750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Bahçe Depolama

Filtreler
Özellikler
14 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Bahçe Depolama

Dağınıklığı ortadan kaldıran, kış mevsiminde bahçe mobilyalarınızı koruyan, hobi odası olarak kullanılabilen çok amaçlı bahçe depolama ürünleri ile keyifli anlarınızın vazgeçilmez mekanı bahçelerinizde şıklığınızdan ödün vermeden istediğiniz alanı yaratabilirsiniz.

Malzeme olarak plastik ve ahşap çeşitlerini bulabileceğiniz bahçe depolama ürünleri, kullanım amacınıza bağlı olarak bahçe dolapları, ev ya da sandık şeklinde dizayn edilmiş şık görünümlü saklama alanlarıdır. Bahçe dolap modelleri bahçe aletlerinizi, boş saksılarınızı, çim biçme makinesi ya da bisiklet gibi eşyalarınızı ortalıktan kaldırmak için kullanabildiği gibi bahçe minderleri ve bahçe aksesuarlarını kötü hava şartlarından korumak ya da sadece evdeki fazla eşyalarınızı koymak için ardiye olarak kullanabilirsiniz.

Bahçe Depolama Evleri ile Bahçelerdeki Dağınıklığa Son!

Demonte olarak satın alabileceğiniz bahçe depolama evleri ayrıntılı kurulum kılavuzu ile rahatlıkla monte edebileceğiniz yapıdadır. Çeşitli ölçülerde bulabileceğiniz bu ürünün kilitli ve kilitsiz, raflı ya da rafsız alternatifleri mevcut. Su geçirmeyen, güneş ışınlarına ve kötü hava koşullarına dayanıklı malzemesi ile ekstra bir bakım gerektirmeden uzun yıllar kullanabilirsiniz. Kendinden tabanlı bu evleri isterseniz bahçenizde düz bir alana sabitleyebilir isterseniz de sabitlemeden taşınabilir haliyle muhafaza edebilirsiniz.

Bahçelerin Kurtarıcısı: Bahçe Depolama Dolapları

Kilitli, raflı, plastik, ahşap, uzun, kısa, küçük ya da büyük birçok farklı çeşidini bulabileceğiniz bahçe depolama dolapları evinizde ve bahçenizde bütün fazlalıklarınızı ortalıktan kaldıracak pratik ve kullanışlı ürünlerdir. Malzemeleri suya dayanıklı olan bu dolapların rutubet ve neme karşı ekstra yalıtımlı modelleri de mevcut. Bahçe depolama ürünlerinin montajını isterseniz ayrıntılı kurulum şeması ile kolaylıkla yapabilir, isterseniz de müşteri hizmetlerinden montaj ekibi talep edebilirsiniz.

Bahçe Depolama Sandıkları Ev İçinde de Kullanılabilir mi?

Balkonda ya da bahçelerinizde kullanabileceğiniz bahçe depolama sandıkları uygun boyutları ve geniş iç hacimleri ile ev içerisinde de saklama sandığı olarak kullanılabilir. Plastik ve tik ağacından seçeneklere sahip bu ürün, güneş ışınlarına ve suya dayanıklı malzemesinin yanı sıra kolay kurulum özelliğiyle de tercih edilebiliyor.

Püf Noktası: Bahçe Depolama Ürünü Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Açık alanlarda kullanılacak bahçe depolama malzemelerinin mutlaka sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı olması gerekir. Ayrıca nem yapmayan ve su geçirmeyen ürünler tercih etmeniz hem dolap içerisine yerleştireceğiniz malzemeleri korumanızı hem de alacağınız bahçe depolama ürününü uzun süre kullanabilmenizi sağlar. Ahşap ürünlerde çürüme ve kurtlanma gibi durumlar için önlem alınmış olmalıdır. Plastik ve ahşap malzemeler hava değişimlerinden etkilenmediği gibi isterseniz ekstra yalıtımlı modelleri de tercih edebilirsiniz.

Bahçe depolama ürününü sandık şeklinde mi, dolap şeklinde mi yoksa ev şeklinde mi alacağınıza bahçenizin boyutuna ve ihtiyacınız olan saklama alanına göre karar verebilirsiniz. Büyük bahçelerde şık bir görüntü yaratan bahçe evi daha geniş yer kaplarken çok daha fazla eşyanızı saklama olanağı verir. Küçük bahçelerde ve balkonlarda kullanım için depolama sandıklarını tercih edebilirsiniz. Bu sandıklar birçok eşyanızı saklama görevini yerine getirirken aynı zamanda üzerine koyacağınız bir minder ile puf görevi de görecektir. Bahçe depolama dolapları boyut olarak çok farklı seçeneklere sahip oldukları için hem küçük alanlarda hem de büyük alanlarda kullanılabilir alternatifleri mevcut.

Bahçe depolama ürününüzü dolap ya da ev şeklinde tercih ediyorsanız saklayacağınız ürün çeşitliliğine göre raflı seçenekleri düşünebilirsiniz. Raflar sayesinde eşyalarınızı ve bahçe malzemelerinizi daha düzenli yerleştirebilir aradıklarınızı kolayca bulabilirsiniz.

Demonte Bahçe Depolama Ürünleri Nasıl Monte Edilir?

Demonte olarak gelen bahçe depolama ürünlerinde montaj kolaylığı da önemli kriterlerden biri. Alacağınız ürünün rahatça kurulumunu yapabilmeli ya da mağazadan bu konuda destek alarak hemen kullanmaya başlayabilmelisiniz.

Hem iç mekanlarınızda hem de bahçelerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bahçe depolama ürünleri kaliteli malzemeleri, şık görüntüleri ve uygun fiyat seçenekleri ile Koçtaş’ta sizleri bekliyor. İhtiyacınız olan ürünleri sepetinize ekleyin, bahçelerinizi güzelleştirin.

Daha fazla göster
Başa Dön