150 TL Üzeri Kargo Bedava

Duvar Panoları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

En Şık Dekorlar için Duvar Panoları

Yaşam alanlarında duvar dekorasyonu önemli yere sahip olarak yer alır. Duvarlarda kullanılan duvar panosu modelleri duvarlara farklı görünüm kazandırır. Yaşadığınız ortamın atmosferini değiştirmek istiyorsanız birbirinden farklı tasarım özellikleri ile üretilen duvar panosu tercihinde bulunabilirsiniz. Farklı tasarım özellikleri ve büyükleriyle satışa sunulan ev, duvar dekorasyon ürünleri ev, ofis ve kapalı alanların tümünde büyük değişimler yaratır. Satışa sunulan duvar için pano çeşitleri kullanılarak duvar dekorasyonları ile evinize yenilik katabilirsiniz. Kullanılan her ortama modern hava katacak duvar dekorlarının başında metal duvar panosu yer alır. Kişilerin zevkine yönelik olarak tasarlanan panolar dekorasyona karakteristik görünüm kazandırır. Modern salon alanınız varsa duvar dekorasyonu için panoları kullanabilir aksesuar ve tablolarla duvarlarınızı hoş görünümlü bir hale sokabilirsiniz.

LED'li olarak tasarlanan duvar panosu çeşitleri fonksiyonellik ve şıklığı bir arada sunar. Ahşap, cam ve metal gibi farklı malzemelerden üretilen çeşitleri kullanılan her alanın dekoruna farklı bir hava kazandırır. Duvar için tasarlanan dekoratif ürünlerin başında gelen duvar panosu farklı kullanım alanlarıyla birlikte kombinlenebilir. Bu eşyaları kitaplık, biblo, bitkilerle kombinleyebilir alanda uyumu yakalayabilirsiniz. Duvar panosu denilince ilk olarak akla büyük boyut tasarımlarıyla üretilen tablolar gelir. Dekoratif amaçlı kullanım alanına sahip pano çeşitleri birden fazla çeşitlilik sunar. Manzara, doğa fotoğrafları asmak için kullanılan ürün, metal pano dekorasyonu tamamlayıcı özellik sergiler. Farklı tasarım özelliklerinden yararlanarak modeller arasında seçim yapabilir, uyumlu boyutlarda duvar panosu satın alabilirsiniz. Duvar panosu fiyatları duvar panosu ebatına bağlı olarak değişim gösterir.

Dekoratif Metal Duvar Panosu

Kişisel ve dekoratif amaçlı olarak kullanım alanına sahip metal pano modelleri birden fazla çeşit sunar. Biçim ve renk seçenekleri ile dikkatleri üzerine çeker. Metal duvar panosu çeşitleri çoğunlukla fotoğraflık, askılık ve not düzenleyici amaçla kullanılır. Pratik kurulum şekline sahip olan panolar hayatı kolaylaştırıcı rol oynar. Farklı markaların üretiminde yer alan salon duvar tablosu modellerinin büyük kısmı tamamen metal malzemeden oluşur. Paslanmaz çelik materyalden üretilmiş olan metal pano çeşitleri bulunur. Modern ve yenilikçi tasarımlarıyla kullanılan alana modern, minimalist dekor özelliği kazandıran metal pano çeşitleri sahip olduğu özellikleriyle satışa sunulur. Metal duvar panosu çeşitleri 55 x 75 cm boyutlarında sıkça tercih edilir. Bunun yanında 30 x 40 cm, 40 x 65 cm, 50 x 70 cm, 60 x 80 cm gibi farklı ölçüleri de bulunur.

Farklı boyut seçenekleriyle satışa sunulan metal duvar panosu çeşitleri hem dikey hem yatay şekilde kullanım alanına uygun olarak yer alır. Kare olarak da tasarlanan modelleri de tercih edebilirsiniz. Ananas, kedi, kalp şeklinde tasarlanan pano çeşitleri son yıllarda ilgi görür. Geometrik desenler yerine eğlenceli biçimleri tercih edebilir, kullanılan alana samimi bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bu ürünler tasarlanırken duvar panosu kenar kısmındaki çerçeveler kalın, ince ve farklı ölçülerde yer alır. İç kısımda yer alan göz aralıkları modelden modele değişim gösterir. Metal duvar tablosu tasarlanırken ağırlıklı olarak siyah renk kullanımı tercih edilir. Açık, parlak ve farklı renk seçenekleri de yer alan duvar tablosu çeşitleri alanın özelliklerine uygun olarak seçilebilir.

Klasikleşen Duvar Pano

Duvar panosunun içerisinde klasik tarzda üretilen mantar pano çeşitleri yer alır. Mantar pano dekorasyon ve yazı tahtası amaçlı kullanım alanı bulur. Genel olarak işyeri, okul, evlerde kullanılır. Farklı ebatlarda tasarlanan mantar pano çeşitleri küçük mantar parçacıklardan oluşur. Bu sayede düzlem haline getirilen ve çerçeveyle birleştirilerek tasarlanan mantar panolar elde edilir. Hatırlatıcı notları duvar panosu üzerine asarak kullanabilirsiniz. Mantar pano özelliğinden yararlanarak fotoğraf ve ufak süsleri asabilir, istediğiniz her anı ve notları göz önünde tutabilirsiniz. Farklı boyutlarda üretilen ayaklı ve ayaksız modelleriyle satışa sunulan mantar panolar kullanışlılık sergiler.

Duvar panosu ölçüleri arasında en çok 30 x 40 cm boyut ölçüsü tercih edilir. Küçük boyutta tasarlanan panolar masa üstünde de kullanılabilir. Büyük boy olarak tercihte bulunmak istiyorsanız farklı ölçü seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ayaklı modellerin paslanmaz tekerlek yapıları, statik boyalı demir ayakları uzun ömürlü olur. Geniş boyuttaki panolar farklı kalınlıklarda yer alır. Alüminyum çerçeve ile çerçevelenmiş modelleri tercih ederek uzun yıllar dayanıklılığından yararlanabilirsiniz. Ahşap, cam ve farklı çerçeve özellikleriyle çerçevelenen mantar pano modelleri ilan amaçlı da kullanılabilir. İç ve dış mekanların tümünde kullanım avantajı sunar. Klasik olarak tercih edilen duvar panosu arasında yer alan mantar pano çeşitleri toplu iğne ya da harita çivisi ile kullanım sergiler. İğnelenen yerlerinin görsel olarak rahatsızlık vermemesi bu ürünleri kullanışlı hale getirir.

Şık Duvar Panoları

Kapalı ve açık alanların tümünde dekoratif amaçlı olarak tercih edilen resim, fotoğraf, hoş anıları asmak için kullanılan duvar pano çerçeve seçenekleri duvara hoş görünüm kazandırır. Bu ürünlerin içerisine istediğiniz görselleri yerleştirebilir, görselli olarak satışa sunulan duvar panosunu tercih edebilirsiniz. Genel olarak panolar ahşap malzemeden elde edilir. Geniş duvar panosu çeşitleri arasından kullanacağınız alandaki duvarların boşluğunu dolduracak ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Duvar panosu sahip olduğu tasarım özellikleri ve boyut seçenekleriyle dekorasyonu tamamlayıcı rol oynar. Modelleri içerisine resim koymadan tamamen kendi tarzında kullanabilir, alana farklı bir hava katabilirsiniz.

Farklı şekilde tasarlanan pano ürünleri çiçek şeklinde tasarlanan duvar fotoğraf panosu ile dikkatleri üzerine çeker. Metal malzemeden üretilen modeller modern dekorasyonu tamamlar, şıklığıyla göz alıcı görsel şov elde etmenize olanak sağlar. Ofislerde, büyük firmalarda ve birçok alanda kullanım bulan duvar panosu çeşitleri dünya haritaları ve şık görsellerle alana profesyonel görünüm sunar. Lazer kesim tekniği kullanarak pazarlanan çeşitleri inceleyerek plastik malzemeden yapılan tamamen dekor amaçlı kullanılan modelleri tercih edebilirsiniz. LED ışıklı pano çeşitleri teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatınıza girer. Yeni nesil ürünler arasında seçim yapabilir, ışıklandırma sisteminden yararlanabilirsiniz. Alanın boyut ölçülerine uyumlu olacak şekilde farklı pano çeşitlerinden yararlanabilir, şık görsel şölen yaratan duvar panosu arasından seçim yapabilirsiniz.

Duvar Panosu Modelleri

Duvarları süslemek, hoş görünüm elde etmek için tercih edilen duvar panosu çeşitleri farklı görsellerle yer alır. Panolar ayna gibi klasik ürünlerle bir araya getirilerek iddialı görsel oluşturabilir. 3 boyutlu duvar dekoru ürünlerini tercih ederek yaşam alanınıza farklı renk farklı boyut kazandırabilirsiniz. Ev, işyeri ve tüm alanlarda kullanım alanı bulan duvar panosu modelleri tüm duvarları canlandırır. Duvarlara hareketlilik ve canlılık kazandırmak istiyorsanız 3 boyutlu ahşap duvar panosu çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesiyle hayal dünyanızı alana yansıtan modeller doğal görünümden hoşlanan kişiler için taş duvar panosu ile satışa sunulur. Farklı renk seçeneklerini değerlendirebilir, seçimlerinize yer verebilirsiniz.

Evde tüm odalarda duvar alanı önemli yer tutar. Geniş duvar alanını ön plana çıkarabileceğiniz bu ürünler evinizde tercih edebileceğiniz parçaların başında gelir. Ev alanında iç ortamın tarzını ve konforlu belirlemek adına alanın tasarım özellikleriyle uyumlu olan pano modellerini tercih edebilirsiniz. Alan içerisinde yer alan mobilyalarla birlikte uyumu yakalayan çeşitlerle hoş bir atmosfer elde etmenize olanak sağlar. Işıklı olarak tasarlanan ürün modelleri ile renkli ortam yaratabilir, aynalı olarak tasarlanan modelleri kullanarak alanı olduğundan daha geniş gösterebilirsiniz. Seramik duvar panosu modelleri pille çalışma sergileyen LED ışıklarla birlikte dizayn edilir. Her odaya uyum sağlayacak siyah rengini tercih edebilir, alana modern bir hava katabilirsiniz. Minimalist tarzdan hoşlanıyorsanız siyah, beyaz renk tonlarından yararlanabilirsiniz.

Duvar Panosu Tasarımları

Duvar dekorunuz zevkinize uygun birbirinden farklı parçalarla eşsiz görünüme sahip olabilir. Bu görünümü elde etmek için birbirinden farklı dizayn özellikleri ile üretilen duvar panosu tasarımlarından yararlanabilirsiniz. Duvar dekorasyonu için tercih edilen pano ürünleri evinizin duvarlarını süsler, farklı görünüm elde etmenize yardımcı olur. Neon renk tonlarıyla elde edilen tel duvar panosu tasarımları ışıklı tasarım yapılarıyla ve lazer kesim tarzlarıyla yenilikçi görünümü yakalamanıza olanak sağlar. Genç odasında da kullanım alanı bulan pano modelleri, çeşitli tuval resimleri, sanat eserleri ve fotoğraf ürünleriyle yer alır. Odaları canlandırır ve hareketlilik katar. Ahşaptan elde edilen panoları tercih ederek otantik bir hava elde edebilirsiniz. Ahşap materyal kullanılarak üretilen pano tasarımları farklı tasarım özellikleriyle alana eşsiz hava katar.

Çocuk adalarından salona kadar pek çok odada kullanım alanı bulan pano modelleri geniş bir yelpazede satışa sunulur. Orijinal ve özgün tasarımlarıyla karşınıza çıkan geometrik duvar panosu modelleri koleksiyon severler tarafından sıkça tercih edilir. Küçük, orta, büyük figürlerle yer alan bu model eğlenceli renk seçenekleriyle ön plana çıkar. Alanı dekore etmek istiyorsanız ofisinizin tarzını yansıtan dekoratif duvar panosu tasarımlarını inceleyebilir, seçimlerinize yer verebilirsiniz. Bahçe temalı panoları tercih ederek ofiste bahar ve yaz havasını yansıtabilir. Keyif alacağınız bir ortam oluşturabilirsiniz. Kapalı balkon, bahçe ve farklı duvarlarda da kullanım alanı bulan modeller farklı materyallerden elde edilir.

İş Yeri için Duvar Panosu

Farklı konseptlerden oluşan işyeri için seçim yaparken işyerinin amacı ve çalışma ortamı belirleyici olur. Yeme içme sektöründe çalışıyorsanız bu mekanların konseptine uygun olarak dekoratif pano seçiminde bulunabilirsiniz. Ayaklı ve çift yönlü olarak ayarlanabilir özellikteki pano modellerini tercih ederek yönlendirme amaçlı panoları tercih edebilirsiniz. Alüminyum malzemeden üretilen pano modelleri bu tarz yerlere uyumu sağlar. Alüminyum malzemeden üretilen pano modellerini hem yatay hem dikey şekilde kullanabilir, yeme içme mekânları haricinde ofis, hastane, otel gibi alanlarda da duyuru ve bilgi amaçlı kullanabilirsiniz. Panonun boyutu ve özellikleri kullanılan alana göre değişim gösterir. Standart ölçülerden yararlanabilir A3 ve A4 boyut ebatlarında da pano tercih edebilirsiniz.

Farklı tasarım özellikleriyle üretilen pano modelleri bulunur. Bu modelleri farklı sektörler için tercih edebilir, yönlendirme amacı dışında da kullanabilirsiniz. Bilgi verme amacı taşıyıp taşımadığı, farklı desenlerden oluşması ve materyal yapısı seçimlerinizi etkiler. Duvara monte edilerek kullanım alanı bulan modeller yazı ve sembollerle alana farklı bir hava katar. İlan amaçlı panoları kullanacaksanız buna bağlı olarak tercih edebilirsiniz. Okul ve başka alanlarda da kullanım alanı bulan modeller klasik ilan panolarının duvara monte edilerek işlevsel hale gelmesine olanak sağlar. Bakır, kahverengi, siyah, gri gibi pek çok renk seçeneği arasından seçim yapabilir, çift taraflı, mandallı, camlı ve farklı yapıda tasarlanan pano modellerini tercih edebilirsiniz. Şık görünüm yakalamak istiyorsanız metal çerçeveli modelleri tercih edebilir, alana farklı bir atmosfer kazandırabilirsiniz. Genel kullanım için kapaklı modelleri tercih edebilir, görselliği ön planda tutmak istiyorsanız cam, ahşap gibi pano modellerini iş yerinde kullanabilirsiniz.

Resmî Kurumlarda Kullanılan Duvar Panosu

Resmî kurumlar içerisinde duvar alanında önemli bilgilendirmeleri yapmak için pano modelleri tercih edilir. Okul, devlet kurumları, hastane ve özel tüm işyerlerinde kullanılan İstiklal Marşı panosu farklı ölçülerde yer alır. Farklı büyüklüklerde tasarlanan bu ürün resmî kurumlarda olmazsa olmaz parçalardan biri olur. Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak hazırlanan Türk bayrağı görselleri, İstiklal Marşı, gençliğe hitabeyi duvar panosu modellerinden yararlanarak temin edebilirsiniz. Farklı makamların odasında da kullanım alanı bulan ürün modelleri işyerinde, özel kurumlarda, kamu alanlarında sıkça kullanılır. Mustafa Kemal Atatürk'ün portresinin yer aldığı panolar beğenileri toplar.

Okul panosu olarak da kullanılan bu ürün yazılı olarak seçenekler sunar. MDF çerçeveli, deri kaplı, metal ve farklı materyalden kullanılan zengin görünümlü ürünleri tercih ederek kullandığınız alana farklı bir hava katabilirsiniz. Uzun süreli güneşe maruz kalmadığı sürece uzun yıllar rengini koruyan deri malzeme duvarda resmiyet havasını yansıtır. Duvara, mobilyalara, kapılara, kullanılan araç gereçlere, fayans gibi farklı malzemelere kullanabilen bu ürünler arka yüzeyleri ile kendinden yapışkanlı olarak da duvara sabitlenebilir. Kanvas tablo olarak satışa sunulan modeller günlük kullanıma uygunluk gösterir. Ahşap malzemeler fırınlama işlemine bağlı olarak üretilir. Uzun yıllar dayanıklılık sergiler. Yıpranma gibi herhangi bir olumsuz durum yaşatmayan bu modeller farklı boyut seçenekleriyle satışa sunulur.

Duvar Panosu Fiyatları

Resmi alanlarda, ev ve farklı işyerlerinde kullanım alanı bulan pano çeşitleri farklı amaçlarla tercih edilebilir. Farklı boyutlarda satışa sunulan duvar panosu çeşitlerinin kullanılan alanın ölçülerine bağlı olarak seçilmesi önerilir. Seçim yaparken alan özellikleri, alanın sahip olduğu tarz, kişinin zevkleri belirleyici olur. Farklı markalar tarafından üretilen pano modelleri farklı boyut özellikleri ile her alanda uyumu yakalar. Yansıtmak istediğiniz tarzı dekoratif pano modelleriyle alana yansıtabilir, farklı bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Koçtaş üzerinden satışa sunulan duvar panosu çeşitleri uygun fiyat avantajlarıyla yer alır. Uzun süre dayanıklılık sergileyen metal materyali kullanarak alanların tümünde ürünün sunduğu özelliklerden yararlanabilirsiniz. Duvar panosu fiyatlarını inceleyerek bütçenize hitap eden ürünü satın alabilirsiniz. Koçtaş mağazası ve online platformu kullanarak fiyatları artan ve azalan şeklinde sıralayabilir, en ucuz fiyatlı duvar panosu modelini satın alabilirsiniz. Farklı boyut seçenekleri sunan farklı markalar tarafından üretilen şık duvar panosu farklı teknik donanımlarıyla yer alır. Usb, kablo ve pil ile çalışma sergileyen ışıklı modelleri tercih edebilir, teknolojik yenilikleri kullandığınız alanda yansıtabilirsiniz. Çok sayıda markanın farklı boyut ve özelliklerde satışa sunduğu pano modelleri avantajlı fiyatlarla satışa sunulur. Duvar panosu fiyatlarını inceleyerek seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Duvar Panosu Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Duvar panosu fiyatları nasıldır?

Duvar panosu fiyatları markadan markaya ve ürünün sahip olduğu özelliklere bağlı olarak değişim gösterir. Farklı boyutlarda tasarlanan pano modelleri sahip olduğu tasarım özellikleri ve ek teknik özellikleriyle farklılık gösterir. Duvar panosu fiyatlarını inceleyerek filtreleme özelliğini kullanabilir, artan ve azalan olarak fiyatları listeleyebilirsiniz.

Pano duvara nasıl asılır?

Duvar panosu farklı tasarım özellikleri ile üretilir. Bu tasarım özelliklerine bağlı olarak duvara asım aşaması farklılık gösterir. Yapışkanlı olarak tasarlanan panolar yapıştırma ile duvara sabitlenir. Takma yeri olan panolar duvara çivi yardımıyla asılabilir. Seçimini yaptığınız ürün model özelliklerine bağlı olarak takma aşamalarını takip etmeniz, buna uygun olarak duvara asmanız önerilir.

En Çok Satan Duvar Panoları Hangileri?

Koçtaş Duvar Panoları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Kalp Işıklı Tel Duvar Dekoru 5 Adet Mandal İle 34X40 cm
  2. Kare Işıklı Tel Duvar Dekoru 5 Adet Mandal İle 40X40CM
  3. Cajuart Ahşap Pastel Renk Evler Hoşgeldiniz Duvar Kapı Dekoru Süs
Daha fazla göster
8 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: