750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
13 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Duş Başlıkları

Duş Başlığı

Duş başlığı modelleri kişisel hijyen ve temizlenme için olmazsa olmaz araçlar arasında geliyor. Sabit biçimde duvara monte ya da istenildiğinde ele alınabilen, duvara asılı duş başlıklarının yanı sıra su çıkışında farklı seçeneklere imkan sunan modellerle duş keyfinizi özelleştirmeniz mümkün.  

Duş alma Keyfinizi Artıracak Duş Başlığı Modelleri

Duş başlığı seçerken ilk dikkat edilmesi gereken konu su tasarrufu sağlamasıdır. Su kaynaklarının verimli kullanılmasına yardım eden başlık modelleri ayrıca su faturalarının da azalmasına katkı sağlıyor. Duş kolonu şeklindeki başlıklar klasik kullanıma önem verenler tarafından tercih ediliyor. Duş başlığı modelleri arasında farklı püskürtme ayarları olan fonksiyonlu çeşitler dar alanlarda iyi bir kullanım sunmasının yanında pratik özellikleri ile beğeni topluyor. Elle kullanılabilen duş başlık ürünleri duvara asılı aparatlar yardımı ile konforlu bir duş deneyimi sağlıyor. Tercihiniz sabit duş başlıklarından yanaysa biraz dikkatli olunmasında fayda var. Tavan veya duvara monte edilen bu tür başlıkların evde yaşayan bireylerin boylarına uygun olarak monte edilmesi gerekiyor. Tepe duş başlığı modelleri ise duşlarda yer kaplamıyor ve kolaylıkla temizlenebilme avantajı sunuyor. 

Duş Başlığı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Duş başlığı satın alırken paslanmaya ve kireçlenmeye karşı özel materyallerden üretilen ve su tasarrufu sağlayabilen modelleri tercih etmek gerekiyor. Su püskürtme yapısı sayesinde duşta kullanacağınız suyun miktarını sınırlayıp etkisini sabit tutarak tasarruf imkanı sağlayan başlıkların mikro gözenekleri tazyikli su sağlanmasına yardımcı oluyor. Filtreleme tekniği gelişmiş modeller ise kireç, tortu, pas ve yosunlanma etkilerini en aza indirerek uzun süreli kullanım sağlıyor. Tazyikli ya da yumuşak su akışı sağlayan duş başlıkları seçerek duş keyfine konfor katmak da mümkün. 

Geliştirilmiş ve fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan duş başlığı modelleri Koçtaş'ta! Şimdi Koçtaş’ın geniş ürün çeşitleri arasında keşfe çıkın ve ihtiyacınıza en uygun ürünleri hemen sepetinize ekleyin!

Daha fazla göster