150 TL Üzeri Kargo Bedava

Anahtarlık

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Anahtarlık

Anahtarlık, kapı girişlerinizi düzenlemeye yardımcı olan hırdavat malzemeleri arasında yer alır. Hırdavat el aletleri ve oto ana başlığı altında bulabileceğiniz bu ürün grubu, çeşitli iç mekanlarda kullanıma uygundur. Hem ofislerinizde hem de evlerinizde kullanmayı tercih edebileceğiniz farklı modelleri sayesinde portmantonuzda oluşan dağınık görüntüden kurtulabilir anahtarlarınızı kaybetmeden kolaylıkla saklayabilirsiniz. Aynı zamanda giriş kapısının yakınlarına konumlandıracağınız dekoratif bir anahtarlık sayesinde antrenizin tasarımına katkı sağlayabileceğiniz gibi evden çıkarken anahtar arama sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

Birbirinden Kullanışlı ve Estetik Anahtarlık Çeşitleri

Anahtarlık, genel olarak giriş kapısının yanında duvara monte edilerek kullanılan bir üründür. Kapaklı bir kutu şeklinde tasarlanan ürünlerin yanı sıra anahtarlık askısı olarak tanımlayabileceğimiz kapaksız ürün seçenekleri de mevcuttur. Birden çok sayıda askının yer aldığı anahtarlıklarda evin tüm bireylerine ait anahtarlar asılarak saklanabilir. Evden çıkarken anahtarlıkların kolayca bulunmasını sağlar. Bunun yanı sıra, gayrimenkul işi ile uğraşanlar için de farklı dairelere ait anahtarların depolanmasına oldukça kullanışlı bir ürün grubudur. Aynı zamanda dekoratif bir nesne görevini üstlenen anahtarlık çeşitleri farklı malzemelerden üretilerek satışa sunulur. Ahşap, demir, metal gibi malzemeler bu anlamda ürün çeşitliliği sağlar. Ürünü konumlandıracağınız yüzeyin genişlik ve yüksekliğine bağlı olarak tercih edebileceğiniz farklı ölçülere sahip anahtarlıklar da mevcuttur. Renk, desen ve form olarak da birbirinden ayrılan anahtarlık çeşitleri arasından satın alacağınız ürün ile kapı girişlerinizde fark yaratmak istiyorsanız çeşitli ferforje detaylarla süslenmiş anahtarlıkları tercih edebilirsiniz. Anahtar saklama fonksiyonunun yanı sıra ek fonksiyon üstlenen ürün çeşitlerine de bu başlık altından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Örneğin anahtar ve mektupluk olarak tabir edilen hem evraklarınızı hem anahtarlarınızı saklayabileceğiniz ürün seçeneklerine yönelebilir çerçeveli anahtarlıklar sayesinde satın alacağınız ürünü kendi fotoğraflarınızla süsleme ve kişiselleştirme imkanına sahip olabilirsiniz. İç mekanlarınızda klasik ve otantik tasarımlardan hoşlanıyorsanız antik anahtarlıkları beğenebilir ev ve ofislerinizde birden çok anahtar saklamak için bu tip ürünleri tercih edebilirsiniz.
Birbirinden kullanışlı ve dekoratif anahtarlık seçenekleri arasından siz de evinize veya ofisinize uygun bir ürünü seçerek Koçtaş'tan kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Daha fazla göster
10 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: