200 TL Üzeri Kargo Bedava

Duvar Panoları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

En Şık Dekorlar için Duvar Panoları

Yaşam alanlarında duvar dekorasyonu önemli yere sahip olarak yer alır. Duvarlarda kullanılan duvar panosu modelleri duvarlara farklı görünüm kazandırır. Yaşadığınız ortamın atmosferini değiştirmek istiyorsanız birbirinden farklı tasarım özellikleri ile üretilen duvar panosu tercihinde bulunabilirsiniz. Farklı tasarım özellikleri ve büyükleriyle satışa sunulan ev, duvar dekorasyon ürünleri ev, ofis ve kapalı alanların tümünde büyük değişimler yaratır. Satışa sunulan duvar için pano çeşitleri kullanılarak duvar dekorasyonları ile evinize yenilik katabilirsiniz. Kullanılan her ortama modern hava katacak duvar dekorlarının başında metal duvar panosu yer alır. Kişilerin zevkine yönelik olarak tasarlanan panolar dekorasyona karakteristik görünüm kazandırır. Modern salon alanınız varsa duvar dekorasyonu için panoları kullanabilir aksesuar ve tablolarla duvarlarınızı hoş görünümlü bir hale sokabilirsiniz.

LED'li olarak tasarlanan duvar panosu çeşitleri fonksiyonellik ve şıklığı bir arada sunar. Ahşap, cam ve metal gibi farklı malzemelerden üretilen çeşitleri kullanılan her alanın dekoruna farklı bir hava kazandırır. Duvar için tasarlanan dekoratif ürünlerin başında gelen duvar panosu farklı kullanım alanlarıyla birlikte kombinlenebilir. Bu eşyaları kitaplık, biblo, bitkilerle kombinleyebilir alanda uyumu yakalayabilirsiniz. Duvar panosu denilince ilk olarak akla büyük boyut tasarımlarıyla üretilen tablolar gelir. Dekoratif amaçlı kullanım alanına sahip pano çeşitleri birden fazla çeşitlilik sunar. Manzara, doğa fotoğrafları asmak için kullanılan ürün, metal pano dekorasyonu tamamlayıcı özellik sergiler. Farklı tasarım özelliklerinden yararlanarak modeller arasında seçim yapabilir, uyumlu boyutlarda duvar panosu satın alabilirsiniz. Duvar panosu fiyatları duvar panosu ebatına bağlı olarak değişim gösterir.

Dekoratif Metal Duvar Panosu

Kişisel ve dekoratif amaçlı olarak kullanım alanına sahip metal pano modelleri birden fazla çeşit sunar. Biçim ve renk seçenekleri ile dikkatleri üzerine çeker. Metal duvar panosu çeşitleri çoğunlukla fotoğraflık, askılık ve not düzenleyici amaçla kullanılır. Pratik kurulum şekline sahip olan panolar hayatı kolaylaştırıcı rol oynar. Farklı markaların üretiminde yer alan salon duvar tablosu modellerinin büyük kısmı tamamen metal malzemeden oluşur. Paslanmaz çelik materyalden üretilmiş olan metal pano çeşitleri bulunur. Modern ve yenilikçi tasarımlarıyla kullanılan alana modern, minimalist dekor özelliği kazandıran metal pano çeşitleri sahip olduğu özellikleriyle satışa sunulur. Metal duvar panosu çeşitleri 55 x 75 cm boyutlarında sıkça tercih edilir. Bunun yanında 30 x 40 cm, 40 x 65 cm, 50 x 70 cm, 60 x 80 cm gibi farklı ölçüleri de bulunur.

Farklı boyut seçenekleriyle satışa sunulan metal duvar panosu çeşitleri hem dikey hem yatay şekilde kullanım alanına uygun olarak yer alır. Kare olarak da tasarlanan modelleri d