150 TL Üzeri Kargo Bedava

Tezgah Üstü Testere

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Tezgah Üstü Testere Modelleri ve Kullanım Özellikleri

Testere ahşap başta olmak üzere metal, taş gibi maddeleri kesmeye yarayan kesici bir alettir. İnsan gücü ile çalışabildiği gibi elektrikli modelleri de yaygın olarak kullanılır. Özgülendiği işe ya da malzemeye göre farklı çeşitleri vardır. Tezgah üstü testereler kesim işlemini daha güvenli ve kolay bir şekilde yapmak için tasarlanan testere çeşitleridir. Masa sistemine sahiptir. Tezgah üstü testere denilince illa çok büyük bir üründen bahsetmek gerekmez. Bireysel kullanıma uygun küçük masa üstü testere modelleri de vardır.

Tezgah üstü testere modellerinde düz bir tabla bölümü bulunur. Makine bölümü bu tezgahın üzerine oturtulur. Alt bölümde kesmek için kullanılan bıçak vardır. Bıçağın çapı kesiciliği için önemlidir. Farklı tür malzemelerin aynı makine ile kesimi mümkündür. Bunun için bıçaklama sistemi değiştirilebilen bir model seçilmelidir. Ulaşabileceği maksimum güç kapasitesi de çalışma kalitesini etkiler.

Farklı modellerde tezgah üstü testereler olmasına rağmen, makinelerin kapasitesini belirleyen bazı temel teknik başlıklar vardır. Öncelikle, tezgah üstü testere bıçağı makinenin kesebileceği malzemeleri belirler. Örneğin cam, mermer gibi malzemelerin kesiminde elmas testere bıçağı kullanılabilir. Ahşap için ise standart metal dişli bıçaklar yeterlidir. Daire testere bıçaklar için bıçağın çapı kesilecek malzemenin şekillendirilmesinde önemlidir. Standard tezgah üstü testere bıçağı modelleri  210 - 255 mm arasında değişiklik gösterir. Güç seviyesi de çalışma kapasitesinde etkilidir. 1800 W'a kadar çıkabilen modeller mevcuttur.

Tezgah Üstü Testere Parçaları

Tezgah üstü testereler gövdeden ve gövde üzerine yerleştirilen bir tabladan oluşur. Kesme işleminin gerçekleştirildiği bölüme lama denir. Lama bölümleri tezgah üstü testere bıçağının şekline göre değişiklik gösterebilir.

Ahşap kesimi için kullanılan standart bir tezgah üstü testere düşünüldüğünde dairesel bir tezgah üstü testere bıçağından edilebilir. Testere bıçağı üzerinde koruyucu kapak bulunur. Bu bölüm tabla üzerine yerleştirilir. Kesim sırasında tabla üzerine monte edilmek üzere paralel dayanak ya da kenar dayama gönyesi bulunur. Dayanağın iki tarafı farklı yüksekliktedir. Kalın bir  ahşap parça kesiminde uzun bölümü, ince bir parça kesiminde ise kısa bölümü tezgah üstü testere bıçağına bakacak şekilde yerleştirilir. Contayı sıkmadan önce dayanak, tablanın kenarlarında bulunan cetvel kullanılarak kesilecek tahtanın genişliği düzeyinde yerleştirilir. Böylece istenilen genişlikte ve kalınlıkta parça elde edilir. Daha kısa ya da üçgen parça kesimleri için gönye ölçer kullanılır. Gönye ölçer dayanağa yaslanarak gerekli ölçü ve şekiller oluşturulur.

Tezgah üstü testere ile çalışma sırasında ahşap el ile hareket ettirilmez. Bıçak ile elin birbirine yakınlaşmasını önlemek için hareket itme çubuğu yardımıyla sağlanır. Gövde bölümünde, tablanın hemen altında döndürülebilir bir sistem bulunur. Bu bölüme açı ölçer katranı ya da açı ayarları ölçeği denir. Katran testere bıçağının açısını ayarlamak için kullanılır. Düz bir şekil yerine katmanlı ya da eğik bir biçimde kesmek istenirse açı ölçer çevrilerek gerekli açı ayarlanır.

Tezgah Üstü Testere Kullanımında Güvenlik ve Kullanım Önerileri

Kesici bir makine olması sebebiyle tezgah üstü testere kullanımında ekstra dikkat edilmelidir. Kullanım öncesi hem kişisel olarak hem de mekanda tüm güvenlik önlemleri alınır. Kılavuzda yer alan kullanım önerileri dikkatle takip edilir. Temizliği ve gerekli kontrolleri günlük olarak yapılır. Tezgah üstü testerenin aylık ve yıllık periyodik kontrol ve bakımları yapılmalıdır.

Tezgah Üstü Testere Kullanımında Güvenlik

Testere bıçakları doğru kullanılmadığı takdirde güvenlik açısından önemli riskler oluşturur. Bunların başında parmak kesme, kopma gibi kazalar gelir. Ayrıca makinenin yere düşmesi durumunda uzuvların ezilmesi, şişmesi, kırılması gibi sağlık problemleri yaşanabilir. Bu tür bir problemi yaşamamak adına öncelikli yapılacak şey güvenlik önlemlerinin eksiksiz bir şekilde alınmasıdır.

Tezgah üstü testere kullanılırken alınması gereken güvenlik önlemleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Tezgah üstü testerenin montajından ve kullanımından önce mutlaka kullanım kılavuzu okunur. Kurulum, kullanım ve bakım kılavuza uygun yapılır. 
 • Tüm parçaların hatasız bir şekilde takılması ve amacına uygun kullanılması gerekir.
 • Bol kıyafetler, saçaklar makineye takılabileceği için kullanılmamalıdır. Uzun saç için saç bandı kullanımı uygun olur.
 • Bakım süresince ya da herhangi bir parça değişimde makinenin kapalı olduğundan emin olunur. Makinenin elektrikten çekilmesi gerekir.
 • Mutlaka düz bir zeminde çalışılır. Makinenin sabitlenmiş olduğundan emin olmak gerekir. Herhangi bir düşme, kayma, denge bozukluğu ciddi sorunlara yol açar.
 • Kişisel güvenlik için kullanım süresince iş eldivenleri, koruma gözlüğü, kulak tıkacı ve koruyucu maske takılır.
 • El hiçbir zaman testere bıçağının yakınında tutulmaz. Çalışma sırasında kesilen malzemenin yer değiştirmesi gerekirse itme çubuğu kullanılır.
 • Makine kullanılmayacağı zamanlarda kapalı tutulur ve fişten çekilir.
 • Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklanır.

Tezgah Üstü Testere Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çalışmaya başlamadan önce alınması gereken güvenlik önlemleri dışında çalışırken dikkat edilmesi gereken önemli hususlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Testere bıçağı makine çalışmaya başladığında hareketlenmeye başlar. Standard hızına belli bir süre sonra kavuşur. Tezgah üstü testere standart hızına ulaşmadan kesme işlemine başlanmaz.
 • Doğru malzeme ile doğru testere bıçağının kullanıldığında emin olunur.
 • Tabla üzerinde artık malzeme bırakılmaz. Kalan parçalar birikmeye izin verilmeden itme çubuğu ile temizlenir.
 • Makinenin tam olarak kapanması hareketin bitmesini gerektirdiği için belli bir süre alır. Bu süreyi kısaltmak için makineye dışarıdan bir müdahale yapılmaz.
 • Dişi zarar gören, kırılan, keskinliğini kaybeden testere bıçakları ile çalışılmaz. Bu bıçakların değiştirilmesi gerekir.
 • Çalışmaya ara verildiğinde ya da çalışma sonlandırıldığında testere bıçağı üzerinde bulunan koruma kapağı kapatılır.
 • İstenilen şekil verilebilmesi için kenar dayama gönyesi kullanılır ve sağlam şekilde sabitlenir. Gerektiği takdirde gönye ölçer de kullanılabilir.
 • İnce ve uzun parçalar ile çalışılırken baskı kırılmaya sebep olabilir. Böyle bir risk almamak adına baskı tarağı kullanılır.
 • Bir malzeme hatalı şekilde kesilse dahi makine çalışırken geri çekilmez. Malzemeyi geri çekmek için önce makinenin kapatılması gerekir.
 • Testere bıçağının yüksekliği kesilecek parçadan birkaç milimetre uzun olacak şekilde konumlandırılır.
 • Kırık dökük parçalar makineye sokulmaz. Kesilecek malzemelerin rendelenmiş olması çalışmayı daha güvenli ve kolay hale getirir.

Tezgah Üstü Testere Modelleri

Tezgah üstü testere modelleri gövde ve tabla olmak üzere iki standart bölümden oluşur. Bazı modellerinde gövde tam donanımlı bir tezgah biçimindedir. Bunlar büyük tezgah üstü testere çeşitlerindendir. Bir çok el testere modeli sabit bir gövdeye bağlanarak tezgah üstü yatay testere formuna getirilebilir. Tezgah üstü testereler manuel, şarjlı ya da elektrikli olabilir. Motorlu olanlar da bulunur. Kullanım alanlarına göre genellikle elektrikli tezgah üstü testere modelleri tercih edilir. Özellikle ergonomik yapısı olan kullanıcı dostu ürünler ilgi gören seçeneklerdir.

Tezgah Üstü Daire Testere

Daire testere, ahşap başta olmak üzere farklı bıçaklarla bir çok malzemenin kesilebilmesini sağlar. Makine içinde bir kesme diski bulunur. Bu diski makineye sabitlemek için bir mil kullanılır. Mil, diskin ve testere bıçağının aynı eksende dönüşünü sağlar. Standard daire testereler elde tutulabilen iş makineleridir. İşleme başlamadan önce parçaların yüzeyleri düzeltilir. Makinenin çalışmasını sağlayan bir tetik vardır. Kesim işlemi sırasında tetik çalıştırılır. Tezgah üstü testere bıçağı belirlenen yerden parçanın içine itilir ve parça düşene kadar yavaş yavaş itiş devam eder.

Tezgah üstüne kurulan daire testereler daha güvenli bir çalışma ortamı yaratır. El testeresi daha pratik gözükse de kullanımı daha zor ve riskli olabilir. Avantajı mobil olmasıdır. Sabit mobilyaların düzeltilmesinde kullanılabilir. Yine de daha güvenli bir çalışma ortamı için tezgah üstü testere modelleri tercih edilir. Genellikle ahşap kesiminde kullanılır. Bıçak başlıkları değiştirilerek farklı malzemeler için uygun hale de getirilebilir. Ölçü sabitleyerek aynı boyutta birden fazla parça elde etmek için de kullanışlıdır. Bu modellere diskin girebileceği bir çalışma tezgahı sabitlenir. Tabla üzerinde kanallar vardır. Bu kanallar ile kesim ölçüsü oluşturularak mengene yardımı ile sabitlenebilir. Aynı boyutta birden fazlayı hızlı bir şekilde kesmek için kullanışlıdır. Şekillendirme yalnızca düz kesim ile kısıtlı değil. Açı ayarları ölçeği kullanılarak malzemeye eğim verilir.

Tezgah Üstü Dekupaj Testere

Dekupaj kelime anlamı olarak kesip ayırma demektir. Dekupaj testerenin temel özelliği kesmenin yanında şekil vermektir. Metallerin şekillendirilmesinde genellikle dekupaj testere kullanılır. Bunun için metalleri kesmeye yarayan özel bir bıçak kullanılır. Düz kesimi rahatlıkla yapar. Diğer tezgah üstü testerelere göre güçlü olduğu yer malzemelerin kavisli kesimidir. Dekupaj testere ile ahşaptan metale, plastikten alçıpana ve hatta seramiğe kadar birçok malzemeye şekil verilir. Profesyonel amaçlı kullanımların yanı sıra yaygın olarak hobi amacıyla da kullanılır.  El testereleri mutlaka düz bir zeminde kullanılır. Tezgah üstü dekupaj testereleri ise sabit bir gövdeye sahiptir.

Dekupaj testere alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta taban yapısıdır. Tabanın sağlam olması gerekir. Sıklıkla kavisli kesim için kullanılacak ise açı ayarlarına dikkat edilmelidir. Kavisli kesimlerde düz kesim ile başlayıp yataya dönüş yapmak bıçak ucuna zarar verir. Dekupaj testere hareketli bir makinedir. Şekillendirme amacı sebebiyle hareketli bir şekilde kullanılabilir. Güvenlik için en önemli nokta elektrik kablolarıdır. Priz ile tabla arasında uzun bir mesafe olursa, kablo gergin bir şekilde kalacaktır. Böyle bir durum kullanım sırasında elektrik kesintilerine yol açar. Hem makineye hem de işe zarar verir. Öte yandan, kablolar gereğinden fazla gevşek bırakıldığında ayağa takılma, kesilme gibi riskler ortaya çıkar. Bu riskleri önlemenin en iyi yolu kablo düzenleyici kullanmaktır.

Tezgah Üstü Kıl Testere

Kıl testere ince uçlu yapısı ile hassas kesimlerde kullanılır. İnce işçilik gerektiren oymacılık gibi alanlara uygundur. Kıl testere dekoratif objeler, model oyuncaklar, takı malzemeleri gibi pek çok alan için en verimli seçenektir. Genel olarak ahşap ve plastik şekillendirmesinde tercih edilir. Özel testere bıçakları ile metal için de kullanılır. Karton ve mukavva gibi daha ince yapıdaki malzemelerin kesimini de yapar. Dekupaj testere kesimi sırasında belli oranda basınç yapılması gerekir. Kıl testerenin ucu ince olması sebebi ile baskı yapılmadan kullanılmalıdır. Uçları sağlam olmalı, herhangi bir hasarda değişiklik yapılmalıdır. Tezgah üstü kıl testere gövdenin masaya sabitlenmesiyle kullanılır.

Kıl testere montajında en önemli bölüm kıl testere ucudur. Ucun sağlam olması gerekir. Doğru ucun bulunması için kıl testere uçları birden on ikiye kadar numaralandırılır. Kalın bir parçanın kesiminde kalın bir uç takılır. Kullanımdan önce tezgah üstü testere ucunun düz takıldığından emin olunur. Sivri bölümü sap kısmına bakacak şekilde yerleştirilir. Oynak bir başlık hatalı kesimlere sebep olur. Kaymayı engellemek için uçlarındaki iki vida da eşit miktarda sıkılır. Montaj öncesi kullanım kılavuzunu okumak herhangi bir hata riskinin önüne geçer. Kıl testere oldukça hassas işlerde kullanıldığından tezgah kullanımı çok daha önemlidir. Hafif bir müdahale ya da titreme kesim hatlarını kaydırabilir. Benzer nedenlerle açılar da hassas bir şekilde ayarlanmalıdır.

Tezgah Üstü Testerelerin Kullanım Alanları

Tezgah üstü testere makinelerinin en temel kullanım alanı ahşap kesmek, düzeltmek ve şekillendirmektir. Her incelikte ve genişlikte kesim mümkündür. Açı ayarları ölçeği sayesinde belli bir açıya kadar eğim verilebilir. Böylece düz modeller dışında da şekillendirme mümkün hale gelir. Demir içermeyen malzemelerin kesiminde doğru sonuç verir. Alüminyum ve plastik bu malzemelere bir örnektir. Cam malzemelerin, seramik plakaların şekillendirilmesinde de özel bıçaklar kullanılır.

Farklı tezgah üstü testere modelleri doğru bıçaklar kullanıldığında farklı malzemelerin kesimini yapabilir. Öte yandan belli modellerin belli alanlarda daha iyi performans verdiği de bir gerçektir. Örneğin, standart daire testere modelleri ahşap malzemenin şekillendirilmesi için uygundur. Metal kullanımı mümkündür ama özel bıçak uzu kullanılır. Genellikle ahşap plaka kesiminde tercih edilir. Açı özelliği sayesinde eğimli kesimler de mümkündür. Kıl testere ile karşılaştırıldığında daha kalın şekillendirmeler mümkündür. Kıl testere dekoratif ürünlerin üretimi için oldukça verimlidir. Ahşap uçak, gemi, araba modellerinin yapımında kullanılır. Oymalı vazolar, kutular için de kıl testere tercih edilir.

Dekupaj testere modelleri ise kavisli kesimlerde özelleşmiştir. Mobilya tasarımlarında kullanılır. İnce işçilik gereken alanlar kıl testere ile tamamlanabilir. Her malzemeden ve her büyüklükte  dekoratif ürünlerin yapımında da dekupaj tercih edilir. Özel testere bıçağı ile metalin şekillendirilmesinde de en çok kullanılan iş makineleri arasındadır.

Tezgah Üstü Testere Seçimi

Tezgah üstü testere seçerken en önemli kriterlerden biri makinenin kullanım amacıdır. Örneğin, çok uzun boyutlarda bir malzeme için yatar testere tercih edilebilir. Daha küçük parçalar için daha küçük tezgah tipi malzemeler uygundur. Ne tür bir malzeme kesileceği hem makinenin modelini hem de kullanılacak tezgah üstü  testere bıçağını belirler. Farklı tür malzemelerin kesilmesi için bıçağın değiştirilebildiği modeller kullanılabilir. Böylece aynı makine ile hem ahşap hem de plastik şekillendirmek mümkün hale gelir. Belli bir malzeme için özgülenen bıçakların başka bir malzemenin kesiminde kullanımı makineye zarar verir. Herhangi bir hataya düşmemek adına en iyi çözüm tezgah üstü testere bıçaklarının kullanım talimatlarını okumaktır.

Tezgah üstü testerenin yerleştirileceği mekan, alınacak makinenin boyutlarını belirlemede önemlidir. Kullanım için kişinin yüksek hareket kabiliyetine sahip olacağı bir mekan oluşturulmalıdır. Dar bir alanda çalışmak risk yaratır. Makine boyutu ile oda ölçüleri tutarlı olmalıdır.

Makinenin bakımlarını yanı sıra tezgah üstü testere bıçağının temizlenmesi ve bakımı da periyodik olarak yapılmalıdır. Keskinliğini yitirmiş bir bıçakla çalışılamaz. Makinede takılmalara sebep olabilir. Makineye zarar verebileceği gibi sağlık açısından risk de oluşturabilir. Böyle bir durumda kullanıma uygun yeni bir tezgah üstü testere bıçağı alınmalıdır. Bıçak değişimi yaparken makinenin elektrikten kesilmiş olduğundan, tüm güvenlik önlemlerinin alındığında emin olunmalıdır. Tezgah üstü testere alırken kullanıma uygun kapasitede ve fiyat performans karşılaştırması yapılarak karar verilmelidir.

Tezgah Üstü Testere Bakımı

Tezgah üstü testere modellerinin bakımı güvenli çalışma ve makinenin kullanım ömrünü uzatmak için önemlidir. İlk bakım montaj sırasında yapılır. Makineye ait tüm parçalar takılmadan önce temizlenir. Bıçak ve uç kısımların keskinliğinden emin olmak gerekir. Keskin olmayan uçlarla çalışmak hem malzemeler hem makineye zarar verir. Montaj sonrası tezgah ve testere bölümleri temizlenir. Bu temizleme işlemi her iş bitiminde ve başlangıcında yapılmalıdır. Temizleme için fırça kullanılır. Makinenin diğer bölümlerinin açıları, yükseklikleri kontrol edilir. Çalışma bittiğinde tabla yeniden temizlenmelidir. Tabla üzerinde herhangi bir talaş, malzeme parçası kalmamalıdır. Hem güvenlik hem de bıçağın işlevini korumak için çalışma sonunda üzeri koruma kapağı ile örtülür. Makine bir süre kullanılmayacak ise testere bölümünün sökülüp temizlendikten sonra kaldırılması uygun olur.

Makinenin belli bölgelerinde yağlama noktaları vardır. Genellikle mil ve kızak yataklarında bulunur. Bu bölümler ürün kataloğunda belirtildiği şekilde ve en az haftada bir kez yağlanmalıdır. Metal olan bütün kısmında ise ince yağ kullanılır. Bakım sonrası makinenin üzeri ince bir örtü ile kapatılır. Profesyonel kullanımlarda makinenin yıllık bakımı işin uzmanlarınca yapılmalıdır. Yıllık bakımda gövdedeki bağlantı yerleri, kablo bağlantıları, kayış ve kasnaklar, testere bıçakları, diskler, eğim ve yüksekliğini ayarlayan sistemleri gibi her bir parçasının kontrolü gerekir. Tamir edilmesi ya da değiştirilmesi gereken parçalar için gerekli işlemler yapılır.

Tezgah Üstü Testere Fiyatları

Tezgah üstü testere çeşitleri benzer özelliklere sahip el testerelerinden daha kullanışlı ve maliyetlidir. Bazıları yalnızca bir gövdeye sahiptir. Masa testere düz olan bir çalışma alanının üzerine sabitlenerek kullanılır. Bazıları ise tam donanımlı bir tezgaha sahiptir. Donanım arttıkça tezgah üstü testere fiyatları da yükselir. Bu makineler daha profesyonel kullanım için uygundur. Evlerde de olsa yapı işleri ile ilgilenen, makineyi sıklıkla kullanan kişiler tercih eder.

Tezgah üstü testere fiyatları birçok farklı unsura bağlı olarak değişir. Bu etmenlerin başında tezgah üstü testerenin modeli gelir. Örneğin daire, dekupaj ve kıl testereler farklı amaçlarla kullanılan modellerdir. Modeller arasında yapılacak fiyat karşılaştırması yanıltıcı olur. Doğru bir fiyat analizi için ihtiyaç duyulan model belirlenir. Modelin kendi içinde farklı özelliklere sahip tezgah üstü testerelerin karşılaştırması yapılır. Aynı model içinde fiyatı değiştiren bir etmen tezgah üstü testerenin markasıdır. Markanın tezgah üstü testere ve model çeşitliliği önemlidir. Diğer ürünleri ile birlikte yüksek kullanımı, yaygın servis ağı tezgah üstü testere fiyatlarına da etkiler. Tezgah üstü testerenin donanım özellikleri de benzer bir etkiye sahiptir. Tezgah üstü testerenin içinde yer alan parçaların kalitesi bütünün kalitesini etkiler. Tezgah üstü testere bıçağının özellikleri, sağlamlığı ve kesiş gücü benzer ürünlerdeki fiyat çeşitliliğinin bir sebebidir.

Her ihtiyaca uygun tezgah üstü testere modelleri Koçtaş internet sitesi ve mağazalarında incelenebilir. Elektrikli ev aletleri bölümünde yer alan tezgah üstü testereler içinde farklı özelliklere göre her bütçeye uygun bir makine bulunabilir.

Tezgah Üstü Testereler Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Tezgah üstü testere nasıl kullanılır?

Tezgah üstü testere kullanılmadan önce kullanım kılavuzu okunur. Öncelikle kılavuza göre kurulumu doğru bir şekilde yapılır. Çalışmaya başlamadan önce kişisel korunma araçları takılır. Açık uzun saçtan, bol kıyafetlerden kaçınmak gerekir. Alanının güvenliği sağlanır. Uzun ve karışık kablolar, temizlenmemiş tezgahlar güvenlik riski oluşturur. Makine açıldığında tezgah üstü testere bıçağının çalışma hızına erişmesi için biraz beklemek gerekir.

Tezgah üstü testere ile metal kesilir mi?

Tezgah üstü elektrikli testere ile metali kesmek mümkündür. Belirleyici olan testere bıçağıdır. Metal kesimi için özel olarak üretilmiş bıçaklar kullanılır. Doğru bir sonuç almak için bıçağın keskin olması gerekir. Keskin olmayan bir bıçak ile çalışmak hem makineye hem malzemeye zarar verir. Böyle bir durumda bıçak değiştirilir. Tezgah üstü testere bıçağının periyodik bakımları yapılmalıdır. Metal aksamlar temizlenip belli periyotlarla yağlanmalıdır.

Tezgah üstü testere fiyatları ne kadar?

Tezgah üstü testere fiyatları makinenin modeline, donanımına, teknik özelliklerine, boyutlarına, tasarımına göre farklılık gösterir. Kullanılan parçaların kalitesi anlamında makinenin markası da fiyatı etkiler. Kesimde testere bıçağının kalitesi önemlidir. Tüm özellikleri aynı olan iki makinenin bıçak özellikleri farklı ise maliyeti farklılaşır. Ergonomik kullanım diğer fiyat faktörlerinden biridir. Makinenin kullanım kolaylığını arttırıcı eklentiler fiyatı yukarı çekebilir.

En Çok Satan Tezgah Üstü Testere Hangileri?

Koçtaş Tezgah Üstü Testere kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. MTSP800A Tezgah Üstü Testere 800 W
 2. ST SST1800W Tezgah Üstü Testere 1800 Watt
 3. MSTS1500 Tezgah Üstü Testere 1500 W 254 mm
 4. Tezgah Tipi Testere GTS 635-216 + GTA 560
 5. Einhell Tc-ts 210 Tezgah Testere 4340425
Daha fazla göster
10 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: