200 TL Üzeri Kargo Bedava

Araç İçi Aksesuar

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Oto Aksesuarları

Oto aksesuarları otomobillerin kullanımını kolaylaştırmak ve daha rahat hale getirmek için tasarlanan malzemelerdir. Oto aksesuarları ile aracınızın güzel kokmasını, şarj ihtiyacınızı kolayca giderebilmeyi ya da herhangi bir kaza durumunda ilkyardımın yapılabilmesi gibi birçok farklı ihtiyacınızı sağlamanız mümkün.

Her Türlü Araç İçin Oto Aksesuar Çeşitleri

Oto aksesuarları ürün çeşitliliği açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Aksesuar seçenekleri arasında en çok tercih edilenlerden biri araç kokusudur. Aracın motorundan, diğer aksamlarından ya da dışarıdan gelmesi muhtemel kokuların engellenmesi için araç kokusu kullanılır. Koku seçenekleri dikiz aynasına asılan, klimaya takılan ya da doğrudan kullanılan şekiller ile sunulabilir. Araçların içerisinde rahat şekilde yolculuk edebilmek için boyunluk, yastıklar ve bel destekleri kullanılabilir. Bu aksesuarlar yol yorgunluğunu azaltarak rahat şekilde uyuyabilmek için tasarlanır. İlk yardım ve trafik seti, araçlarda güvenlik amaçlı olarak kullanılan setlerdir. İlk yardım setleri herhangi bir kaza anında müdahale edebilmeyi sağlayan malzemeleri içerir. Trafik seti de yine benzer durumlar için araç içerisinde bulundurulması tavsiye edilen setlerdendir. Araç şarj cihazı, araçların çakmaklarından enerji alarak usb aracılığı ile akıllı telefon ve benzeri cihazların şarj edilmesini sağlar. Çakmak sistemine uygun olarak tasarlanan cihazlar ile enerji ayarlaması yaparak şarj edilmesini mümkün kılar. Çakmak soketi olarak adlandırılan bu sistemler ile navigasyon ya da kamera gibi aletlerde kullanılabilir. Araç silecek seçenekleri ise, yağış anında araçların ön ya da arka camlarının temiz olarak kalmasını sağlamak için kullanılır. Sileceklerin sürekli olarak cam temizliğini sağlaması için belirli aralıklar ile değişmesi gerekebilir. Motor yağı ise araçların ve makine motorlarının sağlıklı şekilde çalışmasını sağlamak üzere kullanılır. Motor türüne göre iki ya da dört zamanlı motor yağı seçenekleri bulunur. Oto aksesuarları arasında gölgelikler, küllükler, telefon tutacakları, bagaj düzenleyiciler ve kol dayama gibi daha çok yer düzenleme ve eşya kullanımı konularında çözüm sunan seçenekler de mevcuttur.

Oto Aksesuarları Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Oto aksesuarları, araçların daha rahat kullanılması için tasarlanmıştır. Bu malzemeler ile ilgili seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu, oto aksesuarlarının yerleşiminin aracı kullanan kişilere rahatsızlık vermeyecek ve dikkatini dağıtmayacak şekilde olmasıdır. Dikiz aynasına asılan oto kokusu gibi aksesuarların görüşü engellememesi önemlidir. Oto aksesuarları kullanılmadıkları zamanlarda uygun yerlere kaldırılabilecek, araç içinde yer kısıtlaması yapmayacak ürünler olmalıdır.
Araçlarınızın havasını değiştirecek ve daha konforlu hale getirecek oto aksesuarları için size Koçtaş yeter. Aradığınız ürünü Online alışveriş kolaylığıyla şimdi bulabilir, anında sepete ekleyebilirsiniz! 

Daha fazla göster
2892 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: