150 TL Üzeri Kargo Bedava

Profil Kesmeler

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Çok Fonksiyonlu Profil Kesme Makinesi 

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanların hayatını kolaylaştıran pek çok cihaz ve makine üretilir. Kesme makineleri de gelişen ve yenilenen teknolojiden payını alan makineler arasında yer alır. Farklı özelliklerle donatılan bu makinelerin birçok çeşidi bulunur. 

Ergonomik tasarımlarıyla dikkat çeken profil kesme makinesi pek çok alanda kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Teknoloji harikası profil kesme makineleri sayesinde çeşitli materyalleri pratik bir şekilde kesebilirsiniz. Bu ürünler metal, beton ve taş gibi sert materyallerin yanı sıra  ahşap, sunta, mdf gibi materyalleri şekillendirmek için de sıklıkla kullanılır. 

Mükemmel dişlilere sahip profil kesme makineleri malzemeyi keserken harcadığınız zamandan tasarruf etmenize de yardımcı olur. Ayrıca insan ve kas gücüne çok daha az ihtiyaç duyulur. Bu sayede zamandan tasarruf ederken harcadığınız çabayı da azaltabilir, diğer işlerinize de vakit ayırabilirsiniz. 

Profil kesme makineleri farklı malzemeleri kesilebilecek disklere sahiptir. Kesim yapılacak materyalin türünü göz önünde bulundurarak bir disk tercihi yapmak uygun olur. Böylelikle yapacağınız işlemden yüksek verim almanız da mümkün hale gelir. Bazı ayarlar yaparak hem düz hem de açılı kesimler yapabilirsiniz. 

Profil kesim testeresi tetikleme düğmesine sahiptir. Kolay kullanıma sahip profil kesme makineleri sayesinde pratik bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz. Bazı ürünlerde hava üfleme düğmesi bulunur. Bu özellik sayesinde toz ve talaşların üzerinize gelmesini önleyebilir, daha hijyenik bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz. Profil kesme makinesi fiyatlarını detaylı inceleyebilir, avantajlardan faydalanalabilirsiniz.

Profil Kesme Makinesi Kullanım Alanları 

Fonksiyonel pek çok özellik barındıran profil kesme makineleri geniş kullanım alanı ile de dikkat çeker. Bu ürünleri kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir:

 • Hızlı ve kolay kullanıma sahip profil kesme makineleri pek çok kişinin işini kolaylaştırır. Bu ürünler ile demir ve taş gibi zor şekil verilen malzemeleri profesyonel bir şekilde kesebilirsiniz.
 • İnşaat sektörü, en yaygın kullanıldığı alanlar arasında yer alır. İnşaat demirleri, çelik levhalar ve yapı çelikleri farklı boyut ve şekillerde kesmek için bu makinelerden faydalanılır. 
 • Petrokimya endüstrisinde, petrol rafinerilerinde ve kimyasal madde kullanılan tesislerde de yaygın olarak kullanılır. Bu ürünler çelik boruları pratik bir şekilde kesmenize yardımcı olur. 
 • Evinizdeki tadilat işlerini yapmak için de bu ürünlerden faydalanabilirsiniz. Mevcut eşyalarınız üzerinde değişiklikler yapabilir, dekoratif kesimler yapabilirsiniz. 
 • Seramik ve fayansları uygun ebatlarda düzgün bir şekilde kesebilirsiniz. Böylece döşeme işlemlerini hatasız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 
 • Doğal taş kesim atölyelerinde elmas, zümrüt ve yakut gibi değerli taşlara şekil vermek için de kullanılır. 
 • Zemin kaplama, bahçe ve ev dekorasyonunda taş malzeme sıklıkla kullanılır. Profil kesme testeresi ile taşa hiç zorlanmadan dilediğiniz gibi şekil verebilirsiniz. Böylece yaşam alanlarınızda doğal bir ortam oluşturmanın ilk adımını atabilirsiniz. 
 • Marangoz ve demir atölyelerinde de sıklıkla tercih edilir. Ahşap ve demir gibi malzemeleri kusursuz bir şekilde kesmenize olanak tanıyan profil kesme fiyatları bütçenize dost aralıklarla sunulur. 

Kullanışlı Tasarımıyla Profil Kesme Makineleri 

Profil kesme makineleri kullanım şekillerine göre çeşitlenir. Yatay modellerinde sabit bir mil üzerinde dönen diskler bulunur. Kesilecek olan malzeme tabla üzerinde hareket ettirilir. Böylece kesme işlemi pratik bir şekilde gerçekleştirilir. 

Diğer bir alternatif ise hareketli çeşitleridir. Elle tutulabilen bu makineler, sabit duran materyalin üzerinde kesme işlemini gerçekleştirmenize olanak tanır. Ergonomik tasarıma sahip tutma kolu sayesinde kontrolü kaybetmeden mükemmel bir işçilik ortaya çıkarabilirsiniz. 

Diskler köreldiğinde yedek kesme diski satın alarak kolayca değiştirebilirsiniz. Keskin diskler sayesinde problemsiz bir şekilde tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Demir kesme esnasında kullanıcıyı kıvılcımdan koruyan özel bir sistem sayesinde ekstra güvenli bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz. 

Profil kesme taşı demir içeren metallerin kesimini kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanır. Alüminyum oksit içeren kesme taşı sayesinde aşındırma işlemi kolaylaşır. Kesme taşı demir, granit, mermer, traverten, seramik ve beton gibi farklı malzemeleri rahatlıkla kesebilir. 

Üstün performans sergileyen metal kesme diskleri kullanıcıların tüm beklentilerini karşılayabilir. Düz kesimlerin yanı sıra kıvrımlı ve kavisli kesimler de yapabilirsiniz. Profil kesme makinesi fiyatları indirimli aralıklarla müşterilerin beğenisine sunulur. Siz de bütçe dostu fiyatlarla ihtiyacınız olan ürünü temin edebilirsiniz. 

Bütçe Dostu Profil Kesme Makineleri

Profil kesme makinesi fiyatları ürünlerin tüm özellikleri göz önünde bulundurularak belirlenir. Ürünlerin tasarımı, Watt değeri, kesme taşı ve kullanılan malzemelerin kalitesi ürünlerin tasarımını etkileyen önemli faktörler arasında yer alır. Profil kesme makinesi fiyatları farklı bütçelere hitap eder. Sizde bütçenize ve ihtiyacınıza uygun tasarımı kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Çeşitli markalar tarafından farklı malzeme ve materyallere şekil vermenizi kolaylaştıran profil kesme makineleri tasarlanır. Bosch profil kesme makineleri yüksek teknoloji ile donatılarak siz değerli müşterilerin beğenisine sunulur. Farklı markaların ürünlerini detaylı olarak inceleyebilir, satın alma kararınıza da katkı sağlayabilirsiniz. 

Profil kesme daire testere modelleri düz bir çizgi halinde kesim yapmanıza yardımcı olur. Bu ürünlerin dönüş hızına ve kesme yoğunluğuna göre motor gücü değişir. Motor gücü yüksek olan modeller hızlı ve sorunsuz kesim yapmanıza olanak tanır. 

Ürünlerin hafif tasarımı ve elektrik ile çalışma özelliği de müşterilerin dikkatini çeken özellikler arasında yer alır.  Uzun kablo tasarımı sayesinde elektriğin olduğu her yerde kullanabilirsiniz. Kompakt tasarımı sayesinde kolaylıkla taşıyabilir, kullanmadığınız zamanlarda muhafaza edebilirsiniz. 

Kaliteli materyaller kullanılarak tasarlanan profil kesme darbe ve aşınmalara karşı son derece dayanıklıdır. Düşme ve çarpma esnasında ürün darbeleri absorbe edebilir. Temizlik ve bakım işlemlerini düzenli periyotlarda yapmanız da uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Kaliteli ve kullanışlı profil kesme makinelerine Koçtaş farkıyla sahip olabilirsiniz. 

Profil Kesme Makinesi Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Daha önce profil kesme makinesi kullanmadıysanız u ürünler hakkında kafanızda soru işaretleri olabilir. Sıkça sorulan soruları  inceleyebilir, kafanızdaki soru işaretlerine de cevap bulabilirsiniz. Böylece ürünler hakkında detaylı bilgi ve fikir sahibi olabilir, satın alma işlemini de kolaylaştırabilirsiniz. 

Profil Kesme Makinesi Ne İşe Yarar?

Profil kesme makinesi; demir, beton, taş ve seramik benzeri sert malzemeleri kesmek ve şekillendirmek için dizayn edilmiş özel makinelerdir. Bu makineler ile farklı boyutlarda, açılı veya düz kesimler yapmanız mümkündür. 

Profil Kesme Makinesi Nasıl Kullanılır? 

Kesim yapma esnasında makineyi materyale 90 derecelik dik açıyla tutmanız gerekir. Ayrıca makineye güç uygulamadan pratik bir şekilde işlemi tamamlayabilirsiniz. 

Kesim işlemi tamamlandıktan sonra disk dönmeyi bırakmadan makineyi yere bırakmamanız gerekir. Aksi halde hem disk zarar görebilir hem de istenmeyen kazalara yol açabilir. Koruyucu gözlük, maske ve eldiven ile iş güvenliğini maksimum düzeyde sağlayabilirsiniz. 

Profil Kesme Fiyatları Ne Kadar?

Yüksek kalite ve teknoloji ile donatılan profil kesme fiyatları etkileyici fırsatlarla sunulur. Her ihtiyaca hitap eden ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Böylece ekonomik açıdan da kâr elde edebilir, diğer ihtiyaçlarınıza da bütçe ayırabilirsiniz.

En Çok Satan Profil Kesmeler Hangileri?

Koçtaş Profil Kesmeler kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Profil Kesme GCO 14-24 J
 2. Metal Kesme Diski Düz
 3. Taş Kesme Diski Bombeli
 4. Düz Metal Kesme Diski 125 mm Beşli Set
 5. Metal Kesme Diski Düz
Daha fazla göster
24 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: