150 TL Üzeri Kargo Bedava

Su Aktivite Ürünleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Birbirinden Eğlenceli Su Aktivite Ürünleri

Yaz aylarının vazgeçilmez ürün gruplarından olan su aktivite ürünleriyle keyifli bir yaz sizi bekliyor. Şişme havuz ve şişme deniz yatağı modelleri yaz mevsiminin olmazsa olmazları arasında yerini alıyor. Şişme yatak pompası pratik kullanımı sayesinde su aktivite ürünlerini şişirmeniz için size gereken zamandan ve enerjiden tasarruf sağlıyor. Havuz malzemeleri ve havuz kimyasalları ise yaz mevsimi boyunca havuz bakımını ve temizliğini sağlayan en büyük yardımcılar arasında bulunuyor. 

Tatil Keyfinizi Katlayan Su Aktivite Ürünleri

En popüler su aktivite ürünlerinden biri olan şişme havuz modelleri; bahçelerde ve teraslarda eğlenceli vakit geçirmek isteyen minikler için özel olarak tasarlanıyor. Tatil havasını ayağınıza getiren şişme havuz modelleri; uygun su kapasiteleri ve ölçüleriyle çocukların güvenliğini tehlikeye atmadan eğlenceli vakit geçirmelerine imkân sunuyor. Bahçeler, balkonlar ve teraslar için tasarlanmış olan portatif şişme havuzlar, havası alındıktan sonra yer kaplamadan kolayca saklanabiliyor. Vinil, PVC, polyester gibi kaliteli malzemelerden üretilen şişme havuzlar zeminin sertliğinden ve sakatlayıcı özelliğinden çocuğunuzu koruyor. Farklı ve eğlenceli desenleriyle her yaştan bireyin dikkatini çeken şişme havuz modelleri; evinizin konforunda havuz keyfi yaşatarak ailecek keyifli saatler geçirmenizi sağlıyor. Büyük küçük demeden herkesin tatilde en gözde su aktivite ürünlerinden biri olan şişme deniz yatağı; deniz ve havuz keyfinizi taçlandırıyor. Sıcak yaz günlerinde denizin üstünde güneşlenmenize olanak sağlayan konforlu şişme deniz yatakları, güneşin ve tuzlu suyun aşındırma etkisine dayanıklı materyallerden üretiliyor. Çocuklar için tasarlanmış eğlenceli ve rengarenk deniz yataklarının yanı sıra yetişkinler için özel olarak tasarlanan ve konforun üst seviyede olduğu, sırt dayanma ve içecek koyma yeri olan koltuk şeklinde lüks deniz yatakları da en çok tercih edilen modeller arasında. Şişme havuzları ve şişme yatakları yatak pompasıyla kolayca şişirerek zamandan ve enerjinizden büyük ölçüde tasarruf sağlayabilirsiniz.

Havuz Kimyasalları ve Ekipmanlarıyla Güvenli Bir Havuz Keyfi

Havuzların düzenli olarak bakımının yapılması sağlığınız açısından oldukça önem taşıyor. Sudaki pH ve klor seviyelerini ölçen havuz suyu kitleri; havuz suyunuzu test ederek daha sağlıklı bir yaz geçirmeniz için ilk kontrolleri yapıyor. Su aktivite ürünleri kategorisinde yer alan havuz malzemeleri grubu size, havuza düşen yaprak ve benzeri materyalleri temizlemek amacıyla manuel şekilde temizlik yapma olanağı sağlayan havuz temizlik kitlerinin yanı sıra kendiliğinden motorlu ve ev tipi havuzların duvarlarına tırmanabilen, üstün temizlik sağlayan havuz süpürgelerine kadar oldukça geniş bir yelpazede seçenekler sunuyor. Ayrıca havuzda mikroorganizmaların üremesini ve yosun oluşmasını önlemek için uygun pH seviyesini sağlayan pH düşürücüler, hızlı çözünen stabilizörlü klor bileşikler gibi havuz kimyasalları da havuz bakımında önemli rol oynar. Hem sağlığınızı hem de eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan su aktivite ürünleri grubu Koçtaş'ta sizi bekliyor! Onlarca şişme havuz, şişme deniz yatağı modellerinden havuz ve yatak pompası, havuz malzemeleri ve havuz kimyasallarına kadar yaz ile ilgili aradığınız her şeyi Koçtaş'ta bulabilir; aradığınız kaliteye uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Daha fazla göster
162 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: