150 TL Üzeri Kargo Bedava

Kablolu Vidalamalar

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Birçok Alanda Kullanılabilen Kablolu Vidalamalar

Kablolu vidalamalar; kablo aracılığıyla elektrik alan, elektrikli çok amaçlı aletler arasında bulunur. Bunlar; vidalama, delme gibi çeşitli işlemleri gerçekleştirme niteliğine sahip ürünlerdir. Elektriğin bağlı olduğu ve kullanılabildiği her alanda bu aletlerden yararlanılabilir. Kablolu vidalama araçları, mekan fark etmeksizin yalnızca elektrik ihtiyacına sahip olan ürünler arasındadır. Üzerine aldığı elektrik enerjisi sabit kaldığı için gücünde herhangi bir azalma görülmez ve sürekli çalışmaya devam edebilir.

Bu ürünler, farklı kullanım amaçlarına hizmet eden şekilde tasarlanan modellere sahiptir. Kablolu vidalama modelleri, dekorasyon işlemlerinde çokça yararlanılan türde aletlerdir. Alçı paneli, duvar veya tavan gibi yüzeylere zarar vermeden monte edilmesini mümkün kılan ürünler, alçı panel vidalama aletleri olarak adlandırılır. Bu ürünlerin avantajlarından biri, uygulama yapılan yüzeylerde hasar oluşturmadan kullanım sunmasıdır.

Vidalama işlemlerini kolay bir şekilde halletmenizi sağlayan kablolu vidalama aletlerinin birçok farklı çeşidi bulunur. Kullanım amaçlarınız doğrultusunda uygun bir alet türünü edinerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Farklı güç seçenekleri ve devir hızlarına sahip modeller arasından kullanım alanınıza uyumlu modelleri alabilirsiniz. Kablolu vidalama fiyatları; motor gücüne, devir hızına, sahip olduğu özelliklere, boyutuna, kullanım alanına göre değişiklik gösterebilir. Uygun modeldeki kablolu vidalamalar arasından dilediğinizi edinerek ihtiyaç duyduğunuz alanlarda kullanabilirsiniz.

Farklı Alanlarda Kullanım İmkanı Sunan Kablolu Vidalama Çeşitleri

Kablolu vidalamalar içerisinde farklı özellik ve kullanım amacı taşıyan çeşitler bulundurur. Sahip oldukları motor gücü, modelden modele değişebilir. Motor gücünün yüksek olması kablolu vidalamaların çalışmasının daha iyi olduğunu gösteren bir kriterdir. Güç seçenekleri farklılık gösteren kablolu vidalama türleri arasından ihtiyacınızı giderecek modeli edinerek kullanabilirsiniz.

Farklı alternatifler arasından gereksinimlerinize uyum sağlayacak kablolu vidalama çeşitlerini satın alabilirsiniz. Devir hızı, ürünü almadan önce kontrol edebileceğiniz özellikler arasındadır. Motor gücü ile beraber aletin dönme hızını belirleyen devir hızı değerine göre bir seçimde bulunabilirsiniz.

Alçı panel tornavidası, alçı işleri esnasında kullanılmak için tasarlanmış modellerdendir. Motor gücü ve devir hızı değişebilen alçı panel tornavidası, şeritli ya da şeritsiz modellere sahiptir. Şeritli vidalama modellerinin içerisinde bulunan şerit sisteminde vidalar sıralı halde bulunur. Bir dahaki vidalama uygulamasında içine tekrar vida koymaya gerek kalmadan pratik şekilde kullanabilirsiniz.

Kablolu vidalamaların farklı modellerini kullanarak uygun yüzeylere delik açabilir ve vidalama uygulamasını gerçekleştirebilirsiniz. Kablolu vidalama aletleri, birçok farklı kullanım alanına yönelik şekilde üretilir. Yalnızca küçük delikler açmak için kullanacağınız elektrikli ürünleri küçük boydaki modeller arasından seçebilirsiniz. Evlerde ya da okullarda ihtiyaç duyulabilecek portatif yapılardaki kablolu vidalama aletlerini, alanınızda bulundurabilirsiniz. Kablolu vidalama fiyatları ürünün özellikleri ve kullanım alanına bağlı olarak değişim gösterebilir.

Kablolu Vidalama Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kablolu vidalama aletleri; farklı kullanım alanlarında tercih edilen ve delme, vidalama gibi uygulamaların yapılabilmesini sağlayan araçlardır. Elektrik ile çalışabilen bu aletler, elektriğin olduğu her mekanda kullanılabilir. Uygun bir elektrikli kablolu vidalama aleti edinmek için birçok özelliğe dikkat etmeniz gerekir.

Bu aletler, motor güçleri açısından farklılık gösterir. Güçlü motora sahip bir işlem yapacaksanız motor gücü yüksek olan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Kablolu vidalama aletlerinin delme kapasitesi, delim yapılacağı yüzeyin türüne göre de değişiklik gösterebilir. Ahşap bir yüzeydeki delim ile aynı hızda ve güçteki metal yüzeydeki delim kapasitesi farklıdır. Daha yumuşak olan yüzeylerde daha fazla oranda delme kapasitesi gelişebilir.

Aletler arasından delim ve vidalama yapacağınız yüzeyin türüne göre bir ürün seçebilirsiniz. Kablolu vidalama matkabı, hem matkap hem de vidalama özelliği taşıdığı için sıkça kullanılan ürünler arasındadır. İki fonksiyona birden sahip olması sebebiyle pratik kullanım sağlayan kablolu darbeli vidalama aleti, hızlı şekilde işlerinizi halletmenize yardım eder. Kolay ve temiz delim işlemleri için uygun bir alet seçebilirsiniz.

Her uygulamada tek tek vida yerleştirmek istemeyenlere yönelik vidaları tek seferde içerisine yerleştirebileceğiniz kablolu vidalama aleti seçenekleri mevcuttur. Zahmetsiz bir delim ve vidalama deneyimi yaşamak için kullanım amacınıza uygun türdeki elektrikli vidalama matkapları arasından seçim yapabilirsiniz. 

Kablolu Torklu Vidalama Aletleri

Motor torku ifadesi, krank milinin bir dakikada yapmış olduğu devir sayısını belirtir. Cihazdaki dönüşlerin az veya çok yapılıyor olması, aracın çekişini ve hızını etkileyen faktörler arasında sayılır. Tork ölçer, istenen basınç değerinde somun ya da cıvata uygulaması yapılıp yapılmayacağını kontrol eden bir cihazdır. Tork ölçer cihazı sayesinde bağlantı elemanlarını torka sabitleyebilme imkanınız olur. Alet yardımı ile cıvatayı önceden belirlediğiniz tork değerinde sıkabilmeniz mümkündür.

Torklu kablolu vidalama aletleri, cıvatayı kontrollü şekilde sıkabilmenize olanak tanır. Cıvatanın kontrollü bir biçimde sıkılabiliyor olması, istenmeden fazla güç uygulanmasının önüne geçer ve cıvatanın zarar görmesini hatta kırılmasını engeller. Torklu olma özelliği; cihazın çalışma performansını, montaj etkinliğini etkileyen bir niteliktir. Tork ölçer barındıran vidalama aletleri, cihazın daha güvenli bir kullanıma kavuşmasına yardım eden bir kriterdir.

Torklu vidalama aletleri, yüksek dayanıklı yapısıyla öne çıkar. Kablolu torklu vidalama aletleri, delme ve vidalama uygulamaları yapmanızı kolaylaştırır. Basit işler için kullanılabilen kablolu torklu vidalamalar, profesyonel işlemler için de tercih edilebilen türde aletler arasındadır.

Kablolu torklu vidalama matkabı, farklı çalışma biçimlerinde olabilen modellere sahiptir. Farklı özellikler barındıran torklu matkap çeşitleri arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir seçim gerçekleştirebilirsiniz. Kullanım alanınızı doğru belirleyerek yaptığınız tercihler sonucu daha verimli sonuçlar alabileceğiniz bir cihaza sahip olabilirsiniz. 

Torklu Vidalama Aleti Modelleri

Kablolu torklu vidalama, birçok farklı modelde kullanıcı karşısına çıkar. Yaşam alanlarınızda basit işlemler için ihtiyaç duyabileceğiniz torklu matkap çeşitlerinden birini edinebilirsiniz. Torklu vidalama aleti kullanışlı bir yapıya sahiptir. Ev ortamında basit tornavida işlemleri için torklu kablolu vidalama aletinden yararlanabilirsiniz.

Kablolu torklu vidalamalar, güçlü motora sahip bir çalışma sistemi bulundurur. Torklu vidalama modellerinde bulunan kablo uzantısı, farklı cihaz çeşitlerinde değişebilen uzunluklara sahiptir. Kablo uzunluğu sizin için önemliyse ürünü edinmeden önce kablo uzunluklarını kontrol edebilirsiniz. Kablolu torklu vidalama aletleri şarj edilebilir bir yapı bulundurabilir.

Kırıcı ve delici nitelik barındıran cihazlar kullanılarak ahşap, çelik, beton gibi yüzeyler delinebilir. Kablolu darbeli vidalama aleti, sert yüzeylerde kullanılabilir olması özelliğiyle öne çıkar. Cihazın farklı modelleri, küçük işler için ya da profesyonel işlemler için kullanılabilir. Darbeli vidalama modelleri, taş, kiremit, beton, tuğla gibi yüzeylerde delik açmak için kullanılan türde cihazlardır.

Darbesiz modeller ise darbe enerjisi düşük olan cihazlardır ve daha çok duvar gibi alanlarda kullanılır. Hafif olması sebebiyle tercih edilebilen torklu vidalamalar arasındadır. Kullanacağınız alana göre torklu matkap modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Basit ya da profesyonel işlemler yapacak olmanız, alacağınız modelde değişik seçeneklere yönelmenize sebep olabilir. 

Türlü Kolaylıklar Sağlayan Elektrikli Vidalama Aletleri

Tornavidalar evde birçok işlemi halletmenize yarar. Vida açma ve kapama için faydalanılan tornavida, gelişen teknolojiyle birlikte farklı formlara bürünen bir alet olma özelliği gösterir. Elektrikli vidalama aletleri, klasik tornavidaların yerini alır ve işleri çok daha kolay bir biçimde halletmenize yardım eder. Sarf edeceğiniz eforu azaltan imkan veren elektrikli vidalamalar, kısa sürede işlerinizi halletmenize olanak tanıyarak zaman tasarrufu yaratır. Hızlı bir biçimde hem vidayı yerine yerleştirebilir hem de sökme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Elektrikli kablolu vidalama makinesi; ev, atölye, okul gibi çeşitli mekanlarda kullanım imkanı sağlar. Hızlı ve pratik bir biçimde vidalama uygulaması yapmak için elektrikli kablolu vidalamalar hemen imdadınıza yetişir. Kablolu vidalamalar birçok farklı çeşitte üretilebilen cihazlardır. Farklı özellikler barındıran elektrikli vidalama matkaplarına bakabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun çeşitteki elektrikli vidalama aletlerini edinerek işlerinizi pratik bir biçimde halledebilirsiniz.

Kablolu vidalamalar el gücüyle yapamayacağınız çevirmeleri yaparak hayatınızı kolaylaştırır. Sıkışmış, çevrilmeyen vidaları elektrikli vidalama aletlerinin sağladığı güç ile hızlı biçimde çevirebilirsiniz. Paneller, mobilyalar, makineler ve daha birçok alanda kullanabileceğiniz elektrikli vidalama aletleri arasında dilekleriniz doğrultusunda uygun seçimi yapabilirsiniz. Farklı güç, devir, tork değeri barındıran elektrikli tornavida çeşitleri tek elle kullanma olanağı sağlayarak daha rahat bir kullanım sunar. 

Profesyonellere Yönelik Kullanım Sağlayan Alçıpan Kablolu Vidalamalar

Profesyonel işlemler için yararlanılan alçıpan vidalama cihazları, farklı yüzeylerde kullanım alanı bulan türde ürünlerdir. Alçıpan vidalama aletleri, metal dikmelerde, panellerde, alçı üzerinde kolayca kullanılabilen yapıdadır. Vida sıkma ya da sökme gibi uygulamaları kolay bir şekilde yapmanıza yardım eden kablolu vidalamalar, sağ ve sola dönüş ayarı bulundurabilir. İçeriğinde start-stop özelliği bulunan kablolu vidalamalar, vidaların fazlaca sıkılmasını engeller. Fazla sıkılması önlenen vidalar kırılmaz ve uygulamanın gerçekleştiği alan zarar görmez.

Güvenli kullanım sağlayan elektrikli modeller, profesyonel kullanımlar için idealdir. Vidalama işlemleri sırasında bazı değerleri sabit tutma özelliği bulunduran kablolu vidalamalar mevcuttur. Profesyonel kullanım için aletlerde ekstra özellikler bulunması önemlidir. Bazı modellerde derinlik, hız ayarı, güç gibi değerlerin ayarlanabilmesi özelliği bulunabilir. Elektrikli modellerde sabitleme, vites gibi fonksiyonlar bulunduğu için işlemler öncesinde özel ayarlamalar yapılabilir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda fazladan fonksiyonlara sahip kablolu vidalama araçları arasından bir tercih yapabilirsiniz.

Darbeli vidalama aleti modelleri genellikle duvar veya beton üzerinde yapılacak işlemler için tercih edilen bir model olma özelliği taşır. Metal, alçı, plastik, ahşap gibi yapılar üzerinde gerçekleşecek uygulamalar için ise darbesiz vidalama aletlerini tercih edebilirsiniz. Çeşitli elektrikli kablolu vidalamalardan işlerinize uygun olan modelleri ve fiyatlarını Koçtaş’tan inceleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uyum sağlayan çok çeşitli ürünlerden dilediğinizi Koçtaş’tan tek tıklamayla satın alabilirsiniz.

Kablolu Vidalamalar Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Kablolu vidalama matkabı alırken nelere dikkat edilmeli?

Kablolu vidalama matkabı edinirken öncelikle kullanacağınız alanı belirleyebilirsiniz. Delme ve vidalama işlemleriniz için edineceğiniz aletin teknik özellikleri değişiklik gösterebilir. Yüksek çalışma performansı gösteren aletler edinmek için motor gücü yüksek olan aletlere yönelebilirsiniz. Ürünü satın alırken devir hızı, kablo uzunluğu, maksimum tork değeri gibi özelliklere dikkat edebilirsiniz.

Elektrikli vidalamaların kullanım alanları nelerdir?

Elektrikli vidalamalar; evde, okulda, atölyede delme ve vidalama işlemlerini kolayca halledebilmenize yardım eder. Farklı materyaldeki yapılar üzerinde efor sarf etmeden kolaylıkla delikler açabilirsiniz. Vidalama özelliğini kullanarak vidayı pratik bir biçimde yerine yerleştirebilirsiniz. Mobilya, dolap, makine, masa gibi çeşitli eşyalar üzerinde de işlem yapmanıza olanak tanır.

Kablolu vidalamaların avantajları nelerdir?

Kablolu vidalamalar elektriğin olduğu her ortamda çalışma kabiliyetine sahiptir. Elektrik bağlantısı bulunan her noktada prize takarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Gücü azalmadan sabit şekilde kullanmaya devam ettirmesi, bu ürünlerin avantajları arasındadır. Bu ürünler işlemler boyunca size vakit tasarrufu ettirir. Daha az efor sarf etmenize yardım ederek pratik şekilde işinizi halletmenize destek olur.

En Çok Satan Kablolu Vidalamalar Hangileri?

Koçtaş Kablolu Vidalamalar kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Kablolu Vidalama 300W
  2. Bosch Gtb 650 Alçipan Vidalama
  3. Bosch Professional Gsb 550 Darbeli Matkap + 41 Parça Set - 06011a1003
Daha fazla göster
10 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: