750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Salıncak Minderleri

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
19 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Salıncak Minderleri

Bahçe tekstili ürünleri arasında yer alan salıncak minderleri dekoratif görünümleri ve konfor sunan yapılarıyla bahçe salıncaklarının değişmez aksesuarlarından biridir. Salıncaklarda rahat oturmayı sağlayan ve şık bir dekorasyon öğesi olan ürünler oturma ve sırt kısmı olmak üzere iki farklı parçada sunulur. Ayrıca salıncakların üst kısımları için tasarlanan çardak örtüsü de minderlerle bir arada set halinde temin edilebilir.

Salıncak Minder Modelleri Nelerdir?

Salıncak minderi pek çok farklı kumaş ve desen çeşidine sahiptir. Güzel havaların enerjisini ve dinamizmini yansıtan çiçek formlu modeller hem ortama hoş bir dokunuş katıyor hem de renkli bir görünüm oluşturur. Çizgili modeller özellikle deniz kenarında bulunan evlerde veya yazlık villalarda estetik bir görünüm sunar. Düz renklerden oluşan salıncak minderleri minimal dekorasyona sahip olan evlerde sakin bir görüntü yaratır. Parlak renkli ve desenli modeller ise ortama dinamik bir hava katmak isteyenler için idealdir. Salıncak minderleri modellerinin bazılarında kılıflarda fermuar bulunur. Bu sayede kılıflar kolayca çıkarılarak temizlik işlemleri sağlanır. Kaliteli tekstil kumaşından üretilen minderlerin sağlam dikişlere sahip olması önem taşır. Böylece minderlerin dayanıklılık süresi artar ve yırtılma, sökülme gibi problemler yaşanmaz. Çekmeyen kumaştan üretilen salıncak minderleri yıkandıklarında bile aynı kalır ve salıncağın formuna uyum sağlar. Salıncak minderleri keten, polyester veya pamukla karıştırılmış kumaşlardan üretilir. Antibakteriyel özellikler taşıyan kumaş modelleri hijyenik bir kullanım olanağı sunar. Terletmeyen özellikte olmaları da avantajdır. Minder modellerinde salıncaklara sabitlemek için bağcıklar bulunur.&nbsp Salıncak minderi fiyatları ürünlerin kumaş kalitesine, boyutuna ve desen seçeneklerine göre değişiklik gösterir.
Dilerseniz rengarenk desenlerle süslü, dilerseniz sade ya da çizgili, sayısız çeşit arasından sizi memnun edecek salıncak minderleri Koçtaş'ta!&nbsp Siz de zevkinize en uygun modelleri online alışveriş kolaylığıyla hemen inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü sepete atabilirsiniz.

Daha fazla göster