150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bahçe Bankı

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kullanışlı Bahçe Bankları

Bahçe gibi açık alanlarda rahat şekilde zaman geçirmenize olanak sağlayan bahçe bankı farklı dış mekan mobilyaları ile birlikte uyumu yakalar. Açık hava şartlarına karşı dayanıklılık sergileyen malzemelerle üretilen bahçe bankları plastik, ahşap gibi malzemeler kullanır. Göz dolduran tasarımları ve rahatlığıyla dikkatleri üzerine çeken bahçe bank modelleri estetik görünümü ile oturma alanları oluşturmanıza olanak sağlar. Sevdiğiniz dostlarınızla birlikte ya da ailenizle birlikte rahat oturma alanı oluşturmak için bahçe bankları modellerini tercih edebilirsiniz. Balkon, bahçe ve açık alanların tümünde bu ürünler estetik tasarımlarıyla göze hitap eder. Ortalama olarak 3, 4 kişinin rahat şekilde oturabileceği bank çeşitleri farklı markalar tarafından üretilir.

Sahip olduğu tasarım özellikleriyle farklı modeller sunan markalar geniş ürün yelpazesinde kullananlara seçim şansı sunar. Plastik malzemeden üretilen bahçe bankları süs bitkileri kullanarak bahçe alanında konumlandırılabilir. Teras ve balkon gibi alanlara hoş bir görünüm kazandıran bu üründe oturma köşesi oluşturabilirsiniz. Farklı renk ve tasarımlarıyla satışa sunulan ürün geniş seçenekle kullananların isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılar. Kullanılan alanın dekorasyonuna katkı sağlayan bu ürün dinlenmek için kullanılabilir. Kış bahçesi oluştururken bahçe bankları modellerinden yararlanabilir, oturma alanlarından destek alabilirsiniz. Bank modelleri masalı ve masası olarak satışa sunulur. İhtiyacınıza ve tercihinize bağlı olarak masalı modelleri tercih edebilir, konforlu özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Birleşik bu ürünler dayanıklı malzemeler kullanarak üretilir. Açık alanların tümünde kullanıma uygun şekilde yer alır. 

Bahçe Bankları Modelleri

Açık hava alanlarının tümünde kullanım alanı bulan bahçe bankları farklı markaların farklı tasarım özellikleriyle kullananlara sunulur. Her yaş grubuna ve her zevke hitap eden bahçe bankları modelleri her bütçeye uygun tasarımlar sunar. Geniş model seçeneklerini inceleyerek tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun model seçimi yapabilirsiniz. Malzeme çeşitliliği ve tasarım farklılıklarıyla göz dolduran ürün kaliteli tasarım özellikleriyle öne çıkar. Ferforje, metal, plastik, ahşap gibi materyaller kullanarak üretilen bahçe bankları konforlu rahat oturma alanı sunar. Farklı malzemeler kullanarak tasarlanan modeller bahçe ve kullanılan alanla bütünlük oluşturur. Geniş renk seçeneklerinden ve tasarım görünümlerinden yararlanarak bu ürünü birçok alanda kullanabilirsiniz.

Üretilen malzemeler içerisinde yer alan ahşap malzeme naturel görüntü oluşturmanıza destek olur. Ahşap ve ferforje malzemeler birleşerek tasarlanan ürün ön planda yer alır. Genel olarak bu ürünün oturma kısmında ahşap materyal kullanılır. Ürünü canlandırmak ve farklı görünüm sunmak için ferforje kol dayama bölümlerini tercih edebilirsiniz. Siyah renklerin ağırlıklı kullanıldığı bahçe bankları markalara göre renk seçimi sunar. Sarı, yeşil, altın gibi farklı renk seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Sadece oturma alanı sunan oturma bankı yanında masalı modelleri de tercih edilebilir, kullanım avantajından yararlanabilirsiniz. Üstü açık ve kapalı olarak yer alan bahçe bank masa bahçe, tarla, balkon gibi alanlarda kullanım alanı bulur. Kapalı olan modeller güneşli günlerde gölge alanı sunar.

Bahçe Bankları Kullanımı

Dekorasyona farklı bir hava katan bahçe bankları kullanım alanına göre değişim gösterir. Bu ürünün kullanımı son yıllarda artış gösterir. Farklı konsept oluşturduğunuz bahçe, balkon, ev ve teras gibi tüm alanlarda ahşap bahçe bankı modellerinden yararlanabilirsiniz. Dış mekanların tümüne farklı bir hava katan bank çeşitleri ev alanında da kullanım alanı bulur. Yemek masası olarak arkalıklı bank kullanabilir, evinizde farklı konsept oluşturabilirsiniz. Bahçe banklarının ağırlığı üretildiği malzemeye göre değişim gösterir. Kolay taşınabilme özelliği sergileyen modeller dilediğiniz zaman yer değişimine imkan sağlar.

Uzun süre dayanıklılık sergileyen ürün sağlamlık özelliği ile uzun süreli kullanıma uygun olarak üretilir. Farklı renk ve dokularda tasarlanan modeller farklı konseptlerde tercih edilebilir. Bahçe bankları diğer dekorasyon ürünleri ile uyumlu sağlar ve ideal konfor yaratır. Kullanan kişilerin beğenisini toplayan modeller farklı malzemelerle dizayn edilir. Kullanan alan ve kullanılan amaca bağlı olarak materyal tercihinde bulunabilirsiniz. Farklı birçok beklentiye cevap veren ürün modelleri aynı zamanda az yer kaplaması nedeniyle kullananlara avantaj sağlar. Birden fazla kullanım alanı sunan modeller dayanıklı ve sağlam malzemeleriyle uzun ömürlü olur. Bu ürünleri boyayabilir, renk değişikliği yapabilirsiniz. Yer aldığı alana bağlı olarak tasarlanma özelliğine sahip ürün sizi yansıtan görünüme uygun tasarlanabilir. 

Bahçe Bankları Çeşitleri

Bank çeşitleri bahçe alanında kullanılmak için tasarlanır. Farklı iklim koşullarına karşı dayanıklılık sergileyen bahçe bankları sahip olduğu materyal özellikleri ile dikkatleri üzerine çeker. 4 mevsim yaşayan ülkenizde sıcak ve soğuk hava koşularının tümünde arkalıksız bank konforundan yararlanabilir, uzun süre kullanım imkanından destek alabilirsiniz. Çatlamaya, çürümeye ve farklı olumsuz durumların yaşanmasına karşı dayanıklılık sergileyen bahçe bankları aynı zamanda hafif tasarım özellikleriyle kolay taşınabilir. Sıkça bahçe alanında kullanılan bahçe bankları takım olarak da şık görünüm elde etmenize yardımcı olur.

Kalabalık misafir gruplarınızı rahat bir şekilde bu ürünler ile ağlayabilir, bank masa takımı seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Takım şeklinde sunulan çeşitler birden fazla misafiri aynı anda ayarlamanıza olanak sağlar. Balkon, teras gibi alanlarda kullanım alanı bulan ürün genel olarak sade ve minimal tasarım özelliklerine sahip olarak üretilir. Ev içinde de kullanım alanı bulan çeşitler farklı aksesuarlarla farklı atmosfer oluşturmanıza yardımcı olur. Genel olarak evin girişinde konumlandırılan bahçe bank çeşitleri eve pozitif bir hava katar. Son yıllarda farklı konseptlere eşlik eden bu ürün yatak odası, salon gibi alanlarda da kullanım alanı bulur. Evinizde okuma alanı oluşturmak istiyorsanız bu ürünün rahatlığından ve kullanışlılığından yardım alabilirsiniz. Kış mevsiminde dayanıklılık gösteren sandıklı bahçe bankı balkonda konumlandırılabilir ve çeşitli minder ve örtülerle dekorasyona eşlik edebilir. 

Dekoratif Bahçe Bankları

Farklı tasarımlarıyla göz dolduran bu ürün dış mekanların tümünde rahat bir şekilde kullanılabilir. Masalı, sandıklı şekilde çeşitlilik sunan ürün kullanışlı özellikleriyle kullananlar tarafından sıkça tercih edilir. Bahçe, balkon, teras gibi açık alanların tümünü konforlu hale getirmenize destek olur. Ürün çeşitleri park alanında kullanım alanı bulur ve nostaljik görünüm oluşturmanıza yardımcı olur. Bahçe ve balkon gibi alanlarda, dinlenme alanına çevirmek istediğiniz köşe varsa bu ürünün dekoratif tasarım modellerini kullanabilir, alana yansıtmak istediğiniz havayı yansıtabilirsiniz.

Klasik tasarımlarıyla göz dolduran bu ürün alanın ölçülerine uygun farklı ölçü özellikleri sunar. İhtiyacınız olan ölçüye sahip olabilir ve bu doğrultuda seçimler yapabilirsiniz. Oturma olarak kullanım alanı bulan model seçimi yaparken incelenmesi gereken diğer durumlardan biri de ürünün rengi olur. Kullanacağınız alanın geliştiğine göre farklı bank ölçülerine sahip olabilir aynı zamanda sevdiğiniz renge sahip model tercihinde bulunabilirsiniz. Beyaz renk olarak tasarlanan modeller hoş görünümü ile bitkiler ve çiçeklerle uyumu yakalar. Şık görünüm oluşturmanıza olanak sağlar. Aydınlık hava oluşturmak istiyorsanız açık renkli üretilen modelleri tercih edebilirsiniz. Farklı tasarımlara göre farklı işlevsel özellikler sergileyen ürünü değerlendirilebilir, dar mekanınız varsa minimal tasarım özelliklerine sahip modelleri tercih edebilir hem masa hem oturma alanı oluşturabilirsiniz. Sandıklı olarak tasarlanan modeller eşyalarınızı depolamanıza olanak sağlar. 

Bahçe Bankları Temizliği

Tüm yaşam alanlarınıza eşlik eden bahçe bankları temizliği yapılırken üretildiği materyal yapısı önem taşır. Açık alanda çok tercih edilen bu ürün mobilya seçenekleri arasında yerini alır. Masalı, üstü kapalı, sandıklı ve farklı modelleriyle yer alan bahçe bankları dış mekanların tümünde kullanılabilir. Rattan, plastik, ahşap gibi malzemelerle üretilen bahçe bankları modelleri farklı temizlik aşamalarına ihtiyaç duyar. Bahçe, teras, balkon, hatta ev içi gibi tüm alanlarda kullanım alanı bulan modellerin temizliğini pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Bahçe banklarını uygun yöntemleri kullanarak temizleyebilirsiniz.

Malzeme türüne göre temizlik yöntemleri değişim gösterir. Rattan ve plastik materyal kullanarak üretilen ürünleri silerek yıkayarak temizleyebilirsiniz. Su, nem, güneş ışığına karşı dayanıklılık sergileyen plastik bahçe bankı özel olarak kaplarda saklanabilir. Kılıfları bu ürünü korumak için kullanabilir, kullanmadığınız zamanlarda kılıf yardımıyla bankaları kaldırabilirsiniz. Ahşap materyal kullanılarak üretilen modellerin bakımı belirli aralıklarda yapılır. Ahşap modeller belirli aralıklarda vernik ve cila olmaya ihtiyaç duyar. Konforlu kullanım sunan ahşap bahçe bankları dış mekanların tümünde kullanım alanı bulur. Pratik bakım teknikleriyle bu ürünün sağlamlığını ve dayanıklılığını koruyabilirsiniz. Yüksek kimyasal temizlik ürünü kullanmadan bu ürünü temizleyebilir ve kurutabilirsiniz. Sahip olduğunuz bahçe bankları malzemesine göre farklı teknikleri kullanarak bu ürünleri güvenli bir şekilde temizleyebilirsiniz. 

Bahçe Bankları Fiyatları

Bahçe bankları geniş çeşitlilikte satışa sunulur. Balkon, teras, bahçe, park gibi açık alanların tümünde kullanım alanı bulan bahçe bankları plastik, ahşap, metal gibi farklı malzemelerle üretilir. Konforlu oturma ve zaman geçirme deneyimi elde etmenize yardımcı olan bu mobilyalar tüm alanlarda ideal kullanım sunar. Farklı markalar tarafından üretilen bahçe bank fiyatları geniş yelpazede yer alır. Bütçenize uygun fiyatları inceleyerek tarzınıza uygun modelleri seçebilirsiniz. Bu modelleri park, bahçe gibi tüm alanlarda kullanabilirsiniz. Bahçe bank fiyatları belirlenirken ürünlerin markaları ve ölçüleri etkili olur.

Markalara göre fiyatlar değişim gösterir. Bahçe bank fiyatları tasarım ve malzeme özellikleri dikkate alınarak belirlenir. Farklı markaların üretiminde yer alan ürün ahşap, plastik ürünler arasından seçim yapmanıza olanak sağlar. Koçtaş üzerinden bahçe bankları modellerine ulaşabilir, uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Koçtaş mağazası her bütçeye uygun bahçe bankları modelleri satışına yer verir. Bütçenize hitap eden ve tarzınızı yansıtan modelleri güvenli bir şekilde Koçtaş mağazasından satın alabilirsiniz. Bahçe bankları modellerinden yararlanarak açık alanların tümünde konforlu yaşam deneyimi oluşturabilirsiniz. Dekorasyonun önemli parçaları haline gelen modeller ev içi ve dışı tüm alanlarda kullanılır. Bekleme salonlarında ve dinlenme alanlarında bu ürünün konforu ve rahatlığından yararlanabilirsiniz. 

Bahçe Bankı Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bahçe bankları modelleri nelerdir?

Bahçe bank modelleri geniş seçenekleriyle kullananlara sunulur. Açık havada kullanım alanı bulan bahçe bankları sandıklı, sandıksız, üstü kapalı, üstü açık, masalı, masasız modeller sunar. Farklı renk seçeneklerinden yararlanarak bu modellere sahip olabilir, ihtiyacınız doğrultusunda bu modelleri satın alabilirsiniz.

Oturma bankı alırken nelere dikkat edilmeli?

Bahçe bankları satın alırken dikkat etmeniz gereken noktalar yer alır. Ürünün üretildiği malzeme yapısı, ölçüsü ve özellikleri dikkat etmeniz gereken noktaların başında bulunur. Ahşap, plastik, rattan malzemelerden oluşturulan bahçe bankları kullanılacak alan ölçülerine uygun olarak seçilebilir ve beklentileri karşılar nitelikte tercih edilebilir.

Bahçe bankı fiyatları ne kadar?

Bahçe bankı fiyatları markadan markaya değişim gösterir. Ürünün sahip olduğu özellikler ve marka yapısı fiyatları belirler. Model özellikleri, üretilen materyal bahçe bankları arasında fiyat farklılıklarının oluşmasına neden olur. Bütçenize hitap eden fiyatları inceleyerek seçimlerinizi yapabilirsiniz.

En Çok Satan Bahçe Bankı Hangileri?

Koçtaş Bahçe Bankı kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Sandıklı Bahçe Bankı
  2. Bahçe Bankı Park Bankı 2002
  3. Ahşap Bank Bench Koltuk Sandalye 5104
  4. Denia Arkalıksız Bank
  5. Ahşap Bahçe Bank 100x30 Cm
Daha fazla göster
216 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: