150 TL Üzeri Kargo Bedava

Çamaşır Makinesi Dolapları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

İşlevselliğiyle Ön Plana Çıkan Çamaşır Makinesi Dolapları

Çamaşır makinesi dolabı son yıllarda banyolar için en çok tercih edilen ürün grupları arasında yer alır. İşlevselliğiyle ön plana çıkan böyle ürünler hem dekorasyonu zenginleştirir hem de dağınıklığın ortadan kalkmasında etkili olur. Farklı ebatlar ve tasarımlarla hazırlanan çamaşır makinesi dolap modelleri için hemen şimdi Koçtaş web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Trend dekorasyon mobilyaları arasında üst sıralara yerleşen çamaşır makinesi dolapları kullanılacağı alana göre farklı ebatlarda üretilen ürünlerdendir. Günümüz koşullarında tüm banyo ve çamaşır odalarında boy gösteren böyle trend ürünler öncelikle kullanım amacına göre tasarlanır. Bir üründen alınabilecek maksimum verimi vermeyi amaçlayan böyle ürünler makinelerin korunmasını da sağlar.

Özgün tasarımların eşsiz renklerle buluştuğu çamaşır makinesi dolabı çeşitleri, ek özellikleriyle dikkat çeker. Tasarım detaylarına göre çekmece, raf, askı, ayna gibi birçok eklentinin yer aldığı dolaplar depolama alanı olarak sıkça kullanılır. Öte yandan kirli sepeti gibi görüntü bozan nesnelerin ortadan kaldırılmasında da yine böyle modellerin etkisi büyüktür.

Kişilerin kendi bütçelerine göre seçimler yapabildiği, farklı desen ve renkleriyle öne çıkan çamaşır makinesi banyo dolapları için size en yakın Koçtaş mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Ya da tek tıkla online satış mağazalarından ürün detaylarını dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Farklı marka ve modellerin yan yana sıralandığı onlarca ürün arasından size en çok hitap edeni dakikalar içerisinde bulabilirsiniz.

Kullanım Alanına Göre Çamaşır Makinesi Dolabı Modelleri

Çamaşır makinesi dolabı modelleri kişilerin tercihine göre kapaklı ya da kapaksız olarak hazırlanır. Özellikle günümüzde var olan alanın daha verimli olmasını sağlayan çok amaçlı dolap modelleri oldukça revaçtadır. Her ebattan banyo, çamaşır odası ya da temizlik odasında kullanılabilen bu ürünler yine alanın ebatları dikkate alınarak seçilebilir.

Tercih edilecek alanın ihtiyaç durumu ve dekorasyonuna göre seçilebilen çamaşır makinesi dolap modelleri makine üstü veya altı için hazırlanabilir. Alanın yükseklik ve en ölçülerine göre seçim yapılabilecek böyle ürünler çok amaçlı olan ürünlerdendir. Ek özellikleri nedeniyle bir bakıma depolama alanı olarak da kullanılabilen seçeneklerin en dikkat çekici özelliği kullanım kolaylığıdır.

Dayanıklı, modern ve şık tasarımların rastlandığı çamaşır makinesi dolabı çeşitleri sayesinde şık banyo dekorasyonu elde edebilirsiniz. Diğer banyo mobilyalarıyla uyumlu seçimler yaparak uzun yıllar bu şıklığı korumakta mümkün. Üstelik kişilerin kendi bütçelerine en çok uyan seçeneklerden faydalanarak seçim yapabildiği bu tarz ürünlerde kolay ödeme seçenekleri de bulunuyor.

Kullanılacak alana göre birbirinden farklı tasarım çizgilerine sahip çamaşır makinesi dolabı çeşitleri öncelikle banyolarda tercih edilir. Öte yandan temizlik ya da çamaşır odası gibi ek alanlarda da kullanılabilir. Küçük evlerde mutfak ya da antre gibi alanlara da kurulumu yapılan çamaşır makineleri için yine bu tarz tasarımlar mevcuttur.

Kullanışlı Çamaşır Makinesi Dolapları

Kullanım alanına göre yapılan gruplamalarda en çok rağbet gören grup çamaşır makinesi üstü dolap modelleridir. Genellikle dar banyolarda tercih edilen böyle tasarımlar makine üstünde raflı ya da kapaklı şeklinde tasarlanır. Beyaz, krem, antrasit, gri ya da daha pek çok rengin revaçta olduğu bu ürünlerin ana amacı makine üstü işlevselliğini artırmaktır.

Bildiğiniz gibi çamaşır makineleri farklı devirlerde çalışan ürünler olduğu için doğrudan üst kısmına eşya koymak güvenli değildir. Başta temizlik malzemeleri olmak üzere havlu, peçete gibi birçok eşyayı depolamak için tercih edilebilecek en mantıklı seçenek ise çamaşır makinesi üstü dolap çeşitleridir. Tekerlekli ya da sabit olarak tasarlanan bu ürünlere Koçtaş sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Tasarım detaylarına göre çeşitlenen banyo çamaşır makinesi dolabı başta ahşap olmak üzere MDF, suntalam ve plastik gibi dayanıklı malzemelerden üretilir. Çamaşır makinesinin üstüne monte edilen ürünlerin yüksekliği zemin tavan mesafesine göre belirlenir. Alanın işlevselliği ön planda olduğu için ilk dikkat edilecek detay ürünün sunduğu depolama miktarı olacaktır.

Ayaklı, tekerlekli ya da duvara sabit şekilde üretilen çamaşır makinesi dolabı modelleri için detaylı fiyat araştırması yapıldıktan sonra seçim yapılabilir. Cam, ayna, raf ya da kapaklı olarak üretilen bu ürünlerde dayanıklılığı ön planda tutmak gerekir. Nem, ısı ve sıcaklığı göz önüne alarak seçilecek her üründe garanti koşullarına da göz atılmalıdır.

Çamaşır ve Kurutma Odalarına Uygun Çamaşır Makinesi Dolabı

Büyük evler ve dublekslerde çamaşır ve kurutma odalarını banyodan ayrı tutulur. Daha şık ve modern bir görüntü oluşturması sebebiyle bu tarz bir ayrıma gidilir. Alanın yeterli olmasına göre böyle odalarda çamaşır ve kurutma makinesi dolabı modellerine de sıkça rastlanır. Sadece çamaşır yıkama, kurutma, ütüleme faaliyetleri için ayrılan odalarda daha büyük ebatlı modellere yönelmek mümkündür.

Koçtaş farkıyla banyo dekorunuzu hiç bozmayacak çamaşır ve kurutma odalarına uygun en ideal çeşitlere sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı işlevsellikleriyle tasarlanan çamaşır makinesi dolaplarının fiyatları böyle alanlar için daha yüksektir. Genellikle çok gözlü olarak hazırlanan modellerin ebatları daha büyüktür. Bu sebeple raf, çekmece, kirli sepeti gibi eklentileri düşünülerek tasarlanırlar.

Yıkama, kurutma ve ütüleme alanı için özel olarak hazırlanan çamaşır makine dolabı modellerinde alan yetersizliği sorunlarıyla karşılaşılmaz. En, boy ve derinlik açısından makine üzerine, altına ya da yan kısmına uygun olarak hazırlanırlar. Farklı markaların üretiminden çıkan böyle banyo dolapları genelde set halinde satılır. Ya da kişiler ihtiyaçları doğrultusunda tekli ürünlerden şık bir set yapabilir.

Genellikle duvara monte şeklinde tasarlanan çamaşır makinesi dolap çeşitleri yine kişilerin kendi tercihlerine göre farklı renklerde üretilir. Çok ilgi gören ürün renklerine bakıldığında beyaz, krem, taş ve mat formlar ön plana çıkar. Zevke göre tercih edilebilen ürünleri satın alırken dayanıklılık ve fonksiyonelliği ön planda tutmak gerekir.

İşyeri Kullanımına Uygun Çamaşır Makinesi Dolapları

Kurumsal restoran, kafe gibi gıda sektörüyle uğraşan firmalar olmak üzere yıkama ve kurutma hizmetleri yöneten işletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu eşyalar çamaşır makinesi için üretilen dolaplardır. Birbirinden farklı ebatlar ve özelliklerle hazırlanan böyle modeller diğerlerinden daha büyük ölçülerdedir. Dolayısı ile bu amaca hizmet eden çamaşır makinesi dolabı fiyatları ev tiplerine göre daha yüksektir.

Alanın görüntü kirliliğinin önüne geçen iş yeri çamaşır makinesi dolabı duvara monte şekilde tasarlanabildiği gibi tekerlekli olanları da üretilebilir. Taşıma ve yer değiştirme kolaylığı açısından sıkça tercih edilen tekerlekli ürünler kapaklı olarak tasarlanır. Depolama alanları diğer ürünlere göre daha geniştir. Raf ve çekmece sistemiyle desteklenirler. Öte yandan sürgülü ya da asansörlü kapanma mekanizmalarıyla dikkat çekerler.

Düz ve klasik desenlerle dikkat çeken işyeri çamaşır makinesi dolap modelleri maliyet gözetilerek plastik, suntalam ya da MDF gibi malzemelerden üretilebilir. Seçilen malzeme, işçilik, ebatlar ve ek özellikler ürün fiyatlarının belirlenmesinde etkilidir. Öte yandan dayanıklılık ve kolay taşınma imkanı için genellikle sert plastikten üretilen çamaşır makinesi üstü dolapları da işyeri kullanımına son derece uygundur.

Beyaz ya da krem renk kullanılarak üretilen plastik çamaşır makinesi dolapları yazlık gibi sık kullanılmayan evlerde de tercih edilebilir. Yılın birkaç ayı ziyaret edilen, denize yakınlığı nedeniyle nem oranının yüksek olduğu evlerde bu tarz ürünlerin kullanılması oldukça mantıklıdır. Aynı zamanda plastik kullanılarak üretildiği için satın alma maliyetleri diğer ürünlere göre caziptir.

Çamaşır Makinesi Dolabı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Farklı malzemeler kullanılarak tasarlanan modelleri seçim aşamasında dikkat edilecek ürünler arasındadır. Özellikle uzun ömürlülük ve işlevsellik açısından özenli bir araştırma yapılması gerekir. Hem fiyat hem de ürün performansı açısından her ayrıntısına bakılması gereken böyle dolapların seçiminde şu noktalara dikkat edilebilir:

 • Dolap ve makine ölçülerinin uyumlu olması,
 • Alanın genel ölçülerinin dikkate alınması,
 • Üretiminde kullanılan ana ve yan malzemelere dikkat edilmesi,
 • Banyo genel dekoruna uygun renklerin seçilmesi,
 • Kullanılacağı alanın koşullarına dikkat edilmesi (nem, ısı, ışık vb.)
 • Monte edilebilme, taşınabilme durumlarının bulunması,
 • Ürünün kapak, raf ya da sepet eklentilerinin kullanım alanıyla uyumu.

Genellikle üst, alt ya da yan kısımlar için hazırlanan çamaşır makinesi dolabı çeşitleri kendi içerisinde birbirinden farklı tasarımlara ayrılır. Makinayı korumaya alan böyle ürünler depolama için elverişli olmalıdır. Banyo malzemelerinin düzenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayacağı için seçim yaparken inceleme yapmak faydalı olacaktır. Yapılacak seçimlerde elbette ürün fiyatları da dikkate alınmalıdır.

Her modeli kendi içerisinde özellikleri bakımında kıyaslama yaparken çamaşır makinesi dolabı fiyatları Koçtaş üzerinden incelenebilir. Her marka ve modelin tek bir tıkla görülebildiği web sayfamız üzerinden kendi bütçe ve isteklerinize uygun ürünü tespit edebilirsiniz. Söz konusu ürünleri kendi içinde kıyaslama yaparak banyonuza ideal olan seçimi böyle basit yoldan yapmak mümkündür.

Çamaşır Makinesi Dolabının Kullanım Avantajları

Geniş ve dar evlerde sıkça görülen çamaşır makinesi dolabı çeşitlerinin kullanım oranları giderek artıyor. Özellikle ferah, temiz ve şık bir görünüm isteyen kişilerin tercih ettiği modeller ayaklı ya da duvara monte şekilde olabilir. Hem kişisel zevkler hem de makinenin kurulum yerine göre dikkate alınabilecek çamaşır makinesi dolabının kullanım avantajlarını listelemek gerekirse;

 • Trend banyo dekorasyonuna uyum sağlamak,
 • Görüntü kirliliğinin önüne geçmek,
 • Daha çok depolama alanı elde etmek,
 • amaşır makinelerinin su, nem ve ışık ile temasını minimum seviyelere indirgemek,
 • Makinelerin çizik, ezilme gibi olumsuz darbelerden korunmasını sağlamak,
 • Dar alanlarda daha kullanışlı imkanlara kavuşmak,
 • Genel dekorasyona şıklık katmak,
 • Temizlik ürünleri, havlu, peçete vb. gibi tüm banyo malzemelerinin tek bir noktada korunmasını sağlamak ön plana çıkacaktır.

Özellikle yıkama ve kurutma makineleri için uygun olmayan banyolarda oldukça işlevsel olan çamaşır makinesi alt dolabı, makine ömrü için önemlidir. Bildiğiniz gibi su ve nem gibi koşulların yüksek olduğu ortamlarda beyaz eşyaların eskime süresi kısalır. Küflenme, pas ve parçalanma gibi sorunları yaşamamak adına makinenin alt kısmı için üretilen modeller işinize yarayacaktır.

Fiyat performansı açısından farklı çamaşır makinesi dolabı çeşitlerine odaklanıyorsanız ana üretim malzemesini baz alabilirsiniz. Üretim malzemesine göre fiyatlandırılan böyle ürünlerde cazip fiyatlardan faydalanmak için online alışverişten faydalanılabilir. Kolay ödeme seçenekleri ve taksit imkanlarıyla trend çamaşır makinesi dolabı çeşitlerine sahip olunabilir.

Üretim Malzemelerine Göre Çamaşır Makinesi Dolapları

Kullanılacak alan baz alarak tercih edilen çamaşır makinesi dolabı çeşitleri en çok iki katlı olarak tasarlanır. Hem alandan tasarruf sağlayan hem de daha çok eşyanın depolanmasını sağlayan böyle modeller birbirinden farklı malzemelerden üretilir. Bazı durumlarda birden fazla malzemenin birleştirilmesiyle oluşan modellere de rastlanabilir. Tasarıma göre değişen bu tarz ürünlere web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Banyo ve çamaşır odası için sık tercih edilen 2 katlı çamaşır makinesi dolabı dışında revaçta olan tüm ürünlerde ayrı malzemeler kullanılır. Kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü olan malzemeler ürünün tamamından yer alabileceği gibi sadece ayak, taban ya da ek kısımlarda yer alabilir. Buna göre en popüler çamaşır makinesi dolap modelleri şu malzemelerden üretilir:

 • MDF Çamaşır Makinesi Dolabı: Basınç ve yüksek ısıyla hazırlanan MDF mobilya üretiminde en sık kullanılan malzemelerdendir. Isı, ışık, nem gibi durumlara dayanıklılığıyla bilinen böyle malzemeler çamaşır makinesi için üretilen seçenekler de kullanılır. Özenli işçilik ve zarif tasarım detaylarıyla birleştirilerek hazırlanan MDF çamaşır makinesi dolabı çeşitleri her renk seçeneğinde hazırlanabilir.
 • Suntalam Çamaşır Makinesi Dolabı: MDF ile çok benzeyen malzemelerden biri de suntalamdir. Benzerlik nedeniyle sık sık karşılaştırılsalar da kalite bakımından ikisi de oldukça yüksektir. İki malzeme arasındaki en bariz fark suntalamin MDF malzemeye göre daha hafif olmasıdır. Bu nedenle sık taşınan ya da dekorasyon değiştiren kişilere uygundur. Fiyat performansları ürün tasarımına göre değişir.
 • Ahşap Çamaşır Makinesi Dolabı: Şık, kaliteli, uzun ömürlü ve lüks görünümüyle dikkat çeken çamaşır makine dolabı çeşitleri genellikle ahşap malzeme kullanılarak üretilir. Kullanılan ahşap cinsine göre fiyatları değişen böyle ürünler diğerlerine göre daha ağırdır. Banyo değil de yıkama, kurutma için ayrılan alanlarda böyle makine koruyucu dolaplar tercih edilebilir.
 • Plastik Çamaşır Makinesi Dolabı: Nem, ışık ve sudan hemen hemen hiç etkilenmeyen malzemelerden biri plastiktir. Oldukça sert yapısıyla ön plana çıkan bu malzeme üretimde sıkça kullanılır. Özellikle makine ayaklığı bulunmayan banyolarda kullanılması tavsiye edilen plastik çeşitler daha uygun fiyatlıdır. Her bütçeye uygun seçenek arayanlar böyle modellere yönelebilir.

Çamaşır Makinesi Dolap Fiyatları

Günümüz koşullarında hem ev hem de iş yerlerinde en önemli şeylerin başında düzen, tertip ve sade dekorasyon gelir. Hal böyle olunca kullanım oranları artan eşyaların başında kuşkusuz çamaşır makinesi dolabı geliyor. Eşsiz tasarımlar ve dayanıklı malzemelerden üretilen bu ürünler her ölçüde banyoda baş köşeye yerleşiyor.

Genel olarak tüm çamaşır makinesi dolabı fiyatları incelemeye alınırsa söz konusu ürünlerin tasarım ayrıntıları ön plana çıkıyor. Tek katlı, çift katlı, raflı ya da sepet eklentileri dolapların fiyatına doğrudan etki ediyor. Birçok marka ve modelin yer aldığı Koçtaş çamaşır makine dolabı modellerinde etkili olan fiyat kriterleri şunlardır:

 • Dolabın üretici markası,
 • Üretim malzemesi ve çeşitliliği,
 • Tasarımda kullanılan eklentiler,
 • En, boy ve genişlik ölçülerinin birbirinden farklı olması,
 • Depolama açısından farklı işlevlere sahip olması.

Her bütçeye uygun modellerinde bulunduğu çamaşır makinesi için üretilen modeller arasından belirlediğiniz miktara uygun ürünlere Koçtaş sayesinde ulaşabilirsiniz. Kolay ödeme ve hızlı kargo seçenekleriyle online alışveriş imkanından faydalanmak da mümkün. Seçilecek çamaşır makinesi dolabı büyük banyolar için alınıyorsa fiyat artışları gözlenebilir.

Set şeklinde satılan çamaşır makinesi dolabı çeşitleri daha uygun fiyatlara denk geleceği için büyük alanlarda böyle olanaklar değerlendirilebilir. Aynı zamanda bu şekilde setli ürünler banyo dekorunun çok daha kolay tasarlanabilmesine de olanak sağlar. Eğer tekli ürün seçimleri yapılıyorsa üretim malzemesi plastik gibi daha uygun maliyetli ürünlere de bir göz atmak gerekebilir.

Koçtaş Farkıyla En Trend Çamaşır Makinesi Dolabı Modelleri

Mobilya, bahçe, balkon, ısıtma, soğutma ve daha birçok alanda kolay kurulum imkanı bulunan onlarca eşyayı temin edebildiğiniz Koçtaş garantisiyle banyolarınızı da yenileyebilirsiniz. Son günlerin popüler ürünleri arasında yer alan Koçtaş banyo çamaşır makinesi dolabı çeşitleriyle sizlerde hayalinizdeki dekorasyonu yaratabilirsiniz.

Farklı marka ve modellerin tek bir tıkla görüntülenebildiği Koçtaş web sayfası sayesinde kullanışlı ve modern çamaşır makinesi dolabı çeşitlerini anında görebiliyorsunuz. Birbirinden güzel tasarımların yer aldığı ve her ebattaki banyolara uyan böyle ürünler sayesinde tertipli banyolara kavuşmak artık hayal değil.

Birbirinden farklı eşyaların depolanmasının yanında çamaşır makinelerini korumaya alan çeşitler aynı zamanda yılın beğeni toplayan tasarımlarıyla hazırlanır. Şık, gösterişli ve derli toplu bir banyo için anında seçebileceğiniz modeller uygun fiyatlarıyla dikkat çeker. Her bütçeye uygun ürünün yer aldığı Koçtaş sayesinde hemen şimdi dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Ayaklı, tekerlekli, duvara monte onlarca çamaşır makinesi dolabı için hemen şimdi web sayfamızda gezinmeye başlayabilirsiniz. Kolay kurulum, cazip ödeme koşulları ve kısa sürelerde teslimat imkanıyla sizlere sunulan ürünlere bir göz atabilirsiniz. Görenleri kendine hayran bırakacak, kaliteleriyle dikkat çeken çamaşır makinesi dolabı çeşitleri için banyo kategorimize göz atmayı unutmayın.

Çamaşır Makinesi Dolabı Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Çamaşır makinesi dolapları nasıl olmalı?

Çamaşır makinesi için özel olarak üretilen dolaplar ilk olarak dayanıklılığıyla dikkat çekmelidir. Nem ve su koşullarının yüksek olduğu alanlarda kullanılan makineleri korumak adına üretilen böyle modellerin kolay kolay hasar almayan ürünlerden tasarlanması gerekir. Öte yandan makine kurulan alana uygun ebatlarda seçilmesine özen gösterilmelidir. Son olarak da depolama alanı olarak kullanılacak çamaşır makinesi dolabı çeşitlerinin işlevselliği dikkate alınmalıdır.

Çamaşır makinesi dolap ölçüleri nedir?

Çamaşır makinesi dolap ölçüleri tercih edilen modele göre değişkenlik gösterir. Hem dar hem de geniş odalarda kullanıma uygun olarak hazırlanan ürünler birbirinden farklı ebatlara sahiptir. Genel olarak en dikkat çeken modeller 70 – 183 cm yükseklik 59 – 65 cm genişliktedir. Derinliğin de son derece etkili olduğu çamaşır makinesi dolap ölçüleri için mutlaka Koçtaş web sayfamızı ziyaret etmelisiniz.

Çamaşır makinesi dolabı fiyatları ne kadar?

Çamaşır makinesi dolap fiyatları tercih edilen marka ve modele göre değişkenlik gösterir. Fiyatı etkileyen diğer etkenler ürünün ebatları, üretim malzemesi ve ek özellikleri olacaktır. Her bütçeye uygun çamaşır makinesi dolabı seçenekleri için öncelikle kendi bütçenizi belirlemeli sonra Koçtaş web sayfamızı ziyaret etmelisiniz. Kolay ve taksitli ödeme seçenekleriyle dilediğiniz ürünü çok daha cazip bir hale getirebilirsiniz.

En Çok Satan Çamaşır Makinesi Dolapları Hangileri?

Koçtaş Çamaşır Makinesi Dolapları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Çamaşır Makinası Dolabı
 2. Çamaşir Ve Kurutma Maki̇nesi̇ Dolabi Mat Beyaz
 3. Çamaşır Makinesi Üstü 3 Raflı Düzenleyici 3 Katlı Çok Amaçlı Metal Banyo Dolabı
 4. Roomart Cd9 Çamaşır-kurutma Makinesi Dolabı 3 Raflı 2 Kapaklı Banyo Dolabı Mat Beyaz-ahşap 1712
 5. Çamaşır Ve Kurutma Maki̇nesi̇ Dolabı 67x185 Cm
Daha fazla göster
54 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: