750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

PVC Kaynak Makineleri

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
5 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

PVC Kaynak Makineleri

Pvc boru sistemlerinin ve öteki pvc kaplama malzemelerinin kesimini ya da birleştirilmesini yapmaya yarayan cihazlara pvc kaynak makinesi denilmektedir. Kısaca PVC diye ifade edilen polivinil klorür, kimyasal nitelikleri sebebiyle esnek ve dayanıklı olmasının yanı sıra, sert plastikten bir malzemedir.  Bu malzeme, yapı ve  dekorasyon sektörü başta olmak üzere, pek çok sahada yaygın şekilde kullanılıyor. PVC makineleri, bu sert plastik malzemenin kesilmesine ve kaynakla birleştirilerek ek yapılmasına olanak sağlıyor. PVC makineleri içine kaynak makinesini, boru kesme makasını, mengene ayağını, piston ve diğer gereçleri dahil edebiliriz. Pvc makinesi seti şeklinde bir arada bulabileceğiniz bu aparatlar sayesinde, yer döşemesi ve su tesisatı yapılabildiği gibi, kapı-pencere profillerinin hazırlanması ve elektrik kablolarının döşeneceği boruların hazırlanması tarzında pek çok işlem yapmakta mümkün olabiliyor.

Kaynak İşlerinizi Kolaylaştıran Pvc Makineleri Nelerdir?

PVC makineleri arasında tercih edebileceğiniz bir model olan Pvc Kaynak Makinesi CM06, PVC kaynak işlemlerinde kullanabileceğiniz bir alettir. Çift rezistansı bulunan bu makine ile 5000 mm civarında kaynak yapmanız mümkündür. Yer ayağı bulunan bu ürün termostatlıdır ve 1500 watt güce sahiptir. Sınırsız servis garantisi sunmaktadır. 20-40 mm arasındaki kaynak işlemleriniz için tüm aparatlar mevcuttur. Sahip olmayı düşünebileceğiniz PVC makineleri arasında yer alan bir diğer ürün Pvc Makinesi CM01 ile tesisat işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Paslanmaz malzemeden üretilmiş çift rezistansa sahip olan bu cihazın gücü 1500 watt’tır. 2 metre uzunluğunda, 3x1,5 mm boyutlarında ve ısıya karşı oldukça dayanıklı olan fişli bir elektrik kablosu vardır. Mengene yer ayağı sayesinde her türlü mekanda çalışma olanağı verir. Çalışmalarınızı daha rahat yapabilmeniz adına açma kapama anahtarı özel ışıklı olarak üretilmiştir. 50 derece ile 320 derece arasında bir termostatı vardır. 16-75 mm’ye kadar plastik boru kaynak kapasitesi bulunur. 16-40 mm arasında yapacağınız kaynaklar için gerekli tüm parçalar vardır. 2 yıl boyunca servis garantisine sahiptir.

Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun PVC makineleri Koçtaş’ta sizleri bekliyor. Online alışverişin keyfini çıkarın ve dilediğiniz ürünü sepete ekleyin.

Daha fazla göster