750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Bahçe Feneri ve Meşaleler

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
34 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Bahçe Feneri ve Meşaleler

Bahçenizin şıklığı, en az evinizin dekorasyonu kadar önemlidir. Farklı aydınlatma elemanları ile bahçelerinizi aydınlatırken aynı zamanda kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. Bahçe, balkon ya da terasınızı aksesuarlarla dilediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz. Bahçe feneri ve meşaleler göz alıcı dış mekan unsurları için vazgeçilmez aksesuarlardır.

Işık Kaynaklarını Çok Daha Tasarruflu Kullanabilirsiniz

İdeal dış mekan aydınlatmasını sağlamak için ilk olarak kullandığınız ışığın yoğunluğunu göz önünde bulundurmalısınız. Bahçenizin belirli alanlarını aydınlatan bahçe feneri ve meşaleler; ışık kaynaklarını çok daha tasarruflu kullanmanız için size büyük kolaylık sağlar. Bunun yanı sıra da dekorasyonunuz için kaliteli ürünler seçmek, kullanıcılara uzun vadede büyük fayda getirebilir. Düşük kalitedeki bahçe feneri ve meşaleler ise yağmur ya da kar gibi dış faktörler nedeniyle bir süre sonra deforme olabilir. Bahçe feneri ve meşaleler sayesinde bahçe keyfinizin tadını artırabilirsiniz. Bahçe feneri modelleri arasında bulunan yuvarlak cam fener, metal kare fener, beyaz camlı fener, candle fener, blooma halatlı metal fener ve altıgen metal fener ile çok sade bir tasarımla siz de bahçenizin şıklığını artırabilirsiniz.

Mumluk Ve Süslemelerle Bahçenizi Renklendirebilirsiniz

Bahçe feneri ile birlikte, meşale gibi farklı dekoratif ürünler kullanarak da dış mekanınızda otantik bir ortam oluşturabilirsiniz. Daha uyumlu bir hava yakalamak isterseniz bambu meşale setlerinden yararlanabilirsiniz. Zarif ve kullanışlı yapısıyla dış mekanları aydınlatırken; estetik ve şık bir görünüm de  kazandıran bahçe meşalesi seçenekleri kullanıcıların göz zevkine hitap ediyor. Bahçenizi sadece bahçe feneri ve meşaleler ile değil, çok çeşitli süslemeler ve mumluklarla da renklendirebilirsiniz. Silindir eskitme mumluk, tel mumluk, kare eskitme mumluk, kuş model mumluk, çilekli mumluk, sarı ve mavi masaüstü cam kandil ile birlikte dış mekanlarınızda çok doğal bir görünüm sağlayabilirsiniz. Bahçe feneri ve meşaleleri dayanıklı yapısı nedeniyle uzun süre kullanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Birbirinden dekoratif bahçe feneri ve meşaleler şimdi Koçtaş'ta! Siz de online alışverişin sağladığı kolaylıkla Koçtaş’taki zengin ürün seçenekleri arasından tercihinizi yapabilir ve ihtiyacınız olan ürünleri hemen sepetinize atıp güvenle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla göster