750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
20 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Melamin Kapılar

Melamin Kapılar

Organik bir bileşik olan melamin maddesinden özel olarak üretilen melamin kapılar, sahip olduğu avantajlar nedeniyle günümüzde iç mekanlarda yoğun olarak tercih ediliyor. Kimyasal ve endüstriyel bir madde olan melamin, ısı ile MDF üzerine uygulandığında; ahşap görünümlü yüzey veya panellerin elde edilmesini sağlıyor. Doğadaki ağaç desenlerini yansıtan bu yüzey ve panellerden zengin renk ve desen kartelasına sahip kapılar üretiliyor.

Gerçek Ahşap Görünümü Sunan Melamin Kapılar

Son dönemlerde trend olan ahşap görünümlü bu kapılar, iç mimariye zenginlik katarak, ev ve ofislerde büyük beğeni ile kullanılıyor. Kendinden desenli ve renkli olan melamin kapı modelleri, doğal görümlü olduğu için diğer mobilya ve dekorasyon ürünleri ile kolaylıkla uyum sağlıyor. İç mekanlarda; salon, oda, mutfak ve WC gibi her alanda rahatlıkla kullanılmakla birlikte; her ölçüde üretilebilen melamin kapılar, tercihe göre çift kanat olarak istenilen genişlikte hazırlanabiliyor. Üretimi kolay olduğu için işçilik ve zaman yönünden tasarruf sunan melamin kapılar, hem üreticiler hem de tüketiciler için cazip seçenek oluşturuyor. Montajı kolayca yapılabilen; zımpara, boya ve cila gibi ekstra işlemler gerektirmediği için üreticiler tarafından tercih edilen bu iç mekan kapıları; suya, neme ve çizilmelere karşı son derece dayanıklı olduğu için güvenle kullanılıyor. Sahip olduğu bu güçlü özellikler dolayısıyla uzun ömürlü olan melamin kapılar, ses geçirmezlik özelliği de taşıyor. Bu önemli özellik, iç mekanlarda için tercih sebebi oluşturuyor. Isı ya da güneş ışığına maruz kalması halinde renk değiştirmeyen melamin kapılar, ayrıca antibakteriyel özellikte olup, hijyen avantajı sağlıyor; üstelik temizlik ürünleri ile kolayca temizlenebiliyor.

Farklı Renk ve Desenlerle Her Beğeniye Hitap Ediyor

Açıktan koyuya zengin renk ve desen çeşitleri ile sunulan şık tasarımlar, farklı zevklere hitap ediyor. Diğer kapılara göre daha ekonomik olan melamin kapılar, ev dekorasyonunu tamamlıyor. Boyut, renk, desen ve markaya göre değişen melamin kapı fiyatları, farklı bütçelere göre alternatif oluşturuyor. Eğer siz de eviniz veya inşaat projeniz için doğal ve kaliteli kapılar kullanmak isterseniz, Koçtaş’taki kapı çeşitleri arasında, bu çok avantajlı ürünleri mutlaka değerlendirebilirsiniz. Uygun fiyat ve ödeme koşulları ile Koçtaş’ın fırsatlarını sakın kaçırmayın.

Daha fazla göster