750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
3 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Depolama Evleri

Depolama Evleri

Bahçe, teras gibi açık alanlarda ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alan depolama evleri ile eşyalarınız için bir ek saklama alanı oluştururken, bir yandan da içinde sakladığınız eşyaları kötü hava koşullarının etkisinden koruyabilirsiniz. Depolama evleri, diğer depolama ünitelerinden farklı olarak, daha geniş hacimleri ve küçük bir kulübe görünümündeki şık görünümleriyle bahçenize renk katar. Bu evleri farklı amaçlar için kullanabilir yazlık, ev ya da iş yerlerinizde kullanışlı ve korunaklı bir ek alan yaratabilirsiniz.

Bahçe Evleri Hangi Amaçlarla Kullanılabilir?

Bahçe depolama evleri, şık tasarımlarıyla, yalnızca fazla eşyalarınızı saklayabileceğiniz bir alan olmanın ötesine geçer. İster sizin için bir tamir atölyesi ya da hobi evi, ister çocuğunuz için bir oyun evi olarak kullanın bahçe depolama evi, yaşam alanlarınıza renk katacaktır. Çim biçme makineniz, bahçe sulama aletleriniz, bahçe mobilya ve minderleriniz gibi pek çok eşyanızı bu depolama evleri ile pratik bir şekilde saklayabilirsiniz. Şiddetli yağmur, güneş ve rüzgar gibi zorlu hava koşullarından etkilenmeyen depolama evleri eşyalarınızı sağlıklı bir şekilde korumanıza yardımcı olur. Bir bahçe depolama evi almaya karar verdiğinizde öncelikle ihtiyacınız olan boyut ve malzemeyi seçmeniz işinizi kolaylaştırır. Genellikle uzun süre dayanıklılık ve kolay temizleme imkanlarından dolayı tercih edilen plastik depolama evleri ile ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Depolama evlerinin bazıları içlerinde raf ve bölmeleriyle gelmektedir. Sonradan monte edebileceğiniz bölmelerle depolama evinden alacağınız verimi daha da arttırabilirsiniz. Tabanı dayanıklı malzemeden üretilen, çelik bar ile kuvvetlendirilmiş ve kilitlenebilir modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Bir çok modelde kapının yanında küçük bir pencere de bulunmaktadır. UV filtresi olan ürünlerse, içinde saklayacağınız ürünlerinizi ve özellikle bahçe mobilyalarınızı güneşin yıpratıcı etkilerinden koruyarak eşyalarınızın kullanım ömürlerini uzatır. Manor, Keter ve Starplast gibi markaların arasından seçebileceğiniz bir bahçe evi ile tertipli ve güzel görünümlü bahçenizin keyfini çıkarın!
Siz de depolama evleri arasından ihtiyacınıza uygun ürünleri satın almak için Koçtaş’ı ziyaret edin. Birbirinden kaliteli ürünler, uygun fiyat ve Online alışveriş kolaylığıyla tek tıkla sepetinizde!

Daha fazla göster