur.

Zengin tasarım özellikleri bulunduğu ortama farklı bir hava katar. İç cephe tasarımında kullanılan ürün sahip olduğu teknik özelliklerle ses yalıtımını sağlar. Hem evde hem ofiste kullanılabilir özellik sergileyen modeller ses ve ısı yalıtımı açısından beklentilere karşılık verir.

Hafif olması montaj sırasında avantaj sağlar. Farklı markaların üretiminde olan modeller gerekli testlerden geçirilerek satışa sunulur. Soğuyan havalarda oda içerisinde yer alan ısıyı ve odada yer alan sesi dışarıya çıkarmayan özellik sergileyen modeller hem mimari hem de sunduğu avantajlar ile tercih edilir.

Ev içerisinde yer alan tüm odalarda kullanım alanı bulur. Çıkıntılı, çıtalı farklı tasarımları yer alan modeller şık tasarımları ile kullananlara seçenek sunar. Düz Amerikan kapı ve gösterişli modelleri inceleyerek seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Modern Amerikan Kapı

Modern tasarım özelliklerine sahip Amerikan kapı modeline sahip olmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken noktalar yer alır. Panel kapı ölçüleri ve alan ebatlarının birbiriyle uyum içinde olması gerekir. Tercih edeceğiniz modelin mekânda yer alan parke, laminant ile renk uyum içerisinde olması oldukça önem taşır. Uyum içinde yapacağınız seçimler modern ve şık bir görüntü elde etmenize destek olur.

Son zamanlarda trend olan gri Amerikan kapı modellerini kullanarak alana modern bir özellik kazandırabilirsiniz. Beyaz renk modeli açık renk laminant ile hoş bir uyum yakalar. Alanda kullanılan mobilyalar ve mobilyaların özellikleri seçimleri belirler. Ofis gibi alanlarda da kullanım alanı bulan modeller ortama enerji yayar.

Kolay temizlenebilen ürün sadece nemli bez kullanarak temizlenebilir. Toz ve leke tutmayan özellik sergileyen modeller kullananlar tarafından sıkça tercih edilir. Zevkinize ve kullanılan alana uygun olan camlı ya da camsız modelleri tercih edebilir, güvenle kullanabilirsiniz.

Alanın genişliği, darlığı, kapının açılış yönü seçimlerinizi etkiler. Portatif ve pratik kullanım sunan modeller modern bir atmosfer kazandırabilir. Darbelere karşı dayanıklı olan modeller aynı zamanda izoleli olmasıyla güneş ışınlarına karşı dayanıklılık gösterir. Tüm odalar için kullanım alanı bulan uygun ölçü ve renklerde üretilen Amerikan kapı modelleri çerçeveli tasarımlarıyla estetik görünüm sunar. Kullanacağınız alanın ölçülerine uyumlu olarak model tercihinde bulunabilirsiniz. 

Her Ortama Uyumlu Amerikan Kapı

Her yaş grubu ve her zevke yönelik tasarım özellikleri sunan Amerikan kapı modelleri kaliteli materyaller kullanılarak üretilir. Geniş çeşitlilikte seçim şansı sunan modeller insan hayatını kolaylaştırır. Kullanılan alana farklı hava katan ve işlevsellik sunan ürün genel olarak her alanda tercih edilir. Kullananlara birçok avantaj sağlayan ve zevkinize hitap etmeyi başaran modeli tercih ederek ayrıcalıklı avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Dar alanlarda da kullanım alanı bulan model pratik kullanım imkânı sunması ile alandan tasarruf etmenize olanak sağlar. Sahip olduğu tasarım özellikleri ile modern bir duruş sergileyen Amerikan kapı modelleri kitlenebilir özellik taşır. Sessiz açılıp sessiz kapanan yapısıyla alanda yer alan diğer kişilerin etkilenmesinin önüne geçer.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte kapı modelleri de gelişim ve değişim gösterir. Geliştirilen modeller arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Modern görünüm sunmak istiyorsanız pratik kullanım imkânı sunan ve hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlayan modelleri tercih edebilirsiniz.

Amerikan kapı camlı modelleri göz alıcı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Modeller ortamda gösterişli hava elde etmenize yardımcı olur. Bu modelleri salon ve oturma odalarında tercih edebilirsiniz. Camın sunduğu zarafet ve modern yapı kullanılan alanda hoş bir görünüm kazandırır. Renk seçenekleri sunan modeller her ortamda uyumu yakalar. Ortamda yer alan diğer aksesuar ve eşyalarla birlikte renk uyumuna özen göstermeniz tavsiye edilir.

Amerikan Kapı Avantajları

Farklı ortamlarda kullanım alanı bulan Amerikan kapı modelleri kullananlara birçok avantaj sağlar. Farklı markalar tarafından üretilen modellerin sunduğu avantajlar fark yaratır. Amerikan kapı avantajları şu şekilde sıralanır:

 • Yaşam alanınızda konforu sunan modeller kolay monte edilebilir.
 • Pratik kullanım imkânı sunan ürün ortama farklı bir hava kazandırır. Kapı modelleri her zevke ve ihtiyaca uygun olarak çeşitlilik sergiler. Kaliteli materyal kullanarak tasarlanan model ortamda yer alan diğer ürünlerle uyumu yakalayan renk seçenekleri sunar.
 • Modeller kullanışlı olması ile kullananların beğenisini kazanır. Bu ürünü iç mekânda güvenle kullanabilir, ses ve ısı yalıtımı özelliğinden yararlanabilirsiniz.
 • Mahremiyet sağlayan, güvenlik ihtiyacını karşılayan ürün kilit özelliği sayesinde istemediğiniz kişilerin özel alanınıza girmesine engel olur. Hırsızlık, saldırı gibi durumlarda bu ürünü kullanarak güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.
 • Sadece ev ortamında değil ofis gibi kapalı tüm ortamlarda kullanılan Amerikan kapılar kullanılan alana ayrıcalık kazandırır. Siyah Amerikan kapı restoran, otel gibi alanlarda dikkatleri üzerine çeken tasarımları alanın hoş bir görünüm elde yakalamasına destek olur.
 • Hemen hemen her mekâna uyum sağlayan Amerikan kapılar ihtiyaçlara cevap verir nitelikte tasarlanır. Güvenlik, yalıtım ve tasarım özelliklerinden yararlanabilirsiniz.
 • Bu ürün hem standart hem de özel ölçülerde üretilir. İhtiyacınız olan Amerikan kapı ölçülerini kendi zevkinize ve tercihinize uyumlu olarak tercih edebilirsiniz.
 • Isı kaybını önleyen modeller odanın ısı yalıtımını sağlar. Var olan oda ısısının düşmesine engel olur.

Amerikan Kapı Fiyatları

Amerikan kapı seçimi yaparken beklentileriniz, tarzınız ve zevkiniz önem taşır. İhtiyaçlarınıza cevap veren, tarzınızı yansıtan ve zevkinize yönelik çeşitleri inceleyerek seçimlerinizi yapabilirsiniz. Farklı özelliklerde üretilen Amerikan kapılar farklı materyallerden, farklı ölçülerde tasarlanır. Model ve renk kategorileri geniş yelpazede kullananlara sunulur. Ürün renkleri ve modelleri kullanılan alana göre farklı özelliklerle karşınıza çıkar. Renk seçenekleri içerisinden zevkinize hitap eden tonları seçebilir ve bu modeli alanda kullanabilirsiniz.

Beyaz renk tonları sıkça tercih edilir. Parkeler ile uyumlu olan renk tonları seçmeniz alanda hoş bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Parkelerle zıt renk seçimi bütünlüğü yakalamanızı zorlaştırabilir. Isı ve ses yalıtımı sağlayan model tercih edebilirsiniz.

Gün içerisinde sıkça kullanılan Amerikan kapı modelleri farklı çeşitlilikte sunulur. Amerikan kapı fiyatları ürünün sahip olduğu özelliklere bağlı olarak değişim gösterir. Ürünün materyal yapısı, rengi, tasarım özellikleri ve sunduğu avantajlar fiyat farklılıklarını oluşturabilir. Farklı markalar tarafından üretilen modeller markanın sahip olduğu fiyat politikasına bağlı olarak farklı fiyatlandırma gösterir.

Bu ürünü en uygun fiyat avantajlarından yararlanarak Koçtaş üzerinden satın alabilirsiniz. Koçtaş ihtiyaçlarınıza yönelik tercih edebileceğiniz kaliteli özellikler taşıyan Amerikan kapı modellerini satışa sunar. Kapı özelliklerine dikkat ederek modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm alanlarda konforlu bir şekilde bu ürünün kullanabilir, Koçtaş mağazalarında ve internet sitesinde en uygun Amerikan kapı fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Amerikan Kapı Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Amerikan Kapı Ölçüleri Nasıldır?

Geniş çeşitlilikte sunulan Amerikan kapı modelleri içerisinde uygun ölçülerde tercih yaparken alanın özelliklerini belirlemeniz gerekir. İhtiyaçlarınızı belirlemek doğru seçim yapmanıza destek olur. Üründen beklenen performansı elde edebilmek için kullanılan alan ile uyumlu ölçü tercihinde bulunmanız gerekir. Amerikan kapı ölçüleri standart olarak 90 x 210 cm olarak üretilir. Kanat payı için 80 cm kullanarak üretilen modeller kasa ile birlikte 90 cm’yi bulabilir. Amerikan kapı ölçüleri özel olarak ölçülerde de tasarlanır. İhtiyacınıza uygun olarak ölçü avantajlarının inceleyebilirsiniz.

Amerikan Kapı Nasıl Seçilir?

Amerikan kapı seçimi yaparken ürünün malzemesi, kapının kilit kısmı, kapı kolu, rengi, tasarım özellikleri seçimlerinizi etkiler. Kullanılan alanla uyumu yakalayan model tercihinde bulunabilirsiniz. Amerikan kapılar arasında seçim yaparken ihtiyaçlarınız, beklentileriniz ve zevkiniz ön planda yer alır. Uzun süreli dayanıklılık sergileyen, ses ve ısı yalıtımı sağlayan kapı seçimi yapmanız önerilir. Modeller arasında karar verirken alanın yapısal özelliğini incelemeniz gerekir. İç mekânda kullanılan Amerikan kapılar yalıtım sağlaması ile işlevsel özellik sergiler. Alanla uyumu yakalayan renge sahip model tercihinde bulunmanız ürünü uzun süreli güvenle kullanmanıza destek olur.

En Çok Satan Amerikan Kapılar Hangileri?

Koçtaş Amerikan Kapılar kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Bolu Amerikan Panel Kapı 87x203 cm 10/13 Beyaz
 2. Toros Amerikan Panel Kapı 87x203 cm 10/13 Beyaz
 3. Bolu Amerikan Panel Kapı 87x203 cm 14/17 Beyaz
 4. Madra Amerikan Panel Kapı 87x203 cm 10/13 Beyaz
 5. Bolu Amerikan Panel Kapı 77x203 cm 10/13 Beyaz
Daha fazla göster
633 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: