750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
12 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Dekupaj Testereler

Dekupaj Testereler

Elektrikli el aletleri arasında bulunan dekupaj testereler ağırlıklı olarak düz yüzeylerin farklı şekillerde kesilmesine imkân veren testere çeşitleridir. Çok yönlü ve kullanışlı bir makine olması ile her alanda rahat şekilde kesim yapabilir. Düz şekilde kesme ve kavisli kesim yapabilme özelliği ile her alanda yoğun olarak kullanılır ve çokça tercih edilir. 

Orantılı ve Düzgün Kesim İçin Dekupaj Testere Çeşitleri

Düzgün yüzeylerde etkili kesim yapmak için kullanılan dekupaj testereler, motor gücü bakımından 400 Watt'tan başlayarak 800 Watt güce kadar uzanan seçeneklere sahiptir. Motor gücü testerenin çalışma hızını ve kesebileceği malzeme yoğunluğunu belirler. Dekupaj testere modelleri, kesme derinliği ve açısına göre de farklı seçenekler sunar. Testerede kullanılan bıçakların uzunlukları kesim derinliğini belirler. Kesim derinliği ise kesilebilecek malzeme kalınlığı konusunda belirleyici olur. Dekupaj testere modelleri sahip olduğu özelliklere ve aparatlara göre de geniş seçeneklere sahiptir. Hava üfleme özelliği, kesim alanı ışığı ve titreşim azaltma gibi özelliklerle testereler daha kullanışlı hale gelir. Açılı kesme özelliği ise bıçağın kesilmek istenen yüzeyi hangi açı ile kesebileceğini gösterir. Dekupaj testereler genelde 45 derecelik açı ile kesim yapabilir. Bazı modellerde bulunan hız ayarlama özelliği ise kesilecek olan malzeme için ideal kesim işlemi sunabilmek için tasarlanmıştır. Bu hız ayarı hassas kesim işlemleri için idealdir. Dekupaj testere fiyatları aletlerin sahip olduğu bu özelliklere göre farklılık gösterir…

Dekupaj Testerelerin Kullanım Alanları Nelerdir? 

Dekupaj testereler, hassas ve düzgün kesim yapabilmesi sayesinde geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ahşap, plastik, demir, lamine parke, seramik ve alçıpan gibi malzemelerin kesilmesi için kullanılabilirler. Bu malzemelerin doğru ve sorunsuz şekilde kesilebilmesi için uygun testere ucu kullanılmalıdır. Özellikle çelik gibi sert yüzeylerde özel testere ucu önemli bir konudur. Bu yüzeylerde yuvarlak ya da köşeli kesim yapılabilir. Kesilmek istenilen yüzeyin düz olması kesme işlemini kolaylaştırır. Profesyonel amaçla kullanılacak olan modeller açılı kesim yapabilen ve güçlü motora sahip olan modellerden seçilebilir.
Dekupaj testereler ve ihtiyacınız olan el aletleri şimdi çok uygun fiyatlarla Koçtaş’ta! Aradığınız ürünleri kolayca bulabilir, zahmetsizce sepetinize atabilirsiniz.

Daha fazla göster