Peşin Fiyatına  7 Taksit

Kaydırmaz

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kullanışlı Kaydırmazlar

Yaşam alanlarının farklı alanlarında geniş kullanıma sahip olarak yer alan kaldırmaz modelleri düzeni sağlamak için tercih edilir. Kullanılan her alanda düzeni sağlayan kaydırmaz modelleri kullanım alanına bağlı olarak farklı nitelikler taşır. Sahip olduğu özellik ve işlevsellikleri ile kullananlar tarafından sıkça tercih edilen ürün modelleri farklı boyut seçenekleriyle satışa sunulur. Tekstil malzemeleri arasında satışa sunulan ürün modelleri kullanım sağladığı her alanı korur. Dolap içi kaydırmaz raf örtüsü kullanım sağladığı alana dış etkenlere karşı yüksek derecede koruma sağlar. Çekmece, dolap üstü ve farklı birçok alanda tercih edilen ürün modelleri bu alanların kirlenmesinin önüne geçer ve olası kazalar karşısında yıpranmanın düzeyini azaltır. Ürün modelleri genel olarak ev, ofis, işyeri, atölye ve farklı birçok çalışma alanlarında kullanılır.

Raf ve dolap düzenleme amacıyla tercih edilen kaydırmaz, raf örtüsü modelleri fonksiyonel özellikleri sayesinde kullananlara sayısız avantaj sağlar. Kaydırmaz modelleri birçok çeşitleriyle yer alır. Farklı markalar tarafından tasarlanan modeller tasarım, renk, boyut ve materyal açısından geniş ürün yelpazesinde kullananlara sunulur. Kişisel zevkinize, yansıtmak istediğiniz tarza bağlı olarak renk ve desen seçenekleri arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Genel olarak dolap içlerinde kullanılan kaydırmaz çekmece içi raf örtüsü modelleri düzeni sağlamada verimli sonuç almanıza olanak sağlar. Bu ürünü aynı zamanda banyo, mutfak, yatak odası, oturma odası, balkon, teras gibi farklı alanlarda da kullanabilirsiniz. Bu alanların vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan kaydırmaz modelleri genel olarak mutfak ve banyoda tercih edilir. Kullanılan alana estetik görünüm kazandıran ürün modelleri düzenli ve organize bir görünüme kavuşmanıza destek olur.

Kaydırmaz Modelleri

Ürün modelleri geniş ürün yelpazesiyle satışa sunulur. Modeller arasında seçim yaparken kullanım alanını önceden belirlemeniz ve bu alana uygun seçimler yapmanız önem taşır. Farklı boyut ve özelliklerde satışa sunulan ürün modelleri kullananların ihtiyaç ve gereksinimlerinizi karşılar nitelikte üretilir. Uzun süreli dayanıklı yapıya sahip olan ürün modelleri kullanım yapacağınız alanın temiz ve düzenli olmasına yardımcı olur. Farklı markalar tarafından üretilen raf içi kaydırmaz modelleri zengin çeşitlilik ile sunulur. Sade, şık ve farklı tarza yönelik görünümü yansıtan ürün modelleri desenli ve renkli seçenekleriyle de göz doldurur. Bu ürün modellerini dolap ve raflarda tercih edebilir, alana şık bir dokunuş kazandırabilirsiniz.

Raf örtüsü olarak da geçen kaydırmaz örtü modelleri sıkça mutfak alanında tercih edilir. Mutfak alanında yer alan gıda malzemelerinin bulunduğu alanda konumlandırılan kaydırmaz şeffaf raf örtüsü modelleri kullananlara rahatlık bir pratiklik kazandırır. Mutfak dolabı, mutfak rafları gibi alanlarda şeffaf kaydırmaz raf örtüsü modellerini kullanarak yiyecek ve içecekleri koruyabilirsiniz. Kırıntı ve iz bırakan yiyecek ve içecekler ürün modelleri sayesinde dolap içinde leke bırakmaz. Yağ, sirke, baharat gibi ürünler farklı lekelerin oluşumuna sebep olabilir. Rafları ve dolapları uzun süre dayanıklı yapısıyla kullanmak adına ve aynı zamanda hijyeni sağlamak için mutfak ürün modellerini kullanabilirsiniz. Bu ürünün temizliği pratik bir şekilde yapılabilir. Genel olarak leke ve kir tutmayan yapıdan üretilen kaydırmaz örtü modelleri kolay bir şekilde silinerek ya da yıkayarak temizlenebilir. Uygun fiyat avantajlarından yararlanarak ürün modellerini yaşam alanlarının tümünde kullanabilirsiniz.

PVC Kaydırmazlar

PVC materyal kullanılarak üretilen kaydırmaz örtü modelleri mutfak alanında sıkça tercih edilir. Hafif ve ince yapıya sahip olarak tasarlanan PVC kaydırmaz örtü modelleri ince yapısı sayesinde kullanım alanı yapacağınız yerde fazla yer kaplamaz. Kullanım yapılan her alanda düzeni sağlayan ürün modelleri üzerine konan yiyecek ve içeceklerin sabit bir şekilde durmasına destek olur. Farklı boyut ve genişlikte üretilen PVC kaydırmaz modelleri arasında seçim yapabilir, aynı zamanda bu ürünü rulo şeklinde de satın alabilirsiniz. Uygulama yapacağınız alanın ihtiyaç ve gereksinimlerine uygun olarak boyut seçeneklerini değerlendirebilir, rulo şeklinde satın aldığınız ürünü kesebilirsiniz. Raf ve dolap içlerini estetik görünüme kavuşturan PVC kaydırmaz modeller bakliyat ve farklı yiyeceklerin verimli bir şekilde saklanmasına imkan sağlar.

Alana dayanıklı bir şekilde sabitlenen kaydırmaz modelleri sahip olduğu doku özelliği sayesinde zemine yapışır. Kaydırmaz özelliğe sahip ürün desenli seçenekleriyle de göz doldurur. Bu ürünü şeffaf, renkli, yazılı, desenli ve motif baskılı olarak tercih edebilirsiniz. Dolap içi ve rafları renklendirebilir, tarzınızı alana yansıtabilirsiniz. Desenli ürünlerden hoşlanmıyorsanız şeffaf olarak tasarlanan PVC kaydırmaz modellerini de tercih edebilirsiniz. Dolap içi raf örtüsü modelleri genel olarak plastik ve silikon materyal kullanarak elde edilir. Kolay temizlenebilen yapıya sahip olarak üretilen bu ürün modelleri basit bir şekilde temizlenebilir. Ahşap ve metal yüzeylere yapışarak sabit bir şekilde kullanıma olanak sağlayan PVC raf örtüsü şeffaf, kapitone, yapışkanlı, dantel, desenli ve farklı seçenekleriyle kullananlar tarafından sıkça tercih edilir. Farklı ebatlarda seçim yaparak kalın ve ince yapılı olan ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dolap içinde yokmuş hissi uyandıran kaydırmaz altlık modelleri sadelikten yana kişiler için kullanışlı olur.

Kaydırmaz Seçimi Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Ürün modelleri kullanışlı özellikleriyle kullananlar tarafından sıkça tercih edilir. Birden fazla model seçeneği sunan markalar ürün modelleriyle kullananlara seçim şansı sunar. Model seçimi yaparken öncelikle ihtiyaç ve beklentilerinizi belirlemeniz tavsiye edilir. Kullanım yapacağınız alanın özelliklerine uygun olarak model tercihinde bulunmanız ve modellerin sahip olduğu özellikle dikkat etmeniz önerilir. Ürün modelleri geniş kullanım alanıyla ön plana çıkar. Pek çok açıdan kullananlara sayısız fayda sağlayan ürün modelleri dolap, çekmece, raf, halı altları olarak da tercih edilir. Kaydırmayan örtü özelliğinden geniş kullanım alanında yararlanabilirsiniz. Ürün modeli seçiminde dikkat etmeniz gereken noktalar yer alır. Bu noktalardan bazıları şu şekilde sıralanır:

  • Ürün modelleri geniş renk ve desen seçenekleriyle satışa sunulur. Kullanım yapacağınız alan özellikleriyle uyumlu model seçmeniz estetik açıdan bütünlük oluşturmanıza yardımcı olur. Dolap ve raflarınızda yer alan renk ve desenlere uyumlu olarak tasarımları seçebilirsiniz.
  • Ürün modeli seçimi yaparken kullanım alanının boyut özelliklerini ve ihtiyaçlarınızı belirlemeniz tercihlerinizi doğrudan etkiler. Uzun süreli kullanım elde etmek açısından metre bakımından boyutları belirlemeniz buna bağlı seçim yapmanız gerekir.
  • Kaydırmaz ürün modellerini halı altında kullanmak istiyorsanız ürünlerin sahip olduğu kalınlık değerine dikkat etmeniz gerekir. Halının görünümünü bozmayan model seçimi yapmanız önem taşır. İnce çekmece kaydırmayan özellikte üretilen ürün modelleri verimli kullanım elde etmenize olanak sağlar.
  • Kullanım yapacağınız alanların görünümünün korunmasına yardımcı olan ürün modelleri alt ve üst bölümleriyle farklılık gösterir. Alt yüzeyi kaydırmaz özellikte tasarlanan ürün modellerinin üst yüzeyi pürüzsüz dokuda üretilir. İhtiyaç ve beklentilerinizi belirleyerek uygun model seçimi yapabilir, rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kaydırmaz Avantajları

Raf örtüsü olarak da kullanılan ürün modeli kullananlara birçok alanda avantaj sunar. Raf alanında kullanılan ürün modelleri temizlik işinizi kolaylaştırır. Nemli ve deterjanlı bez yardımıyla rafı silerek kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Raf ve dolaplarda leke oluşumunun önüne geçen ürün modelleri aynı zamanda yıkanabilir olarak üretilir. Bu ürünü çamaşır makinesinde yıkayarak kısa süre içerisinde temizleyebilirsiniz. Kolay temizleme işlemine uygun olarak üretilen ürün modelleri kullananlara avantaj sağlar. Günlük hayatın yoğunluğu içerisinde işlerinize kolaylık sağlayan ürün modelleri yoğun iş hayatı ile evi idare etmenize destek olur. Kısa sürede gerçekleştireceğiniz temizlik zamandan ve emekten tasarruf etmenize olanak sağlar. Günlük işlerde büyük ölçüde fayda sağlayan ürün modelleri temizlik sürecinizi kolaylaştırır olmasıyla göz doldurur. Ürün seçimi yaparken gereksinimlerinize uygun olarak model tercihi yapmanız yüksek verim almanıza olanak sağlar.

Dolabınızın sahip olduğu tasarım özellikleri, renk, düzen, boyut seçeceğiniz ürün modelini doğrudan etkiler. Çocuğunuz varsa çocuğunuza hitap eden hareketli desenlere sahip seçime yer verebilirsiniz. Halılarınızın altına bu ürünü yerleştirerek çocuğunuzun kaymasını engelleyebilirsiniz. Çok amaçlı olarak tasarlanan ürün modeller dekoratif olarak da kullanım yeri bulur. Kaydırmayan özelliği sayesinde evinizde süpürge yaparken zorlanmanızın önüne geçer. Pek çok olası kaza durumunun önüne geçen ürün modelleri temizlik zamanınızı önemli derecede azaltır. İşlevsel özellikleri sayesinde rahat ve güvenli kullanım sunan ürün modelleri kişisel hayatınıza önemli anlamda dokunuş sağlar. Bu ürünü aynı zamanda ofis, işyeri gibi alanlarda da kullanabilirsiniz. İşyerinde yer alan dolaplarda kullanılan ürün modelleri düzeni sağlar. Kullanım alanı çeşitli olan ürün modelleri geniş kullanım alanına sahip olarak üretilir. İşlevsel özelliklerinden her alanda yararlanabilirsiniz.

Kaydırmazlar Fiyatları

Dolap içinde yaygın olarak tercih edilen ürün modelleri pek çok farklı çeşit seçenekleriyle kullananlara seçim şansı sunar. Şeffaf, metalize kaydırmazın desenli, renkli, dantel işlemeli gibi geniş ürün çeşitliliğinden yararlanabilirsiniz. Yaşam alanınızda kullanım alanı bulan ürün modellerini ev, işyeri, ofis gibi alanlarda tercih edebilir. Tarzınıza uygun modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Tüm yaşam alanlarının atmosferine uyumlu şekilde çeşitlilik sunan ürün modelleri yaşam alanının tasarım özelliklerine uyum sağlar. Raf içi kullanım bulan raf örtüsü modelleri temizlik işleminizi kolaylaştırır. Pratik ve kolay kullanımıyla kullananlar tarafından beğeni toplayan ürün modelleri farklı markalar tarafından üretilir. Farklı boy, renk, desen, model ve marka çeşitliliği sunan kaydırmaz ürünleri birbirinden farklı kalite yapılarıyla satışa sunulur. Koçtaş mağazası üzerinden farklı markalar tarafından üretilen ürün modellerine ulaşabilir, seçiminizi yapabilirsiniz.

Koçtaş web sitesi, mobil uygulaması ve Koçtaş mağazaları üzerinden satışa sunulan ürün modelleri uygun fiyat avantajlarıyla satışa sunulur. Bu alanda kaydırmaz fiyatlarını inceleyebilir, bütçenize uygun fiyat avantajlarını değerlendirebilirsiniz. Kaydırmaz fiyatları sahip olduğu nitelik özelliklerine bağlı olarak değişim gösterir. Kaydırmaz fiyatlarını inceleyerek online Koçtaş mağazası üzerinden filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. Filtreleme özelliği sayesinde kaydırmaz fiyatlarını artan ve azalan şeklinde listeleyebilir. Bütçenize en uygun ürün modeline kısa sürede ulaşabilirsiniz. Güvenli alışveriş deneyimi sunan Koçtaş mağazası her bütçeye uygun kaymaz raf örtüsü modelleri seçenekleri sunar. Bu seçenekler arasında ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayan modern olarak tasarlanan ürün modelini pratik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kaydırmazlar Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Kaydırmaz raf örtü nasıl kullanılır?

Geniş kullanım alanına sahip olarak üretilen ürün modelleri hemen hemen her alanda kullanım performansı sergiler. Raf örtü çeşitlerini farklı genişlik ve boyutlarda tercih edebilir, raf, çekmece, dolap içlerinde kullanabilirsiniz.

Kaydırmaz fiyatları ne kadar? 

Farklı markalar tarafından üretilen ürün modelleri farklı fiyat avantajlarıyla satışa sunulur. Farklı ölçülerde yer alan ürün fiyatları kendi içerisinde değişim gösterir. Seçimini yaptığınız ürün modelinin fiyatlarını inceleyerek tercihte bulunabilir, kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kaydırmaz raf örtüsü kaç metredir?

Ürün modelleri farklı ölçü yapılarında satışa sunulur. Farklı markalar tarafından satışa sunulan ürün modelleri farklı ölçü değerlerine sahip olarak yer alır. Bu ürünü farklı boyut avantajlarından yararlanarak satın alabilir ya da rulo şeklinde sahip olabilirsiniz. Rulo şeklinde sahip olduğunuz mutfak dolabı kaymaz raf örtüsü modellerini beklenti ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak keserek kullanabilirsiniz.

En Çok Satan Kaydırmaz Hangileri?

Koçtaş Kaydırmaz kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Decobella Şeffaf Raf Örtüsü
  2. Eva Kaymaz Raf Örtüsü Şeffaf 45 Cm
  3. Gri Su Tutucu Musluk Matı Mutfak Banyo Için Koruyucu Musluk Lavabo Matı Bulaşık Süngeri Matı
  4. Bulaşık Matı,ultra Emici Sihirli Mat
Daha fazla göster
7 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: