150 TL Üzeri Kargo Bedava

Evcil Hayvan Ürünleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Evcil Hayvan Malzemeleri

Evcil dostlarınızın mutlu ve sağlıklı bir ömür geçirebilmeleri için sevginizle birlikte iyi bir bakıma da ihtiyacı var. Evcil hayvan malzemeleri bu keyifli sorumluluğunuzda sizin ve tüylü dostlarınızın hayatını kolaylaştıracak. Dostunuzun mama, diş fırçası, oyuncak, kafes, mama ve su kapları, tırmalama tahtası ve daha pek çok ihtiyacını evcil hayvan malzemeleri arasından marka ve fiyat çeşitliliğiyle bulabilirsiniz.

Bir çocuk gibi sevginize ve ilginize muhtaç olan minik dostlarınızın sağlıklı beslenmeleri, hijyeni ve siz meşgulken keyifli vakit geçirebilmeleri için yapmanız gereken tek şey evcil hayvan malzemeleri arasından sevimli dostunuzun ihtiyaç duyduğu ürünü seçmek!

Kedi Malzemeleri ile Kediniz Hep Rahat ve Mutlu

Kedi sahiplerinin çok iyi bildiği gibi kediler temizliklerine çok düşkündür. Ayrıca kuytu bir köşede kendilerine ait bir yatakları olması da onları mutlu eder.Kedi malzemeleri kategorisinde kedinizin sağlıklı gelişimini destekleyen mamaların yanı sıra tuvaletini yaparken etrafı kirletmesini ve kokuyu önleyen kedi tuvaletleri, veteriner ziyaretlerinde kullanabileceğiniz taşıma çantalarını bulabilirsiniz. Kedinizin tırnaklarını mobilyalarınızda törpülemesini önleyecek tırmalama aksesuarları, kendini güvende ve rahat hissedeceği kedi yuvaları ve yatakları, siz evde yokken maması bitmesin diye otomatik mama kaplarına ulaşabilirsiniz. Birlikte keyifli vakit geçirmenizi sağlarken yalnız kaldığında da oynayabileceği çeşit çeşit oyuncaklar ile bakım ve temizlik ürünleri de aynı kategoride sizi bekliyor. Bunlara ek olarak evcil hayvan malzemeleri arasında yapacağınız keşifler de kedinizin rahatı ve hijyeni için belki aklınıza gelmemiş olan çözümler sunabilir.

Köpek Malzemeleri Köpeğinizin Dünyasını Renklendirecek

Köpek sahipleri için evde hijyen sağlayacak malzemelerin yanı sıra köpeklerinin enerjilerini atmalarını sağlayacak ürünler de vazgeçilmezler arasında. Ayrıca seyahatlerde hem köpeğin rahatı hem de arabadaki insanların sorun yaşamamaları için önlemler de alınmalı. İşte köpek malzemeleri kategorisinde yine köpek mamalarının yanı sıra köpeğinizin boyutlarına uygun kafesler, yataklar, oyuncaklar, kulübeler, tasmalar ve aracınızda köpeğinize yer hazırlamanızı sağlayan aksesuarlar gibi her türlü ihtiyacınızı bulabilirsiniz.

Evcil hayvan malzemeleri arasında bulabileceğiniz tüy toplama rulosu ile koltuklarınıza ve eşyalarınıza yapışan tüyleri temizleyebilir istediğiniz ölçülerde bulabileceğiniz kedi-köpek bezi ile büyümekte olan dostunuzun kızgınlık döneminde de rahat edebilirsiniz.

Ayrıca yine evcil hayvan malzemeleri olan kafes ve kümesler arasında yer alan papağan evi ve tavuk kümesi ile beslediğiniz diğer hayvanlar için de şık çözümler üretebilirsiniz.

Sevimli Dostlarınızın Bakımı İhmale Gelmez

Kediniz ya da köpeğiniz varsa, onları sadece beslemek ve onlarla oyun oynamak yeterli olmayabilir. Bunun için evcil hayvan malzemeleri arasında kedi ve köpek bakım ürünleri de yerlerini almış durumda. Bu ürünler arasında kedi kumu, köpek tuvalet pedi gibi kedi ve köpeğinizin genel ihtiyaçlarının yanı sıra göz bakım damlaları, diş fırçaları, atık torbaları ya da tadına bayılacakları biftek aromalı diş macunları bulabilirsiniz. Özellikle kedi ve köpekler için tasarlanmış olan tüy toplama eldiveni, onun ve sizin için hayatı kolaylaştıracak ürüler arasında yer alıyor. Bu evcil hayvan malzemeleri dostlarınıza uygun malzemelerden yapılmış olup kullanımları oldukça pratiktir. Örneğin kedi kumu küreği sayesinde topaklanan kedi kumlarını kolaylıkla temiz kumdan ayırarak fazla kum sarfiyatını önleyebilirsiniz. Kedi tuvalet önü paspası ile hiçbir çaba sarf etmenize gerek kalmadan minik dostunuzun patilerindeki kumları eve taşımasını engelleyebilirsiniz. Parmak diş fırçalarını parmağınıza takarak kedinizin ya da köpeğinizin dişlerini rahatlıkla fırçalayabilirsiniz. Özellikle bazı cinslerde göz yaşı akıntıları göz etrafında lekeler oluşturur. Gözyaşı izi çıkartıcı ürünü bir pamuk yardımıyla uygulayarak evcil dostunuzun göz çevresini temizleyebilirsiniz. Tırnak bakım istasyonu kedinizin tırnaklarına bakım yaparken yüz ve boyun bölgesine de masaj yaparak rahatlamasını sağlar.

Evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını farklı mağazalarda aramaktan yorulduysanız ya da ona en kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlara almak için uğraşıyorsanız doğru yerdesiniz… Sevimli dostunuzun mamadan kulübeye, diş fırçasından çeşit çeşit oyuncaklara tüm ihtiyaçlarını Koçtaş’ın evcil hayvan malzemeleri kategorisinde bulabilirsiniz. Şimdi keşfetmeye ne dersiniz?

Daha fazla göster
611 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: