150 TL Üzeri Kargo Bedava

Boyanabilir Duvar Kağıtları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

İşlevselliği ile Öne Çıkan Boyanabilir Duvar Kağıtları

Boyanabilir duvar kağıtları, genellikle iç mekan duvarlarına dokulu bir kaplama sağlar. Doku, oymalı bir ahşaba ya da kabartmalı bir kumaşa benzeyebilir. Mutfaklardan oturma odalarına, salonlardan yatak odalarına kadar her yerde kullanılabilen ürünler, işlevselliğiyle dikkatleri üzerinde toplar. Odalarınıza istediğiniz görünümü katmak için duvar kağıtlarını dilediğiniz renge boyayabilir, kişisel stilinizi duvarlarınız aracılığıyla dilediğiniz gibi yansıtabilirsiniz.

Boyanabilir duvar kağıtları ile odalarınızın bir bölümünü kaplayabilir ya da bütün duvarları istediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. Farklı doku alternatiflerine sahip olan ürünler, herkesin beğenebileceği seçenekler içerir. Böylece duvarlarınızda tam olarak istediğiniz görünümü elde etmenize yardımcı olur. Bununla beraber duvarlarınızın bir bölümü yıpranmışsa boyanan duvar kağıdı çeşitleriyle ilgili bölümü kolaylıkla kaplayabilirsiniz. Örtücülüğü yüksek olan ürünler, istenmeyen görüntüleri ortadan kaldırarak duvarlarınızın daha hoş bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Ayrıca kaplandığı yere yenilenmiş havası kattığı için boyanabilir duvar kağıtları sıklıkla tercih edilir. 

Kendine has dokusu olan modeller, evlerinde farklı tasarımlar yapmak isteyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Hayal gücünüzü kullanarak duvarlarınıza orijinal bir görünüm kazandırmak istiyorsanız ürünlerin sunduğu fonksiyonellikten yararlanabilirsiniz. Boyanabilir duvar kağıtları fiyatları ve seçeneklerine inceleyerek sizin için uygun olanı kolaylıkla bulabilir, hayalinizdeki görünümü kısa süre içinde yakalayabilirsiniz.

Avantajlarıyla Boyanabilir Duvar Kağıtları

Boyanabilir duvar kağıtları pratik kullanımı ve şık görünümüyle kullanıcılarına bazı avantajlar sunar. Aşağıdaki listeyi inceleyerek ürünlerin işlevselliği hakkında daha yakından bilgi alabilirsiniz:

 • Boyanabilir duvar kağıtları her yerde kullanılabilir. Evlerden işyerlerine kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler, bu yönüyle herkese hitap eder.
 • Çoğunlukla dokulu bir yapıya sahip olan ürünler sayesinde duvarlarınıza farklı bir görünüm katabilirsiniz. Özellikle koridorlarda kullanıldığında eve samimi bir hava katan ürünler, evlerine orijinal bir görünüm kazandırmak isteyenler için iyi bir seçim olur.
 • Önceden herhangi bir hazırlık işlemine ihtiyaç duymaması ürünlerin öne çıkan özellikleri arasında yer alır. Döşenmesi için astar benzeri ön hazırlık işlemlerini gereksiz hale getirdiği için boyanabilir duvar kağıtları herkes tarafından kullanılabilir.
 • Boyanabilir duvar kağıtları dokulu bir yapıya sahip olduğu için kullanıldığı yerde dikkatleri kolaylıkla üzerinde toplar. Kendine has görünümü sayesinde duvarlarınıza estetik bir hava kazandırır.
 • Duvarlarınızda çerçeve astığınız için delikler ya da çeşitli hasarlar varsa boyanabilir duvar kağıtları aracılığıyla rahatlıkla kapatabilirsiniz. Kalın yapılarından dolayı ürünler kusurları ve renk bozulmalarını zarif bir dokunuşla kapatmanıza yardımcı olur.

Boyanabilir duvar kağıdı fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek siz de bu avantajlardan faydalanabilir, birçok farklı model arasından hoşunuza gidene kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Herkese Hitap Eden Boyanabilir Duvar Kağıtları

Boyanabilir duvar kağıtları incelendiğinde herkesin beğenisini kazanacak seçenekler olduğu görülebilir. Desenli bir yapıya sahip olan ürünler, farklı tasarımlarıyla kullanıcılarının beğenisini kazanır. Bazı boyanabilen duvar kağıdı modelleri asimetrik bir görünüme sahipken bazıları daha simetrik bir yapıdadır. Özel olarak istediğiniz bir tasarım varsa seçenekleri inceleyebilir, hayalinizdeki görünümü elde etmeye başlayabilirsiniz. Bununla beraber duvar kağıtlarını birden fazla renge boyayarak kendinize uygun hale getirebilir, karma tonlar sayesinde odalarınızın görünümünü iyileştirebilirsiniz. Duvar kağıtlarını etrafta bulunan eşyaların rengi ile uyumlu olacak biçimde boyayarak farklı tasarımlar elde edebilirsiniz. 

Bazı asimetrik modeller geçmişin esintilerini taşıdığı için odalarınıza vintage bir görünüm katmanıza yardımcı olur. Simetrik desenlere sahip olan modeller ise minimalist ve modern bir görünüm yakalamanızı kolaylaştırır. Ayrıca duvar kağıtları farklı boyut seçeneklerine sahip olduğu için istediğiniz alanda kullanabileceğiniz ürünler haline gelir. Bazı modeller tek seferde 5.32 m2 alan kaplayabilirken bazıları 5 m2 uygulama alanı sunabilir. Duvar kağıdıyla kaplamak istediğiniz yerin ölçülerini aldıktan sonra seçenekler arasında ihtiyaçlarınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilir, yeterli miktarda ürüne kısa süre içinde sahip olabilirsiniz. Boyanabilen duvar kağıtları fiyatları ve özelliklerine göz atarak sizin için ideal olana erişebilir, ev ya da iş yerlerinizin istediğiniz görünümü kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Boyanabilir Duvar Kağıtları Kullanımı

Boyanabilir duvar kağıtları ev ya da işyeri fark etmeksizin bütün iç mekanlarda kullanılabildiği için herkese hitap eder. Kolay bir kullanıma sahip olması sayesinde herkes tarafından kullanılabilir. Her ne kadar boyanabilir duvar kağıdı çeşitlerinin her biri kendine özel bir kurulum kılavuzu içerse de ürünlerin genel kullanımı şu şekilde özetlenebilir:

 • İlk olarak duvar kağıdını yerleştireceğiniz yere karar vermeniz gerekir. Ölçülerinizi aldıktan sonra gerekli miktarda duvar kağıdı alarak kaplama işlemine başlayabilirsiniz.
 • Ürünleri herhangi bir duvar kağıdı gibi duvara asarak başlayabilirsiniz.
 • Yeni asılan boyanabilir duvar kağıtları çeşitlerinin genellikle en az 36 saat boyunca dinlendirilmesi önerilir. Bekleme süresi, boyama sırasında oluşabilecek baloncukların önüne geçmenize yardımcı olur.
 • Bekleme süresinin ardından duvar kağıdınızı boyamaya başlayabilirsiniz. Ek olarak ürünün renginden hoşlandıysanız boyamadan da kullanabilirsiniz.
 • Duvar kağıtlarını boyamadan önce astar benzeri işlemler yapmanıza gerek yoktur. Ürünleri istediğiniz gibi yerleştirdiğinize ve tamamen kuru olduklarına emin olduktan sonra istediğiniz gibi boyamaya başlayabilir, farklı renk detaylarıyla duvar kağıtlarına farklı bir hava katabilirsiniz.
 • Boyanabilir duvar kağıdı fiyat alternatiflerine göz atarak bütçenize uygun olanı bulabilir, duvarlarınıza istediğiniz havayı katabilirsiniz.

Satın aldığınız ürünün kurulum kılavuzunda yazan talimatları takip ederek duvarlarınıza istediğiniz gibi uygulayabilir, sevdiğiniz renklerle duvarlarınızı süslemeye başlayabilirsiniz.

Boyanabilir Duvar Kağıtları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Boyanabilir duvar kağıtları pratik bir kullanıma sahip olmasıyla öne çıkar. Uzun süreli bir kullanım ömrü sunmasıyla kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırır. Boyanabilir duvar kağıtları hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz:

 • İlk olarak boyanabilir duvar kağıtları için herhangi bir renk kısıtlamasına sahip olmadığınızı bilmeniz gerekir. Dilediğiniz renge karar verdikten sonra ürünleri boyayabilir, hayalinizdeki görünümü zorlanmadan yakalayabilirsiniz.
 • Her ne kadar duvar kağıdı olsa da uygun tavanlara da yerleştirilebilen ürünler ile orijinal tasarım detayları elde edebilirsiniz.
 • Boyanabilir duvar kağıtları modellerinin çoğu istenildiği zaman duvardan çıkarılabilecek biçimde tasarlanır. Böylece duvarlarınıza hasar vermeden istediğiniz zaman duvar kağıtlarını yerinden çıkarabilirsiniz.
 • Bazı modeller su bazlı boyalar ile renklendirildiği için dilerseniz boyamadan da kullanabilirsiniz. Güneş ışıklarına karşı dayanıklı olacak şekilde üretilen modeller, gün ışığını yoğun bir şekilde alan odalarda da kullanılabilir.

Evinizi yenilemek istiyor ama duvarları yeniden boyamak için çok fazla bütçe ayırmayı tercih etmiyorsanız boyanabilir duvar kağıtları sizin için iyi bir seçenek olabilir. Koçtaş fırsatlarını takip ederek pratik olduğu kadar bütçe dostu boyanabilir duvar kağıtlarına ulaşabilir, sizin için ideal olanı avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. İstediğiniz görünüme karar verdikten sonra boyanabilir duvar kağıdı fiyatları ve modellerini inceleyebilir, farklı ve orijinal bir görünüm elde etmeye başlayabilirsiniz.

Boyanabilir Duvar Kağıtları Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Boyanabilir duvar kağıdı hangi boya ile boyanır?

Boyanabilir duvar kağıtları için özel boyalar olmasa da duvarlar için kullanılan hemen hemen her boyayı ürünlerin üzerinde kullanabilirsiniz. Genellikle duvar kağıtlarını boyamak için su bazlı boyalar önerilir. Bununla beraber yağlı boya, duvar kağıdının yapısında zamanla bozulmalara neden olarak istediğiniz görünümün kaybolmasına neden olabilir. Kaliteli malzemelerle boyandığında ürünlerin kullanım ömrü uzar.

Boyanabilir duvar kağıdı seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Boyanabilir duvar kağıdı seçimi yaparken hangi desenin sizin için daha uygun olacağına karar vermeniz gerekir. Satın almadan önce ürünün teknik özellikler bölümünü inceleyerek ne kadar almanız gerektiğini de öğrenmeniz gerekir. Boyama yapacağınız alanın ölçülerini aldıktan sonra ürünlerin 

Boyanabilir duvar kağıdı sökülüp tekrar kullanılabilir mi?

Her duvar kağıdı gibi boyanabilir duvar kağıtları da söküldükten sonra aynı şekilde geri yapıştırılamaz. Her ne kadar bazıları yıkanabilir, silinebilir ve fırçalanabilir yapıda olsa da yerinden söküldükten sonra aynı şekilde kullanmanız çok olası değildir. Bunun yerine ürünleri farklı bir renge yeniden boyayabilir, duvar kağıdından sıkıldıysanız istediğiniz renkle kolay bir şekilde yenileyebilirsiniz.

En Çok Satan Boyanabilir Duvar Kağıtları Hangileri?

Koçtaş Boyanabilir Duvar Kağıtları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Stencil Duvar Boyama Şablon Tasarım Bohem Desen Tekrar Kullanılabilir 30x30 Cm
 2. Stencil Duvar Boyama Şablon Tasarım Ekose Desen Tekrar Kullanılabilir 30x30 Cm
 3. Stencil Duvar Boyama Şablon Tasarım Mandala Desen Tekrar Kullanılabilir 30x30 Cm
 4. Stencil Duvar Boyama Şablon Tasarım Mandala Desen Tekrar Kullanılabilir 30x30 Cm
Daha fazla göster
13 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: