750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
14 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Halojen Ampul

Halojen Ampul

Yüksek verimli ve iyi bir aydınlatma sağlayan halojen ampuller; iyot, brom ve halojen gazlarının bir arada bulunduğu akkor ya da kuvars lamba olarak da biliniyor. İçeriğinde yer alan  gazların kimyasal tepkime oluşturmasıyla ışık veren halojen ampul çeşitleri, farklı boyut ve tasarımlara sahip olabiliyor. Ofiste ya da evde kolayca kullanabileceğiniz halojen ürünler, yaşam alanlarınızda ihtiyacınız olan yüksek performanslı aydınlatmayı ekonomik çözümler ile birlikte sunuyor. Değişik Watt ve duy özelliklerine sahip olan halojen lamba modelleri, avize ve sarkıtlarınızı en iyi biçimde tamamlayan parçalardan biri olarak öne çıkıyor.

En Kullanışlı Halojen Ampul Çeşitleri

Halojen ampul modelleri, küçük boyutları sayesinde kompakt optik sistemler ve projeksiyon dahilinde kullanılabiliyor. Enerji tasarrufu sağlayan ürün seçeneklerinin bulunduğu ve farklı kapasiteleri olan halojen ampul çeşitleri, beyaz ışığı daha etkili bir biçimde mekâna yayıyor. Değişik tasarımları ile tüm beklentileri karşılayan halojen ürünler arasında klasik ampul görünümündeki ürünlerin haricinde floresan tipi, kapsül, mum görünümlü ve LED özellikli modeller bulunuyor. Sağladığı ışık rengi açısından da farklı alternatifler içeren modellerden isteğinize uygun olarak sarı, beyaz veya gün ışığı renginde ışık veren ürünleri seçebilirsiniz Kullanım süresi ortalama 2000 - 2500 saat aralığında olan ürünleri, tekli olarak satın alabileceğiniz gibi ikili veya çoklu olarak da alabilirsiniz. Ürün seçenekleri içinde yer alan ECO ampuller, ekonomik kullanımları ile öne çıkarken civa içermediğinden daha sağlıklı bir kullanım olacağı sunuyor. Kullanıldığı alanlara dekoratif açıdan estetik bir görünüm kazandıran bu lamba çeşitleri ışığı ideal bir biçimde yansıtması ile tercih ediliyor.Halojen ampuller ışığın derecesini ayarlamaya yarayan dimmer anahtarlar ile de rahatlıkla kullanılabiliyor. Halojen ampul fiyatları ise malzeme kalitesi ve ürünün taşımış olduğu teknik özelliklere göre farklılık gösterebiliyor. En uygun ürün seçeneklerini mum ve damla şeklindeki klasik ampuller oluştururken, floresan ampuller daha yüksek fiyatlarla satışa sunuluyor. Fiyatların artmasındaki bir diğer belirleyici unsur ise ürünlere eklenen enerji tasarrufu özelliği oluyor.
Siz de Koçtaş güvencesi ve online alışveriş rahatlığı ile ihtiyacınıza en uygun ampul modeline hemen sahip olmak için ihtiyacınız olan ürünü vakit kaybetmeden sepetinize ekleyin!

Daha fazla göster