150 TL Üzeri Kargo Bedava

Spor Aletleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Spor Aletleri

Spor aletleri, spor salonuna gitmeye vakit ayıramayanların evde diledikleri gibi spor yapabilmelerine olanak sağlıyor. İster kondisyonunuzu güçlendirecek olun, isterseniz ağırlık çalışın; ihtiyacınız olan spor aleti “kamp, spor ve outdoor” ana başlığı altında sizi bekliyor. Siz de herkes gibi evinizde, kendi egzersiz planınızı oluşturup koşu bandı, ağırlık sehpası gibi ürün seçenekleri ile vücudunuzu dilediğiniz şekle sokabilirsiniz.

Eğlenerek Spor Yapmanızı Sağlayan Spor Aletleri

Gelişen teknoloji spor aletlerini de birden fazla fonksiyonu bir arada yerine getirebilen teknolojik cihazlara dönüştürüyor. Bir yandan spor yaparken diğer yandan müzik dinleyebileceğiniz koşu bantları, kolay taşınabilir ağırlık sehpaları ve daha niceleriyle spor yapmak artık çok daha keyifli! Çeşitli aparatlarla ek fonksiyonlara sahip olabilen spor aletleri ile siz de güne zinde bir başlangıç yapabilir, formunuzu her daim koruyabilirsiniz. Bunun için hoparlör ve mp3 girişinin bulunduğu ürün seçeneklerine göz atabilir; spor yaparken yüksek sesle müzik dinleyerek günün stresini ve yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Çok Fonksiyonlu Ürün Seçenekleri Bir Arada

Bazı spor aletleri, kendi fonksiyonunun yanı sıra ekstra aparatlarla başka spor aletlerinin fonksiyonunu da yerine getirebiliyor. Örneğin, mekik aparatı, twister, masaj aleti gibi ek fonksiyonların bulunduğu koşu bantları tüm bu işlemler için ayrı ayrı cihazlar satın almanıza gerek kalmadan tek bir ürünle farklı egzersizler yapmanıza olanak sağlıyor. Benzer şekilde ağırlık sehpalarında da çoklu egzersizlere uygun ürün seçenekleri ön plana çıkıyor. Genellikle ağırlık çalışanlar Bench Press, Incline Bench Press, Leg Extension, Leg Curl ve Butterfly egzersizlerini yapabilecekleri spor aletlerini tercih ediyor. Tek bir ürünle tüm bu hareketleri yapabilen sporcular, fazladan spor aletleri alarak evlerinde yer kaybı yaşamıyor. Böylelikle pratik ve ekonomik bir alışverişle bütçesine katkı sağlayabiliyor. Ayrıca bu kategoride yer alan portatif ürün seçeneklerinden bazıları kullanılmadığı zamanlarda katlanarak ortadan kaldırılabiliyor. Bu tip özellikler satın alınan spor aletlerini ev tipi kullanıma daha uygun hale getiriyor.

Birbirinden fonksiyonel ürün seçenekleriyle siz de evinizde kendinize ait bir spor odası oluşturabilir veya işletmekte olduğunuz spor salonu için yeni spor aletleri satın alabilirsiniz. Kullanışlı ürün seçenekleriyle sportif kimliğinizi ön plana çıkarmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan ürünü Koçtaş’ın web sitesinden tek tık’la sipariş edebilirsiniz.

Daha fazla göster
53 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: