200 TL Üzeri Kargo Bedava

Modem

Filtreler
Özellikler
-

İnternet Bağlantısının Önemli Bir Parçası: Modem

Modem çeşitleri evlerden işyerlerine kadar hemen hemen her yerde bulunan önemli ürünler arasında bulunur. İnternet bağlantısı elde edilmesini mümkün hale getiren ürünler, yaşam alanlarının önemli bir parçasını oluşturur. Genel olarak modem çeşitleri hem kablolu hem de kablosuz bir biçimde internete erişmenizi sağlayan bir alet olarak özetlenebilir. Bilgisayar, yazıcı, telefon ya da switch gibi cihazlar için internet servis sağlayıcısından gelen sinyalleri yorumlayan ürünler, temel anlamda bir çevirmen görevi görür. 

Ürünler, internet sağlayıcısından elde edilen bağlantıları cihazlara aktararak ihtiyaç duyulan internete erişilmesini mümkün kılar. Ürünler her ne kadar farklı tasarımlara sahip olacak biçimde çeşitlendirilse de genel olarak çoğu model dikdörtgen bir şekle sahiptir. Çoğunlukla ürünler beyaz ya da siyah gibi renklerden üretilir. Eğer satın aldığınız ürünü evinizde ya da iş yerinizde görünür bir yerde kullanmayı düşünüyorsanız farklı renk seçeneklerine sahip olan modellerden istediğiniz tasarıma sahip olanı bulabilir, ürünleri dekoratif amaçlarla da değerlendirebilirsiniz. Bununla beraber ürünler dekorasyona katkıda bulunmaktan ziyade ev ya da iş yeri fark etmeksizin her ortamda internete erişilmesini sağlamasıyla öne çıkar. 

İnternet kullanmak istiyorsanız bir modem modeline ihtiyacınız vardır. Restoran, otel ya da kafe gibi işletmelerde de sıklıkla tercih edilen ürünler, işletmelerin müşterilerine daha iyi bir internet hizmeti sunmasını da mümkün hale getirir. Seçenekleri incelediğinizde genel anlamda kablolu, DSL, kablosuz ve dial-up modem gibi farklı türde ürünler olduğunu görebilirsiniz. Böylece seçenekler arasından aradığınız nitelikleri sunan cihazlara erişebilir, internet bağlantılarınızı istediğiniz gibi yönetmeye başlayabilirsiniz. Modem fiyatları ve alternatifleri arasından sisteminizin ihtiyaç duyduğu modellere erişebilir, istediğiniz bağlantılara pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Zyxel, ZTE ya da Türk Telekom modem fiyatları arasından bütçenize hitap eden kaliteli ürünlere vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz. Ayrıca ürünleri router modelleriyle birlikte kullanarak sahip olduğunu interneti genişletebilir, özellikle ofis gibi internet kullanımının yoğun olduğu ortamlarda istediğiniz verimi yakalayabilirsiniz. 

Modem fiyatları ve alternatiflerine göz atarak aradığınız özellikleri sunan ürünlere kısa süre içinde erişebilir, yaşam alanlarınızda ihtiyaç duyduğunuz internet bağlantılarına ulaşabilirsiniz. Tenda, ZTE ya Asus modem çeşitlerini inceleyerek kaliteli ürünlere pratik bir şekilde erişebilirsiniz. Tenda modem gibi kaliteli markaların ürünleri sayesinde istediğiniz performansı pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz. Modem fiyatları ve marka seçeneklerini inceleyerek aradığınız ürünlere anında erişebilirsiniz. ZTE ya da Türk Telekom modem fiyatları arasından bütçenize hitap eden kaliteli sistemlere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Modem Çeşitlerinin Genel Avantajları

Modem çeşitleri hemen hemen her yerde bulunan önemli ürünler arasında bulunur. İnternet ile cihazlar arasında bağlantı kurulmasını mümkün hale getiren ürünler, yaşam alanlarının önemli bir parçasını oluşturur. Aşağıdaki maddeleri inceleyerek ürünlerin sunduğu genel avantajlar hakkında fikir edinebilir, ürünlerin olumlu taraflarına dair bilgi alabilirsiniz;

 • Ürünlerin temel amacı sizi internete bağlamaktır. Dahili ve harici olmak üzere genel olarak iki farklı tipte üretilen ürünler, kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Sadece ürünleri kullanarak internete bağlanabilir, yaşam alanlarınızın ağ ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. İşyeri, ev ya da otel fark etmeksizin hemen hemen her yerde kullanılabilecek şekilde özel olarak tasarlanan ürünler, internet ihtiyaçlarını gidermenize imkan tanır.
 • Modem çeşitlerini incelediğinizde ürünler sayesinde internete hem Ethernet kablosu ile hem de kablosuz bir şekilde bağlanabilirsiniz. Herkesin istediği gibi internete erişmesini mümkün kılan ürünler, sahip olduğunuz altyapıya göre de istediğiniz performansı elde etmenizi mümkün hale getirir. İnterneti herkes tarafından ulaşılabilir hale getiren ürünler, bu yönüyle günlük hayatta sıklıkla karşılaşabileceğiniz önemli ürünler arasında bulunur.
 • Modem çeşitleri olmadan internete erişmenizin neredeyse imkansız olduğunu bilmelisiniz. Her ne kadar dijital operatörler aracılığıyla internet bağlantıları kurulabilse de bu ağlar sürdürülebilir değildir. Bununla beraber otel, restoran, kafe ya da ev gibi ortamlarda herkes kendi internetine bağlanmak ister. Ya da gittiğiniz kafe ya da restoranda internet varsa oraya bağlanmayı tercih edersiniz. Genellikle model olmadan internete erişmenin zor olduğunu bilmelisiniz. Alışveriş merkezinde bir ağa bağlandığınızda bile genellikle onun ana kaynağının bir modem olduğunu bilmeniz gerekir. Ürünler, interneti erişilebilir ve kullanılabilir hale getirmesiyle günlük hayatın önemli parçaları arasında bulunur.
 • Her ne kadar bir ürüne bağlanabilecek cihaz sayısı üreticiler tarafından belirlense de genellikle ürünler birçok farklı cihazdan ayrı ayrı bağlantı isteği alabilecek şekilde özel olarak üretilir. Yani, aynı modeme aynı anda telefonlarınızı, bilgisayarlarınızı ve televizyonlarını bağlayabilirsiniz. Ayrıca evinizde WiFi bağlantısına sahip olan beyaz eşyalarınız da varsa ürünler sayesinde sahip olduğunuz eşyaların bütün özelliklerini ortaya çıkarabilirsiniz. Bununla beraber bazı modellerde aynı anda birçok farklı cihaz bağlantı kurduğunda internet hızında çeşitli problemler ortaya çıkabileceğini bilmelisiniz.
 • Modem, genel bir IP adresine sahiptir. Böylece internetiniz üzerinde yapılan işlemleri takip etmenizi mümkün kılar. Bununla beraber internete bağlandığınızda bir IP adresi üzerinden bağlantı kuracağınız için sizin işlemlerinizin de takip edilebileceğini bilmelisiniz.
 • Modem çeşitlerini router gibi bağlantı gücünü artırma özelliğine sahip olan ürünler ile kullanarak evinizde, ofisinizde ya da fabrikalarınızda ihtiyaç duyduğunuz internet bağlantılarına ulaşabilirsiniz. Router modelleri sayesinde modem çeşitlerinin kapsadığı internet alanını genişletebilir, evinizde ulaşılması zor olan alanlara erişebilirsiniz. Böylece ürünlerin sunduğu avantajları daha iyi bir şekilde değerlendirebilir, ihtiyaç duyduğunuz internet bağlantılarına vakit kaybetmeden erişebilirsiniz. Router modelleri ile beraber kullanıldığında ürünler sayesinde kablosuz interneti daha geniş alanlara yayabilir, şifre koruma ile yüksek güvenlikli ağ erişimi sağlayabilirsiniz. Router ve modem fiyatları arasından istediğiniz sistemi kurabileceğiniz ürünlere anında erişebilirsiniz.
 • Ürünler hem kablolu hem de kablosuz bağlantı imkanı sunmasıyla da kullanıcılarının günlük hayatına fonksiyonellik katar. Eğer bilgisayarınızı ürünlerin yakınında kullanacaksanız Ethernet kablosu sayesinde daha yüksek hızlarda internet elde edebilirsiniz. Her ne kadar kablosuz bağlantılar daha rahat bir kullanım yakalanmasını mümkün hale getirse de internetin hızında çeşitli düşüşlere neden olabilir. Bununla beraber ürünlerin üzerinde bulunan Ethernet kabloları aracılığıyla daha yüksek hızda internete erişebilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Modem fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek yaşam alanlarınızın istediğiniz noktasında internete ulaşabilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik katabilirsiniz. Ürünleri router gibi farklı cihazlarla beraber kullanarak kablosuz internete erişiminizi genişletebilir, geniş alanlarda ürün üzerinden internete ulaşım sağlayabilirsiniz. Asus, Zyxel ya da Türk Telekom modem fiyatları içerisinden sizin için uygun olan ürünlere ulaşabilir, aradığınız internet kullanımına kısa süre içinde sahip olabilirsiniz. ZTE ya da Zyxel modem gibi kaliteli markaların modellerine göz atarak aradığınız performansı sunan ürünlere anında erişebilirsiniz. ZTE modem gibi kaliteli markalar sayesinde istediğiniz yüksek performanslı internete ulaşabilirsiniz.

Modem Çeşitleri

Modem çeşitleri incelendiğinde ürünlerin bazı özellikleri bakımından birbirinden ayrıldığı görülebilir. Modem modellerini inceleyerek aradığınız nitelikleri sunan ürünlere kısa süre içinde erişebilir, günlük ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlayabilirsiniz;

 • Dial-up modem çeşitleri çevirmeli bağlantı olarak da nitelendirilir. Ürünler, genel olarak telefon hattını kullanarak internete bağlanmanızı mümkün hale getirir. Çevirmeli bağlantı aracılığıyla internete bağlandığınızda bilgisayarınız, dijital verileri telefon hattı üzerinden iletebilecek analog sinyalleri dönüştürmek için modem kullanır. Analog sinyaller sonrasında internet sağlayıcısının ekipmanına gönderilir ve onları tekrar dijital verilere çevirerek internete bağlanmanızı sağlar. Mevcut bütün telefon altyapılarının üzerine kurulabilmesiyle öne çıkan çevirmeli olanlar, hemen hemen her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Bununla beraber dial-up olarak nitelendirilen modellerin kullanılabilmesi için telefon hattına özel erişim olması gerektiğini bilmelisiniz. Her ne kadar telefon bağlantısının olduğu her yerde kullanılabilse de dial-up modeller günümüzde çok fazla kullanılmaz. Genellikle bu modeller ile sadece bilgisayarlar üzerinden internete erişebilirsiniz.
 • Dijital hatlar da yüksek hızda internet bağlantısı elde edilmesini mümkün hale getirmesiyle öne çıkar. Telefon hatları aracılığıyla yüksek hızda internet bağlantısı elde etmenizi mümkün hale getirir. Dial-up modeller ile kıyaslandığında daha yüksek fiyatlara sahip olmasına rağmen bu ürünler günümüzde sıklıkla kullanılır. DSL modem olarak da nitelendirilen ürünler, dial-up modem çeşitleri ile kıyaslandığında daha kapsamlı bir kullanım elde edilmesini sağlar. Bu ürünlerde de dijital veriler bakır telefon hatları üzerinden aktarılır. DSL sağlayıcıları genel olarak telefon hatları vasıtasıyla iş yerinize ya da evinize ağ bağlantısı getirmenizi mümkün hale getirir. Bununla beraber çevirmeli olarak nitelendirilen modellerden farklı olarak telefonlarınızdan da internete bağlanmanıza olanak tanır. Genellikle DSL teknolojisinde telefon sinyalleri üç frekans bandına bölünür. Bunlardan birinde telefon görüşmeleri kolaylaşır. Diğer iki bant ise çevrimiçi aktivite sırasında verileri yükleme ve indirme işlemlerini gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir.
 • Çevirmeli modem çeşitlerinde internete bağlı olduğunuzda ev telefonunuzdan görüşme yapmanız mümkün olmasa da DSL modem çeşitlerinde interneti kullanırken ev telefonlarınızla istediğiniz yeri arayabilir ya da çağrı kabul edebilirsiniz. Hızlı, tutarlı ve istikrarlı bir performans elde edilmesini sağlayan ürünler, bu yönüyle kullanıcılarının istediği internet deneyimini elde etmesini kolaylaştırır. Ayrıca ürünler arasından seçim yaparken istediğiniz hıza göre uygun fiyatlı bir plan elde edebilirsiniz. Mevcut telefon kabloları üzerinden bağlantı kurulmasını mümkün hale getiren ürünler, ek kablolama işlemine ihtiyaç duymamasıyla da birçok kişi tarafından tercih edilir. Ev, restoran, kafe, otel ya da okul fark etmeksizin ürünler hemen hemen her yerde kullanılabilecek şekilde dizayn edilir. Böylece ürünlerin fonksiyonelliğini dilediğiniz yerde değerlendirebilirsiniz.
 • Kablosuz modem ise modern çağın önemli ürünleri arasında bulunur. Çoğu DSL modelde de kablosuz bağlantı özelliği bulunduğu için ürünler birbiriyle benzerlik taşır. Geliştirilmiş veri iletişimi sayesinde ürünler interneti daha verimli bir biçimde kullanmanızı mümkün hale getirir. Özellikle işletmelerin iş ortakları ve müşterileri arasında daha hızlı bir biçimde bilgi aktarmasına olanak tanıdığı için şirketler tarafından sıklıkla tercih edilir. Sistemleri kablosuz bir şekilde modem üzerinden bağlayarak herkesin anlık verilere kolaylıkla ulaşmasını sağlayabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilirsiniz. Eğer kirada oturuyorsanız ve ev sahipleri kablo sistemi kurmanıza izin vermiyorsa da kablosuz modeller arasından seçim yapabilir, internete rahat bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.
 • SIM kartlı modem çeşitleri ise mobilitesi yüksek bir ürün arayışında olanlar için iyi bir alternatif haline gelir. Ürünler, temel olarak gittiğiniz her yere internetinizi yanınızda götürmenizi mümkün kılar. SIM kart destekli olan ürünler, temel olarak internete bağlanmak için bir SIM kart kullanır. Böylece operatörünüzden satın aldığınız interneti dilediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örneğin, dışarıda çalışmak istediğinizde ya da arkadaşlarınızla dışarıda bir proje yapmak zorunda kaldığınızda ürünlerin fonksiyonelliğinden yararlanabilirsiniz. Ev ya da iş yerlerinin dışında rahat bir biçimde internete bağlanmasını mümkün kılan ürünler, bir modem kutusu görevi görür. İnterneti istenilen noktalara taşıması sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilir.
 • SIM kartlı modeller, hareket halindeyken internete erişmenizi sağlamasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Halka açık Wi-Fi ağlarına bağlanmak zorunda kalmadan ürünler sayesinde verilerinizi güvende tutabilirsiniz. Şifresiz Wi-Fi kanalları bazı durumlarda verilerinizin çalınmasına neden olabilir. Bununla beraber sürekli olarak yanınızda SIM kart desteğine sahip olan ürünleri taşırsanız herhangi bir güvenlik problemi ile karşılaşmadan rahat bir biçimde internete bağlanabilirsiniz. SIM kartlı olan modelleri hücre kapsama alanının olduğu hemen hemen her yerde rahat bir biçimde kullanabilirsiniz. Ürünleri bilgisayarınıza bağladıktan sonra mekan ya da zaman fark etmeksizin yanınızda taşıdığınız internetin sunduğu avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kullanımının kolay olmasıyla da öne çıkan ürünler, herkes tarafından rahat bir şekilde değerlendirilebilir.
 • SIM kartlı modeller arasından seçim yaparken hız ya da kapsama alanı gibi çeşitli özellikleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Örneğin, eğer dışarıdayken rahat bir biçimde video görüşmeleri yapabilmek için ürünlerden birini satın alacaksanız hızlı indirme ve yükleme hızlarına sahip olan modellerden birini tercih etmeniz önerilir. Bununla beraber satın aldığınız ürünlerde interneti kullanırken şifre belirlediğinizden de emin olmalısınız. Eğer şifresiz bir şekilde ürünleri kullanırsanız SIM kartlı modem çeşitlerinin halka açık Wi-Fi ağlarından herhangi bir farkı kalmaz. Eğer ürünleri şifreler ile desteklemezseniz bilgileriniz herkes tarafından ulaşılabilir hale gelir. Ek olarak bazı modelleri incelediğinizde kablosuz bağlantı özelliğine sahip olan ürünler de olduğunu görebilirsiniz. Eğer satın aldığınız modellere şifre koymazsanız etrafınızdaki başka kişiler de kablosuz bağlantının sunduğu avantajlardan yararlanabilir, sizden habersiz bir şekilde internetinizi tüketebilir.
 • Geleneksel modem çeşitleri ile kıyaslandığında mobilitesi ile dikkatleri üzerinde toplayan SIM kartlı modeller, hemen hemen her yere rahatlıkla taşınabilecek bir yapıya sahip olmasıyla öne çıkar. Geleneksel modeller genellikle evde ya da işyerlerinde belirli bir noktaya sabitlenerek kullanılır. Bununla beraber SIM kartlı olan modelleri gittiğiniz her yere yanınızda rahatlıkla taşıyabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Bununla beraber geleneksel modellerin genellikle SIM kartlı modellerden daha fazla cihaz ile bağlantı kurabilecek şekilde üretildiğini bilmelisiniz.
 • ADSL modem çeşitleri de birçok kişi tarafından tercih edilir. Genel olarak ADSL, geleneksel bakır telefon hatlarının kapasitesini artırabilmesiyle istenilen performansın daha rahat bir biçimde elde edilmesini mümkün hale getirir. Kapasiteyi artırmasının bir sonucu olarak da internet hızını yükseltir. ADSL sistemlerde DSL olan modellerde olduğu gibi ses ve veri bantları ayrı bir şekilde çalışır. Yani ev telefonunda görüşme yaparken aynı zamanda rahat bir şekilde internete bağlanabilir, istediğiniz işlemleri pratik bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Çevirmeli ya da DSL model çeşitlerine göre daha yüksek hızlarda internet deneyimi sunmasıyla öne çıkan ADSL, bu yönüyle kullanıcılarının hız ve performans beklentilerine yanıt vermeyi başarır.
 • ADSL modem çeşitleri yüksek kaliteli ve güvenilir geniş bant bağlantısı sağlamasıyla evlerden işyerlerine kadar her yerde rahat bir biçimde kullanılabilir. Tek bağlantıyla daha hızlı veri iletimi elde edilmesini sağlayan ürünler, kullanıcılarının bağlantı beklentilerine yanıt vermeyi başarır. İnternet bağlantısına sahip olan cihazlarda istenilen performansın elde edilmesini kolaylaştıran ürünler, daha verimli bir deneyim elde edilmesini mümkün kılar. İnterneti verimli bir şekilde kullanmanızı ve sonucunda internet üzerinden istediğiniz işlemleri rahat bir biçimde gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir. Evlerden işyerlerine kadar bir internet sistemi kurmanızı mümkün hale getiren ürünler ile istediğiniz performansı kısa süre içinde alabilir, daha verimli bir internet deneyimi elde edebilirsiniz. ADSL modem fiyatları ve seçeneklerine göz atarak aradığınız kullanıma ulaşabilirsiniz.
 • DSL teknolojisi ile kıyaslandığında ADSL biraz daha farklı bir sistem sunar. ADSL’de bant genişliği ve bit hızı asimetriktir. Böylece farklı katlar arasında internet bağlantısının rahat bir şekilde elde edilmesini mümkün hale getirir. Genel olarak mevcut bakır telefon hatları üzerinden hat çekmeyi kolaylaştıran ürünler, sürekli kullanılabilmesiyle öne çıkar. Her zaman çık geniş bant bağlantıları sunduğu için kullanan kişiler aralıksız bir şekilde internet bağlantısı elde edebilir. ADSL modem çeşitleri ile belgeleri internet sitelerinden daha hızlı bir biçimde indirebilir ya da hızlı bir şekilde e-postalar gönderebilirsiniz. Gerçek zamanlı ses ve video dosyalarını hızlı bir biçimde görüntüleyebilirsiniz ya da dilerseniz gönderebilirsiniz. Özellikle yurt dışı ile sıklıkla iletişim kuran bir şirkete sahipseniz ürünler sayesinde arama maliyetlerini indirebilir, müşterilerinizle daha iyi bir iletişim kanalı kurabilirsiniz.
 • Çevirmeli bağlantı ile karşılaştırıldığında ADSL modem çeşitleri otuz ile kırk kata kadar daha yüksek hızlar sunabilir. Hızı sağladığı geniş frekans aralığından kaynaklı olan ürünler, daha verimli bir internet deneyimi elde edilmesini kolaylaştırır. Bununla beraber ADSL sistemlerde bilgisayarınıza veri indirmeler yüklemelere göre daha fazla kapasiteye sahiptir. Kullanışlı bir yapıya sahip olan ADSL, hemen hemen her yerde kullanılan ürünler arasında bulunur. Bununla beraber ADSL sistemlerin kurulabilmesi için doğru telefon bağlantı hatlarına sahip olunması gerekir.
 • VDSL modem de işlevsel yapısıyla dikkatleri üzerinde toplayan bir sistem sunar. En hızlı bağlantı şekillerinden biri olan VDSL, DSL bağlantısının en hızlı şekli olarak nitelendirilir. VDSL ile internet sinyali standart DSL ile kıyaslandığında neredeyse üç kat kadar daha hızlıdır. Genel olarak VDSL sistemleri 50 Mbps’ye kadar indirme hızları sunabilir ve 10 Mbps’ye kadar yükleme hızları sağlayabilir. Modem VDSL cihazından uzaklaşsanız bile iyi bir internet deneyimi elde etmenizi mümkün hale getiren ürünler, bu yönüyle hem evlerde hem de iş yerlerinde sıklıkla tercih edilir.
 • VDSL, telefon hattındaki bakır kablolar üzerinden ADSL ile benzer bir şekilde çalışır. Bununla beraber ADSL ile kıyaslandığında çok daha yüksek hızlar sunması, VDSL’yi birçok kişi için tercih sebebi haline getirir. Birçok farklı kanala sahip olan sistem, her kanalı canlı bir şekilde izler ve bir kanalda kalitenin çok bozulması durumunda sinyali başka bir kanala kaydırır. Bu sistem, sürekli olarak sinyallerin değiştirilmesini sağlayarak iletim ve alım için en iyi kanalların bulunmasını mümkün hale getirir. Böylece internet bağlantınızın sürekli olarak belirli bir performansın üzerinde kalmasını mümkün kılar. Hızın yanı sıra güvenilir bir bağlantı elde edilmesini de mümkün hale getiren VDSL, verilerinizi koruma altına alır. Kararlılığı ve hızıyla öne çıkan sistem, daha iyi bir çevrimiçi deneyim sunar. Birden fazla cihaz için daha fazla alana sahip olduğu için özellikle kalabalık ofislerde iyi bir performans elde edilmesini mümkün hale getirir. Ayrıca VDSL, ADSL ya da DSL sistemlerden kolay bir şekilde geçiş yapılabilecek bir yapıda olduğu için de kullanıcılarına avantajlar sunar. VDSL modem kurulumu oldukça kolay olduğu için sistemleriniz arasında pratik bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. VDSL modem fiyatları sayesinde istediğiniz sistemi kısa süre içinde kurabilirsiniz.
 • En iyi modem kişiden kişiye değişiklik gösterse de sistemlerinizi dilediğiniz gibi yapılandırabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilirsiniz. ADSL, DSL ya da VDSL gibi sistemleri inceleyerek aradığınız performansı sunan ürünlere anında erişebilirsiniz. Router modem kombinasyonlarıyla kapsama alanınızı genişletebilir, daha geniş bir alanda yüksek performanslı bir internet deneyimi yakalayabilirsiniz. Modem router kombinasyonları sayesinde internet sisteminizi dilediğiniz gibi genişletebilirsiniz. Kullanıcı dostu modem arayüzü sayesinde sistemlerinizi yapılandırmaya başlayabilirsiniz.

Koçtaş’tan Superonline modem gibi kaliteli markaların modellerine ulaşabilir, ihtiyaç duyduğunuz internet sistemini pratik bir şekilde kurabilirsiniz. Modem fiyatları ve alternatifleri sayesinde aradığınız performansı sunan ürünlere kısa süre içinde erişebilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz.

Modem Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Modem Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Eğer mevcut şifrenizi unuttuysanız ürünlerin üzerinde bulunan ilgili tuşa basarak sıfırlama işlemini gerçekleştirebilir, ardından arayüze giriş yaparak tekrardan yeni bir şifre ve kullanıcı ismi belirleyebilirsiniz.

Modem Arayüzüne Nasıl Girilir?

Arayüzlere giriş yapmak için herhangi bir internet sayfasını kullanabilir, sisteme pratik bir şekilde girebilirsiniz. Satın aldığınız modelin üzerindeki talimatları takip ederek istediğiniz kullanımı yakalayabilirsiniz.

Modem Kurulumu Nasıl Yapılır?

İnternet aboneliğiniz, aktif olarak bir internet bağlantınız ve modeminiz varsa kurulum işlemine geçiş yapabilir, ofis ya da evlerinizde istediğiniz internete sahip olabilirsiniz.

Modem Nasıl Resetlenir?

Ürünleri resetlemek için bazılarında yanındaki bazılarında arkasındaki resetleme tuşuna basılı tutmanız gerekir.

Modem Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ürünler arasından seçim yaparken nasıl bir sistem istediğinizi belirlemeniz gerekir. DSL, ADSL ya da VDSL gibi farklı sistemler arasından sizin için uygun olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Modem Resetlenirse Ne Olur?

Ürünleri resetlediğiniz zaman bağlantınız sıfırlanır ve kullanıcı adı ve şifre gibi işlemleri tekrardan yapmanız gerekir.

Modemdeki USB ne işe yarar?

USB bağlantısı genel olarak ürünlere flash bellek ya da harici disk gibi depolama aygıtlarını bağlamanızı mümkün hale getirir.

En Çok Satan Modem Hangileri?

Koçtaş Modem kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Huawei Superbox B535-232 300 Mbps 4.5g Modem (simkartlı-tüm Simkartlarla Uyumludur)
Daha fazla göster
2 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: