150 TL Üzeri Kargo Bedava

Ahşap Merdivenler

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Ahşap Merdivenler

Evlerin iç tasarımında ahşabın sıcaklığını yansıtan ve estetik bir görünüş kazandıran ahşap merdivenler, farklı model alternatifleri ile değişik dekorasyon tercihlerine hitap ediyor. Sağlıklı bir malzeme olan ahşabın dayanıklılığını, aynı zamanda doğallığını yaşam alanlarına taşıyan ahşap merdivenlerin tasarımı, dekorasyon stiline göre şekilleniyor. Minimal, modern, klasik ya da country tarzda yapılar için kullanılan iç mekan ahşap merdivenlerin korkuluk ve basamak bölümleri de dekorasyon stiline göre özel olarak tasarlanıyor.  

Dekorasyon Tarzına Uygun Ahşap Merdiven Seçenekleri

Yeni bir ev inşa edilirken ya da mevcut yapının yenilenmesi sırasında tercih edilen dekorasyon stiline uygun ahşap merdivenler, iç tasarımın önemli bir bölümü olarak dikkat çekiyor. Modern tarzda dizayn edilen evlerin ahşap merdiven modellerinde düz hatlı parçalar, açık pastel tonlar görüntüyü tamamlıyor. Modern tasarımlı ahşap merdivenler aynı zamanda taş ya da metal aksamlı malzemelerle de kombin yapılabiliyor. Klasik tasarımlı, geniş kullanım alanına sahip bulunan alanlarda ise oymalı korkuluklar, kıvrımlı küpeşteler, basamaklar ile daha koyu tonlu ahşabın doğal dokusunu yansıtan modellerin kullanımı dekorasyonda tamamlayıcı oluyor. 

Uzun Süreli Dayanıklılık İçin Tercih: Çam ve Meşe

Ahşap ve İnşaat kategorisinde satışa sunulan ahşap merdiven seçenekleri kullanılan malzemeye, alanın büyüklüğüne göre değişik tercihlere hitap ediyor. Uzun dönemli kullanım özelliğinden dolayı ahşap merdivenlerin estetik olmasının yanı sıra dayanıklı malzemelerden üretilmesi de tercih sebebi oluyor. Kullanılan ahşap malzemelerde ise çam ağacı dekoratif görüntüsü ile meşe ağacı ise sağlamlığı ile ilk sıralarda yer alıyor. Nemden etkilenmemesi, dayanıklılığı ile uzun süre kullanım konforu yaratan meşe ağacından üretilen ahşap merdivenler özellikle teras katlarında tercih ediliyor. Ahşap merdivenlerde basamakların yaşam alanını kullananlar tarafından konforlu ve rahat bir kullanım sergilemesi gerekiyor. Geniş basamaklar, kullanışlı korkuluklar ve ergonomik küpeşteler ahşap merdivenler için uzun yıllar konforlu kullanım olanağı sunuyor. Ahşap merdiven fiyatları ise kullanılan malzemenin kalitesine, dayanıklılığına göre değişkenlik gösteriyor. Yaşam alanlarınıza ahşabın sıcaklığını taşıyan estetik görünümlü doğal ahşap merdiven seçenekleri için Koçtaş’a göz atabilir, tercihinize uygun ürünlere Koçtaş avantajları ile sahip olabilirsiniz. 

En Çok Satan Ahşap Merdivenler Hangileri?

Koçtaş Ahşap Merdivenler kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Katlanır Ahşap Çatı Merdiveni
  2. Katlanır Ahşap Çatı Merdiveni
  3. Katlanır Ahşap Çatı Merdiveni
  4. Katlanır Ahşap Çatı Merdiveni
  5. Kayin Katlanir Çati Merdi̇veni̇ 60x110
Daha fazla göster
6 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: