150 TL Üzeri Kargo Bedava

Masa Örtüleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Yemek Alanlarını Güzelleştiren Masa Örtüleri

Masa örtüleri yemek alanlarına farklı bir görünüm kazandırmak isteyen kişiler için idealdir. İşlevselliği şık detaylarla bir araya getiren ürünler, herkesin istediği görünümü elde etmesini kolaylaştırır. Seçenekleri incelediğinizde farklı boyut ve şekildeki masalara uyum sağlayacak pek çok alternatif olduğunu görebilirsiniz. Böylece yemek alanlarınıza uygun olan parçaları kolay bir şekilde bulabilir, günlük hayatınıza pratiklik katabilirsiniz. Masa örtüleri yemek alanlarının önemli ve vazgeçilmez dekorasyon parçaları arasında bulunur. Bununla beraber masalarınızı koruma altına almanıza da yardım eder. Masaların üzerinde bulaşıkların neden olabileceği zararı aza indirir ve mobilyalarınızın kullanım ömrünü uzatır. Hem şık hem de fonksiyonel olan masa örtüleri, kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sunar. 

Masa örtüsü modelleri incelendiğinde hem klasik hem de modern yemek alanlarına uyum sağlayacak şekilde tasarlanan ürünler olduğu görülebilir. Her dekorasyon tarzını eşsiz bir şekilde tamamlayan ürünler, herkesin istediği havayı yakalamasını mümkün hale getirir. Bununla beraber masa örtüleri sadece evlerde kullanılan ürünlerden oluşmaz. Restoran, kafe ya da otel gibi işletmelerde de işlevsellik kazanan masa örtüleri, işletmelerin değerini artırır. Masaların zarar görmesini engellediği için onarım ya da değiştirme masraflarının azalmasını sağlar. Böylece ekstra masrafların oluşma olasılığını azaltır. Masa örtüsü fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilir, bütçenizi zorlamadan kaliteli parçaları yemek alanlarınıza taşıyabilirsiniz. Hem görsel hem de işlevsel olarak birçok farklı avantaj sunan masa örtüleri sayesinde evlerinizde ve işletmelerinizde istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.

Masa Örtüsü Modellerinin Sunduğu Avantajlar

Masa örtüsü modelleri sahip olduğu özellikler sayesinde kullanıcılarına pek çok avantaj sunar. Ürünlerin sunduğu avantajlar ve özellikleri hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilir, yaşam alanlarınızı nasıl daha iyi hale getirebileceğinize dair fikir edinebilirsiniz;

 • Masa örtüleri hem günlük kullanımda hem de özel günlerde kullanışlı olan ürünler arasında yer alır. Yemek alanlarınızı korunaklı hale getirmesinin yanı sıra dekoratif amaçlarla da değerlendirilebilir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler, hemen hemen her evde bulunan ve bulunması gereken parçalar arasında yer alır.
 • Günlük kullanımda masa örtüleri mobilyalarınızın zarar görmesinin önüne geçer. Günlük kullanımda mobilyaların üzerine yiyecek damlaları ya da sıvılar dökülebilir. Bununla beraber ürünler mobilyaların üzerinde ek bir katman oluşturarak onların zarar görmesinin önüne geçer. Kahve ya da çay gibi sıcak malzemeler özellikle ahşap mobilyaların üzerinde çeşitli sorunlar oluşmasına neden olabilir. Her ne kadar bardak altlığı kullanarak da bu problemin üstesinden gelinebilsede masa örtüleri daha pratik bir çözüm sunar. İçeceklerden kaynaklanan yoğuşmalara karşı mobilyalarınızı koruma altına alan ürünler, eşyalarınızın daha uzun bir kullanım ömrü kazanmasına yardımcı olur.
 • Masa örtüleri, mobilyalarınızın üzerinde bardak, çatal, bıçak ya da tava gibi malzemeler kaynaklı yaşanabilecek çizilmelerin de önüne geçer. Bulaşıkların neden olabileceği zararları minimuma indirerek daha sağlam ve dayanıklı bir ortam oluşturulmasını mümkün hale getirir. Böylece sofralarınızda herhangi bir problem yaşamadan yemek yiyebilir, ailenizle keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.
 • Günlük kullanımın yanı sıra ürünler özel günlerde de kullanıcılarına avantajlar sunmaya devam eder. Misafirlerinize etkileyici ve dikkat çekici bir sofra hazırlamak istiyorsanız ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Pek çok farklı renk ve desen seçeneğine sahip olan masa örtüleri, yemek alanlarınıza istediğiniz görünümü kazandırmanıza yardımcı olur. Misafirlerinizi iyi bir şekilde ağırlamak ve onlara hoş bir sofra kurmak istiyorsanız ürünlerin fonksiyonelliğinden faydalanabilirsiniz.
 • Özel etkinliklerde masa örtüsü çeşitlerini temayı ya da renk şemasını birbirine bağlamak için değerlendirebilirsiniz. Etrafta bulunan mobilyaların renklerini ve istediğiniz dekorasyon tarzını göz önünde bulundurarak seçenekler arasından tercihte bulunabilir, istediğiniz dekorasyonu pratik bir şekilde elde edebilirsiniz. Uygun renkli modeller ile şık, sofistike, dikkat çekici ve zarif bir ortam oluşturabilirsiniz.
 • Masa örtüleri, yemek sırasında etrafa dökülebilecek kırıntıların da daha rahat bir şekilde temizlenmesini mümkün hale getirir. Mobilyaların üzerine kırıntı döküldüğünde temizlemek için beze ihtiyaç duyulurken ürünlerin üzerine dökülen kırıntıları sadece onları silkeleyerek ortadan kaldırabilirsiniz. Bakım kolaylığıyla öne çıkan masa örtüleri, kullanıcılarının günlük hayatını pratik hale getirir. Bununla beraber etrafın kirlenme olasılığını azalttığı için daha hijyenik bir ortam elde edilmesine imkan tanır.
 • Ürünleri Amerikan servis benzeri sunum parçalarıyla bir araya getirerek hayalinizdeki detayları pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz. Farklı tekstil ürünleriyle bir araya getirildiğinde daha şık bir görünüm elde eden ürünler, herkesin aklındaki tasarımı oluşturmasını mümkün hale getirir. Kumaş peçeteler ve ürünleri kombinleyerek misafirlerinize eşsiz sunumlar yapabilir, hayalinizdeki detayları zorlanmadan yakalayabilirsiniz. Farklı parçalarla uyum sağlayabilme yeteneğine sahip olan ürünler, kullanıcılarının istediği görünümü elde etmesini kolaylaştırır.
 • Masa örtüleri aynı zamanda hem mutfaklarda hem de salonlarda kullanılabilecek seçenekler içerir. Yaşam alanlarınızda istediğiniz dekorasyonu belirledikten sonra seçenekler sayesinde dilediğiniz görünümü kolaylıkla elde edebilirsiniz. Örneğin, salonlarınızda daha country tarzı bir dekorasyon elde etmek istiyorsanız yumuşak renklere sahip olan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Avangart bir görünüm içinse altın sarısı varaklara sahip olan masa örtüleri arasından seçim yapabilir, yaşam alanlarınızı hareketlendirebilirsiniz. Minimal bir görünüm için sade detaylara sahip olan parçalar arasından seçim yapabilirsiniz. Rustik detaylar elde etmek içinse doğa motifleri sunan ürünler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Farklı dekorasyon tarzlarıyla uyum sağlayacak şekilde çeşitlendirilen ürünler sayesinde yemek alanlarınızda istediğiniz yenilikleri yapabilirsiniz.
 • Evlerin yanı sıra ürünleri restoran ya da kafe benzeri işletmelerde de kullanabilirsiniz. Müşterilerinize farklı bir ambiyans sunmak ve onları etkilemek istiyorsanız ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanabilirsiniz. Kendine has detayları fonksiyonellikle bir araya getiren ürünler sayesinde müşterileriniz için farklı bir ambiyans oluşturabilirsiniz.
 • Masa örtüleri aynı zamanda organizasyon şirketleri tarafından da sıklıkla tercih edilir. Mobilyaları değiştirmeden sadece masa örtüsü çeşitlerini değiştirerek her aktiviteye uygun dekorasyon yapabilir, müşterilerinizi memnun edebilirsiniz. Farklı modelde parçalar edinerek istediğiniz görünümü zorlanmadan yakalayabilirsiniz. Böylece müşterilerinizin istediği organizasyonu, tasarımı ve dekoru kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Masa örtüsü çeşitleri aynı zamanda sunduğu renk, malzeme, şekil ve boyut alternatifleriyle de kullanıcılarının istediği parçalara ulaşmasını mümkün hale getirir. Farklı boyutta üretilen ürünler arasından mobilyalarınızla uyum sağlayanı kolaylıkla bulabilir, istediğiniz görünümü pratik bir şekilde elde edebilirsiniz. Özel olarak aradığınız bir tasarım ya da renk varsa ürün çeşitliliği sayesinde hayalinizdeki parçaları yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz.
 • Şeffaf masa örtüleri mobilyalarınızı kapatmadan korunaklı hale getirmenize yardımcı olur. Mobilyalarınızı tasarımından hoşlanıyor ama üzerini de korumak istiyorsanız şeffaf olanlar arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Masa örtüsü fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ürünlerin sunduğu avantajları yaşam alanlarınıza taşıyabilir, istediğiniz detayları zorlanmadan elde edebilirsiniz. Mobilyalarınızı korunaklı hale getirirken aynı zamanda yaşam alanlarınızın görünümünü değiştirebilirsiniz. Tek bir mutfak tekstili ürünüyle kısa süre içinde tarzınızı yansıtmaya başlayabilir, yemek alanlarınızı hem kendiniz hem de misafirleriniz için eşsiz hale getirebilirsiniz.

Masa Örtüsü Modellerinin Sahip Olduğu Özellikler

Hepsi aynı işlevi yerine getirse de masa örtüsü çeşitlerini incelediğinizde farklı özelliklere sahip olan modeller olduğunu görebilirsiniz. Bu sayede özel olarak aradığınız bir parça varsa kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ürünlerin sunduğu ek özellikler hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilirsiniz;

 • Dertsiz masa örtüleri günlük hayatı daha kolay hale getirmesiyle öne çıkar. Leke derdini ortadan kaldırmasıyla bu ismi alan ürünler, kullanıcılarına birçok avantaj sunar. Günlük olarak bir parça kullanmak istiyorsanız dertsiz olarak nitelendirilenler arasından seçim yapabilirsiniz. Genellikle üzerine bir sıvı ya da yemek döküldüğünde kolay bir şekilde silinebilmesiyle öne çıkan dertsiz masa örtüleri, lekelenme benzeri problemlerin yaşanma olasılığını oldukça azaltır. Eğer çıkmayacağını düşündüğünüz bir leke olsa bile genellikle kullanım talimatları doğrultusunda makinede yıkarsanız kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz.
 • Dertsiz olarak nitelendirilen ürünlerin bir diğer avantajı ise yıkandıktan sonra ütüye ihtiyaç duymamasıdır. Genellikle masa örtüleri yıkandıktan sonra ütülenerek kullanılır. Ütü, ürünlerin daha sabit bir şekilde durmasını mümkün hale getirir. Ayrıca ürünlerin güzelliğini ortaya çıkarır. Bununla beraber dertsiz olarak isimlendirilen modeller, ütü derdini de ortadan kaldırmasıyla birçok kişinin beğenisini kazanır. Böylece günlük hayatta çamaşırla çok fazla ilgilenecek zaman bulamayan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir.
 • Kaymaz masa örtüleri ise diğerleriyle kıyaslandığında daha farklı bir malzemeden üretilir. Cam ya da mermer gibi mobilyaların üzerine yerleştirildiğinde kaymamasıyla günlük hayat fonksiyonellik kazandırır. Mobilyanın üzerine yerleştirildiğinde sabit duruşunu muhafaza etmeyi başaran kaymaz masa örtüleri, geleneksel örtülerin kayma derdini ortadan kaldırmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Böylece işletmelerden evlere kadar birçok farklı alanda kullanılır. Kaymaz masa örtüsü fiyatları arasından kaygan mobilyalarınızı koruyabileceğiniz ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 • Silinebilir masa örtüleri de dertsiz olanlarla benzer bir yapıya sahiptir. Çoğunlukla yağ lekesi ya da yemek artığı döküldüğü zaman sadece silinerek kolaylıkla temizlenir. Özellikle günlük kullanımda işlevsel hale gelen silinebilir modeller, kullanıcılarının pek çok ihtiyacına yanıt vermeyi başarır.
 • Leke tutmaz masa örtüleri de günlük hayata pratiklik kazandıran parçaların başında gelir. Leke tutmaması sayesinde gün içi kullanımlarda işlevsel hale gelir. Özellikle çocuklu aileler için fonksiyonel olan ürünler, mobilyalarınızın üstünün her zaman temiz kalmasına yardımcı olur.

Farklı özelliklere sahip olan ürünler arasından gereksinimlerinizi gözeterek seçim yapabilir, yemek alanlarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Silinebilir, dertsiz ya da kaymaz gibi farklı özelliklere sahip olan modeller sayesinde yaşam alanlarınızı verimli bir şekilde değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Masa örtüsü fiyatları ve seçenekleri arasından istediğiniz tasarımı bulabilir, hayalinizdeki detayları yemek alanlarınıza taşıyabilirsiniz.

Kumaşlarına Göre Masa Örtüleri

Masa örtüleri incelendiğinde farklı malzemelerden üretilen modeller olduğu görülebilir. Her kumaş, kendi içinde birtakım avantajlar sunmasıyla öne çıkar. Böylece herkesin mobilyalarına ve yaşam alanlarına istediği özellikleri kazandırmasını sağlar. Kumaş türlerinin sunduğu özellikler ve avantajları genel olarak şu şekildedir:

 • Kumaş seçenekleri incelediğinde kadife, ipek, pamuk, keten, mikrofiber, polyester, PVC ya da saten gibi farklı seçenekler olduğu görülebilir. Böylece ürünler arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilir, mobilyalarınıza tam olarak istediğiniz nitelikleri kazandırabilirsiniz.
 • PVC masa örtüleri mobilyalara kaymama özelliği kazandırmasıyla öne çıkar. Örneğin, mermer ya da cam yüzeylerin kaymasını engelleyerek üzerine yerleştirilen malzemelerin daha rahat bir şekilde kullanılmasını mümkün hale getirir. PVC olan modeller, aynı zamanda mobilyaların üzerinde ek bir koruma kalkanı elde edilmesini sağlar. Mobilyalarınızı yemek yemenin yanı sıra boyama benzeri çeşitli sanat uğraşları için de kullanıyorsanız PVC olanlar sayesinde mobilyalarınızı kolay bir şekilde koruyabilirsiniz. Pürüzsüz bir yüzeye sahip olan ürünlerin yüzeylerinde herhangi bir şekilde çatlak ya da hava kabarcığı yoktur. Böylece istediğiniz rahat ve düz zemini elde etmenizi mümkün hale getirir.
 • PVC aynı zamanda naylon masa örtüsü olarak da isimlendirilir. Mobilyalarınızın hassas bir yapıya sahipse gün içinde onları koruma altına almak için naylondan üretilen modelleri tercih edebilirsiniz. Mobilyaların üzerine yerleştirildiğinde yüksek seviyede dayanıklılık sunan naylon, kullanıcılarının farklı gereksinimlerine de yanıt verir. Örneğin, çocuklarınız gün içinde mobilyaların üzerinde çizim yapmaktan hoşlanıyorsa naylonlar sayesinde mobilyalarınızı korunaklı hale getirebilir, darbe ya da çizilmelere karşı kişisel önleminizi alabilirsiniz.
 • Mikrofiber olanlar yumuşak ve ipeksi yapısıyla dikkatleri üzerinde toplar. Böylece sofrada yemek yerken kullanıcılarına hoş bir his sunmayı başarır. Bununla beraber anti-alerjik özelliklere sahip olan microfiber, herkesin sofrada rahat bir şekilde yemek yemesini mümkün hale getirir. Özellikle hassas bir yapıya sahipseniz mikrofiber kumaştan üretilen modeller arasından seçim yapabilir, yemeklerinizi daha keyifli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Ek olarak mikrofiber, kolay bir şekilde temizlenebilmesiyle de kullanıcılarına birçok avantaj sunar. Kiri iten ince ipliklerden üretilen mikrofiber, üzerine dökülen lekelerin kalıcı olmasının önüne geçer. Pratik bir şekilde temizlenebilmesi sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilir.
 • Ketenden üretilen modeller kendine has detaylarıyla kullanıcılarına avantajlar sunar. Genellikle yumuşak renk geçişlerine sahip olan keten masa örtüleri yaşam alanlarınıza zarif bir görünüm kazandırmanızı sağlar. Kaliteli ve lüks bir havaya sahip olan ürünler, evlerin yanı sıra restoranlarda da sıklıkla tercih edilir. Bununla beraber sıvı dökülmelerini hızlı bir şekilde emen keten, sofradan dökülen malzemelerin etrafa yayılmasının önüne geçer. Bununla beraber keten, dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için uzun süreli bir kullanım sunar. Mobilyalarınızı daha korunaklı hale getirirken sağlamlığını uzun süre muhafaza eder.
 • Pamuk, mutfak masa örtüleri söz konusu olduğunda popüler seçenekler arasında yer alır. Sade modellerden farklı detaylara sahip olan parçalara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Hemen hemen her yere kolaylıkla uyum sağlayabilecek parçalar içeren pamuklular, herkesin aradığını kolay bir şekilde bulmasına yardımcı olur. Bununla beraber emicilik söz konusu olduğunda oldukça iyi bir performans ortaya çıkaran pamuk, dökülen malzemelerin etrafa ve mobilyaların yüzeyine zarar vermesinin önüne geçer. Ayrıca kullanım talimatlarını takip ederek yıkadığınızda pamuklu yemek masa örtüleri oldukça rahat bir şekilde yıkanabilir.
 • Muşamba masa örtüleri de PVC olanlarla benzer bir yapıya sahiptir. Ürünleri mobilyalarınızı korumak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Genellikle uygun form bulunması zor gibi gözüken yuvarlak modellerde muşambalar tercih edilir. Muşambalar incelendiğinde farklı detaylara sahip olan tasarımlar olduğunu görebilirsiniz. Bununla beraber muşambalar genellikle günlük parçalar olarak değerlendirilir. Mobilyalarınızı dış etkenlere karşı etkili bir şekilde korumanıza yardımcı olur. Böylece sahip olduğunuz eşyaları daha uzun süre değerlendirebilirsiniz.
 • Masa örtüsü kumaşı polyester olanlar da kendi içinde bazı avantajlar sunar. Polyester kumaş, dayanıklılık söz konusu olduğunda üstün bir performans ortaya çıkarmasıyla bilinir. Bu yönüyle kafe ya da restoran gibi işletmelerde sıklıkla kullanılır. Bununla beraber ev için de idealdir. Dayanıklılığının yanı sıra kolay kolay lekelenmemesi de polyesterden üretilenlerin sunduğu avantajlar arasında bulunur. Diğer hasarlara karşı da dayanıklı olan polyester, dökülme ya da çizilme benzeri durumlara karşı mobilyalarınızı koruma altına alır.
 • Saten kumaş, kendine has parlak görünümü sayesinde mobilyalarına şık detaylar kazandırmak isteyen kişiler için idealdir. Saten olanlar genellikle misafirler geleceği zaman kullanılan parçalar arasında yer alır. Benzersiz bir görünüme sahip olan saten kumaştan üretilen modeller, yaşam alanlarına şık detaylar kazandırmayı başarır. Ayrıca dayanıklı bir yapıya sahip olan saten kumaş, uzun süreli bir dayanıklılık sunmasıyla da öne çıkar. Dikkatli bir şekilde kullanıldığında uzun bir kullanım sunar.
 • İpek kumaştan üretilenler de şık bir görünüm yakalamanızı sağlayan modeller arasında yer alır. Bununla beraber diğer modellerle kıyaslandığında daha yüksek fiyatlı olabilir. Misafirleriniz geldiğinde yumuşak bir örtü üzerinde zarif bir ambiyans oluşturmak istiyorsanız ipek kumaştan üretilen modeller arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Kadife, diğer kumaşlarla kıyaslandığında daha kalın bir yapıya sahiptir. Pürüzsüz ve lüks bir his sunan kadife, mobilyalarınızda istediğiniz detayları daha rahat bir şekilde yakalamanıza yardımcı olur. Sık kullanımlarda bile oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan ürünler, gün içinde sıklıkla kullanılan mobilyalarda iyi bir performans ortaya çıkarır. Şıklığı dayanıklılıkla bir araya getiren kadife ile istediğiniz görünümü elde edebilir, mobilyalarınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Masa örtüsü fiyatları ve kumaş seçeneklerini inceleyerek istediğiniz detayları kolaylıkla yakalayabilir, yemek alanlarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. İstediğiniz görünümü ve özellikleri belirledikten sonra seçenekleri inceleyebilir, aradığınız parçalara kısa süre içinde erişebilirsiniz.

Şekillerine Göre Masa Örtüleri

Masa örtüleri farklı formlarda üretilmesiyle her türlü mobilyayla başarılı bir şekilde uyum sağlar. Ürünlerin şekilleri genel olarak şu şekildedir:

 • Seçenekler arasında kare, dikdörtgen, yuvarlak ve oval şekilli modeller yer alır. Böylece ürünleri kullanacağınız mobilyanın şekline göre alternatifler arasından tercihinizi yapabilirsiniz.
 • Yuvarlak masa örtüleri genellikle küçük alanlarda kullanılan yuvarlak şekilli mobilyalar içindir. Eni ve boyu eşit olacak şekilde üretilen modeller, oval kenarlarıyla şık detaylar sunar.
 • Dikdörtgen olanların eni ile boyu farklıdır. Büyük mobilyaların üzerinde kullanılmak için tasarlanır. Kare olanlarda da yuvarlak olanlarla benzer bir şekilde en ve boy aynı boyutlardadır.
 • Ürünler incelendiğinde her şekilde farklı boyutlar olduğu görülebilir. Böylece yemek alanlarınıza uygun olacak parçalara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Farklı şekillerdeki masa örtüsü seti çeşitleri sayesinde aradığınızı bulabilir, yemek alanlarınıza istediğiniz detayları katabilirsiniz. Koçtaş’taki uygun masa örtüsü fiyatları sayesinde bütçenizi zorlamadan kaliteli ürünlere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz. Sade, desenli ya da dantelli masa örtüleri arasından tarzınıza uygun olana vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Masa Örtüsü Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Masa örtüsü ölçüleri nelerdir?

Modellerin ölçüleri incelendiğinde 90 x 90 cm, 120 x 120 cm, 120 x 140 cm, 140 x 140 cm ya da 160 x 220 cm farklı seçenekler olduğunu görebilirsiniz. Mobilyalarınızın boyutunu göz önünde bulundurarak alternatifler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Masa örtüleri nasıl temizlenir?

Ürünlerin nasıl temizleneceği satın aldığınız modelin kumaşı ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Örneğin, silinebilir olanlar isminden de anlaşılabileceği gibi silinerek kolaylıkla temizlenebilir. Satın aldığınız ürünün kullanım talimatlarını inceleyerek nasıl temizleyebileceğiniz hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Masa örtüleri kaç derecede yıkanır?

Ürünlerin kaç derecede yıkanacağı malzemesine göre değişiklik gösterir. Saten ile pamuklu olanlar makinede aynı derecede yıkanmaz. Yıkama talimatlarına göz atarak satın aldığınız ürünün kaç derecede yıkanması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Masa tipine göre masa örtüsü nasıl seçilir?

Mobilyanızın şekline göre doğru parçayı seçmeniz gerekir. Örneğin, yuvarlak olan modellerde kare olanlar kullanılabilse de kare mobilyalarda yuvarlak formdaki modellerin kullanılması önerilmez. İstediğiniz görünümü ve mobilyanızın şeklini belirledikten sonra aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Masa örtüsü kumaşı nasıl olmalı?

Ürünlerin kumaşı mobilyayı koruyacak şekilde üretilmelidir. Aynı zamanda yemek yerken ürünlerle direkt temas halinde olunacağı için kumaşların yumuşak da olması gerekir. Belirli bir kalite standardına sahip olan ürünler arasından ideal kumaşlara sahip parçalara ulaşabilir, yemek alanlarınızın konforunu artırabilirsiniz.

En Çok Satan Masa Örtüleri Hangileri?

Koçtaş Masa Örtüleri kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Masa Örtüsü Kıskaçlı 8'li
 2. Masa Örtüsü İngiliz Gülü 120x190 Cm
 3. Yaylı Masa Mandalı 4 Lü
 4. Masa Örtüsü 140x220 cm
 5. Masa Örtüsü Alaçatı 120x190 Cm
Daha fazla göster
26 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: