200 TL Üzeri Kargo Bedava

Banyo Taburesi

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kullanışlı Banyo Tabureleri

Ev alanında sıkça kullanılan alanlardan birisi banyolar olarak yer alır. Banyo alanında kişisel temizliğinizi yapabilir, bakım ve temizlik ihtiyaçlarınızın tümünü konforlu bir şekilde banyo taburesinden yararlanarak karşılayabilirsiniz. Bu amaçlar için tasarlanan banyo alanı özel donanıma sahip olarak tasarlanır. Islak zemin olarak geçen banyo alanında düşme riski bulunur. Bu riski en aza indirmek için tercih edilen eşyaların güvenlik açısından kaydırmaz özellikle tasarlanması önem taşır. Günlük hayatın stresini ve temizliğini sağladığınız, en çok vakit geçirilen alanlardan birisi olarak yer alan banyolar şık ve göze hitap eden tasarım özellikleriyle estetik görünüm sunar. Bu görünümü oluşturmak için kullanışlı banyo taburesi modellerinden yardım alabilirsiniz.

Farklı aksesuarlar ile banyonuza farklı hava kazandırabilirsiniz. Banyo taburesi modeli farklı amaçlara hizmet eden ürünlerin başında yer alır. Banyo taburesi modellerini kullanarak ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayabilir hem de dekoratif amaçlı bu ürünü tercih edebilirsiniz. Banyo için kullanım alanı sergileyen banyo taburesi seçenekleri güvenli olduğu kadar dayanıklı materyal yapısıyla uzun ömürlü kullanım vaat eder. Seçim yaparken materyal yapısına dikkat etmeniz tavsiye edilir. Banyonuz için ürünleri seçerken geniş renk seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Her evde ihtiyaç duyulan banyo ve banyo taburesi modellerini bütçenize uygun olarak seçebilir. Dekorasyonunuzu tamamlayıcı nitelikte tasarlanan ürünü mekanda kullanabilirsiniz. Banyo taburesi modelleri farklı markalar tarafından üretilir ve markaların modellerini inceleyerek size uygun olan modeli kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

İşlevsel Banyo Tabureleri

İşlevsel özelliklerle kullananların beklentilerini karşılar nitelikte tasarlanan işlevsel banyo taburesi modelleri sunduğu çeşitlilikle kullananlara seçim şansı sunar. Genel olarak çocuk ve yaşlıların bulunduğu evde kullanım sergileyen temel ihtiyaçlar arasında yer alan banyo taburesi modelleri yıkanma zamanlarında size konforu sunar. Çocuk ve yaşlı yıkanma zamanlarında uzun süre ayakta kalmak zor olabilir. Bu durum için zorluk yaşamamak adına banyo taburesi modellerini tercih edebilirsiniz. Duş taburesi olarak da geçen bu ürün banyo sürecini rahat ve keyifli şekilde geçirmenize olanak sağlar.

Konforlu ve kolay kullanım özelliklerinden yararlanarak basamak banyo taburesi modelini de tercih edebilirsiniz. Basamaklı yapısı banyo alanında hayatınızı kolaylaştırır. Banyo taburesi modelleri genel olarak çocuk, yaşlı ve tüm yaş grupları tarafından kullanıma özel olarak dizayn edilir. Basamaklı yapısı ulaşılması zor alanlara kolay bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlar. Çocuklu evlerde sıkça kullanılan basamaklı ürün modelleri çocukların lavaboya ulaşmasına olanak sağlar. Çocuklar tabureye çıkarak tek başına dişlerini fırçalayabilir, ellerini yıkayabilir ve farklı öz bakım becerilerini sergileyebilir. Ürün modelleri arasında seçim yaparken materyal yapısına, temizlenme özelliklerine, su tutmayan ve kaymaz yapıda olmasına özen göstermenizi tavsiye edilir. Bu noktalara dikkat ederek yapacağınız seçimleri uzun ömürlü ve dayanıklı olarak kullanabilirsiniz. Pratik kullanım imkanına sahip olarak üretilen banyo taburesi modelleri rahat bir şekilde banyo yapmanıza olanak sağlar. Öz bakım ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılamanıza yardımcı olur.

Banyo Tabure Materyalleri

Islak zeminli banyo alanlarında konfor sunan ve hayatınızı kolaylaştıran ürünler arasında yer alan banyo taburesi modelleri plastik materyal yapısıyla, uygun fiyat avantajlarıyla satışa sunulur. Plastik materyalden elde edilen ürün modelleri kolay şekilde temizlenebilir. Banyo alanında duş alırken ayağınızın kaymaması ve olumsuz durumların yaşanmaması adına özel olarak dizayn edilen bu ürünleri kullanabilir, konforlu ve güvenli banyo keyfi elde edebilirsiniz. Ahşap materyal kullanarak elde edilen banyo taburesi seçenekleri de yer alır. Ahşap materyali hem küvet hem de duşakabin içinde kullanabilir farklı materyal modelleriyle alana dekoratif özellik kazandırabilirsiniz.

Banyo taburesi modelleri üretildikleri materyal yapısına bağlı olarak değişim gösterir. Ahşap materyalden üretilen ürün ağır yapıya sahip olarak yer alır. Ağır yapıda olması, kaymayan yapısı, banyo alanında kullananlara sayısız avantaj sağlar. Ağır yapıda tasarlanan ürün modelleri kolay bir şekilde kaymaz. Kaymayan tabureler güvenli şekilde yıkanmanızı ve öz bakım ihtiyaçlarınızı karşılamanıza olanak sağlar. Bu modelleri kullanarak oturabilir, oturarak duş alabilirsiniz. Ortamda doğal ve natürel bir dekorasyon elde etmek istiyorsanız bambu materyalden elde edilen ürün modellerini tercih edebilir, şık ve kullanışlı modelleriyle alana estetik görünüm sunabilirsiniz. Metal ayaklı olarak da tasarlanan ürün modelleri yer alır. Bu ürün sağlam ve dayanıklı materyalleriyle ön plana çıkar. Metal materyal kullanılarak elde edilen ürün modelleri işlevsel, rahat ve güvenli bir şekilde işinizi halletmenize olanak sağlar. Paslanmaz çelik kullanılarak elde edilen ürün modeli uzun süre kullanım imkanı sunar. Bu ürünü dekoratif amaçla kullanabilir, pratik kullanımından yararlanabilirsiniz.

Banyo Tabureleri Modelleri

Banyo alanında kullanım alanı sergileyen banyo taburesi modelleri derin küvet ve düz duşa kabinde kullanım alanı sergiler. Ürün modelleri her yaş grubu tarafından kullanılır. Genel olarak çocuk ve yetişkinlerin ihtiyaçlarına göre dizayn edilen banyo oturağı geniş yelpazede seçenekler sunar. Katlanır banyo taburesi modelleri az yer kaplamasıyla dar alanlarda tercih edilebilir. Kullanım yaparken bu ürünü açabilir, kullanım sonrası katlayarak kaldırabilirsiniz. Küvetin 2 yanına birden konumlandırabileceğiniz çocuk banyo taburesi modelleri seçenekleri de yer alır. Duvara monte edilebilen ürün modellerini tercih ederek sağlam ve dayanıklı yapısından yararlanabilirsiniz.

Duvara monte edilen ürün kolay bir şekilde kullanılır, pratiklik sunar. Kullanmak istediğiniz zaman rahatlıkla bu ürünü açabilir, istemediğinizde katlayarak alandan tasarruf elde edebilirsiniz. Dayanıklı materyal kullanarak elde edilen ürün modelleri arasında vakumlu seçeneklerde yer alır. Vakumlu olarak tasarlanan modeller kaymayan yapısı ve ağırlık taşıma kapasitesiyle konforlu yıkanma deneyimi elde etmenize olanak sağlar. Sağlam ve vakumlu olarak tasarlanan duş oturağı modelleri genel olarak yere takılır. Küvet ve fayanslara sabitlenebildiği için dekoratif anlamda hoş görünüm sunar. Aynı zamanda güvenli duş alma keyfi yaşatır. Vakumlu modeller de katlanabilir yapıda tasarlanır. Katlanabilir özelliğinden yararlanarak hem yerden tasarruf elde edebilir, hem de pratik kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Kişisel zevkiniz, ihtiyaçlarınız ve banyo alanında ele aldığınız dekorasyon tarzınıza bağlı olarak geniş seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Bebekleri yıkarken de kullanabileceğiniz bebek banyo taburesi modelleri içerisinde kullananlara sunulur.

Banyo Tabureleri Fiyatları

Banyo taburesi modelleri farklı model ve seçenekleriyle kullananları sunulur. Kişilerin sahip olduğu ağırlık ve boylar değişim gösterir. Bu özelliklere bağlı olarak seçim yapmanız ve ergonomik özelliklerinden yararlanmanız tavsiye edilir. Yıkanma sağladığınız alanın özelliklerine bağlı olarak farklı boyutta tasarlanan banyo taburesi modelini tercih edebilirsiniz. Banyo taburesi fiyatları uygun fiyat avantajları ile satışa sunulur. Banyo taburesi fiyatları ürünün sahip olduğu özellik, materyal yapısı, renk, boyut ve sunduğu avantajlara bağlı olarak belirlenir. Farklı markalar tarafından üretilen ürün modelleri markaların sahip olduğu fiyat politikasına bağlı olarak fiyatlandırma değeri alır. Bu ürün modellerini Koçtaş mağazası üzerinden inceleyebilir, kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Koçtaş mağazası ve online Koçtaş mağazası alanını kullanarak banyo taburesi fiyatlarını inceleyebilir, ürünler arası kıyaslama yapabilirsiniz. Online Koçtaş mağazası üzerinden filtreleme özelliğini kullanabilir, bu özellik sayesinde fiyatı artan ve azalan şeklinde listeleyebilirsiniz. Güvenli alışveriş deneyimi sunan Koçtaş mağazası banyo taburesi fiyatlarını uygun fiyat seçenekleriyle satışa sunar. Bütçenize uygun ürünü kolay bir şekilde bulabilir, banyo alanında kullanmaya başlayabilirsiniz. Her yaş grubunun ihtiyaç ve beklentilerini karşılar nitelikte tasarlanan yüksek banyo taburesi modelleri her banyoya uygun tasarımlar içerir. Son zamanlarda sıkça tercih edilen kaymaz yapıda tasarlanan ürün modelleri kullananların öncelikli tercihi arasında yerini alır. Pek çok farklı renk ve desene sahip olarak üretilen modeller arasında seçim yapılabilir, banyonuzun tarzına uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de alana dekoratif bir özellik kazandırabilirsiniz.

Banyo Tabureleri Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Banyo taburesi ne işe yarar?

Banyo alanları ıslak zemin olarak yer alır. Bu ıslak zeminlerde kaymaz yapıda tasarlanan plastik banyo taburesi modellerini kullanarak kolay bir şekilde duş alabilirsiniz. Duş alırken oturabilir, küçük çocuklarınızın ürünü kullanarak el yıkama, diş fırçalama gibi ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olabilirsiniz.

En çok tercih edilen banyo taburesi hangileridir?

Vakumlu olarak tasarlanan katlanabilir banyo taburesi modelleri kullananlar tarafından sıkça tercih edilir. Vakumlu ve plastik yapıda tasarlanan banyo taburesi modelleri sunduğu avantajlarla kullananların beklentilerini karşılar.

Banyo taburesi fiyatları ne kadar?

Banyo taburesi modelleri fiyatları değişim gösterir. Modelin sahip olduğu özellik, avantaj, materyal yapısı, rengi, boyut özellikleri fiyatları değiştirir. Farklı markalar tarafından üretilen kaymaz banyo taburesi modellerini inceleyerek bütçenize uygun ürünü kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

En Çok Satan Banyo Taburesi Hangileri?

Koçtaş Banyo Taburesi kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Geseus Banyo Taburesi Büyük Boy Çok Amaçlı Tabure Açık Gri-481
  2. Geseus Banyo Taburesi Büyük Boy Çok Amaçlı Tabure Açık Kahve-481
  3. Primanova Capadocia Sırt Destekli Banyo Taburesi M-kv20-1
  4. Stars Tek Katlı Tabure Beyaz
  5. Primanova Capadocia Sırt Ve Kol Destekli Banyo Taburesi Kv19
Daha fazla göster
38 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: