150 TL Üzeri Kargo Bedava

Çocuk Bahçe Sandalyeleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Çocuk sandalyesi

Sandalyeler, oturak görevi görerek ve evlerin en temel mobilya ihtiyaçları arasında yer alıyor. Ahşap, plastik, metal gibi çeşitli materyallerden üretilirken evinize dekoratif bir şıklık katıyor. Salon, yatak odası, oturma odası, çalışma odası ve balkon gibi evinizin her türlü alanında konfor sağlarken çocuk odalarına neşeyi getiriyor. Çocukların kullanımı için uygun olan çocuk sandalyesi modelleri, onların aktivitelerini rahatlıkla yapabileceği, onlara keyifle oyun oynayabileceği alanlar yaratıyor. Ebeveynlerse bu noktada çocuklarının en rahat edebileceği, çocuk ergonomisine özel tasarlanmış çocuk sandalyesi modellerini tercih ediyor.

Enerji Veren, Rengarenk Çocuk Sandalyesi Modelleri

Çocukların boyutlarına göre tasarlanan modeller, ihtiyaca göre çeşitleniyor. Çocuk koltuğu, katlanır çocuk sandalyesi, çocuk bahçe sandalyesi, masaya bitişik modeller, sallanan sandalyeler, renkli tabureler, mama sandalyesi gibi modeller çocukların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Onların ilgisini çekecek şekilde üretilen sandalyelerin üretiminde çocukların konforu da oldukça önem arz ediyor. Katlanır çocuk sandalyesi, genellikle çalışma masası ile birlikte üretiliyor. Masaya bitişik olan sandalyelerin katlanabilir özelliği bulunuyor. Bu modellerin seçiminde yer tasarrufu da sağlanabiliyor. Çocuk koltuğu modelleri, daha çok çocukların oyun zamanlarında kullanabilecekleri şekilde tasarlanıyor. Tekli ya da ikili olarak üretilen çocuk koltukları dekorasyonunuza göre evinizin her yerinde kullanılabilme imkanı da sağlıyor. Çocuk bahçe sandalyesi, özellikle bahar ve yaz aylarında bahçe ortamında, pikniklerde ya da deniz kenarı gibi dış ortamlarda onların eğlenerek zaman geçirebilmesi, hayal gücüne göre oyunlar üretebilmesi, yorulduklarınlarında dinlenebilmeleri için olanak tanıyor. Mama sandalyesi, çocukların ek gıdaya geçtikleri dönemde oturarak yemek yeme alışkanlığı kazanabilmesi için ebeveynler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Çocuk Sandalyesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çocuk sandalyesi seçmek yetişkin sandalyesi seçmeye göre daha fazla dikkat ve özen gerektirir. Sandalyelerin hangi malzemeden yapıldığı, ayarlanabilir olması, sağlıklı olması, çocuğun boyutuna uygun olması, hangi amaçla kullanılacağı, iç mekan için mi dış mekan için mi kullanılacağı, tasarımı, rengi gibi detaylar seçim konusunda önemli faktörler arasında yer alabiliyor. Çocukların hızla gelişip büyüdüğü göz önüne alındığında sandalyelerin ayarlanabilir özellikleri hayat kurtarır nitelik taşıyor. Sandalyelerin, konforlu ve zararsız maddelerden üretilmiş olması ise çocukların sağlığı için oldukça önem arz ediyor.

Daha fazla göster
3 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: