150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bahçe Çit ve Bordürleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Bahçe Çit ve Bordür Çeşitleri

Bahçe çit ve bordürleri bahçe sınırlarında güven sağlamak, duvarları korumak ve estetik görüntü yaratmak için kullanılan gereçlerdir. İşlevsel görev üstlenen ve aynı zamanda bahçe dekoruna katkı sağlayan bu ürünlerden istediğiniz çeşitte bulunanları seçebilirsiniz. Bahçenizin düzenli bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Bahçe çit ve bordür modelleri çok amaçlı kullanılabilen ve kolaylık sağlayan şekilde üretilir. Modeller arasında plastik, demir, PVC, ahşap gibi farklı malzemeler kullanılarak imal edilen türler bulunur. Farklı türlerdeki modeller, bahçenizi korumayı amaçlarken bir yandan da sahip olduğu tasarım özellikleri ve renklerle dekoratif görünüm sağlar.

Bu ürünleri uygularken düz bir zemine oturmak ve uçları işaretlemek daha düzgün bir yerleştirme sağlar. Yaprak çit ve bambu çiti sahip olduğu doğa anımsatıcı görüntüsüyle ortama sıcak bir görünüm kazandırır. Farklı ölçülere sahip çit modellerinden dilediğinizi bahçenize yerleştirebilirsiniz.

Bahçe teli modelleri, zor aşılabilen yapılarıyla alanınızın güvenlik düzeyini daha da artırır. Plastik bordürler ağaç kenarlarına konumlandırılabilen ve hoş görüntü yaratan bahçe malzemeleri arasındadır. Bahçe alanlarınızı güzelleştiren çeşitli modeller arasından dilediğiniz renk ve materyaldeki ürünü edinebilirsiniz. Montajı kolay ve pratik olan bu ürünler sayesinde bahçenizi daha verimli ve daha estetik hale getirebilirsiniz.

Dış Alanlarınızı Zenginleştiren Bahçe Çiti Modelleri

Bahçelerin dekorasyonuna zenginlik katan çeşitli bahçe çiti modelleri vardır. Birbirinden farklı malzemelerden üretilebilen çit modelleri, bahçenin sınırlarını çevrelemeye ve istenilen bölgeleri ayırmak için yararlanabileceğiniz ürünlerdir. Bu ürünler plastik ve ahşap malzemelerden imal edilen türlere sahiptir.

Plastik materyalden imal edilen modeller; yeşil, siyah, kahverengi gibi farklı renk seçeneklerine sahip olabilir. Seçeceğiniz plastik çeşitlerden bahçe dekorasyonunuza uyum sağlayacak renkte bir seçim yapabilirsiniz. Ahşap modeller, farklı renk ve tasarımlarda bulunabilen bahçe gereçlerindendir. Ahşap modeller dayanıklı yapıya sahip olduğu için uzun ömürlü bir kullanım aralığı sağlar. Kullanım alanını göz önünde bulundurarak uygun modeli seçebilirsiniz.

Çeşitli renklerde opsiyonlar sunan bahçe çitleri arasında yeşil, çevrede bulunan ağaçlarla daha çok bütünleşerek uyumlu bir görüntü yaratır. Ürünü konumlandıracağınız alana göre uygun boyutlarda bir ürün tercihi yapmanız gerekir. Ortamın ebatlarına oranla daha küçük ya da daha büyük kalan uygunsuz ölçülere sahip çitler, kötü bir görünüm oluşturur. Kullanım amacınız doğrultusunda dekoratif bahçe çiti modelleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Bahçenin dış çizgisini belirlemek için koyulan bahçe çitleri genellikle ahşap yapıda olabilir. Bahçenin içindeki bir bölümü çevirmek için plastik çeşitlerden yardım alabilirsiniz. Bambu modelleri bolca vakit geçirdiğiniz ve bir yaşam alanı hazırladığınız bahçenizi çevirmek için kullanabilirsiniz. Yaprak çit ve çim çit yeşil bir görsellik katmaya yardımcı olan ve doğanın içerisinde gibi hissettiren türlerdendir.

Bahçe Çiti Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürün seçimi yaparken ürünün kullanım alanını göz önünde bulundurabilirsiniz. Kişisel mülkünüze dahil olan bahçenizi çevrelemek ve diğer alanların ayrılması için kullanılan çit ile bahçe içerisinde kullanılabilen çitler farklı türlerdedir.

Bahçe alanınızı diğer bölgelerden ayırmak için faydalanacağınız çit türü ahşap çitler olabilir. Ahşap çit dış etkenlere ve darbelere karşı dayanıklı yapıda imal edilir. Bahçenizin çevresine yerleştirerek güvenli bir alan yaratmanıza fırsat tanır. Çitleri alırken kullanacağınız alanın çevre ölçülerini belirleyerek yeterli uzunluktaki modelleri tercih edebilirsiniz.

Modeller, çeşitli tasarımlara sahiptir ve farklı ebatlarda üretilir. Kendi alanınız içinde kullanmak üzere daha küçük boyutlardaki modellerden yararlanabilirsiniz. Plastik çitler de belli alanları çevrelemek amacıyla kullanılabilen çit türlerindendir. Bambu, demir, PVC gibi farklı yapılardaki modeller arasından ihtiyacınıza uygun olan modelleri seçebilirsiniz. Yaprak ve çim çit gibi dış alanınıza dekoratif dokunuşlar katmanıza yarar sağlayan çeşitleri edinip uygun bölgelere yerleştirebilirsiniz.

Bahçenizin yeşil görünümünü zenginleştiren yaprak ve çim çitleri bahçenizin geri kalan dekorasyonuyla uyumlu görüntü sağlar. Bahçe çiti fiyatları yapımında kullanılan materyallere, ürünün kalitesine, özelliklerine ve ebatlarına bağlı olarak değişir. İhtiyaçlarınızı karşılayan türdeki modeller arasında istediğiniz renge sahip çeşidi alabilirsiniz.

Bahçelerinizi Renklendirebileceğiniz Plastik Bahçe Çiti Modelleri

Bahçe çitleri yaşam alanınızı çevrelerken çocuklarınız için de aynı zamanda güvenli oyun ortamı yaratmakta yardım alabileceğiniz bahçe gereçlerindendir. Plastik modeller, güvenli bir sınır oluşturma işlevinin yanında sahip olduğu çeşitli tasarım ve renkler sayesinde de dekoratiflik özelliği taşır. Aynı zamanda bahçenizin daha düzenli görünmesine yardımcı olur.

Sınırları dekoratif ve işlevsel plastik çitler ile çevrelenmiş bahçe alanları, hem bahçe içerisinden hem de sokak bakışından bakıldığında hoş bir görüntü oluşturulmasına yardım eder. Farklı tasarımlarda üretilen plastik çitler, değişik bir hava yaratmak için kullanabileceğiniz ürünlerdir. Kolay montaj edilebilir özellikleri ve sağlam yapılarıyla her rengi oldukça sık tercih edilir.

Dekoratif plastik modeller, doğa içerisinde inşa edilen restoran gibi mekanlarda daha sıcak bir ortam oluşmasına yardımcı olur. Dekoratif tasarımı ve değişik renk seçenekleriyle dilediğiniz modeli seçerek bahçenizdeki uygun bölgeye yerleştirebilirsiniz. Bakımlı bir bahçe görünümü yaratmanıza imkan sağlayan plastik bahçe çitleri, vakit geçireceğiniz ve kendinize ait olan açık hava mekanlarında uygun tasarımdaki modellerle zenginleştirilebilir.

Sade dekorasyona sahip mobilyalarla döşenmiş bahçelerinizde beyaz, siyah plastik çitleri bulundurabilirsiniz. Daha canlı renklere sahip dekorlarla donatılmış bahçelerinize kırmızı, mavi, yeşil gibi çeşitli canlı renkler arasından seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Plastik bahçe çitlerini yerleştireceğiniz alanlara bakarak, uygun ebatlardaki seçenekleri hesaplayarak doğru tercihte bulunabilirsiniz.

Plastik Bahçe Çiti Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Plastik modeller farklı renk seçenekleri sayesinde alanlarınıza güzel bir görüntü yaratmanıza fırsat verir. Keyifli vakitler geçireceğiniz bahçenizde kişisel zevklerinize göre dizayn ettiğiniz mobilyalarla uyumlu duracak plastik çit modellerini seçebilirsiniz. Bahçenin şekline ve içerdiği tasarıma göre uygun bir plastik çit türünü dilediğiniz renkte edinebilirsiniz. Kahverengi, mavi, kırmızı, beyaz, siyah gibi çeşitli renklere sahip plastik modellerin bahçenizde bulunan mobilyalarla ahenkli olacak biçimde seçimi yapılabilir.

Uyumlu renkler tercih edildiğinde bahçe, bütün olarak oldukça uyumlu ve hoş bir görüntü yaratır. Doğal bahçe görünümü oluşturmak için plastik modellerde kahverengi ya da beyaz tonlarına sahip modellerden yararlanabilirsiniz. Bahçenin ölçüleri doğru alınarak boyut tercihi yapılan plastik ürünler sayesinde bütçenizde de tasarruf sağlayabilirsiniz. Yeterli boyutlarda alınan plastik çitler çok daha pratik bir kurulum yapmanıza fırsat tanır.

Ölçülere dikkat edilmeden alınan ya da yanlış ölçülen bahçelerde plastik çitler az gelebilir ve yeniden bir zahmete girmenize zemin hazırlar. Doğru ölçü bilgilerini elde etmek ve aynı doğrultuda seçim yapmak oldukça önemli bir husustur. Uygun boyutlara sahip plastik modelleri edinip doğru şekilde yerleştirmek bahçenizin estetik düzeyini artırır. Kişisel zevklerinize ve gereksinimlerine uyum sağlayan plastik bahçe çitlerini seçerek edinebilirsiniz.

Doğal Görünüm Yaratan Ahşap Bahçe Çiti Modelleri

Bahçeler tıpkı evleriniz gibi çeşitli mobilyalarla ve dekoratif aksesuarlarla döşeyebileceğiniz alanlardır. Çimen, ağaç ve çeşitli bitkilerle dolu bahçe ortamlarında sıkça kullanılan ahşap bahçe çitleri, doğa ortamına oldukça uyum sağlayan görselliğe sahiptir. Ahşap yapıda üretilen masa, sandalye gibi çeşitli bahçe eşyalarının bulunduğu bahçenize uygun bir çit arayışındaysanız ahşap modelleri tercih edebilirsiniz.

Aynı yapıda bulunan çit ve mobilyalar uyumlu bir görüntü sunmada yardımcı olur. Ahşap modeller dayanıklı bir yapıya ve malzemeye sahip olması nedeniyle darbelerden ve dış etkilerden oldukça az etkilenir. Hem güvenli bir bahçe alanı yaratmak hem de çeşitli yapıları sayesinde dekoratif bir görünüm sunma amacıyla tercih edilebilen ürünlerdir.

Kişisel zevkler doğrultusunda farklı ağaç türlerinden imal edilen ahşap bahçe çitlerini seçebilirsiniz. Ahşap ürünler farklı tasarımlara sahip modellere sahiptir. Lazer kesim ahşap ürünler, kullanım amacı doğrultusunda edinilebilir. Kazıklı ya da düz görünümlere sahip ahşap ürünler arasından bahçenize uyum sağlayacağını düşündüğünüz modeli alabilirsiniz.

Dekoratif amaçlı edinebileceğiniz büyükten küçüğe sıralanan ahşap çit modelleri de mevcuttur. Aynı zamanda peri bahçe çitleri minyatür bahçeler oluşturmanın eğlenceli araçları arasında sayılabilir. Küçük boyutlarda üretilen peri modelleri, minik bahçeler yaratmanızda yararlanabileceğiniz ürünlerdir. Bahçenize uygun boyutlardaki ahşap modelleri tercih edebilirsiniz.

Ahşap Bahçe Çiti Seçiminde Önemli Noktalar

Güzel havalarda vakit geçireceğiniz bahçe alanlarınızın çevresini belirlemek için dayanıklı ahşap çitlerden faydalanabilirsiniz. Oldukça kaliteli malzemelerden üretilen ve yapımında farklı ağaçlardan yararlanılan ahşap ürünler, dayanıklı yapısıyla sık tercih edilen bahçe çiti türleri arasındadır.

Bahar ve yaz aylarında sevdiklerinizle keyifli zaman geçireceğiniz güzel tasarımlı bahçeler oluşturmak size rahatlatıcı ve sakin bir ortam sunar. Kişisel zevklerinizle döşenmiş çeşitli bahçe mobilyalarıyla ahenkli şekilde gözüken ahşap bahçe çitleri, aynı zamanda güvenli bir bölge oluşturmanıza yardımcı olur. Sağlam yapılarıyla dış sınırlarda tercih edilen ahşap modeller, evcil hayvanlar için de emniyetli bir alan oluşturur. Oluşturulan güvenli alanlarda hem çocuklarınız hem de evcil hayvanlarınız iyi vakit geçirir.

Dekoratif olarak dış alanınıza güzel görünümler katan ahşap modellerden dilediğiniz renge sahip modeli tercih edebilirsiniz. İşlenmemiş ahşap görüntüye sahip modeller ise doğa içinde bulunduğunuz havaya eşlik ederek otantik bir atmosfer yaratmak için kullanabilir.

Ahşap model seçiminde yeterli boyutlara sahip ölçüler hesaplanır. Alanınıza uyacak şekilde doğru hesaplanan ahşap ürünler, aynı zamanda bütçenizi uygun şekilde yönetmenize olanak tanır.

Minyatür ahşap modeller küçük ebatlarda üretilir. Bahçe alanınız içerisindeki çiçek ve bitki türlerini çevreleyerek hoş bir görünüm yaratabilirsiniz. Düz ya da kazık biçiminde üretilebilen ahşap çitler arasından gereksinimlerinize ve kişisel beğenilerinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Ortamınızı Güzelleştiren Bahçe Bordürü Modelleri

Bordürler, sahip oldukları estetik görünümleri peyzaj çalışmalarında oldukça sık kullanılan ürünlerdir. Bahçe süslemeleri için fazlaca tercih edilebilen bu ürün, plastik ve ahşap çeşitleriyle kullanıcı karşısına çıkar. Dekoratif bahçe bordürleri arasında bulunan desenli taşların renk skalası geniştir.

Bu ürünün kalıpları genel olarak yatay şekilde kullanılmak üzere üretilir. Belirli bir ölçüsü bulunmayan bordürler, gereksinimler doğrultusunda farklı ebatlarda imal edilebilir. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak yeterli boyutlara sahip modelleri tercihi yapabilirsiniz. Sunduğu hoş görüntüyle açık alanların dizaynında fazlaca kullanılan ahşap modelleri istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Dış mekanları güzelleştirmek için kullanılan ve estetik görünümler sunan ağaç bordür modelleri peyzaj uygulamalarında çokça tercih edilir. Ahşap bahçe bordürlerini, dış sınırlarını bahçe çitleriyle çevrelediğiniz bahçenizin içerisine küçük alanlar oluşturmak için kullanabilirsiniz. Bahçe içerisine ektiğiniz çeşitli çiçek türlerinin çevresini belirginleştirmek için de bu ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Sebze ya da meyve çeşitlerini ekerek bordürler yardımıyla çevreleyip güzel görüntüler oluşmasına olanak sağlayabilirsiniz. Bu ürünleri konumlandıracağınız alanın genişliğini düşünerek uygun bir boyut tercih yapmanız, alanınızın estetik görünümünü desteleyecek bir kriterdir. Bordür fiyatları ürünün ebatlarına ve yapım malzemelerine göre değişiklik gösterir. Bütçenize ve kullanım alanınıza uygun şekilde bir seçim yapabilirsiniz.

Güvenli Bir Alan Oluşturmanıza Fırsat Veren Bahçe Çit Teli Modelleri

Bahçelerin çevrelenmesi için kullanılan ve güvenliği sağlayan bahçe çit telleri farklı özelliklerde üretilebilen ürünlerdir. Tel modelleri arasında üzerinde çeşitli aydınlatma gereçleri kullanılabilenler vardır. Farklı aydınlatma aksesuarlarının çit telleriyle kullanımı oldukça dekoratif bir görüntü oluşturur. Estetik görüntüsünün yanında bahçenizde ekstra bir aydınlatma kaynağı eklemiş olursunuz ve yaydığı ışıktan faydalanabilirsiniz.

Bahçe teli çitlerinin farklı boyutlarda üretilen türleri dilediğiniz biçimde kullanılmaya imkan tanır. Bahçenizin sınırlarını çevirmek için bahçe çit tellerinden yardım alabilirsiniz. Bu tellerle isteğiniz doğrultusunda bahçe girişini ve bahçe kapısını da kapatarak güvenli alanınızı oluşturabilirsiniz.

Kullanacağınız alana göre telin boyutu değişebilir. İşleminize yetecek uzunlukta telleri edinmek önemli bir noktadır. Teller çelik, PVC gibi materyallerden elde edilebilir. Güvenlik amacıyla bahçeyi saran bahçe çit telleri, aynı zamanda darbelere ve dış etkenlere karşı uzun süre dayanabilen yapıda olmalıdır. Bahçede yer alan bitkiler ve ağaçların da zarar görmesini engellemek amacıyla bahçe çit tellerinden yararlanabilirsiniz.

Sağlam yapıda imal edilen çit telleri, zorlu hava koşulları karşısında herhangi bir eğilme ya da bükülme gibi olumsuz etkiler yansıtmayacak yapıda olmalıdır. Bahçe çit teli fiyatları kaliteli malzemeden üretiliyor olması ve yapısında kullanılan materyallerin türüne göre değişiklik gösterebilir.

Bahçe Çit Teli Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Bahçe teli açık alanlarda güvenli bir bölge oluşturulması için başvurulan türde ürünlerdir. Dış mekanınızın çevresini bahçe teli yardımıyla sarabilir ve emniyetli bir alan oluşturabilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilen bahçe teli farklı yapı materyallerinden üretilebilir. Çelik, PVC gibi farklı maddelerden üretilen modeller arasında ihtiyaçlarınıza göre bir seçim yapabilirsiniz.

Kullanım alanlarına göre bahçe telini farklı boyutlarda tercih edebilirsiniz. Bahçe, teras gibi alanlarda gereksinim duyacağınız uzunluk ölçüleri farklılık gösterebilir. Metrekare değerleri doğrultusunda çeşitli dış mekanlarda kullanılmak üzere uygun olanları edinebilirsiniz.

Bahçe çit telleri dış alanınıza güvenlik sağlaması için kullanılabildiği gibi estetik görünüm yaratmak amacıyla da başvurulan ürünlerdendir. Bahçe telinin çim kaplama ile bezenen türleri, alanınızın uygun noktalarına yerleştirebilirsiniz. Çiçek kaplama dokusu bulunan teller, estetik ve hoş bir görünüm yaratmak amacıyla dilediğiniz yerlere yerleştirebileceğiniz ürünlerdir.

Bahçe teli fiyatları ürünün yapısal özelliklerine ve materyallere göre değişim gösterir. Tel çitin uzunluğunun farklı olması kullanılan malzemenin daha çok olmasına neden olduğu için aralarındaki bahçe teli fiyatları farklarını doğurur. Gereklerinize uygun olarak yeterli ölçüde bahçe tel çiti seçimi yapabilirsiniz. Gerek fazlası ürün almadan ve fazla masraf yapmadan dış alanların güvenliğini sağlayabilirsiniz ve aynı zamanda estetik dokunuşlar ekleyebilirsiniz.

Bahçenize yerleştirmek amacıyla edinebileceğiniz çeşitli bahçe çit ve bordür modellerini Koçtaş'tan inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz yapıdaki ve özellikteki ürünler arasından gereksinimlerine uygun olanları Koçtaş'tan kolayca sipariş edebilirsiniz.

Bahçe Çit ve Bordürleri Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bahçe bordürü çeşitleri nelerdir?

Bahçe bordürleri farklı materyallerde ve yapılarda olan türlere sahiptir. Taş, ahşap ya da plastik maddelerden üretilebilen modelleri mevcuttur. Ahşap modeller, bahçelerinizin içerisine ektiğiniz çeşitli çiçekleri çevreleyebileceğiniz ve aynı zamanda estetik görüntü oluşturabileceğiniz türler arasındadır. Plastik bahçe bordürleri, farklı renk seçenekleri sayesinde alanınızda rengarenk görünümler yaratabilmenize fırsat verir.

Bahçe çiti çeşitleri nelerdir?

Bahçe çitleri, alanlarınızı çevreleme konusunda oldukça faydalı olan ürünlerdendir. Ürünler PVC, plastik, ahşap, bambu gibi çeşitli türlerde imal edilir. Yaprak ve çim çitler ise dekoratif işlevi daha ağır basan modellerdendir. Plastik modeller, renkli seçenekleriyle mobilyalarınızın dekorasyonuna uyum sağlayacak çeşitler barındırır. Ahşap modeller, yarattığı doğal görünümle otantik bir alan oluşturmanıza fırsat verir. Bambu modeller, hoş görüntüsüyle country stili dizayn elde etmek isteyenler için uygun bir seçenek olabilir.

Bahçe çit teli fiyatları ne kadar?

Bahçe çit teli fiyatları, ürünün yapısında kullanılan materyallere göre değişiklik gösterebilir. Çelik ya da PVC türlerindeki bahçe çit telleri arasında fiyat farkları gözlemlenebilir. Farklı kalite seviyesine sahip bahçe teli fiyat değişimlerinin nedenlerindendir. Boyut ve ölçü değişikleri bulunması da tel çitler arasındaki fiyat farkını oluşturur. Bütçenizi sarsmaması açısından yeteri kadar bahçe çit teli edinmeniz doğru olur.

En Çok Satan Bahçe Çit ve Bordürleri Hangileri?

Koçtaş Bahçe Çit ve Bordürleri kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Ahşap Kazıklı Bordür Çit
  2. Ahşap Çit 100x180 cm
  3. Bahçe Bordürü
  4. Ahşap Çit Kapısı 100x100 cm
  5. Çit Sabitleme Kazığı
Daha fazla göster
58 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: