150 TL Üzeri Kargo Bedava

Şömine

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Estetik Görünümlü Şömine Modelleri

Dekoratif ve ısınma amaçlı tercih edilen ürün modelleri en favori ısıtıcı çeşitleri arasında bulunur. Mini modellerinin sahip olduğu düz baca sistemi ateş yakılması sonucu dumanı kolay bir şekilde dışarıya çıkarır. Gelişen teknolojiden etkilenen şömine modelleri yenilikler karşısında geniş model seçenekleri sunar. Modeller modern görünüme sahip olarak üretilir. Asıl amacı ısıtmak olarak tasarlanan  şömine aksesuarları modelleri son dönemlerde dekor amacıyla da kullananlar tarafından tercih edilir. Estetik ve şık görünümlü ürün ve aksesuarlarını avlu, kış bahçesi, kafe, restoran, ev içi ve ev dışı alanların tümünde kullanabilirsiniz. Kullananların keyifli zaman geçirmelerine destek olan şömine modelleri soba olarak tercih edilebilir. Dekoratif olarak da yararlanabileceğiniz ürün modelleri ısıtma amacıyla sıkça kullanılır.
uygun şömine fiyatlarıModern görünümleri ve sahip olduğu donanım özellikleri sayesinde kullanan kişilere pratiklik sunan ürün modelleri soğuk havalarda tercih edilir. Kış aylarında soğuk hava etkisini göstermeye başlar. Soğuk havanın etkisinden korumak, içinizi ve evinizi ısıtmak amacıyla şömine modellerini keyifle kullanabilir, ısınma deneyimi elde edebilirsiniz. Bu modellerin avantajlarından yararlanırken evinizi ısıtabilir, şık görünümleriyle estetik görünümü alana kazandırabilirsiniz. Kullananlar tarafından beğeniyle karşılanan estetik görünümlü modelleri yeni modern havası ve özellikleriyle aynı anda pek çok ihtiyacınızı karşılar. Şömine çeşitleri genel olarak siyah, gri renk tonlarıyla üretilir. Farklı teknik özelliklerine sahip olarak üretilen  bacasız şömine modelleri hassas şekilde tasarlanır. Şömine üretimi sırasında yenilenen teknolojik gelişmelerden yararlanır, kaliteli ve uzun süre dayanıklılık sergileyen materyaller tercih edilir. Bu ürünleri uzun yıllar kullanabilir, avantajlarından aile boyu yararlanabilirsiniz.

Şömine Çeşitleri

Farklı özelliklerle dizayn edilen ürün çeşitleri bulunur. Ürün çeşitleri yenilenen özellikle etkileyici görünümleriyle göz doldurur. Dar ve büyük alanların tümünde kullanım imkanı sunan ürün çeşitleri sahip olduğu ebat seçenekleriyle her alana uyum sağlar. Kullanmak istediğiniz alan ölçülerine bağlı olarak seçim yapabilir, rahat bir şekilde kullanım avantajlarından yararlanabilirsiniz. Son yıllarda ev dekorasyon alanında tercih edilen ürün çeşitleri tv ünitesi ile kombinleyerek kullanılabilir. Tv ünitesi modelleriyle birleştirerek kullandığınız  mini şömine çeşidi iki işlevi aynı anda elde etmenize olanak sağlar. Şömine çeşidi estetik ve zarif tasarımlarıyla görenlerin dikkatini çeker. Bu özel tasarım ve teknik özelliklerinden yararlanarak 4 mevsim farklı bir ambiyans elde edebilirsiniz.

Şömine çeşitleri nostaljik ısınma yöntemleri arasında yer alır. Genelde geleneksel tasarımı ele alan bu ürün çeşidi son derece modern tasarımlara sahip olarak da düzenlenir. Yenilenen bu tasarımları iç ve dış alanların tümünde tercih edebilir, dikkati üzerinize çekebilirsiniz. Kuzine ismi verilen ürün çeşidi modernliği ve konforu bir arada sunar. Kullananlar tarafından son yıllarda sıkça tercih edilen elektrikli çeşitler kullananlara sayısız avantaj ve kullanım olanakları sunar. Bu yönüyle dikkatleri üzerine çeken elektrikli ürün modeli salon dekorasyonunda yerini alır. Odunlu olarak tasarlanan modeller eski tarihiyle nostaljik havayı elde etmek isteyenler tarafından tercih edilir. Her tip modeli ince detaylarıyla birlikte inceleyebilir, seçiminizi yapabilirsiniz. Farklı markaların çeşitlerine göz atarak kullanmak istediğiniz alan özelliklerine bağlı olarak seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Şömine Kullanımı

Nostaljik ve modern tasarım özellikleriyle dizayn edilen, pek çok Kişinin dikkatini üzerine toplayan şömine modelleri çalışma sistemleriyle dikkatleri üzerine çeker. Elektrikli şömine elektrik sistemiyle çalışma performansı sergiler. Pratik şekilde çalışma sergileyen ürün modellerini fişe takmanız, yer alan düğmelere basmanız ürünü çalıştırmanız için yeterli olur. Cam materyal kullanarak elde edilen cam şömine çeşitlerini kullanırken hassas bir şekilde tuşlara basmamız önerilir. Özel cam ekran sistemine sahip olan ürün çeşidi tasarım özellikleriyle göz doldurur. Ürün modellerini kolay bir şekilde temizlemenize olanak sağlayan cam materyal yanan alevlerin etrafa dağılmasını önler. Cam kapak sistemine sahip olarak üretilen ürün son zamanlarda sıkça tercih edilen modellerin başında yer alır. Bu üründe yer alan cam kısımlarını kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Dizayn özelliğinden yararlanarak alana şıklık kazandırabilir, kullanım avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kısa süre içerisinde temiz görüntü elde etmenize olanak sağlayan camlı tasarımlar dekorasyonunuza farklı bir hava katar. Ürün çeşidi dekorasyonu düzenlemek isteyen kişiler için oldukça şık tasarım sunar. Spor ve klasik tarza sahipseniz bu tarzda dizayn edilmiş olan modeli kullanılabilir, alanla uyumlu olacak şekilde bu ürün modelini tercih edebilirsiniz. Uyumlu model ile görüntüde bütünlük yakalayabilir hem dekorasyon hem de ısıtıcı olarak bu üründen yüksek performans alabilirsiniz. Birden fazla kullanım avantajı sunan ürün modelleri kullanıcıların beğenisini toplar. Şömine fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun ısıtıcı çeşidini kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Şömine ile Isınma

kaliteli şömine modelleriKullanım avantajı sağlayan şömine modeli seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Seçim kadar ısınma açısından da önem taşıyan ürün modeli kullananlara pek çok seçenek sunar. Geniş model sayısına yer veren  bahçe şömine modelleri çeşitleri kişilerin seçim yapmasına olanak sağlar. Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar yer alır. Kullanım sağlayacağınız alanın özellikleri, alanın ölçüleri ve alanın tasarım özellikleri seçimleri etkiler. Şık görünüm elde etmek istiyorsanız  alan ile uyumu yakalayan şömine modeli tercihinde bulunabilirsiniz. Geniş bahçe şöminesi seçenekleri arasında rahat bir şekilde şömine modeli bulabilir, şömine görünümlü soba modelini tercih edebilirsiniz. Kullanışlı yapıları sayesinde göz dolduran bu ürün odun ve kömür kullanarak yakılır. Bu ürünün ısınma avantajından yararlanabilir, aynı zamanda kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Kolay temizlenebilme özelliğiyle kullananların beğenisini kazanan ürün modeli özel olarak tasarlanan cam kapak detaylarıyla tercih edilebilir. Cam kapak detaylarını kullanarak hem nostaljik görüntü hem de modern havayı alana kazandırabilirsiniz. Isınma modelleri arasında gaz yakıtlı olarak tasarlanan seçeneklerde yer alır. Teras gibi alanda kullanım yapacaksınız bu ürün çeşitlerini kullanabilir, kapalı alanlarda kullanım yapacaksınız daha minimal ebatlarda tasarlanan ürün modellerini tercih edebilirsiniz. Şömine üretim aşamasında kullanılan materyal seçimleri etkiler. Seçim yaparken odun ve kütük ile yakma işlemi sağlayacaksınız odun ve kütük koymak için özel bölmeli olarak tasarlanan modeli tercih edebilirsiniz. Hem kullanım alanınıza hem de ihtiyaçlarınıza uygun modeli kolay bir şekilde bulup satın alabilirsiniz.

Şömine Temizliği

Şömine modelleri farklı materyal yapılarıyla üretilir. Sahip olduğu özellikler bakımından kullananların beklentilerini karşılayan ürün modelleri materyal yapısına bağlı olarak temizlik aşamaları gerektirir. Nostaljik görüntüsüyle dikkatleri üzerine çeken odunlu şömine modelleri son yıllarda tercih edilen modeller arasında yerini alır. Yeniliklerle beraber nostaljik havasıyla birlikte modern ve konforlu hale getirilen bu model döküm soba çeşitleriyle de tercih edilebilir. Döküm olarak tasarlanan ürün çeşitleri bacalı tasarım özellikleriyle dizayn edilir. Bacalı modeller baca sistemiyle gaz çıkışı gerçekleştirir. Kullananlara avantajlı kullanım ve pratik deneyim yaşatan ürün modelleri kaliteli materyalleri sayesinde şık görünüm kazandırır. Bu ürünü uzun yıllar dayanıklılığı ile kullanabilirsiniz. Aynı zamanda tercih ettiğiniz modeli şeklinde satın alabilir, her bütçeye hitap eden fiyat aralıklarından yararlanabilirsiniz.

Belirli aralıklarla düzenlenen kampanyalardan yararlanarak beğendiğiniz, işlevsel ve avantajlı ürün modeline uygun fiyatlı olarak sahip olabilirsiniz. Sahip olduğunuz modelin kullanım avantajları kadar temizliği de önemli yer tutar. Temizlik yaparken eski kıyafet gibi pamuklu yapıdan oluşan bezlerle bu ürünü silebilir, içerisindeki kömür atıkları kolay bir şekilde toplayabilirsiniz. Elektrikli süpürge yardımıyla içerisinde yer alan toz ve küllü süpürebilirsiniz. Toz ve külden arındırıldığında modeli deterjanlı su hazırlayarak temizleyebilir, hijyenik hale getirebilirsiniz. Tamamen kuruyan şömineyi çalıştırabilir, ısınma özelliğinden yararlanmaya devam edebilirsiniz.

İşlevsel Şömineler

Yaygın olarak ısınma amacıyla tercih edilen ürün modeli dekor amacıyla beraber de kullanım alanı bulur. Dekoratif amaçlı bu ürünü kullanabilir, çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Her evin ambiyansına uyacak şekilde model çeşitliliği sunan ürün modelleri ısıtma amacıyla günümüze kadar kullanım alanı sergiler. Ev aksesuarına dönüşmüş olan modeller aynı zamanda ısıtma performansı sergiler. Pek çok farklı modelleri tercih ederek her ev ile uyum sağlayan çeşitleri değerlendirebilirsiniz. Evinizin iç ve dış kısmında kullanım sergileyen ürün modelleri, dilediğiniz görünüme alanı kavuşturmanıza olanak sağlar. Teras, balkonda oluşturacağınız kış bahçesi için kullanışlı ürün kategorisinde yer alan ürün soğuk kış akşamları sizi ısıtır. Balkon kullanımınıza ısınarak devam edebilir, günün yorgunluğunu ve telaşını bu alanda kolay bir şekilde atabilirsiniz.

Gelişen ve değişen teknolojiyle birlikte şömine çeşitleri değişim gösterir. Teknik olarak yenilenen ürün modelini tercih ederek alanın ahengini tamamlayan modeli kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Salaş ve dekoratif görünümü ile akşamlarınızı keyifli geçirmenize olanak sağlayan ürün modelleri kolay bir şekilde kullanılabilir. Hem estetik görünümünden faydalanabilir hem de odun yakma gibi zorluklarla uğraşmadan ısınma sağlayabilirsiniz. Bu ürünü konumlandıracak alan ve temizlik özelliği seçimlerinizi etkileyebilir .Bu ürünü konumlandıracağınız alanın ön kısmına koltuk ve buna benzer konforlu parça koyabilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz. Ruh haliniz üzerinde etki bırakan ürün modelleri günlük hayatın sıkıntılarını atmanıza olanak sağlar. Gün bitiminde şömine karşısında oturarak ısınma ihtiyacınızı karşılayabilir, rahatlayabilir, psikolojinizi düzenleyebilirsiniz.

Her Eve Uyumlu Şömine

Ev içerisinde, balkon ve terasta kullanım alanı bulunan ısınmanıza olanak sağlayan şömine modelleri farklı ambiyans oluşturmamıza olanak sağlar. Evinizin tasarım özellikleri ve tarzına bağlı olarak model tercihinde bulunmanız ahenk içerisinde zamanın akıp gitmesine olanak sağlar. Ev uyum sağlayan, tamamlayıcı parça görevi sunan ürün modelleri dekoratif görünümü ve gösterişli görünümü ile bulunduğu ortamın havasını değiştirir. Dekoratif şömine kullananlar tarafından her alanda tercih edilebilir. Bacasız olarak tasarlanan şömine modelleri ev içinde her alanına konumlandırılabilir. Gelişmiş teknolojinin gelişmişliğini yansıtan modeller hayatınızı kolaylaştırır. Şömine satın alırken birçok noktayı göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir.

Yeni nesil teknolojiyle dizayn edilen doğalgazlı şömine modeli kurulum ve kullanım açısından kolaylık sunar. Uzun süreli kullanım imkanı sunan bu model kullanışlılığı ile göz doldurur. Son dönemlerde yapılan araştırmalar sonucunda şömine ateşinin kişinin ruhsal olarak rahatlamasına olanak sağladığı ortaya koyulur. Ürünün bu avantajını kullanarak günün yorgunluk ve stresini atabilirsiniz. Ortamın havasını değiştiren ürün modelleri hemen hemen her durumda kendisini gösterir. Modern mobilyalarla dizayn edilen yaşam alanınız varsa bu alanla uyumlu olacak elektrikli şömine modelini tercih edebilirsiniz. Gösterişli ve nostaljik havayı yansıtan mobilyalardan oluşan yaşam alanınız varsa uzun ve kömürden oluşan nostaljik modelleri kullanabilirsiniz. Yaşam alanınızın tarz özelliklerine uyum sağlayan seçenekleri bulunan ürün modelleri geniş renk ve tarz seçenekleriyle satışa sunulur. Farklı markaların üretiminde yer alan şömine modellerini inceleyerek seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Şömine Modelleri

şömine çeşitleriFarklı alanlara konulan, her ortamı farklı bir şekilde sunan şömine modelleri aksesuar olarak farklı görünüm ortaya çıkarır. Ürün çeşitleri sahip olduğu model çeşitliliğiyle ev ortamına kolaylıkla uyum sağlar. Evdeki atmosferin güçlenmesine ve değişmesine vesile olan ürün modelleri tuğla modelleri ile göz doldurur. Tuğla şömine modelleri odun yanarken sağladığı görüntü ile birlikte eşsiz bir hava sunar. Rahat kullanım avantajlarıyla yer alan modeller uzun süreli kullanıma olanak sağlar. Elektrikli olarak tasarlanan modelleri tercih ederek elektrik gücünden yararlanabilir, kolay bir şekilde bu ürünü çalıştırabilirsiniz. Elektrik gücüyle çalışma sergileyen ürün modellerinde baca kullanımı zorunluluk göstermez. Her evin iç tasarımına uyum sağlayan ürün modeli estetik görünümünü olmasıyla kullananlar tarafından sıkça tercih edilir.

Teras şömine modeli estetik görünümü alana kavuşturur. Elektrikli ve odunlu olmasıyla kullananlara seçim şansı sunan ürün modelleri alana yansıtmak istediğiniz havayı kolay bir şekilde yansıtmanıza olanak sağlar. Kış mevsiminin hava şartlarında bu ürün modellerinin tümünü kullanabilir, ısınma ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Hem teras hem de  kapalı alanlarda şık görünüm sunan ürün modelleri kış mevsiminin getirdiği soğuk hava etkisinden korumanıza olanak sağlar. Taşlı ve mini modelini kış bahçesi oluşturmak istediğiniz tüm alanlarda tercih edebilirsiniz. Yalın ve modern havasıyla zorluk çıkarmayan ürün modelleri kış bahçelerini tamamlar. Geniş alanınız yoksa dar alanlar için çeşitlilik gösteren ürün modellerini tercih edebilir, ekonomik yapıya sahip olan modelleri kullanabilirsiniz.

Dekoratif Şömine

Şömine modelleri birçok çeşitlilik sunar. Geniş çeşitlilikten yararlanarak her ortama uyum sağlayan ürün modelini tercih edebilirsiniz. Model özelliklerine bağlı olarak ürünlerin montelenmesi farklılık gösterir. Kullanım alanında yer alan eşya, aksesuar ile uyum sağlayan ürü