150 TL Üzeri Kargo Bedava

Saklama Hurçları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Saklama Hurçları

Hurçlar, evimizin derli toplu durmasındaki en büyük yardımcılarımızdandır. Dolaplarda ve bazalarda saklayacağımız ürünleri kirlenmeden ve tozlanmadan koruyacak olan saklama hurçları zevkimize ve ihtiyacımıza göre istediğimiz renk ve ölçülerde tercih edebiliriz. 

Hurç Nedir? Hurç Çeşitleri Nelerdir?

Hurç, her türlü giyeceği ve yatak, yorgan, yastık gibi eşyaları taşımak ve saklamak için kullanılan üründür. Hurçların en büyük artısı yerden tasarruf etmenizi sağlaması ve bunu yaparken eşyalarınızı tozdan korumasıdır. Hurç boyutları taşınacak veya saklanacak ürünün çeşidine göre değişmektedir. Konulan ürüne göre giysi hurcu, halı veya yolluk hurcu, çorap hurcu, yorgan hurcu gibi çeşitlerinin yanında malzemesine göre çeşitleri vardır. Vakumlu hurçlar, bez hurçlar, tela hurçlar üretildiği malzemeye göre sayabileceğimiz diğer hurç çeşitleridir.  

Düzenleyici Hurcu Nasıl Kullanırsınız?

Düzenleyici hurç birçok çeşit malzemeden üretilebilmekle birlikte en çok tercih edilen düzenleyici hurç tipi tela malzemeden üretilenlerdir. Dolap içlerine veya bez dolapların içerisine yerleştirilen düzenleyici hurçlar daha pratik kullanım için oldukça uygundur. Dolap içlerinin daha estik ve kullanışlı olması için organizer kutu da tercih edilebilir. Bu kutular kullanacak olan kişinin her türlü düzenleme ihtiyacına cevap verecektir. Bu kutular sadece dolap içlerinde değil çekmece içlerinde bile kullanılacak kadar çok yönlü ve pratik ürünlerdir.  

Gardırop Düzeni Nasıl Olur, Öneriler?

Elbise saklama hurçları dolap içerisinin dağınık olmaması ve her aradığınızı kolayca bulmanız için alınması gereken ürünlerdendir. Bir gardırobu birden fazla kişi kullanıyorsa ya da kendinize ait çok fazla kıyafetiniz varsa bu durumda düzenleyiciler arasından düzenleyici kutu seçeneği işinizi görecektir. Dolap düzeninde kullanıldığı kadar ev düzeninde de kullanılan cepli düzenleyici ürünler kumandanızı, derginizi koyabileceğiniz koltuk kenarı ile hayatınızı kolaylaştıracağı gibi dolap içlerinde kullanıma uygun çeşitleri ile de eşyalarınızın düzenli durmasını sağlayacaktır. 

Çekmece Düzeni Nasıl Olur?

Sürekli el altında olan çekmecelerin düzenli durmasını sağlamak pek kolay değildir. Aradığımızı hemen bulmak ve vakitten kazanmak için çekmece düzenleyici kullanmak gerekmektedir. Çekmecenize kategorilere ayırarak yerleştirdiğiniz eşyalarınızı bulmak böylece daha kolay olacaktır. Birçok farklı boyutu olan organizer çekmece kırtasiye, kozmetik, takı gibi küçük ve çok sayıda olan eşyaları düzenlemeye yarayan çok bölmeli ürünlerdir.

 

Daha fazla göster
76 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: