150 TL Üzeri Kargo Bedava

PPRC Borular

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

PPRC Borular

PPRC borular, genel olarak sıcak ve soğuk su tesisatları için tercih ediliyor. Polypropylene Random Copolymer yani Polipropilen Rastgele Kopolimer kelimelerinin kısaltması olan PPRC borular, sahip olduğu birçok özellik sayesinde plastik boru endüstrisinde kullanılıyor.

PPRC Boruların Dikkat Çeken Özellikleri

Isıya ve kimyasal tehlikelere karşı yüksek ölçüde mukavemet sahibi olan PPRC borular, yıllardır hem sıcak, hem de soğuk su sistemlerinde güvenle kullanılıyor. Monomer yapısı sayesinde üzerinde herhangi bir biyolojik madde oluşumuna izin vermeyip, içinden geçen maddenin tadı ve kokusunu koruduğu için özellikle su tesisatı sistemlerinde tercih ediliyor. İç yüzeyi pürüzsüz ve parlak olan PPRC borular, hafif ve kolay kurulum özelliklerinin yanı sıra uzun ömürlü olmalarıyla da beğeni topluyor. Kireçlenme ve paslanma yapmayan borular, zor alev alması, ısı ve ses yalıtımı sunması, montaj firesinin olmaması gibi özellikleri sayesinde geniş alanda kullanılıyor. Korozyona karşı oldukça dayanıklı olan PPRC borular, çevre dostu olmaları nedeniyle de beğeni görüyor. PPRC boru sistemleri ile bu sistemler için olan gerekli parçalar, standartlara uygun şekilde üretilip, ihtiyaca göre renklendiriliyor. PPRC boru ile aynı malzemeden üretilen körtapa borunun kullanılmayan veya kullanılması istenilmeyen deliğine takılıyor.

PPRC Borular Nerelerde Kullanılıyor?

Sahip olduğu üstün özellikler ve sunduğu hijyen ile dikkat çeken PPRC borular, konut ve iş yerleri ile kamusal alanlara yönelik tüm binaların şebekelerinde, radyatör ısıtma sistemlerinde, yerden ısıtma sistemlerinde, merkezi ısıtma sistemlerinde, yangın söndürme sistemlerinde, klima sistemlerinde, sera ve bahçe sulama sistemlerinde, basınçlı hava sistemlerinde, boru hatlarında, yüzme havuzlarında, yağmur suyu taşımasında, kimyasal taşıma alanında, endüstriyel soğutma borularında ve bunlara benzer birçok alanda kullanılıyor.  Banyo ana başlığı Plastik Boru ve Ek Parçalar kategorisi altında satışa sunulan PPRC boru fiyatları markaya ve boyuta ve ürün tipine göre değişiyor. Farklı niteliklerdeki ürün ve parçalar,  farklı ihtiyaçlar için çözüm sunuyor. 
Siz de farklı ihtiyaçlarınıza yönelik PPRC boruları incelemek için Koçtaş'ın fırsatlarla dolu dünyasına hemen göz atın. Koçtaş hizmet kalitesi ile ihtiyacınızı hızlıca ve kolayca karşılayın.

En Çok Satan PPRC Borular Hangileri?

Koçtaş PPRC Borular kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Manşon Beyaz
  2. İç Dişli Dirsek
  3. Redüksiyon Beyaz PPRC
  4. GF TE PPR Beyaz PPRC
  5. Çiftli Kelepçe Beyaz
Daha fazla göster
45 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: