150 TL Üzeri Kargo Bedava

Rende

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar
Rendeler

Rendeler yiyeceklerinizi küçük parçalara ayırmak, sularını çıkarmak ve yemeklerinize farklı sunumlar katmak için dizayn edilmiş, pratik ve kullanışlı mutfak aletlerindendir. Eskilerden beri her evde bulunan ve bulunması neredeyse zorunlu aletlerden olan rendeler mutfaktaki küçük ama önemli yardımcılarınız arasında yerini alır.

En Beğenilen Rende Modelleri Nelerdir?

Oval rende, yemeklerinizde ve salatalarınızda kullanacağınız malzemelerinizi kolaylıkla rendeleyebileceğiniz kaliteli plastik-metal krom malzemeden üretilmiştir. Kolay kullanımıyla yorulmadan kullanabilir ve harika yemekler yapabilirsiniz. Kaymaz rende, üstünde bulunan dilimleyici, küçük, orta ve büyük bıçaklarıyla yemeklerinizde ihtiyacınız olacak her büyüklük ve şekildeki sebzeleri rendelemenizi sağlar. Kare formu ve kaymaz tabanı sayesinde rendelediğiniz gıdaları istediğiniz kaba rendeleyebilir ve kaymasını kolaylıkla önleyebilirsiniz. Pratik kullanımı ve yıkanması sayesinde çok yorulmadan lezzetli yemeklerinizi tamamlayabileceksiniz. 6 köşeli rende, sahip olduğu birçok yüzey sayesinde gıdalarınızı tam olarak istediğiniz boyutlarda rendelemenizi sağlayarak yemeklerinize lezzet katacak. Şekli ve kullanılan malzemesi sayesinde oldukça dayanıklı bir üründür. Geniş haznesi sayesinde gıdalarınızı istediğiniz bir kapta rendeleyebilir, saklayabilir ve yemeklerinizde direkt olarak kullanabilirsiniz. Hazneli Rende farklı boyutlara ve şekillere sahip bıçaklı yüzeyleriyle rendelediğiniz gıdaları tam olarak istediğiniz gibi rendelemenize olanak sağlar. Paslanmaz çelik özelliğiyle yıllarca güvenle kullanabileceğiniz rendeler sahip olduğu kare şekliyle gıdalarınızı istediğiniz yüzey ve kaplara rendelemenizi sağlayarak size zaman kazandırır. Hazneli rende akrilik saklama haznesi sayesinde farklı bir saklama kabı gerekmeksizin gıdalarınızı rendelemenizi sağlar. Ayrıca rende yüzeyinin kullanım ihtiyacınıza göre değiştirilebiliyor olmasıyla da mutfağınızda hızınıza hız katar. Paslanmaz çelik malzemesi sayesinde de gönül rahatlığıyla yıkayabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Birbirinden farklı ve kaliteli rendeler ile gıdalarınızı zahmetsizce doğrayabilir ve rendeleyebilirsiniz. Pratik kullanımlı bu rendeleri uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilir, sofralarınıza yepyeni lezzetler katabilirsiniz. Rendeler en uygun fiyatlar ve Online alışveriş kolaylığıyla Koçtaş’ta sizleri bekliyor!

En Çok Satan Rende Hangileri?

Koçtaş Rende kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Lüx Nicer Rende Hazneli Küp Dilimleyici Kesici Fonksiyonlu Sebze Doğrayıcı Mutfak Seti
  2. Alçıpan Rende 185 mm
  3. Tilbe Home Rende Dilimleyici Hazneli 8 Bıçaklı Sebze Patates Rendeleme Mandolin Doğrayıcı Lüx Dicer Rende Seti
  4. Hazneli Sebze Patates Dilimleyici Doğrayıcı Rendeleme Kesici Mandolin Beyaz Yeşil Lüx Rende Seti
  5. 4,2 Lt Sebze Desenli Yeşil Salata Kurutucu
Daha fazla göster
49 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: