150 TL Üzeri Kargo Bedava

Pisuvar

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Önemli Vitrifiye Ürünleri Arasında Bulunan Pisuvarlar

Vitrifiye ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan pisuvar çeşitleri, toplu yaşam alanlarında sıklıkla kullanılan ürünler arasında bulunur. Erkekler için özel olarak tasarlanan ürünler, ayakta kullanılabilecek bir yapıya sahiptir. Genellikle alışveriş merkezi, ofis ya da restoran gibi alanlarda kullanılır. Genellikle seramikten üretilen ürünler, hijyenik görünümüyle öne çıkar. Antibakteriyel yüzeyleri sayesinde özellikle toplu yaşam alanlarında daha temiz bir ortam elde edilmesini sağlar. Ayrıca kullanılan malzemeler sayesinde pisuvar modellerinin temizliği de oldukça kolaydır. Fonksiyonelliğinin yanı sıra tasarım detaylarıyla da öne çıkar. Modellerin bazılarında her kullanımın ardından otomatik temizleme yapan bazı sistemler yer alır. Kendini temizleme özelliğine sahip olan modeller, herhangi bir temasa ihtiyaç duymadan kendini temizleyerek daha temiz bir ortam elde edilmesini mümkün hale getirir. 

Alışveriş merkezi, hastane ya da okul gibi kalabalıkların yoğun olduğu yerlerde hijyenik bir kullanım elde edilmesini sağlayan ürünler, geniş bir kullanım alanına sahip olmasıyla öne çıkar. Teması minimuma indirmesi sayesinde kalabalık ortamlarda güvenli bir kullanım sunar. Hijyenik özellikleriyle beraber şık detaylarıyla da yerleştirildiği ortama farklı bir hava kazandırır. Duvara monte edilecek şekilde dizayn edilen pisuvarlar, farklı tasarımlara sahip olmasıyla da dikkat çeker. Bazı modeller ahşap yüzeylerin üzerine monte edilerek orijinal bir görünüm elde edilir. Pisuvar fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız ürüne kolaylıkla erişebilir, toplu yaşam alanlarında daha steril bir ortam oluşturabilirsiniz. Hem şık hem de işlevsel olan pisuvar çeşitleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulabilir, tuvaletlerin eksikliklerini gidermeye başlayabilirsiniz.

Pisuvar Montajı

Pisuvar montajı her ne kadar modelden modele değişiklik gösterse de ürünlerin nasıl monte edilebileceği genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • İlk olarak ürünlerin nereye yerleştirileceğinin iyi bir şekilde belirlenmesi gerekir. Birden fazla pisuvar yan yana dizilecekse aralarında yeterli bir boşluk bırakılması gerekir.
 • Ardından ürünlerin yerden ne kadar yükseğe yerleştirileceğine karar verilmelidir. Çocuklar için monte edilen ürünlerle yetişkinler için yerleştirilenlerin birbirinden farklı yüksekliklere sahip olması gerekir. Örneğin, 7 ile 10 yaş arasındaki çocuklar için genellikle yükseklik 500 mm olarak belirlenir. 11 ile 14 yaşındaki çocuklar içinse yükseklik 570 mm’dir. 15 ile 18 yaş arasındaki gençler için monte edilen tuvaletlerin yüksekliği 650 mm olmalıdır. Benzer şekilde yetişkin tuvaletlerinde de pisuvarlar yerden 650 mm yükseklikte olacak şekilde yerleştirilir.
 • Belirtilen yükseklikler özellikle okullarda önem kazanır. Örneğin, ilkokul çocuklarının olduğu bir katla liseye giden öğrencilerin olduğu katta bulunan tuvaletlerde bulunan ürünlerin farklı yüksekliklerde olacak şekilde monte edilmesi gerekir. Aksi takdirde öğrencilerin ihtiyaçlarını gidermekte zorlanabilir.
 • Ürünlerin yerden ne kadar yükseğe ve nereye monte edileceği belirlendikten sonra montaj işlemine geçilebilir.
 • Montaj işleminden önce tesisat sisteminin ve borularının doğru bir şekilde çekildiğinden emin olunmalıdır. Ardından montajı gerçekleştirmek için kanca ya da vida gibi malzemeler edinilmelidir.
 • Ürünler duvara genellikle vida ya da kanca ile monte edilir. Belirlenen yüksekliğe uygun olacak şekilde vidalanması gereken alan belirlendikten sonra çakma işlemi gerçekleştirilebilir.
 • Montaj işlemi kanca ile yapılacaksa ilk olarak ölçüler duvara işaretlenmeli, ardından matkap ucuyla delinerek dübeller çakılmalıdır. Vida ya da kancaların sağlamlığından emin olunduktan sonra montaj sürecine geçilebilir.
 • Ürünler duvara monte edilmeden önce duvara bakan taraflarına silikon sürülmelidir. Ardından duvara monte işlemi gerçekleştirilebilir.
 • Modelde varsa eğer sifon ya da temiz su armatürü gibi parçalar, pisuvar monte edildikten sonra yerleştirilir.
 • Bütün sistem yerleştirildikten sonra ürünlerin sağlamlığı kontrol edilmeli, armatürden su verilerek sızdırmazlık kontrolleri yapılmalı.

Pisuvar tuvalet montajı kolay bir şekilde gerçekleştirilerek ürünler hızlıca kullanıma hazır hale getirilebilir. Ölçüler ve ürünler arasındaki mesafeler doğru bir şekilde belirlendikten sonra montaj işlemine geçilebilir. Pisuvar fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek tuvaletlerin ihtiyacı olan ürünlere anında erişebilir, kısa süre içinde steril bir alan elde edebilirsiniz.

Pisuvar Kullanmanın Sunduğu Avantajlar

Pisuvar kullanmak birçok avantaj sağlar. Ürünlerin avantajlarını merak ediyorsanız aşağıda bulunan maddeleri inceleyerek aklınızdaki soruların yanıtını öğrenebilirsiniz;

 • Toplu yaşam alanlarında tuvaletle teması azalttığı için daha hijyenik bir ortam elde edilmesini sağlar.
 • Ürünler, banyo zeminini korumasıyla öne çıkar. Sıçrama benzeri istenmeyen durumların önüne geçtiği için tuvaletin daha uzun süre temiz kalmasını mümkün hale getirir.
 • Restoran, alışveriş merkezi ya da okul gibi alanlarda pisuvar kullanarak aynı anda birden fazla kişi için alan oluşturabilirsiniz.
 • Sensörlü olan modeller kendi kendini temizleyebilir. Bununla beraber parlak ve canlı yüzeylere sahip olan ürünler, kolay bir şekilde temizlenebilir. Gözeneksiz bir yapıya sahip olduğu için kir ve leke tutma olasılığı oldukça düşüktür.

Pisuvar fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilir, toplu yaşam alanlarında daha temiz kalabilen tuvaletlere sahip olabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra seçenekler arasından aradığınıza kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Pisuvar Türleri

Pisuvarlar incelendiğinde farklı kullanım şekillerine sahip olan modeller olduğu görülebilir. Bu türlerin ne olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyerek ürünler hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz:

 • Ürünler genel olarak geleneksel ve susuz pisuvar olmak üzere kendi içinde iki kategoriye ayrılır. Her iki model de kendi içinde bazı avantajlar sunmasıyla öne çıkar.
 • Geleneksel modeller, idrarı boşaltmak için karmaşık bir boru sistemi kullanır. Atık tuvalete girdikten sonra suyun onu bir dizi borudan kanalizasyon sistemine aktardığı bir drenajın içerisine girer. Standart modeller, susuz olanlarla kıyaslandığında çok fazla su kullanır. Karmaşık boru sistemlerine ihtiyaç duyar.
 • Susuz pisuvar modelleri, suyun hareketini sağlamak için birkaç küçük kanal ile çevrili olan dairesel bir kubbe içerir. Kubbe, atıkların boşaltılmasını mümkün hale getiren çıkarılabilir bir kartuştur. İdrar geldiğinde kartuştaki bir sızdırmazlık maddesinden süzülür. Daha sonra merkezi bir sisteme aktarılır.
 • Susuz modellerde atığı bir hatta, genellikle standart modellerin kullanılanla benzer bir boru sistemi bulunur. Zamanla idrar rezervuarı doldurur ve sıvı borunun kenarından daha yükseğe çıktığı anda fazlalık boşaltılır. Böylece rezervuarın içerisinde her zaman az miktarda idrar yer alır.

Pisuvar fiyatları ve modelleri arasından istediğiniz sisteme sahip olanı kolaylıkla bulabilir, aradığınız ürüne bütçenizi zorlamadan kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Susuz Pisuvar Kullanmanın Avantajları

Susuz pisuvar son yıllarda giderek daha da popüler hale gelen vitrifiye ürünleri arasında bulunur. Ürünlerin sunduğu genel avantajlar şu şekilde özetlenebilir:

 • Bütün susuz modeller benzer bir çalışma prensibine sahiptir. Yerçekimi, idrarı havzadan bir kartuştaki contadan geçirir ve idrarın tahliye sistemine aktarılmasını sağlar. Conta, kokuların ve lağım gazlarının borudan yükselerek tuvalete aktarılmasının önüne geçer. Böylece susuz modellerde koku problemi çok fazla gerçekleşmez.
 • Sızdırmazlık, tipik olarak tek kullanımlık kartuşlarla ya da entegre bir parça içerisinde bulunan sıvı sızdırmazlık maddesi tarafından gerçekleştirilir. Böylece sızma benzeri istenmeyen durumlar yaşanmaz.
 • Her ne kadar atığın tahliye edilmesi için su kullanmasa da ürünler kurulum ve rutin aralıklı bakım sırasında tipik olarak az miktarda suya ihtiyaç duyar. Örneğin, kartuş değiştirirken ya da sifon temizlenirken armatür ve tahliye hattının sıcak suyla beraber yıkanması önerilir. Bununla beraber ürünlerin önemli avantajları arasında sunduğu su tasarrufu gelir. Geleneksel modellerle kıyaslandığında kullanımda su tahliye edilmemesi, ürünlerin su maliyetlerini azaltmasını mümkün hale getirir.
 • Geleneksel modellerde sifon çekildiğinde havaya ya da yüzeylere çeşitli hastalığa neden olabilecek bakteriler içeren su sıçrayabilir. Bununla beraber susuz modellerde sifon etkisi yoktur. Kullanımlar arasında kendi başına kuruyacak şekilde tasarlanan modellerde böyle bir problem görülmez.
 • Tamamen temassız olması da susuz pisuvar çeşitlerinin önemli avantajları arasında bulunur. Böylece el hijyeninin korunmasını mümkün hale getirir.
 • Susuz modeller daha steril olmasıyla da dikkat çeker. Bakterilerin büyümek ve hayatta kalmak için neme ihtiyacı vardır ve susuz modellerde kuru kaldığı için bakterilerin gelişmesinin önüne geçer. Ayrıca ürünlerin temizlenmesi de oldukça pratiktir.

Susuz modellerin sunduğu avantajlardan yararlanmak için ürünleri inceleyebilir, daha steril bir ortam elde edebilirsiniz. Farklı seçeneklere sahip olan susuz pisuvar modelleri sayesinde sahip olduğunuz alana uygun olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Pisuvar Türleri

Pisuvarlar kendi içinde bazı kategorilere ayrılır. Ürünler hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda bulunan listeye göz atabilir, pisuvar türleri hakkında bilgi alabilirsiniz;

 • Görünür pisuvar sistemlerinde tesisat boruları dışarıdan görülebilir. Ürünlerin üst bölümünde, dışarıdan görünür biçimde borular bulunur. Bu borulardan su akarak tuvaletin içi temizlenebilir. Benzer şekilde alt bölümünde de borular yer alır. İki ya da daha fazla ürünün bir arada aynı boru sistemine bağlandığı ürünler, alışveriş merkezlerinin tuvaletlerinde sıklıkla kullanılır. Bu modeller üstten girişli pisuvar şeklinde de isimlendirilir.
 • Gömme olarak isimlendirilen pisuvar sistemlerinde ise tesisat boruları gözükmez. Borular, duvar boşluğunun içine ya da ahşap panellerin arasına gizlenir. Gömme sistemler, daha toplu ve düzenli bir görünüm elde edilmesini sağlar. Bu ürünlere arkadan girişli pisuvar da denilir.
 • Köşe pisuvar çeşitleri, isminden de anlaşılabileceği gibi duvarın köşesine sığacak şekilde tasarlanır. Yerden tasarruf sağlamasının yanı sıra köşe alanlarının kullanılabilir hale gelmesini mümkün kılar. Bununla beraber bu tip modellerin sadece duvar köşelerinde kullanılabileceğini bilmeniz gerekir.
 • Düz arka modeller, duvarlara sabitlemek için tasarlanır. Hafif olması ve küçük bir yapıya sahip olmasıyla öne çıkar.
 • Seçenekler incelendiğinde çocuk pisuvar şeklinde isimlendirilen modeller de olduğu görülebilir. Bu ürünler genellikle çocuklar için sevimli ve renkli bir tasarıma sahiptir. Çocukları idrar yapmaya teşvik etmek için özel olarak dizayn edilir.
 • Sensörlü pisuvar modelleri genellikle alışveriş merkezi gibi yerlerde tercih edilir. Otomatik su püskürtme özelliğine sahip olduğu için elle teması gereksiz hale getirir. Ürünlerde insan kullanımını algılayacak özel sensörler yer alır. Böylece her kullanımdan sonra sifonu otomatik olarak çeker. Sensör içerenler, diğer geleneksel çeşitlerle kıyaslandığında çok daha hijyeniktir ve daha az su kullanır.
 • Fotoselli pisuvar olarak da isimlendirilen sensörlü modeller oldukça popülerdir. Pilli ve elektrikli olmak üzere kendi içinde iki kategoriye ayrılır. Elektrikli pisuvar fotoselli modelleri içerisinde fotoselli bir musluk içerir. Gereksiz su tüketiminin önüne geçmesiyle toplu yaşam alanlarında sıklıkla kullanılır. Pilli olanlar ise ışık paneli kullanarak kendini temizler. Su geçirmemesiyle dikkatleri üzerinde toplar.

Birbirinden farklı tasarımlara ve şekillere sahip olan ürünler arasından aradığınızı kolaylıkla bulabilir, tuvaletlerin ihtiyaçlarını gidermeye başlayabilirsiniz. Uygun pisuvar fiyatları arasından bütçenize hitap edene anında erişebilirsiniz.

Pisuvar Boyutları

Ürünler, boyutları bakımından da birbirinden ayrılır. Farklı tasarım detaylarına ve ölçülere sahip olan ürünler her yere rahatlıkla uyum sağlayabilir. Pisuvar ölçüleri ve tasarımları genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Ürünleri incelediğinizde dikdörtgen şeklinde olan modellerden daha kare benzeri bir yapıya sahip olan seçeneklere kadar birbirinden farklı tasarımlar olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca yuvarlak bir yapıya sahip olanlar da modeller arasında bulunur. Dikdörtgen şeklinde olanlar biraz daha geleneksel bir görünüme sahipken yuvarlak ya da kare şekilli modeller yerleştirildiği ortama biraz daha modern bir hava katmayı başarır.
 • Ürünlerin yüksekliği 27 cm, 36 cm, 43.5 cm, 58.5 cm ya da 60.3 cm gibi farklı değerler alabilir. İstediğiniz boyutları belirledikten sonra alternatifleri inceleyerek aradığınıza kolaylıkla erişebilirsiniz.
 • Yüksekliklerinin yanı sıra ürünlerin enleri de birbirinden farklılık gösterir. 27 cm, 29 cm, 31.5 cm, 34.5 cm ya da 39 cm benzeri boyut çeşitliliğine sahip olan ürünler, her yere kolaylıkla uyum sağlar. Sahip olduğunuz alanın ölçülerini aldıktan ve kaç tane ürünü yan yana dizmek istediğinize karar verdikten sonra boyut seçeneklerine göz atabilirsiniz.
 • Ayrıca ürünler 12 kg, 15.6 kg ya da 20 kg gibi farklı ağırlıklara sahip olacak şekilde üretilir.

Ölçü seçeneklerini inceleyerek alanınıza uygun olana anında erişebilir, düzenli ve hijyenik bir ortam oluşturabilirsiniz.

Renklerine Göre Pisuvarlar

Tasarım ve boyut gibi özelliklerin yanı sıra ürünler renk bakımından da birbirinden ayrılır. Pisuvar renkleri genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Pisuvar renkleri incelendiğinde beyaz ağırlıklı bir kartela olduğu görülebilir. Beyaz, banyoda temizliği sembolize etmesi ve canlı bir görünüm sunmasıyla öne çıkar. Ayrıca beyaz rengi çoğu dekorasyonla eşsiz bir şekilde uyum sağlayabilmesiyle öne çıkar. Beyaz renkli ürünler, leke göstermemesiyle de birçok işletme tarafından tercih edilir.
 • Bununla beraber ürünler arasında siyah gibi farklı tonlar da olduğu görülebilir. Siyah modeller, farklı ve modern görünümüyle dikkatleri üzerinde toplar. Banyolara ayrı bir hava kazandırdığı için müşterilerine farklı bir deneyim yaşatmak isteyen işletmeler tarafından tercih edilir. Ayrıca siyah, mistik görünümü ve lüks duruşuyla da birçok kişinin ilgisini çeker.
 • Siyah ve beyaz çok sık kullanılan renkler olsa da seçenekler arasında kırmızı ya da turuncu gibi farklı renkler de olduğu görülebilir. Her ne kadar bu renkler diğerleriyle kıyaslandığında biraz daha az olsa da farklı dekorasyonlar için ürün gamı içerisinde yer alır.

Pisuvar fiyatları ve renk alternatiflerini inceleyerek aradığınız ürüne kısa sürede ulaşabilir, tuvaletlere farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Siyahtan beyaza kadar geniş bir renk yelpazesine sahip olan modeller arasından sizin için uygun olana kısa süre içinde erişebilir, istediğiniz görünümü zorlanmadan yakalayabilirsiniz.

Pisuvar Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Kriterler

Pisuvar seçimi yaparken bazı kriterleri dikkate almanız gerekir. Ürün seçiminin nasıl olması gerektiği hakkında bilgi almak istiyorsanız aşağıda bulunan listeyi inceleyebilir, istediğiniz modele kısa süre içinde erişebilirsiniz;

 • İlk olarak ürünleri yerleştireceğiniz yerin boyutlarını ve alanınızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmanız gerekir. Seçenekleri incelediğinizde duvara direkt olarak monte edilebilen modellerden köşelere yerleştirilebilecek tasarımlara kadar geniş bir ürün yelpazesi olduğunu görebilirsiniz. Alanınızda pisuvar modellerini nasıl konumlandıracağınıza karar verdikten sonra farklı yerleşim şekillerine sahip olan modeller arasından seçiminizi yapabilirsiniz.
 • Ürünlerin boyutları da göz önünde bulundurulması gereken kriterler arasında bulunur. Ürünler arasında ne kadar boşluk bırakacağınızı belirledikten sonra hangi boyutlardaki modellerin sizin için uygun olabileceğine karar vermeniz gerekir. 27 cm ya da 58.5 cm gibi farklı boyut seçeneklerine sahip olan modeller arasından alanınızın boyutlarını göz önünde bulundurarak seçim yapabilir, kullanıcılar için rahat bir mesafe elde edebilirsiniz.
 • Pisuvar seçiminde bulunurken ürünlerin sahip olduğu özellikleri de dikkate almanız gerekir. Örneğin, standart modeller arasından seçim yapacaksanız su girişinin üstten mi arkadan mı olmasını istediğinize karar vermelisiniz. Su girişi üstten olan modellerde borular daha belirgin olur. Bununla beraber su girişinin arkadan olduğu modellerde tesisatı gizleme olanağınız bulunur.
 • Susuz modeller arasından da seçim yapmayı düşünebilirsiniz. Bakımının kolay olması ve koku yapmaması, susuz pisuvar çeşitlerinin öne çıkan tarafları arasında yer alır. Büyük bir alanda tuvalet kurmayı düşünüyorsanız susuz olanlar arasından tercihte bulunabilirsiniz.
 • Ürün seçiminde bulunurken hangi aksesuarlara ihtiyaç duyabileceğinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin, bazı modeller pisuvar musluğu ihtiyacı duyabilir. Satın aldığınız üründe pisuvar sifonu gibi aksesuarlar olmasını istemiyorsanız susuz olanlar arasından seçim yapmanız gerekir.
 • Pisuvar satın alırken sensör ya da fotosel gibi özelliklere de dikkat etmelisiniz. Kullanan kişilerin herhangi bir şekilde ürünlere elle temas etmelerini istemiyorsanız susuz modeller, fotoselli cihazlar ya da sensörlü olanlar arasından tercihte bulunabilirsiniz.
 • Ürün seçimi yaptıktan sonra pisuvar iç takım çeşitlerini inceleyerek yedek parçalar edinebilir, bakım zamanlarında ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderebilirsiniz.

Koçtaş’ta bulunan klozet pisuvar çeşitleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanları bulabilir, kaliteye bütçenizi zorlamadan erişebilirsiniz. Boyut, özellik, tür ve renk gibi çeşitli özellikler bakımından birbirinden ayrılan ürünlere Koçtaş fırsatlarıyla anında erişebilir, tuvaletlerinizin daha hijyenik ve şık hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Pisuvar Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Pisuvar nedir?

Temel olarak erkekler için tasarlanan pisuvarlar, ayakta kullanılacak biçimde özel olarak tasarlanır. Kendi içinde birçok farklı seçeneğe sahip olmasıyla her yerde kullanılabilir. Vitrifiye ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan ürünler, leke tutmaması ve sağlamlığıyla öne çıkar.

Pisuvar çeşitleri nelerdir?

Pisuvarlar, susuz, standart ya da fotoselli gibi kendi içinde birçok farklı kategoriye ayrılır. Hangi modelin sizin için daha uygun olduğunu belirledikten sonra seçenekleri inceleyebilir, ihtiyaçlarınızı vakit kaybetmeden gidermeye başlayabilirsiniz.

Susuz pisuvar nedir?

Susuz modeller, genel olarak su kullanmadan kendini temizleyebilen ürünlerden oluşur. Suyla yıkama yapmamasına rağmen koku ve tıkanıklık sorunlarıyla başarılı bir şekilde başa çıkar. Standart modellerle benzer bir görünüme sahip olmasına rağmen su kullanılmadan çalıştığı için susuz modeller tasarruf elde edilmesini sağlar.

Fotoselli pisuvar ne demek?

Ürünler, fotosel sistemiyle çalışarak kendi temizliğini otomatik olarak gerçekleştirir. Sifona basmayı gereksiz hale getirdiği için hijyenik olarak nitelendirilir. Elektrikli ve pilli olmak üzere iki farklı kategoriye ayrılan ürünler, kalabalıkların yoğun olduğu ortamlarda işlevsellik kazanır.

Pisuvar ölçüleri nasıldır?

Pisuvar ölçüleri incelendiğinde pek çok alternatif olduğu görülebilir. Ürünlerin yükseklikleri 27 cm ya da 39 cm gibi farklı değerlere sahiptir. Bununla beraber genişlikleri incelendiğinde 27 cm, 36 cm ya da 58.5 cm gibi farklı alternatifler olduğu görülebilir. Sizin için hangi ölçünün uygun olduğunu belirledikten sonra ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz.

En Çok Satan Pisuvar Hangileri?

Koçtaş Pisuvar kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Pisuvar
 2. Pisuvar
Daha fazla göster
25 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: