750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kablolu Vidalamalar

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
Fırsatlar
Fırsatlar
1 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Kablolu Vidalamalar

Kablolu vidalamalar, elektrikli olarak çalışan ve kablo üzerinden elektrik alan delme, vidalama ve benzeri işlemleri gerçekleştiren aletlerdir. Bu aletler kablo sistemi ile elektriğin olduğu her yerde çalışabilme özelliğine sahiptir. Sürekli olarak aynı elektrik enerjisini aldığı için gücünde azalma olmadan kullanılabilir. Alçı panel vidalama aletleri ise dekorasyon işlemlerinde yoğun olarak kullanılan alçı panellerin zarar görmeden tavana ya da duvara monte edilmesini sağlayan alettir. Bu iş için özel olarak tasarlanmış olması ile hızlı ve etkili çözüm sağlar.

En Fonksiyonel Kablolu Vidalama Çeşitleri

Kablolu vidalamalar kullanım amaçları ve özelliklerine göre farklı seçeneklere sahiptir. Aletin sahip olduğu motor gücü çalışma özelliği hakkında bilgi verir. Kablolu vidalamalar 300 W güç seçeneğinden başlayarak 1500 W’a kadar değişen alternatifler sunar. Diğer bir özellikse aletlerin sahip olduğu devir hızıdır. Devir hızı, motor gücü ile birlikte aletin hangi hızda döneceğini belirler. Alçı panel tornavidası, alçı işlerinde kullanılmak üzere tasarlanan ve buna göre özellikler eklenen aletlerdir. Bu aletlerde de motor gücü ve devir hızı gibi seçenekler bulunur. Ayrıca şeritli ve şeritsiz modeller de mevcuttur. Şeritli seçenekte vidalar özel şerit sistemi içerisine yerleştirilmiş haldedir. Her vidalama işleminde tekrar vida yerleştirmeye gerek kalmadan kolay şekilde kullanım sağlar. Akülü vidalama aletler, kablolu modellere göre kullanımı kolay ve seyyar olan aletlerdir. Bu aletler sahip oldukları bataryalar ile kabloya ihtiyacı olmadan istenilen yerde kullanılabilir. Şarjlı vidalama aletleri yedek batarya ile kullanıldığı zaman kesintisiz şekilde işlem yapabilme özelliğine sahiptir.

Kablolu Vidalama Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kablolu vidalamalar ve akülü vidalama aletleri ile ilgili seçim yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli konu motor gücüdür. Aletlerin profesyonel ya da amatör olarak kullanım seçeneğine göre motor gücü tercihi yapılmalıdır. Sürekli işlerde kullanılacak aletler için motor gücü yüksek makinelerin seçilmesi çalışma kolaylığı sağlar. Tercih belirlenirken kablo uzunlukları ve sağ – sol çalışma gibi özelliklerin de dikkate alınmasında fayda vardır. Kablolu vidalamalar için fiyat aralığı bu özelliklere göre değişeceği için satın alma işleminde tüm ayrıntılara dikkat edilmelidir.

Kablolu vidalamalar ve alçı panel vidalamalar ile ilgili ihtiyaçlarınız için Koçtaş farklı çözümler sunar. Şimdi tek tıkla faydalanmaya başlayacağız Online alışveriş hizmetiyle dilediğiniz ürünü sepete atın!

Daha fazla göster