750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Su Sebilleri

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
6 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Su Sebilleri

Sağlığımız için her gün mutlaka yeterli miktarda tüketmemiz gereken su, yaşamın vazgeçilmezidir. Musluk sularının kullanılabilir olmaktan çıkmasıyla su sebilleri yaygınlaşmaya başladı. Su sebilleri hem içme suyunu muhafaza etmesi hem de sıcak ve soğuk su sunma imkanıyla pratik ve kullanışlı bir ürün olarak en başta ev ve iş yerleri olmak üzere içme suyuna ihtiyaç duyulan her yerde tercih ediliyor.

Fonksiyonlarına Göre En Çok Tercih Edilen Su Sebilleri

Son yıllarda evlerde mutfak ve iş yerlerinde ve birçok yeme içme mekanının mutfağında kullanılan su sebilleri, iki musluğu bulunan, yukarısına veya makinenin içine su haznesini yerleştirebileceğiniz bir üründür. Su sebilleri ihtiyaca ve kullanıma göre çeşitlilik göstermektedir.

Gizli damacanalı su sebili, su haznesini kolayca değiştirebilmenizi sağlar. Gizli bölmesi sayesinde mekan dekorasyonunuzda da görüntü kirliliği yaratmaz. Kompakt tasarımı sayesinde fazla yer kaplamaz.  LED Göstergeli Su Sebilleri, plastik, antrasit gövde ve antrasit kumanda panelinden oluşmaktadır. Çalışma durumunu gösteren LED gösterge ekranı mevcuttur. Bu özellik su sebili görünümüne ayrı bir şıklık katmaktadır. Enerji tasarrufu sağlama özelliği olan bu su sebilleri bu özelliğiyle aynı zamanda bütçe dostudur.   Bunun yanı sıra haznedeki su azalmaya başladığı zaman LED gösterge ekranından uyarı ışığı yanmaktadır. Bardak tutuculu su sebilleri, iş yerlerinizde tercih edebileceğiniz modeller arasında yer almaktadır. Ürünün kenarında yer alan bardak tutucu sayesinde tek kullanımlık kağıt ya da plastik bardaklarınızı koyarak tek içimlik rahatlık sağlamaktadır. Soğuk ılık su sebili, soğuk ve ılık su özelliklerini bünyesinde bulunmaktadır. Güçlü su soğutma fonksiyonları vardır. Her mevsimde ihtiyacınız olan soğuk su ihtiyacınızı karşılamaktadır. Sıcak soğuk su sebili, damacana suyunu kullanarak  sıcak  ya da  soğuk  su üreten makinelerdir. Ortamın ısısına göre sıcak veya soğuk su alma olanağı sunmaktadır.   Bu ürün, içeriğinde bulunan sıcak su kilidi özelliği sayesinde çocuğunuz için son derece güvenli üründür. Bunun yanı sıra,  iş yerlerinde hem günlük su ihtiyacınızı karşılamak hem de çay ya da kahve yapımında kullanmak için sıcak soğuk su sebili makinesini tercih edebilirsiniz.

Püf Noktası: Su Sebilleri Seçerken Nelere Dikkat Etmeli? 

Su Sebili  alma aşamasında dikkat etmemiz gereken en önemli konu bilinen ve güvenilen markaların sebillerini almaktır. Bunun yanı sıra enerji tasarrufu sağlaması önemlidir. Sürekli elektrikte olan bir ürün olduğu için enerji sınıfı düşük olmasında fayda vardır. Yeni teknolojik su sebilleri A Sınıfı ve üzeri enerji sınıfında yer almaktadır. Bu ürünlerde oluşabilecek herhangi bir arızada da, yedek parça temin edilmesi aşamasında da önemlidir.

Satış sonrası servis hizmeti de ürün performansının yanı sıra dikkat edilmesi gereken bir konudur. Yaygın servis noktasına sahip, profesyonel servis hizmeti sunan bir markanın ürününü aldığınız takdirde, karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorun hızlı ve kolay bir şekilde çözülecektir. Bilinirliği az olan bir markanın ürününü aldığınız zaman ise hizmet alımınız güçleşebilir.  Bir diğer dikkat edilmesi gereken husus ise su sebillerinin temizlik ve bakımıdır. Yine bu durumda da bilinir ve son teknolojik ürün almanın faydasını temizlik ve bakım için firma ile kolay irtibata geçebilmeniz açısından mühimdir. Bunların dışında su sebilinin gövde ve borusunun paslanmaz çelik veya plastik olması da fiyatlarını büyük ölçüde etkiler. Hem sağlık açısından, hem makinenizi uzun ömürlü kullanabilmeniz hem de içeceğiniz suda koku oluşmaması için paslanmaz çelik haznesi olan su sebilleri tercih noktanızı oluşturabilir.

Pratik ve Kullanışlı Su Sebilleri Fiyatları Neye Göre Değişir?

Su sebilleri fiyatları ihtiyacınıza, size sunduğu özelliklere, modellerin tasarımına ve bütçenize göre değişiklik göstermektedir. Koçtaş mağazalarında bütçenize uygun, kampanyalarla değişiklik gösteren fiyat seçenekleriyle dilediğiniz ürünü bulmanız mümkün.

Gün boyunca size rahatlık ve pratik kullanım sağlayacak tasarım çeşitlerine sahip su sebilleri için Koçtaş’a uğrayın dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyin.

 

Daha fazla göster