150 TL Üzeri Kargo Bedava

Havuz Yapı Malzemeleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Havuz Malzemeleri

Sağlıklı ve sorunsuz bir havuz keyfi için havuz temizliğine ve bakımına dikkat edilmesi gerekir. İyi bir temizlik için de kullanılması elzem olan havuz malzemeleri vardır. Havuz suyunun kimyasal değerlerini ölçmek için havuz suyu ölçüm cihazları, havuz zemin ve üst katman temizliği için havuz temizlik seti ve otomatik havuz süpürgesi robotu nitelikli bir temizlik için olmazsa olmaz havuz malzemeleri arasındadır. Temizliğin yanı sıra sorunsuz bir havuz deneyimi için havuz merdiveni, havuz termometresi de gerekli olan diğer ürünlerdir.

Sağlığınız İçin Temiz Havuz, Temiz Havuz İçin Nitelikli Malzemeler

Çoğu insanın hem spor hem de eğlence açısından bir numaralı tercihi olan havuz, temizliğine dikkat edilmediği takdirde istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Havuz yüzünden oluşabilecek bazı sağlık sorunlarının önüne geçebilmek için; kimyasal testler yapmanızı sağlayan havuz suyu ölçüm cihazları bu nedenle hayati önem taşıyor. PoolLab, Sutest, Scuba II, Bestway gibi geniş bir marka yelpazesi imkânıyla sunulan havuz malzemeleri kategorisinde; havuzunuzun ph değeri, suyun toplam sertliği gibi unsurları ölçmenizi sağlayan ürünleri gerek dijital gerek sıvı gerekse hap şeklinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Suyun kendinde olduğu gibi havuzun zemin temizliği ve suyun üst katman temizliği de bir o kadar büyük bir önem arz ediyor. Havuz fırçası, havuz kepçesi, süpürge hortumu, hortum adaptörü gibi malzemelerden oluşan havuz temizlik seti havuzunuzu ilk günkü berrak haline getirmenizi sağlayacak her türlü imkânı size sunuyor. Özellikle büyük havuzlarda işkence haline dönüşebilen havuz zemini temizliği, otomatik havuz süpürgesi robotu ile çok daha kolay ve sorunsuz bir deneyim yaşama imkânı sunuyor.

Kaliteli Havuz Malzemeleri İle Eksiksiz Bir Deneyim 

Kaliteli bir havuz eğlencesi için suyun ve havuz zemininin temizliği çoğu zaman tek başına yeterli olmaz. Bunun için gerekli olan başka malzemeler de vardır. Örneğin havuza girmek için heveslendiğiniz bir anda, içine girdiğiniz suyun soğukluğu yüzünden şok geçirmek istemiyorsanız ihtiyacınız olan tek şey bir havuz termometresidir. Birbirinden farklı modelleri ile havuz termometreleri kötü bir sürprizle karşılaşmanızı önlemek adına havuzunuzda yer almak için havuz malzemeleri kategorisinde sizi bekliyor. Havuza girdikten sonra içinden çıkabilmek de elbette önemli. Çeşitli modelleri ile havuz merdiveni kategorisi havuzunuzun içinden zahmetsiz ve güvenli bir şekilde çıkabileceğinizin garantisini veriyor. Havuzunuzun ihtiyacı olan her şey şimdi havuz malzemeleri kategorisiyle Koçtaş'ta! Siz de online alışveriş kolaylığıyla Koçtaş’ın geniş ürün yelpazesi arasında keşfe çıkabilir, ihtiyacınız olan ürünleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster
65 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: