750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
31 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Vidalama Uçları

Vidalama Uçları

Dayanıklı ve kolay çıkarılıp takılmak için tasarlanmış vidalama uçları ile evinizde yeni satın aldığınız eşyaların montajını bizzat yapabilir ya da gevşemiş vidalarını kolayca sıkabilirsiniz. Bu vidalama uçları arasından bazıları, tek elinizle değiştirebileceğiniz biçimde tasarlanmıştır. Kullanım alanına göre değişen pek çok vida türü vardır. Vidalama uçları da bu vida türlerine uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir. En yaygın olan vida  türlerinden biri yıldız başlı vidadır. İçi altıgen, içi dörtgen ve düz vida türleri de bulunur. Her vida türü için ayrı vidalama uçları kullanmak gerekir. Ayrı ayrı vidalama uçları bulabileceğiniz gibi, birçok türün bir arada bulunduğu setler de bulabilirsiniz.

İşlerinizi Kolayca Yapabilmenizi Sağlayan Vidalama Ucu Çeşitleri Nelerdir?

Stanley vidalama uç seti, vidalama işlerinizi yaparken en büyük yardımcınız olabilir. Tam 31 farklı vidalama ucu barındırmasıyla bu set size geniş bir kullanım alanı sunuyor. Bosch Tork T Vidalama, iki adet vidalama ucundan oluşur. Bu uçlar, T başlı ve içi altıgen olan vidalar için kullanıma uygundur. Bosch PH3 vidalama ucu, ekseriyetle sunta üzerinde kullanılır. Montaj işlerinizin vazgeçilmezi PH uç, Bosch standartlarıyla imal edilmiştir. Bu standart, uçların vida başından dışarı kaymasına karşı koyar. Uç, vidayı sıkıca kavrayarak hem hızlı hem de güvenilir şekilde çalışmanızı sağlar. Vidalama uçları, vidadan çok çabuk kayarak vida kafasına ve malzeme yüzeyine hasar verebilir. Vidalama uçları, vida başını sağlam kavradıklarından böyle bir sorun olmaz ve daha uzun süre dayanırlar. Torex vida seti, sunta gibi yüzeyler için güvenle kullanabileceğiniz vidalardan oluşur. Çapları 3.5 x L 18 ile 4 x L 40 arasında değişen 155 adet vidadan meydana gelen bir settir.
Siz de uzun süre kullanabileceğiniz vidalama uçlarına ihtiyaç duyuyorsanız hemen Koçtaş’ı ziyaret edin ve Online alışverişin tadını çıkararak dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyin!

Daha fazla göster