150 TL Üzeri Kargo Bedava

Oto Koltuk Kılıfı

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Oto Kılıf ve Paspaslar

Oto kılıf ve paspaslar, otomobillerine değer veren, hijyeni ve konforu seven kişilerin en çok kullandıkları malzemeler arasında yer alır. Otomobillerin hem içinin hem dışının temiz kalması ve yıpranmaması için kullanılan oto kılıf ve paspaslar her araca özel olarak üretilen ya da universal modellere sahip olan malzemelerdir.

Otomobillerinizi Korumanın Kolay Yolu: Oto Kılıf ve Paspas Çeşitleri

Araba örtüsü, araçların dışlarının kaplanmasını sağlayan ve aracı dış etkenlere karşı koruyan kılıf olarak bilinir. Araçların üzerini kapatarak tozdan, kirden ve yağıştan koruyacak özelliğe sahip olması dolayısıyla araçlarını seyrek kullanan kişiler için idealdir. Su geçirmez yapıda olması ve havalandırma deliklerine sahip olması ile araçların daha etkili şekilde korunmasına katkı sağlar. Dört mevsim kullanılabilen modeller ile mevsim geçişlerinde değişiklik yapılmasına ihtiyaç duyulmaz. Yıkanabilir özelliğe sahip olduğu için kirlenmesi durumunda yıkanarak tekrar kullanılabilir. Oto kılıfları ise araçların koltuklarının üzerine örtülerek kirlenmesinin önüne geçmek için tasarlanmıştır. Oto paspası ise araçların iç kısımlarında bulunan yer döşemelerinin korunması için kullanılan malzemedir. Birçok otomobilde yer döşemeleri halı ve benzeri malzemeden üretilmiş olduğu için kirlenmesi durumunda temizlenmesi zordur. Bunun için temizliği kolay olan malzeme seçilerek döşemelerin kirlenmesinin önüne geçilir. Oto kılıf ve paspaslar, farklı araç modeli ve büyüklüklerine göre çeşitlere sahiptir. Oto dış örtüsü, araçları dıştan saracak şekilde üretilir. Bunu sağlamak için farklı büyüklük seçenekleri ile üretilen oto kılıfları araçları tam örter. Yükseklik, genişlik ve derinlik ölçüleri değişen kılıflar farklı model araçlar için üretilmiştir. Direksiyon kılıfı ise, yoğun şekilde kullanılan araçlarda direksiyonun yıpranması ve soyulmasının önüne geçmek için kullanılır. İyi şekilde kavrama sağlaması ile kullanım kolaylığı sağlar.
Araba paspası ise kauçuk ve halı seçeneklerine sahiptir. Kauçuk olan paspaslar kolay şekilde temizlenmesi ve leke tutmaması sebebi ile kullanılır. Üzerinde bulunan kanallar ile ayakkabılardaki kirlerin araç içerisine girmesine engel olur. Paspas seçenekleri arasında siyah, gri ve bej renk gibi farklı seçeneklerde bulunur.

Oto Kılıf ve Paspaslar Arasından Seçim Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Oto kılıf ve paspaslar ile ilgili seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunur. Oto örtülerinin seçimi yapılırken aracın üzerini tam olarak kapatacak büyüklükteki olmalarına dikkat edilmelidir. Kenar kısımlarında bulunan lastikler örtünün sabit durmasını sağlaması sebebi ile lastikli modellerin kullanımı daha kolaydır. Benzer şekilde kılıflar da koltuklara uyum sağlayacak şekilde seçilmelidir. Oto paspasları ise genel olarak her araca uygun modellerde üretilir. Araçlara uymaması durumunda kenar kısımları kesilerek uyması sağlanır. Aracın rengine ve iç döşemesine uygun paspas seçimi aracınızın iç görünümüne şıklık katması açısından önemlidir. 
Koçtaş farklı model ve büyüklükteki oto kılıf ve paspasları sizlerin beğenisine sunuyor. Aracınıza uygun kılıf ve örtü seçenekleri arasından Online alışveriş kolaylığıyla şimdi seçiminizi yaparak sepete ekleyebilirsiniz.

En Çok Satan Oto Koltuk Kılıfı Hangileri?

Koçtaş Oto Koltuk Kılıfı kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Serenat Şaft Üstü Kauçuk Paspas
  2. Şaft Üstlü Lüks Kauçuk Paspas
  3. Nasiol Araç Kumaş Yüzey Koruyucu Kaplama
  4. Goodyear Oto Koltuk Kilifi
  5. Mirsepet Seat Leon Koltuk Kılıfı Penye Full Araç Set
Daha fazla göster
1265 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: