150 TL Üzeri Kargo Bedava

Dekoratif Duvar Kağıtları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Dekoratif Duvar Kağıtları 

Evinizin duvarlarına derinlik ve estetik katan  dekoratif duvar kağıtları size yaratıcılığınızı konuşturacak özgür alanlar sunar. Yüzlerce seçenek arasından kendi tarzınıza en yakın  dekoratif duvar kağıtları ile evinizin dekorasyonunu tamamlayabilir ya da farklı duvar kağıtlarını birlikte kombinleyerek kendi stilinizi duvarlara yansıtabilirsiniz.

Dekoratif Duvar Kağıtları ile Modern Alanlar Yaratabilirsiniz

Dekoratif duvar kağıdı   modelleri seçiminde öncelikle kullanım alanınızı belirlemiş olmanız önemlidir. Çocuk odaları , yatak odaları veya salonlar için farklı seçenekleri bulunan duvar kağıtlarının kullanılacağı odaya özel olarak seçilmesi o odanın havasını daha iyi yansıtmanızı sağlar.
Küçük bir odaya sahipseniz açık renk   dekoratif duvar kağıdı modelleri  ile odanızı daha ferah ve geniş gösterebilirsiniz. Ayrıca büyük metrekarelere sahip salonlar ve otel gibi geniş mekanlarda iri desenlere sahip duvar kağıtları mekanı daha şık gösterebilir. Dekoratif duvar kağıtlarının uygulanacağı mekan küçük ise daha küçük desenler seçebilir, odanızın aydınlık olması için düz açık renkleri tercih edebilirsiniz. Klasik esintiler taşıyan eşyalarınıza benzer tonlarda duvar kağıdı seçerek tarzınızı devam ettirebilir ve şık dekorasyonunuzu duvarınızdaki dekoratif duvar kağıdıyla tamamlayabilirsiniz. Çiçekli motifler, yapraklı desenler ve naturel ikonlar, salonlarınızdaki klasik mobilyalarınız ile uyum sağlayabilir.
Siyahın veya kahverenginin hakim olduğu bir odaya duvar kağıdı uygulaması için seçeceğiniz desenler ile oraya renk katabilirsiniz. Neye ihtiyaç duyduğunuzu belirlemek duvar kağıdı seçiminizdeki ilk adım olmalıdır.

Püf Noktası: Dekoratif Duvar Kağıtları Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Dekoratif duvar kağıtları  seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri temizlikle ilgilidir. Özellikle uzun süreli kullanımlarda açık renk duvar kağıtları parmak izi gibi lekeleri çok daha fazla göstereceğinden silinerek temizlenmeye imkan veren duvar kağıtları büyük kurtarıcınız olacaktır. Temizliğin yanında bir diğer konu ise yalıtımdır. Gelişen teknolojiyle birlikte  dekoratif duvar kağıtları da ısı ve ses yalıtımına imkan veren donanımlarla üretilmeye başlandı. Siz de dekoratif amacın yanında yalıtım özelliği de olan modelleri tercih ederek çok daha konforlu bir eve sahip olabilirsiniz.
Yaşam alanınıza ayrı bir hava katacak olan  dekoratif duvar kağıtları her beğeniye ve bütçeye uygun seçeneklerle Koçtaş’ta! Siz de evinizin havasını değiştirmek istiyorsanız hemen sepetinize ekleyin.

En Çok Satan Dekoratif Duvar Kağıtları Hangileri?

Koçtaş Dekoratif Duvar Kağıtları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. 70x38cm (0,26m2) Ofis Salon Oda Gri Opak 3d Kendinden Yapışkanlı Duvar Kağıdı Paneli Nw65
  2. 70x38(0,27m2)kendinden Yapışkanlı Beyaz Opak Duvar Paneli Nw55
  3. Bien Duvar Kağıtları Sade Desenli Duvar Kağıdı 9520
  4. Bien Home 537 Düz Sade Desen Premium Duvar Kağıdı 5,30 M²
  5. Bien Duvar Kağıtları Taş Desen Duvar Kağıdı 9200
Daha fazla göster
226 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: