150 TL Üzeri Kargo Bedava

Hidrofor

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

İşlevsel Hidrofor

Havadan destek alarak suyu istediğiniz noktayı taşıyan  hidrofor çeşitleri birbirinden farklı özelliklerle üretilir. Sahip olduğu model çeşitleriyle kullananlara seçim şansı sunar. Taşıdığı suyu yüksek bölgelere uğraştıran  ürün modelleri bahçe, apartman, fabrika ve birçok farklı alanda özel olarak tercih edilir. Basıncın yetersiz olduğu yerlerde su kaynağı ve su tankında bu ürün kullanılır. Hidrofor modelleri geniş çeşitlilikte sunulur. Modelden modele basınç seviyeleri değişim gösterir. Pompa markaları tarafından üretilen  ürün modelleri kullananların ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini karşılar. İhtiyaçları dikkate alarak tasarlanan ürünler kolay bir şekilde monte edilebilir. Kaliteli su deneyimi yaşatır. Bu ürünün avantajlarından yararlanarak istediğiniz basınç aralığında suyu kullanabilirsiniz.

Su pompası olarak da geçen  ürün modelleri farklı boyutlarda üretilir. Boyut seçeneklerini değerlendirerek çeşitler arasında seçim yapabilir, farklı tarz ve fonksiyonlarda üretilen hidroforları tercih edebilirsiniz. Geniş kullanım alanına sahip olan modeller birçok çeşitliliği ile kullanıcıların beklentilerini karşılar, ihtiyaçlarını giderir. Hava basıncı kullanarak çalışma performansı sergileyen modeller suyu pompalar .Suyu uzak ve yüksek bölgelere taşımanıza olanak sağlar. Elektrikli, benzinli olarak üretilen modeller kullanım kolaylığı sağlamasıyla hayatınızı kolaylaştırır. Birçok alana özgü özelliklerle tasarlanan hidrofor modelleri farklı ebatlarda yer alır. Su tankı, bağlantı borusu gibi pek çok parçanın bir araya gelmesiyle oluşan modeller farklı motor güçlerine sahip olarak yer alır. Su çıkışına uygun olarak Einhell hidrofor tercih edebilir, sıcak suya dayanıklı modelleri satın alabilirsiniz. 

Hidrofor Çeşitleri

İhtiyaç duyduğumuz suyu basınç ile birlikte istenilen alana taşıyabilmeye yardımcı olan ürün çeşitlerine hidrofor denir. Farklı markalar tarafından üretilen  ürün çeşitleri farklı özelliklere sahip olarak üretilir. İhtiyaç ve gereksinimlerinize bağlı olarak model çeşitleri arasında seçim yapabilirsiniz. Mini boyutlu tasarlanan mini hidrofor makine, yükseklik ve uzaklık gibi faktörlere bağlı olarak kullanılabilir. Mini modelleri suyun çıkış hızını arttırır. Üst düzey deneyim yaşamanıza olanak sağlar. Ev ve yaşam alanlarına özel üretilen ev tipi hidrofor el yıkama, diş fırçalama ve duş alma sırasında tazyikli suyu kullanmanıza olanak sağlar. Portatif boyutlarda tasarlanan modeller ev alanında kullanım alanı bulur. Elektrik enerjisinden destek alır. Kat ve daire sayısına göre bu modellerden yararlanabilir, farklı devirlere göre ayarlanan alternatifleri kullanabilirsiniz. Bu alternatifler su ile ilgili deneyiminizi artırmanıza destek olur. 

Suyun seviyesine göre basınç değeri ayarlanabilir. Otomatik olarak bu ayarlamayı yapan  ürün modelleri tanka su verildiği sırada çalışma sergiler. Su bitiminde sistem çalışmayı durdurur. Hidroforlar çalışmayı durdurduğunda havayı dışarı atan vanaları sayesinde güvenli kullanım avantajı sunar. Ortalama olarak 65 watt, 250 watt, 1100 watt, 1400 watt gibi seçenekler sunan motor modelleri kullanılan alan özelliklerine göre seçilebilir. Alan özelliklerine uygun seçim yapmanız kullanım konforu açısından önem taşır. Sıcak su tesisatlarına bağlanabilen hidroforlar suyun ısınmasını sağlar. Isınmalara karşı dayanıklı yapıda yer alır. Hem manuel hem otomatik çalışma performansı sergileyen  ürün çeşitleri kullananlara sayısız avantaj sunar. Plastik ve metal materyal kullanarak tasarlanan modelleri tercih edebilir, paslanma ve aşınma gibi deformasyonlara karşı dayanıklı yapılarından yararlanabilirsiniz. 

Hidrofor Modelleri

Farklı V değerinde üretilen hidrofor modelleri sahip olduğu çeşitlilikle güç seçenekleri sunar. Sessiz olarak çalışma performansı sergileyen modeller kullananların ihtiyaç ve beklentilerine cevap verir nitelikte tasarlanır. Su çekişi yüksek güçte tasarlanan  ürün çeşitleri su deposu ve tesisatların girişine uyumlu olarak yer alır. Güneş enerjisinden yararlanan hidrofor tankı çeşitleri ısınan suyu hızlı bir şekilde alana ulaştırır. Sabit ve doğrusal basınç sistemine sahip olan modeller yaşam alanlarınızda suyu kullanmanıza olanak sağlar. Suyu istediğiniz şekilde taşır. Birçok seçenek sunan hidrofolar genel olarak bahçe sulama, ev ve yaşam alanlarında tercih edilir. Bahçenizin farklı noktalarına suyu kolay bir şekilde taşımanıza olanak sağlayan modeller çiçeklerinizi sularken, temizlik yaparken aradığınız konfora ulaşmanıza destek olur. Alternatifleri değerlendirebilir alan ile uyumlu modelleri satın alabilirsiniz.

Hidrofor fiyatları model özelliklerine bağlı olarak değişim gösterir. Yatay ve dikey olarak monte ederek kullanabileceğiniz bu modeller frekans kontrollü olarak yer alır. Sanayi ve endüstriyel alanda da kullanım alanı bulur. Tek bir daire için kullanım yapacaksınız küçük ve portatif yapıda tasarlanan hidrofor su pompası modellerini tercih edebilirsiniz. Yumuşak kalkış ve duruşa sahip modeller yüksek aşınma durumlarının önüne geçer. Bu modelleri kullanarak kolay ayar yapabilir, geliştirilen özelliklerden yararlanabilirsiniz. Suyu konforlu ve işlevsel olarak kullanabilmenize imkan sağlayan hidrofor pompa modelleri suyu şebekeye bağlanmanızı sağlar. Yangın söndürme suyu olarak da kullanabilirsiniz. Musluğu açtığınızda otomatik olarak devreye giren  ürün modelleri debisi düşük suyu havayla sıkıştırır ve çalıştırır. 

Hidrofor Seçimi

Su hidroforu modelleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta yer alır. Suyu taşımak istediğiniz alana taşıma yapan bu ürün seçimi yapılırken şu noktalara dikkat etmeniz gerekir:

 • Su taşıması yaparken taşımak istediğiniz alanın yükseklik ve uzunluk gibi ölçülerini hesaplamanız gerekir.
 • Tek daire kullanımı için model seçimi yapıyorsanız sessiz çalışma performansı sergileyen çeşitleri tercih ederek gürültü problemlerin önüne geçebilirsiniz.
 • Yüksek performans elde edebilmek için su kaynağı ve modeli yerleştireceğiniz alanın uzaklığını hesaplamanız gerekir.
 • Büyük ve küçük ebatta tasarlanan modeller makinenin özelliklerine bağlı olarak seçilebilir.
 • Yüksek konfor elde edebilmek için makinenin özelliklerine dikkat etmeniz, sunduğu avantajları değerlendirmeniz ve kullanılacak alanın niteliklerini göz önüne almanız gerekir.
 • İşyeri, apartman gibi büyük alanlarda otomatik modelleri tercih ederek konforlu kullanma deneyimi elde edebilirsiniz.
 •  Ürün fiyatları arasından bütçenize en uygun seçimi yapabilir, avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bütçenizi koruyarak bu ürün seçimine yer verebilirsiniz.
 • Seçimini yaptığınız modeli satın alırken ihtiyacınız olan hidrofor basınç şalteri kapasitesini modelin karşılayıp karşılamadığına dikkat etmeniz gerekir.
 • Yatay ve dikey konumlandırma ile kullanım sunan modeller yaşam alanınıza uygun olarak tercih edilebilir.
 • Bu ürünü dışarıda kullanmak istiyorsanız su ve nem gibi dış etkenlere karşı dayanıklılık sergileyen modelleri tercih etmeniz önerilir. Tüm mevsim şartlarına karşı dayanıklılık sergileyen modelleri tercih ederek elektrik sistemli bu ürünü kullanabilirsiniz. 

Hidrofor Fiyatları

Kullanılacak alanın özelliklerine bağlı olarak  ürün modelleri geniş seçenek sunar. Hidrofor pompa fiyatları ürünün sahip olduğu basınç seviyesine göre değişim gösterir. Her bütçeye uygun fiyat alternatiflerine sahip modeller Koçtaş üzerinden satışa sunulur. Ev alanında kullanım yapmak istiyorsanız küçük boyutlardan yararlanabilir, motor güçlerini bu doğrultuda seçebilirsiniz. Mini  ürün modelleri fiyatları ile tırpan fiyatları arasında değişim görülebilir. Sessiz çalışan hidrofor fiyatları otomatik hidrofor fiyatlarına göre farklı fiyatlandırmaya sahip olarak yer alır.

Daire, kat ve kullanılacak alanın ölçülerine bağlı olarak bütçenize hitap eden modeli seçebilir, bu modeller arasından tercihlerinizi yapabilirsiniz. Kullanan kişilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak nitelikte tasarlanan modeller su tesisatına uygun olarak modeller sunar. Yatay ve dikey olarak konumlandırılacağınız bu ürün pek çok seçeneği ile satışa sunulur. 12 V motor gücüne sahip modeli satın alabilir, motor gücünün sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Kapalı alan ve açık alanların tümünde kullanım avantajı sunan  ürün modelleri farklı markaların üretiminde satışa sunulur. Güvenli alışveriş deneyimi elde etmek için Koçtaş mağazası üzerinden bu ürünü satın alabilir, Koçtaş mağazasını kullanarak fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilirsiniz.

Hidrofor Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Hidrofor Ne İşe Yarar?

Hava basıncı ile çalışma performansı sergileyen  ürün modelleri suyu pompalama amaçlı kullanılır. Uzak ve yüksek bölgelere suyun taşınması için destek olur. Benzinli ve elektrikli olarak çalışma performansı sergileyen bu modeller tüm hayata kolaylık sunar.

Hidrofor Çeşitleri Nelerdir?

Kullanım amacına göre  ürün çeşitlilik sergiler. Mini, portatif, ev tipi, sıcak su çeşitlerini tercih ederek sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Kullanılacak alanın özellikle, büyüklüğüne bağlı olarak  ürün çeşitlilik sergiler. Farklı boyut ve motor gücünde üretilen çeşitleri inceleyerek beklentinize ve ihtiyaçlarınıza cevap veren modeli tercih edebilirsiniz.

Hidrofor Basınç Ayarı Kaç Olmalı?

Tanklara su gönderimi yapan  ürün modelleri farklı basınç ayarlarında kullanılır. Ortalama olarak 1 ya da 2 bar civarında basınç kullanabilirsiniz. Kullanım yerine ve basıncın binadaki koşullarına göre basınç ayarı değişim gösterir.

Hidrofor Fiyatları Ne Kadar?

Hidrofor geniş çeşitlilik ve model seçim şansı sunar. Model ve çeşitlerine bağlı olarak fiyatları değişim gösterir. Farklı markaların üretiminde yer alan  ürün modelleri markaların ele aldığı fiyat politikasına bağlı olarak satışa sunulur. Her bütçeye hitap eden fiyat avantajlarından yararlanarak seçiminizi yapabilirsiniz. Online mağaza üzerinden fiyat sıralaması yaparak en uygun fiyatlara ulaşabilir, ürün modelini satın alabilirsiniz.

En Çok Satan Hidrofor Hangileri?

Koçtaş Hidrofor kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Qpht60 24lt Tanklı Santrifüj Otomatik Hidrofor 2 Daire Paket Hidrofor Pompa Seti 0.50 Hp + Kontrol Kalemi Hediyeli
 2. Staxx Jph100 Otomatik Paket Hidrofor
 3. Staxx Qph60 Otomatik Paket Hidrofor
 4. Hidrofor GC-WW 6036
 5. Hidrofor GC-WW 6538
Daha fazla göster
38 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: