150 TL Üzeri Kargo Bedava

Yemek Odası Takımları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Zarafetiyle Öne Çıkan Yemek Odası Takımları

Yemek odası takımları evlerin önemli mobilyalarından bazılarının bir arada sunulduğu setlerden oluşur. Koleksiyonlarda bulunan parçalar, herkesin kişisel zevklerine hitap edecek şekilde çeşitlendirilir. Böylece her tarzdan kullanıcı aradığı tasarımı kolay bir şekilde bulabilir. Seçenekleri incelediğinizde genellikle masa, sandalye, konsol ya da vitrinden oluşan takımlar olduğunu görebilirsiniz. Farklı renk, malzeme ve tasarım detaylarından oluşan mobilyalar arasından istediğiniz özelliklere sahip olanı bulabilir, hayalinizdeki görünümü yaşam alanlarınıza kazandırmaya başlayabilirsiniz. 

yemek odası modelleriKlasik ya da modern yemek odası takımları arasından gereksinimleriniz doğrultusunda seçim yapabilir, evlerinizde istediğiniz detayları yakalayabilirsiniz. Hem küçük hem de büyük alanlar için birçok farklı alternatif içeren yemek odası takımları sayesinde istediğiniz görünümü zorlanmadan elde edebilir, yaşam alanlarınızı istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Hem aileniz hem de sevdiklerinizle keyifli bir şekilde vakit geçirebileceğiniz özel alanlar oluşturabilir, kişisel stilinizi yemek odası takımları sayesinde dilediğiniz gibi yansıtabilirsiniz. 

Modern, klasik, country ya da avangard gibi farklı dekorasyon tarzlarında üretilen ürünler, her yere rahat bir şekilde uyum sağlamayı başarır. Mobilyaları yerleştireceğiniz ortamın genel tasarımı ve etrafta bulunan eşyaların renklerini göz önünde bulundurarak seçenekler arasından istediğiniz parçalara kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Yemek odası takımı fiyatları ve seçenekleri arasından kişisel zevklerinize hitap edeni bulabilir, evlerinizde rahat ve şık alanlar oluşturabilirsiniz. Avangard, country, rustik ya da modern yemek odası takımları arasından hem tarzınıza hem de bütçenize uygun olan ürünlere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Sunduğu Avantajlarla Yemek Odası Takımları

Farklı tasarım tarzlarına uygun olacak şekilde dizayn edilen mobilyaları hemen hemen her yere yerleştirebilirsiniz. Nasıl bir tarz istediğinize karar verdikten sonra yemek odası takımı fiyatları arasından aklınızdaki özelliklere sahip olan parçalara kısa süre içinde erişebilirsiniz.

 • Yemek odası takımları kullanan kişilere birçok farklı avantaj sunmasıyla öne çıkar. Ürünleri olumlu yanları ve avantajları hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde gidermeye başlayabilirsiniz.
 • Yemek odası takımları birbiriyle uyumlu mobilyaların bir arada satışa sunulduğu setlerden oluşur. Her parçayı tek tek almak yerine takım halinde satın alarak tek seferde ihtiyaçlarınızı giderebilir, modern yemek odası takımları sayesinde yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi dekore etmeye başlayabilirsiniz.
 • Seçenekleri incelediğinizde masa, vitrin, sandalye, konsol ya da ayna gibi birçok farklı eşyanın bir arada olduğu takımlar olduğunu görebilirsiniz. Özellikle yeni bir eve taşınıyorsanız yaşam alanlarınızı tasarlamak için set halindeki ürünlerden yararlanabilirsiniz. Evlerinizde yenilik yapmak istiyorsanız da benzer şekilde ürünlerin fonksiyonelliğinden faydalanabilirsiniz. Yeni evlenen çiftler evlerini döşerken genellikle yemek odası takımı çeşitleri arasından tercihte bulunur. Yemek odası takımı, tek seferde bütün parçalara ulaşmanızı mümkün hale getirdiği için sizin için dekorasyonunuzu eşsiz bir şekilde tamamlar. Hangi eşyayı hangi parçayla bir araya getirmeniz gerektiği derdini ortadan kaldırarak bütün tasarımı sizin yerinize yapan yemek odası takımları, işlevselliği şık detaylarla bir araya getirmesiyle birçok kişinin beğenisini kazanır.
 • Aileniz ve sevdiklerinizle bir araya gelebileceğiniz konforlu alanlar oluşturmak isterseniz yemek odası takımları istediğiniz ortamı elde etmenizi kolaylaştırır. Mutfak masaları takımların merkezini oluşturur ve diğer mobilyalar ona uygun olacak şekilde dizayn edilir. Sandalyeler, masaların etrafında rahat bir alan elde etmenize yardımcı olur. Bununla beraber konsol ya da vitrinler ihtiyaç duyabileceğiniz ek depolama alanını elde etmenize yardımcı olur. Bütün bu mobilyalar bir bütün halinde ve birbirini tamamlayacak şekilde bir araya getirilmesiyle yaşam alanlarınızın hem şık hem de sevdiklerinizle rahatlıkla vakit geçirebileceğiniz yerler haline gelmesine yardımcı olur.
 • Yemek odası takımları, günlük rutininiz ve yaşamanız üzerinde oldukça önemli bir etkiye sahiptir. Yemeklerinizi yiyebileceğiniz ek bir alan sunmasının yanı sıra rahatlayabileceğiniz ve misafirlerinizle keyifli sohbetler yapabileceğiniz bir ambiyans elde etmenizi kolaylaştırır.
 • Mobilya seçiminde uzun saatler kaybetmenizin önüne geçen setler, pratik bir şekilde ihtiyaçlarınızı gidermenize yardımcı olur. Ayrıca mobilyalar farklı boyut seçeneklerine sahip olacak şekilde çeşitlendirildiği için her ortama kolay bir şekilde uyum sağlar. Odalardan salonların bir köşesine kadar mobilyaları dilediğiniz yere yerleştirebilir, hayalinizdeki görünümü pratik bir şekilde elde edebilirsiniz. Farklı alanlara uyum sağlayacak biçimde özel olarak dizayn edilen mobilyalar sayesinde ürünleri her yerde değerlendirebilirsiniz.

Yaşam alanlarının düzenlenmesinde önemli bir rol oynayan mobilyalar ile şık olduğu kadar rahat tasarımlar elde edebilir, evlerinizi hayalinizdeki gibi dekore edebilirsiniz. Yemek odası takımı fiyatları ve seçenekleri arasından sizin için uygun olanı bulabilir, ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Avangard, country, klasik ya da yemek odası takımları arasından kişisel stilinize uyum sağlayan ürünlere kısa süre içinde erişebilirsiniz.

Yemek Odası Takımları ve İçeriği

Yemek odası takımları, farklı mobilyaların bir arada sunulduğu setlerden oluşur. Böylece tek seferde ihtiyacınız olabilecek bütün ürünlere sahip olabilir, kısa sürede yaşam alanlarınızın dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Yemek odası takımları içeriği hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, setlerin içinde hangi mobilyaların bulunduğuna dair fikir edinebilirsiniz.

 • Masalar, setlerin en önemli parçaları arasında bulunur. Genel olarak masalar, aileniz ve arkadaşlarınızla bir araya gelmenizi sağlayan önemli mobilyalardan biri olsa da yemek odası takımı modellerinin tasarımında da önemli bir rol oynar. Diğer mobilyalar da masayla uyumlu olacak şekilde dizayn edilir ve bütün bir görünüm elde edilir. Bununla beraber yemek odası takımları içinde bulunan masalar, kullanılmadığı zamanlarda farklı amaçlarla da değerlendirilebilir. Masaları çalışma alanı ya da küçük bir atölye olarak değerlendirebilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilirsiniz.
 • Takımların içinde bulunan masaları incelediğinizde birçok farklı tasarıma sahip olan model olduğunu görebilirsiniz. Boyut, özellik, malzeme ve renk gibi çeşitli özellikler bakımından birbirinden ayrılan ürünler arasından aradığınızı bulabilir, hayalinizdeki görünüme anında ulaşabilirsiniz. Masaların bazıları sabit olacak şekilde tasarlanırken bazıları açılıp kapanabilecek biçimde dizayn edilir. Örneğin, masalar kapalıyken 6 kişilik bir aile rahat bir şekilde beraber yemek yiyebilirken açıldığında bu sayı 10’a çıkabilir. Açılır kapanır masalar, fonksiyonelliğiyle sıklıkla tercih edilir. Gün içinde odaları kapatmadığı ve ihtiyaç durumunda açılabildiği için birçok kişinin ilk seçenekleri arasında bulunur. Yaşam alanlarınızın ölçülerini göz önünde bulundurarak ahşap yemek odası takımları arasından seçim yapabilir, aklınızdaki masaya anında sahip olabilirsiniz.
 • Sandalyeler, masaların önemli tamamlayıcıları arasında yer alır. Seçenekleri incelediğinizde renk bakımından birbirini tamamlayan masa ve sandalyelerin bir arada sunulduğunu görebilirsiniz. Bununla beraber bazı takımlarda masa ve sandalyeler birbiriyle zıt renklerde dizayn edilir. Zıt renkler, kontrast elde edilmesine yardımcı olur. Şık olmasının yanı sıra sandalyeler yemek odası takımları için bir konfor unsurudur. Süngerli, süngersiz, koçaklı ya da kolçaksız gibi kendi içinde birçok farklı seçeneğe sahip olan sandalyeler, herkesin istediği deneyimi elde etmesini mümkün hale getirir.
 • Sandalye takımlarını incelediğinizde bazı modellerde banklar olduğunu görebilirsiniz. Özellikle yemek odası takımı dar bir alana yerleştirilecekse banklı olan modeller işlevsel hale gelir. Bank, kullanılmadığı zaman masanın altında muhafaza edilebildiği için yaşam alanlarınızı verimli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olur. Ayrıca geleneksel takımlara farklı bir hava kattığı için şık detaylar yakalamanıza da olanak tanır.
 • Masa ve sandalyelerin önemli tamamlayıcıları arasında konsollar yer alır. Konsollar, yaşam alanları içerisinde ekstra depolama alanları elde edilmesine olanak tanır. Örneğin, yemek takımlarınızı, tabaklarınızı, bardaklarınızı ya da servis malzemelerinizi konsolların içine koyabilir, alandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Sadece misafirler geldiği zaman kullandığınız eşyalarınız varsa konsollar sayesinde onları iyi bir şekilde depolayabilirsiniz. Ayrıca konsolların üst bölümünde dekoratif eşyalarınızı, aile fotoğraflarınızın bulunduğu çerçeveleri ya da çeşitli renkli tabakları sergileyebilir, yaşam alanlarınıza dekoratif detaylar ekleyebilirsiniz.
 • Konsollar sayesinde masalarınızı daha rahat bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Misafirleriniz için özel olarak ayırdığınız yemek takımları ve çatal bıçakları konsoldan alarak hızlı bir şekilde masaya yerleştirebilir, zamandan ve emekten tasarruf sağlayabilirsiniz. Ek olarak konsollar, yaşam alanlarının dağılmasının önüne geçen önemli mobilyalar arasında yer alır. Konsollar sayesinde yemek odası içerisindeki eşyalarınızı depolayabileceğiniz ek bir alan elde edebilirsiniz.
 • Bazı takımların içerisinde yer alan vitrinler de konsollarla benzer bir işlevi yerine getirir. Bununla beraber vitrinler konsollarla kıyaslandığında çok daha büyüktür. Vitrinlerin genellikle üst bölümünde camlı ya da kapaklı raf bölümü bulunur. Bu bölüm çoğunlukla tabak çanak gibi eşyaların sergilenmesi için kullanılır. Bazı vitrinler kitaplık olarak da değerlendirilebilmesi sayesinde geniş bir kullanım alanına sahiptir.
 • Bazı takımların içerisinde ayna da yer alır. Aynalar, genellikle konsolların üzerine yerleştirilecek şekilde dizayn edilir. Yemek odası takımları aynalı olduğu zaman daha çarpıcı bir görünüm kazanır. Bununla beraber aynasız modeller zarif duruşu ve sadeliğiyle birçok kişi tarafından tercih edilir. Aynalı yemek odası takımları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız özelliklere sahip olanı bulabilir, hayalinizdeki görünümü pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Avangard ya da modern yemek odası takımları arasından sizin için uygun tasarımı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Hangi mobilyalara ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra yemek odası takımı fiyatları ve seçenekleri arasından aradığınızı bulabilir, yaşam alanlarınızın istediğiniz görünüme bürünmesini sağlayabilirsiniz.

Farklı Tarzlarda Yemek Odası Takımları

yemek odası çeşitleri

Yemek odası takımları farklı dekorasyon tarzlarında tasarlanmasıyla öne çıkar. Tarzların ne olduğu hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

 • Avangard yemek odası takımları renkli detayları ve süslü görünümüyle öne çıkar. Yaşam alanlarınızı farklı bir şekilde dizayn etmek ve ilk bakıştan itibaren dikkatleri üzerinde toplayacak tasarımlar elde etmek istiyorsanız avangard mobilyalar bu konuda size yardımcı olur. Avangard mobilyalar, genel olarak alışılmadık ve beklenmedik unsurları içeren cesur tasarımlardan oluşur. Geleneksel dekorasyonun sınırlarını zorlamasıyla bilinen avangard mobilyalar, birçok kişinin ilgisini çeker. Mobilyaları incelediğinizde hem sandalyelerin hem de masaların şık detaylarla süslendiğini görebilirsiniz. Mobilyaların etrafında genellikle altın varaklar bulunur. Altın varaklarla uyumu olacak şekilde dizayn edilen sandalyeler, şık dokusuyla dikkatleri üzerinde toplar. Masa ve sandalyeler ahşaptan tasarlanabildiği gibi metal ya da cam gibi farklı malzemelerden de üretilebilir. Kendine has detaylarıyla ilk bakıştan itibaren dikkatleri üzerinde toplamayı başaran avangard mobilyalar, yaşam alanlarına çarpıcı detaylar kazandırmak isteyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir.
 • Modern yemek odası takımları avangard mobilyalarla kıyaslandığında farklı bir duruşa sahiptir. Çoğunlukla minimalist detaylarla süslenen ürünler, sadeliği zarif dokunuşlarla harmanlamasıyla bilinir. Zamansız çizgileriyle öne çıkan mobilyalar, yemek odası takımı modelleri içinde dikkatleri üzerinde toplar. Evlerini çağdaş detaylarla süslemek isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Sıcak tonlarla süslenen mobilyalar, yaşam alanlarında hoş detaylar elde edilmesini mümkün hale getirir. Konfor ve inceliği yeni bir görünüm ve hisle harmanlayarak modern tasarımlardan hoşlanan kişilere hitap eder. Metal kullanımı modern mobilyalarda öne çıksa da seçenekleri incelediğinizde ahşaptan üretilen modeller de olduğunu görebilirsiniz. Ahşabı çağdaş çizgilere yakın bir çizgide yeni baştan tanımlayan yemek odası takımları, her yere rahat bir şekilde uyum sağlar. Modern yemek odası takımları arasından tarzınıza uygun olanı bulabilir, istediğiniz detayları pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz.
 • Klasik yemek odası takımları geçmiş zamanın esintilerini modern tasarımlara uyarlayan parçalardan oluşur. Konforu, klasik zarafetle dengeleyen zamansız parçalardan oluşan ürünler, geleneksel mobilyalardan ilham alınarak tasarlanır. Geçmişten gelen unsurları modern dokunuşlarla bir araya getiren klasik mobilyalar, ilham verici, şık ve aynı zamanda davetkar bir hava elde edilmesini mümkün hale getirir. Zengin bir tasarım geçmişine sahip olan klasik mobilyalar, şıklığı işlevsel parçalarla bir araya getirmeyi başarır. Evlerinizi klasik ya da nostaljik esintilerle dekore etmek isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz dikkat çekici alanlar oluşturmak istiyorsanız klasik parçalar arasından seçim yapabilir, hayalinizdeki görünümü yakalayabilirsiniz. Klasik yemek odası takımı fiyatları ve modellerini inceleyerek istediğiniz özelliklere sahip olan parçalara kısa süre içinde erişebilirsiniz.
 • Şık yemek odası takımları arasında country tarzdaki mobilyalar da dikkat çeker. Country tarzdaki mobilyalar hem rahat hem de şık olmasıyla karakterize edilir. Hem ailenizle hem de sevdiklerinizle uzun saatleri bir arada geçirebileceğiniz bir alan elde etmenize yardımcı olan mobilyalar, kendine has çizgileriyle öne çıkar. Genellikle country tarzı takımlarda ahşap malzemeler kullanılır. Ahşap, naturel görünümü ve şık detaylarıyla yaşam alanlarına çarpıcı bir tarz kazandırır. Country takımları incelediğinizde sade masa sandalyeler olduğu gibi sandalyelerin farklı desenlerle süslendiği setler de olduğunu görebilirsiniz. Çoğunlukla açık renklerin kullanıldığı mobilyalar, country tasarımını eşsiz bir şekilde yansıtır.

Farklı tarzlarda dizayn edilen yemek odası takımları ile yaşam alanlarınıza hayalinizdeki görünümü verebilirsiniz. Klasik, country, avangard ya da rustik gibi kendine has stillere sahip mobilyalar arasından kişisel zevkleriniz doğrultusunda seçim yapabilir, kişisel stilinizi evlerinize yansıtmaya başlayabilirsiniz. Modern yemek odası takımları arasından bütçenize hitap eden şık tasarımlara anında ulaşabilirsiniz. Uygun yemek odası takımları fiyatları sayesinde bütçenizi zorlamadan kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Renklerine Göre Yemek Odası Takımları

yemek odası takımlarıDekorasyon tarzının yanı sıra ürünler renk detaylarıyla da birbirinden ayrılır. Böylece her evle eşsiz bir şekilde uyum yakalamayı başarır. Ürünlerin renkleri genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Minimal detaylara sahip olan modelleri incelediğinizde genellikle krem, açık kahve ya da beyaz gibi renklerin kullanıldığını görebilirsiniz. Beyaz yemek odası takımları zarafet eşsiz detaylarla bir araya getirmesiyle birçok kişinin beğenisini kazanır. Yaşam alanlarınızın ferah bir görünüm kazanmasını istiyorsanız beyaz renkli modern yemek odası takımları arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Gri renkli olanlar genellikle çağdaş tasarımlar arasında yer alır. Gri yemek odası takımları incelendiğinde birçok farklı detayın harmanlandığı mobilyalar olduğu görülebilir. Bazı avangard mobilyalar da silver detaylarıyla gri rengini kendine has bir şekilde kullanılır. Mobilyaları yerleştireceğiniz odanın duvar renkleri, halı tasarımı ve genel dekorasyonunu göz önünde bulundurarak alternatifler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.
 • Kahverengi masa ve sandalyeler sıklıkla tercih edilen renkler arasında yer alır. Kahverengi hem modern hem de klasik parçalarla başarılı bir şekilde uyum sağlayabildiği için birçok kişi tarafından tercih edilir. Kahverengi ile beyaz bir arada kullanıldığı modeller ise zarif duruşuyla birçok kişinin ilgisini çeker.
 • Mobilyalara göz attığınızda siyah detaylara sahip olan modeller de olduğunu görebilirsiniz. Açık renkli duvarların olduğu odalarda siyah gibi koyu renkler kontrast elde edilmesine yardımcı olur. Bazı modellerde ise açık pembe koltuklar bulunur. Açık pembe koltuklar, yaşam alanlarında yumuşak geçişler yapmak isteyen kişilere hitap eder.

Koçtaş’taki yemek odası takımı fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınızı bulabilir, hayalinizdeki görünüme vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz. Birçok farklı renk detayına sahip olan mobilyalar sayesinde istediğiniz tasarımları yaşam alanlarınıza pratik bir şekilde dahil edebilir, Koçtaş fırsatlarıyla kaliteli ürünlere bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz.

Yemek Odası Takımları Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Yemek odası takımı nelerden oluşur?

Masa ve sandalye, her mobilya takımından bulunan eşyalar arasında yer alır. Ayrıca ek olarak ayna, konsol ya da vitrin de bulunabilir. Hangi mobilyalara ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra seçeneklere göz atmaya başlayabilirsiniz.

Yemek odası takımı alırken nelere dikkat edilmeli?

Sahip olduğunuz alanın ihtiyaçlarını ve ölçülerini göz önünde bulundurarak alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz. Büyük bir alanınız varsa vitrinli takımlardan daha küçük alanlarınız için konsollardan oluşan setler arasından hayalinizdeki parçaları bulabilirsiniz.

Yemek odası takımı fiyatları ne kadar?

Avangard, klasik ya da modern yemek odası takımları incelendiğinde birçok farklı seçenek olduğu görülebilir. Her bütçeye hitap eden seçeneklere sahip olan takımlar arasından aradığınızı rahatlıkla bulabilir, istediğiniz görünümü kısa süre içinde yakalayabilirsiniz.

En Çok Satan Yemek Odası Takımları Hangileri?

Koçtaş Yemek Odası Takımları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. 4 Sandalyeli Mutfak Takımı 110x70 Cm Yemek Ve Balkon Masası
 2. 4 Sandalyeli Mutfak Takımı 110x70 Cm Yemek Ve Balkon Masası ANTRASİT
 3. Lord Seri̇si̇ 6 Adet Baby Face Kumaş Ahşap Gürgen Ayakli Sandalye Ve 80x130 Açilabi̇li̇r Masa Takimi
 4. White Yemek Odası Takımı
 5. Via Serisi Beyaz Mermer Desen, 80x132 Yemek Odası Takımı,4 Adet Sandalye 1 Adet Pera Bench
Daha fazla göster
339 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: