750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
77 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Yönlendirme Levhaları

Yönlendirme Levhaları

Yönlendirme levhaları, iş ve işçi güvenliği gereksinimlerine verilen önemin artması ile birlikte kullanılmaya başlayan ürünlerdir. İş yerlerinde, fabrikalarda ve inşaat şantiyesi gibi alanlarda insanları yönlendirmek ve yapmaları gereken şeyleri ifade etmek için kullanılırlar. Çıkış kapılarının gösterilmesi, güvenlik malzemelerinin yerini tarif edilmesi ve benzeri amaçlar ile hayati öneme sahip olan yönlendirmeler yapılabilir. 

Güvenliğiniz İçin İhtiyacınız Olan Tüm Yönlendirme Levhaları

Yönlendirme levhaları farklı malzemelerden üretilen model seçeneklerine sahiptir. İş güvenliği levhaları, fabrika, atölye ve inşaat şantiyeleri gibi yerlerde güvenliği sağlamak amacı ile kullanılır. Bu alanların içerisinde kullanılması gereken ekipmanlar ve dikkat edilmesi gereken konulara ilişkin uyarılar yer alır. Bu levhalar rahat şekilde görülebilecek yerlere asılarak kullanılır. Özellikle çalışırken baret giyilmesi zorunlu olan iş yerleri için baret uyarı levhası gibi seçenekler bulunur. Yönlendirme levhaları, çalışma ya da yaşam alanı olarak kullanılan binalarda insanları çıkış kapısına yönlendirmek için kullanılır. Acil çıkış levhası bu levhalardan bir tanesidir. Acil durumlarda kolay şekilde yönlendirme yapmak için tercih edilir. Yangın ve benzeri durumlar için gerekli güvenlik önlemlerinden bir tanesidir. Binada bulunan katlara yerleştirilerek acil çıkışına yönlendirme yapar. Exit çıkış levhası olarak da adlandırılan bu ürünler dikkat çekici bir görüntüye sahiptir. Yangın durumları için yangın söndürme cihazına yönlendirme yapan ve zeminin kaygan olduğunu belirten ikaz levhaları da yönlendirme levhaları arasında bulunur. Köpek bulunan yerler için köpek var uyarısı, yüksek voltaj uyarısı, sigara içilmez uyarısı ve girilmez uyarısı olan levhalar mevcuttur. Kapı isimliği iş yerleri ve benzeri alanlarda hangi odanın kimin odası olduğunu ve ne amaçla kullanılan bir oda olduğunu belirtmek için kullanılır. Özel hazırlanan isimlikler ile odalara bakmaya gerek kalmadan aranılan yer bulunabilir. Levhalar farklı malzemelerden üretilebilir. Pvc köpük, metal levha ve benzeri ürün çeşitleri levhalara uygulanabilir.
Eviniz, iş yeriniz ve kullanabildiğiniz her yer için yönlendirme levhaları en uygun fiyat aralığıyla Koçtaş’ta sizi bekliyor. Aradığınız ürünleri hırdavat malzemeleri arasında bulabilir, Online alışveriş ayrıcalığıyla kolayca satın alabilirsiniz.  

Daha fazla göster