150 TL Üzeri Kargo Bedava

Lambader Ayağı

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Farklı Stilleriyle Dekorasyona Katkı Sağlayan Çeşitli Lambader Ayağı Modelleri

Lambaderlerin çeşitli modelleri, dekoratif aydınlatma ürünleri arasında bulunur. Lambader ayağı çeşitleri, yapımında kullanılan farklı materyaller doğrultusunda ayrışır. Ürünler incelendiğinde metal, ahşap, bambu, porselen gibi çeşitli maddelerden imal edildikleri görülebilir. İşlenmemiş ahşaptan oluşan naturel dokulu olan modeller, doğal bir ortam görünümü oluşmasına katkı sağlar. 

Doğanın içinden bir dekorasyon oluşturmak adına ahşap olan modeller kullanılabilir. Ceviz lambader ayağı, çeşitli ağaçlar kullanılarak imal edilen türler arasındadır. Bambu lambader ayaklığı, country stilini yansıtan alanınız için tercih edilmesi uygun olan modellerdendir. 

Günlük kullanımda vakit geçirilen, kitap okunulan, keyifli sohbetler edilen salonunuzda farklı bir hava yaratmak için türlü lambader ayağı çeşitlerinden faydalanılır. Metal maddeden üretilen lambader ayağı ile odanıza yalın bir şıklık katmak amacıyla tercih edilebilir. Farklı metalik renkleri içeren modeller, mekanınıza modern dokunuşlar dokunuşlarda bulunmanıza yardımcı olabilir.

Ferforje detaylara sahip lambader yağı çeşitleri alanınıza nostaljik bir görünüm katarak, diğer ev aksesuarlarınızla oldukça uyumlu şekilde durur. Tek ayaklı lambader modelleri olduğu gibi tripod adını alan üç ayaklı biçimde üretilen türleri de mevcuttur. 

Pop art dekorasyonlar oluşturmak isteyenler için parlak renkli olan modeller iyi bir seçim haline gelir Lambader ayaklığı modelleri arasından tercih yaparken alanınızın dizaynı oldukça önemli nitelik taşır. İhtiyaçlarınızı ve kişisel zevklerinizi göz önünde bulundurarak dilediğiniz lambader ayaklığı modelini seçebilirsiniz. Lambader ayağı fiyatları içerdiği materyaller doğrultusunda değişiklik gösterebilir.

Dilediğiniz Alana Konumlandırabileceğiniz Lambader Ayağı Modelleri

Lambaderler önemli dekoratif aksesuarlar arasındadır. Yansıttığı loş ışık, ev içinde hoş bir görüntü yaratır. Lambader ayaklıkları, sunduğu geniş renk skalası arasından beğenilerinize ve ortamınızın dekorasyonuna uyum sağlayacak bir seçenek bulabilirsiniz. Salonunuza, çalışma odanıza konumlandırabileceğiniz çeşitli lambaderler rahatlatıcı ve sakin bir ortam oluşmasına yardımcı olur.

Vintage bir alan dekoru tercih edenler için siyah lambader ayağı uygun bir seçenek olabilir. Metal, MDF gibi çeşitli yapılara sahip olan siyah lambader ayaklıkları ortamınıza uyum sağlayacak bir noktaya konumlandırılarak kullanılmaya başlanabilir. Beyaz lambader ayağı, klasik stil alan dekorlarına son derece ahenk oluşturan türlerdendir. Daha yumuşak ve soft tonların hakim olduğu ortamlarınızda tercih edebilirsiniz. 

Gri lambader ayağı, farklı renk seçenekleri arasında yerini alır. Spor bir görünüm oluşturacağınız odanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Modern ve şık bir ortam yaratmanızda önemli yerleri bulunan lambaderler evin köşe noktalarına, masaların ya da komodinlerin üzerine yerleştirilerek kullanım alanı tanıyan ürünlerdir. Modeller arasından seçim yaparken dekorasyonu dikkate almanız önemlidir. Odanın geri kalan dekoru ile uyum içinde seçtiğiniz modeller ile evinizin havasını zenginleştirebilirsiniz.

Otantik ev tasarımlarını sevenler ya da evinde otantik bir dekorasyon sahibi olanlar, ahşap lambader ayakları arasından uygun bir model tercihi yapabilir. Çeşitli ağaç çeşitlerinde imal edilen ürünler sayesinde alanınız oldukça doğal bir görünüme kavuşur.

Lambader Ayağı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Ürün seçimi yapmaya başlamadan önce ilk evin genel dekorasyonunu gözden geçirmeniz gerekir. Dış görünüşünü beğendiğiniz lambader ayaklarının tercihi esnasında konumlandıracağınız odanın boyutlarını da değerlendirebilirsiniz. Geniş bir odada bulunduracağınız ürünlerin uzunluğu çok olan seçeneklerden biri olabilir. Dar alanlara koyacağınız ürünlerin ise kalabalık yaratmayacak şekilde seçilmesi önemlidir. 

Odanın dekorasyon tarzına uygun model seçimi yapmak, çok daha uyumlu bir görüntü yaratır. Sade dekora sahip bir odaya havasını bozmayacak modeller arasından tercih yapabilirsiniz. Ancak sade dekorasyonunuzu zenginleştirmek için farklı yapı ve renklerdeki modellerden yardım alabilirsiniz.

Dağınık bir görüntü oluşmaması adına kablo gizleme bölmeleri bulunan ya da şeffaf kablolara sahip olan modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Diğer ev aksesuarlarıyla beraber modern dokunuşlar barındıran alanınıza uyacak materyallerdeki lambader ayağı çeşitlerini seçebilirsiniz. Ürünlerin kullanılacağı alan, çocuk ya da bebek odasıysa farklı renk ve desenlere sahip modellerden yararlanılabilir. Lambader ayağında daha canlı renklerin kullanılacağı çocuk odalarında daha uyumlu görüntüler oluşturabilirsiniz. 

Ürünlerinin yapılarının sağlam olması da dikkat edilmesi gereken önemli kriterler arasında yer alır. Özellikle çocuk veya evcil hayvan bulunan evlerde dayanıklı bir model seçerek doğru noktalara konumlandırmanız daha uygun olur. 

Evinize yerleştireceğiniz lambader ayağı çeşitlerinin tek ya da üç ayaklı olması temas halinde devrilmemesi konusunda önemlidir. Kısa boylu olan modeller, ışığın verimli şekilde odaya aydınlık sağlamasının önüne geçer. Yeterli boya sahip olmayan modeller sadece kısıtlı bir alana ışık yayar. Sizin için uygun boyutu seçerek bu problemin önüne geçebilirsiniz.

Ortamlarınızı Zenginleştiren Dekoratif Lambader Ayağı Çeşitlerinin Kullanımı

Evinizin dilediğiniz odasında kullanabileceğiniz lambaderler için çeşit çeşit lambader ayağı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Loş bir ortam oluşturmak için kullanılabilen lambaderler, kitap okumak ve keyifli vakit geçirmek için başvurulan aydınlatma gereçleri arasındadır. 

Lambader ayaklığını kurabilmek için ilk olarak gölgelik kısmı başlığına duy ve kablo seti yerleştirilir. Lambader ayağı başlığa çeşitli vidalar yardımıyla sabitlenir. Sabitleme işlemi bittikten sonra lamba duy kısmına yerleştirilebilir. Lamba takıldığında lambader kullanılmaya başlanabilir hale gelir. Kurulumu tamamladıktan sonra fişi takarak ve düğmesini aktifleştirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Lambader ayağında bulunan duy bölmelerinde kullanılan ampuller ince uçlu türlerdir. Evde kullandığınız diğer ampul türlerinden farklı yapıdadır. Odanızın dekorasyonunu göz önüne alarak seçim yaptığınız lambader ayağı modelleri, kurulumdan sonra alanınızın görselliğine büyük katkı sağlar.

Salonunuzda sade, modern, klasik, otantik gibi çeşitli dekoratif tasarımlara ahşap, metal, bambu lambader ayağı modelleri yardımıyla sahip olabilirsiniz. Bütün tasarımlara hitap eden modeller, salonun geri kalan tasarım ambiyansına uyum sağlayarak görünümü zenginleştirir. Lambader ayağı çeşitlerinin şeffaf arapurlara sahip kabloları, dağınık ve karmaşık kablo görüntüsüne sebep olmaz. Kablo gizleyici haznelere sahip ürünler, alanın dekorasyonunu bozmadan zengin görünüm sağlamanıza yardımcı olur.

Farklı beğenilere ve ihtiyaçlara uygun modeli Koçtaş üzerinden incelemeye başlayabilirsiniz. Dilediğiniz tasarımdaki, stildeki ve renkteki modele Koçtaş’tan sayesinde kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Lambader Ayakları Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Lambader ayağı nasıl seçilir?

Lambader ayağı seçilirken evin dekorasyonunu göz önünde bulundurabilirsiniz. Evinizde hakim olan dekorasyon tarzına hitap edecek çeşitli ürünlerden uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Ürünlerin yapım materyallerinin türü de önemlidir. Farklı maddelerde ve renklerde imal edilen çok çeşitli modeller arasından gereksinimleriniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Ürünleri birlikte kullanacağınız gölgeliklerle ahenkli bir görüntü içinde olduğundan emin olmalısınız.

Lambader ayakları hangi malzemelerden yapılır?

Ürünler kendi içinde üretildikleri malzemelere göre çeşitli kategorilere ayrılır. Ahşap, bambu ya da MDF gibi farklı malzemelerden üretilen modeller, her tarzla başarılı bir şekilde uyum sağlar. Evlerinize doğal bir hava katmak istiyorsanız ahşap, country stilini yansıtmak istiyorsanız bambu, modern bir görünüm için metal ve natürellik içim MDF olanları seçebilirsiniz. İstediğiniz görünüme karar verdikten sonra malzemeler arasından aradığınızı bulabilirsiniz.

Lambader ayağı fiyatları ne kadar?

Lambader ayağı fiyatları içerdiği materyallere göre değişiklik gösterir. Ahşap, metal, bambu, MDF gibi farklı maddelerden üretiliyor olması fiyat değişikliklerinin önemli bir nedenidir. Bununla beraber tek ayaklı veya üç ayaklı olması daha fiyat farklılıkları oluşturan sebepler arasındadır. Farklı yükseklikte bulunan çeşitli lambader ayakları modelleri de farklı fiyat değerleri taşıyor olabilir. İstediğiniz modeli belirledikten sonra fiyat seçenekleri arasından aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.

En Çok Satan Lambader Ayağı Hangileri?

Koçtaş Lambader Ayağı kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Elit Lambader Ayağı Ceviz MDL.3008
  2. Elit Lambader Ayağı
  3. Elit Lambader Ayağı
  4. Dolce Lambader Ayağı Ceviz
Daha fazla göster
9 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: