150 TL Üzeri Kargo Bedava

Makyaj Aynası

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Şık ve Kullanışlı Makyaj Aynaları

Geniş bir görüntü alanı elde ederek yüzünüzü net olarak görmek için makyaj aynaları arasındaki aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Yatak odasında, soyunma odasında ya da makyaj malzemeleri satılan mağazalarda kullanılabilen bu ürünler oldukça işlevseldir. Boyutları açısından geniş bir çeşitlilik yaratan aynalar sayesinde ebatları gereksinimleriniz için uygun ölçülerde olan aksesuarları seçmeniz kolaylaşır. Öte yandan renk tonları bakımından da inceleyebileceğiniz makyaj aynası çeşitleri bulunduğu için odanızın tasarım özellikleri ile uyumlu aksesuarlara erişmeniz daha kolay hale gelir. Dayanıklı plastik gövde özelliği bulunan makyaj aynaları, dış etkilere ve darbelere karşı dirençli yapılarıyla güven verir. Aynı zamanda cam yüzey kısmıyla da kullanıcılarını memnun eden makyaj aynaları, çizilme ve çatlama gibi problemlere karşı dirençli bir yapıya sahiptir. 

Lekelenme karşıtı cam yüzeyine sahip makyaj aynaları sayesinde yüzünüzü ayrıntılı olarak incelemeye başlayabilirsiniz. Ruj sürerken, yüzünüzün farklı noktalarına pudra uygularken ya da cımbız aracılığıyla işlem gerçekleştirirken net görüntü sağlayan aynalardan yardım alabilirsiniz. Bu aksesuarların hafif olarak üretilmiş olması, odanızın farklı alanlarına makyaj aynalarını rahatça yerleştirmenizi sağlar. Mobilyaların üst kısmına rahatlıkla yerleştirilebilen makyaj aynaları, ayaklı ya da ayaksız olarak tasarlanmış modelleri içerir. Ayaklı modelleri herhangi bir ekstra dayanak noktasına gereksinim duymadan kullanabilirsiniz. Ayaksız makyaj aynalarını ise mobilyalarınızın çeşitli noktalarına dayayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Makyaj Aynalarının Size Sağlayacağı Önemli Avantajlar

Kullanıcılarına aydınlatma desteği sağlayan seçenekler karanlık ortamlarda dahi rahatlıkla makyajınızı yapabilmenize yardımcı olur. LED ışık desteği ile kullanıcılarının aydınlık bir alan elde etmesini sağlayan ışıklı makyaj aynası modelleri, yüzünüzdeki detayları kolayca yakalamanız için idealdir. Böylece hassas bir biçimde makyajınızı yapabilir ya da tazeleyebilirsiniz. Işık rengi, ışık tonu ve ışık gücü gibi farklı detayları göz önüne alarak makyaj aynası modelleri arasındaki aksesuarları inceleyebilirsiniz. Pil desteği ile çalışan LEDli makyaj aynası çeşitleri sayesinde kesintisiz şekilde ışık elde edebilirsiniz. Böylece ayna karşısında uzun süreler boyunca vakit geçirip arzu ettiğiniz makyajı yapmanız kolaylaşır. 

Pilli makyaj aynalarının yanı sıra kablolu tasarımları sayesinde prize erişmeye imkân tanıyan ürünler de bulunur. Bu aksesuarlar yardımıyla yatak odanızda makyajınızı ışık desteğiyle beraber kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz. Tasarımlarında plastik çerçeve özelliğinin yanı sıra ahşap çerçeve özelliğine yer verilen makyaj aynası ışıklı ürünler de bulunur. Masif ahşap detayı ile geliştirilen bu aksesuarlar, estetik görünümleriyle bulundukları alana zarif bir detay kazandırmayı başarır. Odanızdaki ahşap mobilyalarla ve nesnelerle uyumlu bir dekorasyon oluşturmak için de bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Seçenekler arasında demonte edilmeye uygun modeller de önemli bir yer tutar. Ayaklı makyaj aynası çeşitlerini demonte edip tekrar birleştirerek pratik bir biçimde taşıyabilirsiniz. Cam ayna bölümünü koruyan çerçeveleri demonte edilebilen ürünler de bulunur:

 • Yüzünüzü daha yakından görmek için büyüteçli makyaj aynası modellerinin pratik yapısından faydalanabilirsiniz.
 • Genişlikleri, yükseklikleri ve derinlikleri değişen modelleri, ihtiyaçlarınıza ve odanızın ebatlarına uygun aksesuarları seçmenizi kolaylaştırır.
 • Su bazlı ahşap koruyucu kullanılarak üretilen ve eskitme işlemi uygulanan makyaj aynaları oldukça şıktır.

Makyaj Aynalarının Tasarım Detayları 

Estetik tasarım özelliklerini fonksiyonel özelliklerle birleştiren makyaj aynaları, hem zarif hem de pratik aksesuarlara evinizde yer verebilmeniz için idealdir. Tozlanmaya ve silinmeye karşı dayanıklı materyallerle imal edilen seçenekler, kaliteli bir kullanım yaşamanıza yardımcı olur. Hem çerçevelerini hem de cam yüzeylerini nemli bir bez aracılığıyla silerek bu ürünlerini hijyenik şekilde kullanabilirsiniz. Duvara monte edilmeye uygun modeller de yararlanabileceğiniz aksesuarlar arasında yer alır. Dübel ve vida gibi aparatlarla beraber duvara monte edilebilen ürünler, alanı daha verimli kullanmanıza yardımcı olur. Kalınlık seviyelerine göre de inceleyebileceğiniz masaüstü makyaj aynası modelleri ile beraber mobilyanızla uyumlu bir ürüne sahip olabilirsiniz. 

Yükseklikleri ve genişlikleri farklılık gösteren alternatifler sayesinde yatak odanızdaki çekmeceli dolapla uyumlu bir ürünü seçebilirsiniz. Alt kısmında raf bölümüne yer verilen ve duvara monte edilerek kullanılabilen makyaj aynaları oldukça avantajlıdır. Bu ürünlerin raf bölümünü çeşitli makyaj malzemelerini yerleştirip düzenlemek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böylece odanızın daha düzenli olmasını sağlayıp makyaj yaparken gereksinim duyduğunuz aksesuara kolayca erişebilirsiniz. Makyaj aynalarını aydınlatan lambalar da oldukça şık ve işlevsel özelliklere sahiptir. Lamba boyutlarına göre seçim yaparak aynanızı rahatça kullanmanız için gerekli olan ışık desteğini elde edebilirsiniz. Tek lambalı modellerin yanı sıra birden fazla lambadan oluşan tasarımları ile öne çıkan aynalar da bulunur. 

Katlanabilir Olarak Tasarlanan Makyaj Aynaları 

Pratik bir kullanım yaşamak isteyen kişilerin tercihi olan küçük makyaj aynası modelleri, katlanabilir yapıya sahip ürünleri içerir. Böylece seyahatlerinizde ya da gün içerisinde yanınızda taşıyabileceğiniz mini makyaj aynalarına sahip olabilirsiniz. Tek hamlede açılıp kapatılabilen ayakları sayesinde kısa bir sürede katlanabilen makyaj aynaları, gün içerisinde dilediğiniz zaman makyajınızı kontrol etmeniz için elverişlidir. Plastik veya ahşap malzeme detayı ile geliştirilen dekoratif makyaj aynası çeşitleri, diğer eşyalarınızla uyumlu renklere ve desenlere sahip aksesuarları içerir. Böylece farklı eşyaları uyum içerisinde kullanarak şık ve işlevsel makyaj aynalarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Geometrik özellikleri bakımından da farklılık yaratan birçok ürün size sunulan seçenekler arasında yer alır. Bu aksesuarlardan olan yuvarlak makyaj aynası modelleri, oval hatları sayesinde oldukça estetik bir görünüm oluşturur. Kare veya dikdörtgen biçiminde dizayn edilmiş aynaları da kullanımınıza sunulur. 

Parçalı aynalardan oluşan aksesuarlar da kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlar. Normal görüş alanı yaratan parçaların yanı sıra büyüteçli görüntüleri kullanıcılarına sunan ayna parçaları da bulunur. Bu sayede yüzünüze daha yakından bakmak istediğinizde yakınlaştırma özelliği bulunan ayna parçalarından yardım alabilirsiniz. Kaş alırken veya rimel kullanırken yararlanabileceğiniz duvara monte makyaj aynası modelleri size sunulan aksesuarlar arasındadır. Saçlarınızı şekillendirirken de kullanabileceğiniz bu ürünler, net bir şekilde görüntünüzü yansıtarak işlerinizi kolaylaştırır. Duvar montajı montajı yaparken parçaların bağlantı noktalarını kavramasına dikkat etmelisiniz: 

 • Sabitlenebilen makyaj aynaları, açının sürekli aynı kalmasını sağlarken eğimli olarak kullanılabilen modellerse açıyı dilediğiniz şekilde değiştirmenize imkân tanır.
 • Gövdelerinde suya dayanıklı olan paslanmaz malzemeler kullanılan modeller, uzun yıllar boyunca yararlanabileceğiniz aksesuarlar arasında yer alır.
 • Dokunmatik açma kapatma düğmesi bulunan LED ışıklı makyaj aynaları, hızlı bir kullanım için uygundur.
 • Ahşap çerçeve kalınlığı farklılık gösteren alternatif aynalar, dekorasyonunuza uygun aksesuarları seçmenizi kolaylaştırır. 

Makyaj Aynalarını Seçerken Bu Noktalara Dikkat Edin 

Genişliklerini ve uzunluklarını göz önüne alarak size uygun modeli seçmeniz, bu ürünleri kullanacağınız mobilyaların özellikleri ile uyumlu aksesuarlara ulaşmanız için önemlidir. Öte yandan plastik, ahşap gibi farklı malzemelerden imal edilmiş aksesuarları üretim malzemelerini göz önünde bulundurarak inceleyebilirsiniz. Makyaj aynaları arasından seçimlerini yaparken dikkat etmeniz gereken önemli bir diğer nokta da makyaj aynası fiyatlarıdır. Üretici markalara ve boyutlarına göre farklılık gösteren makyaj aynası fiyatları aracılığıyla hem bütçenize hem de beklentilerinize uyum sağlayacak aksesuarları seçebilirsiniz. Kullanışlı ve estetik modeller hesaplı makyaj aynası fiyatları ile birçok ürüne ulaşmanız için idealdir. Masa aynalarının düz zeminlere uyum gösteren taban bölümü dayanıklı ve geniş şekilde dizayn edilmiştir.

Yuvarlak ya da kare şeklindeki altlıkları ile dikkat çeken masa aynaları da bulunur. Devrilme sorununu önleyen altlıklar, ürünleri güvenli bir şekilde kullanmanız için geliştirilmiştir. Aynaları temizlerken yüzeyi yumuşak olan bezlerler camları ve çerçeveleri silmeye dikkat etmeniz de önemlidir. Böylece çizik oluşumu sorununu engelleyerek ürününüzü temiz ve şık şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Cam yüzeyinin ıslak kalmaması için kuru bezlerle kurulama işlemlerini yerine getirmelisiniz. Bu sayede cam yüzeyinde leke oluşumu sorunuyla karşılaşmanız önlenir. Masaüstü ayna modellerini kullanırken bu ürünlerin açısını doğru şekilde ayarlamalısınız. Yüzünüzü net olarak görmenizi sağlayan açıyı oluşturduktan sonra makyaj yapmaya başlayabilirsiniz.

Ten Makyajı Yaparken Aynanın Önemi

Kusursuz bir görünüm için makyaj uygulaması önem taşır. Özel günlerde veya günlük yaşamda şık bir stil oluşturmak isteyen kadınlar makyajın etkisinden faydalanır. Makyaj aynası seçimi makyajın kusursuz görünmesi için etkilidir. Özellikle ten makyajının doğal bir şekilde yapılabilmesi için aynanın kalitesi yüksek olmalıdır. Işıklı aynalarda kullanılan ışığın tonu ten ürünlerinin cildinizle olan bütünlüğünü iyi şekilde yansıtmalıdır.

Fondöten, kapatıcı, bronzer, kontur gibi ten ürünler cildinizle doğal bir şekilde bütünleşmelidir. Kullandığınız makyaj aynası eğer yanıltıcı bir görünüm sunuyorsa makyajınızın homojen şekilde dağıldığından emin olmanız zorlaşabilir. Makyaj aynası seçerken ışığın tonu, büyütecin yapısı, aynanın kalitesi önemlidir. Gözenek görünümü ten makyajınızın kusursuz görünmesini engeller. Eğer aynanız kaliteli değilse gözenek görünümünü size yansıtmayabilir ama gün ışığında cildinizde gözenekler belirgin hale gelebilir. Doğru bir makyaj aynası size cildinizin gün ışığındaki halini yansıtmalıdır.

Çift taraflı kullanılan makyaj aynaları uygulama sırasında avantaj sağlar. Özellikle profesyonel makyaj uygulamalarında cildinin görünümü kusursuz olmalıdır. Çift yönlü makyaj aynalarında büyüteçli kısmı kullanarak gözenek görünümünüzü kontrol edebilir, ten ürünlerinizin homojen şekilde dağılmasını sağlayabilirsiniz.

Cilt Bakımı Yaparken Ayna Kullanımı

Sağlıklı bir cilt görünümü için düzenli bakım yapmanız gerekir. Cilt bakım rutinlerinde makyaj aynalarının gücü önemlidir. Cildinize uyguladığınız krem, serum, maske gibi ürünleri uygularken makyaj aynalarından destek alabilirsiniz. Yüz ve dekolte bölgenizin cilt bakım rutininizde eksiksiz şekilde nemlendirilmesi önemlidir. Pratik kullanım sunan kompakt tasarıma sahip aynalar cilt bakımı yaparken tüm teninize ürün uygulayıp uygulamadığınızı kontrol etmenizi sağlar.

Cilt bakımında önemli bir yer olan kil maskelerini kullanırken aynaya sık bakmanız gerekir. Kil maskeleri aşındırıcı bir etkiye sahiptir. Cildinizde gereğinden fazla kaldığında problemlere ve tahrişlere neden olabilir. Kil maskesi uyguladığınızda yanınızda küçük bir ayna ile cildinizi kontrol etmeniz önem taşır. Kuruma, gerilme, maske yüzeyinde çatlama ve renk değişimi olduğu zaman maskeyi yıkamanız gerekir.

Makyaj Aynalarını Kullanırken Bu Noktalara Özen Gösterin

Ayaklı makyaj aynalarının ayaklarının tam olarak açılmasına dikkat ettikten sonra bu aksesuarları kullanmaya başlayabilirsiniz. Masaüstü makyaj aynaları arasındaki 360 derecelik dönüş açısına sahip aksesuarlar da oldukça pratiktir. Aynanızın farklı noktalarını kullanmak için bu ürünlerin dönebilen gövde özelliğinden yararlanabilirsiniz. Vantuzlu ayna çeşitleri de pratik bir kullanım yaşamak için tercih edebileceğiniz ürünlerdendir. Sahip oldukları vantuzlarla güvenli bir kullanım deneyimi oluşturan bu aynalar, farklı yüzeylere kolayca yapışabilir. Makyaj aynaları arasında yer alan vantuzlu modelleri kuru ve düz zeminlere yapıştırmaya dikkat etmelisiniz. Büyüteçli camlara sahip aynaları yüzünüzdeki detaylar üzerinde çalışırken kullanabilirsiniz. Büyüteç özelliği sayesinde iki, üç ya da dört kat yakınlaştırma yapana aynaların yanı sıra beş ve on katlık yakınlaştırma özelliği bulunan modeller de vardır. Böylece ince ayrıntıları kolayca yakalayarak makyaj yapabilir, dış görünüşünüzü daha şık hale getirebilirsiniz. 

Aynı zamanda lenslerinizi takarken de aynalar arasındaki büyüteçli modellerden yararlanarak işlerinizi daha pratik hale getirebilirsiniz. Pil ya da elektrik desteği ile çalışan makyaj aynaları da konforlu bir kullanım gerçekleştirmek için tercih edebileceğiniz aksesuarlar arasındadır. Bu ürünlerin pillerini düzenli olarak kontrol edip bitmeye yüz tutmuş pilleri yenileriyle değiştirebilirsiniz. Elektrik kablolu makyaj aynalarını ise prize yakın alanlarda rahatça kullanarak aydınlatma desteğinden yararlanabilirsiniz. Arka ışık desteği sağlayan makyaj aynaları ile beraber yüzünüze daha rahat şekilde odaklanabilirsiniz.

 • Seçeceğiniz ürünün odanızdaki mobilyaların boyutları ile tam uyumlu ölçülerde olmasına dikkat edebilirsiniz.
 • Duvara monte edilebilen modeller arasındaki çerçevesi geniş aynaları seçmeniz, çeşitli malzemelerinizi konumlandırmak için uygun bir alan elde etmenizi sağlar.
 • Farklı açılarla kullanılmaya uygun camları bulunan makyaj aynalarını oturma açınıza en elverişli şekilde ayarlayabilirsiniz.
 • Paslanmaz çelik ayaklara sahip olan dayanıklı makyaj aynalarını banyonuzda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
 • Ayaklı makyaj aynalarını tercih ederek farklı eşyaların üzerine yerleştirebileceğiniz bir aksesuara sahip olabilirsiniz.

Makyaj Aynaları Hakkındaki Kullanıcı Yorumları

Pratik özellikleri sayesinde kullanıcılarından olumlu geri bildirimler almayı başaran seçenekler hayatı kolaylaştıran tasarımlarıyla beğeni toplar. Makyaj yaparken hız kazanmaya ve hassas işlemleri başarıyla yerine getirmeye yardımcı olan bu ürünler, kullanıcılarının beğenisini kazanır. Farklı ebatlara ve farklı geometrik şekillere sahip birçok ürün alternatifinin de bulunması, ihtiyaç duyduğunuz özelliklere sahip aynalara ulaşmanıza yardımcı olur. Fiyat seviyesi açısından da dikkat çeken modeller, ekonomik aksesuarlara hesaplı koşullarla erişmeniz için elverişlidir. Bu sayede bütçe dostu makyaj aynalarını tercih ederek hem kullanışlı hem de ekonomik bir aksesuara sahip olabilirsiniz.

Tasarım özellikleri ile kullanıcıların ilgisini çeken estetik ürünler de beğeninize sunulur. Kenar kısımları kıvrımlı ya da desenli şekilde dizayn edilen makyaj aynaları, zarif görünümleriyle ön plana çıkar. Hiçbir noktası karanlık kalmayacak biçimde tasarlanmış olan ürünler de kaliteli bir kullanım yaşamanızı sağlar. Bu ürünler sayesinde yüzünüzün ayna yüzeyine yansıyan görüntüsünü detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Parlama ve yansıma gibi sorunlara karşı dayanıklı camlarla üretilen aynaları ışık alan ortamlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cepte ya da çantada taşınmaya uygun mini makyaj aynaları, pratik bir kullanım yaşamanız için geliştirilmiştir. Yatak odasına monte ederek ya da dolabınızın üzerine yerleştirerek kullanabileceğiniz seçenekler de bulunur. Bu ürünler sayesinde evinizin dekorasyonuna uygun aksesuarları kullanarak konfor kazanabilirsiniz. 

Makyaj Aynalarının Geniş Kullanım Alanları

Son derece zengin bir kullanım alanı yaratan aynalar, evinizi daha fonksiyonel şekilde değerlendirmenize yardımcı olur. Banyolara monte edilebilen ve de ahşap çerçeveleri ile şık bir görünüm kazanan modeller oldukça kullanışlıdır. Yatak odanızda rahatça makyaj yapabilmeniz için geliştirilen makyaj aynaları da pratik özelliklere sahip ürünlerden oluşur. Ayna camının korunmasına yardımcı olan çerçeve malzemeleri aynı zamanda aynadaki görüntünüze odaklanmanızı da kolaylaştırır. Böylece makyaj yaparken veya saçlarınızı şekillendirirken daha kolay konsantre olabilirsiniz. Eskitme detayına sahip ahşap çerçevelere sahip seçeneklerin yanı sıra yalın çerçeveleri ile minimal bir dekorasyon oluşturan aksesuarlar da bulunur. Dayanıklı masif ahşapla üretilen seçenekler fırınlanmış çerçeve parçalarından meydana gelir. Demonte edip tekrar birleştirebileceğiniz bu parçalar, fırınlanmış olmaları sayesinde son derece dayanıklıdır. 

İnce yapılarıyla ön plana çıkan makyaj aynaları, dar alanlara sahip ortamlarda işlerinizi kolaylaştırır. Duvara monte edildiklerinde kabarık bir görüntü oluşmasını engelleyen ince aynalar, oldukça zarif bir biçimde dekorasyonunuzu tamamlar. Pürüzsüz ahşap malzemelerin kullanılmasıyla imal edilen ürünler, zarif bir dış görünüş kazanır. Çizilme, solma ve deforme olma gibi can sıkıcı sorunlara karşı dayanıklılık gösteren çerçeveleri sayesinde aynaları güvenle kullanabilirsiniz. Aynaların camları da dış etkilere ve darbelere karşı dirençli olan yapılarıyla kullanıcılarına güven verir. 

Makyaj Aynalarını Temizlerken Bunlara Özen Gösterin

Aydınlatma özelliği bulunan modelleri temizlemeye başlamadan önce bu ürünlerin elektrik bağlantısını kesmeye dikkat etmelisiniz. Duvara monte edilmiş aynaların duvar bağlantısının sağlam olduğundan emin olduktan sonra bu ürünlerin yüzeyini bir bez aracılığıyla silmeye başlayabilirsiniz.  Cam temizleyici spreyleri aynanın yüzeyini silerken kullanarak etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz. Cam yüzeylere uygun spreylere ek olarak ahşap yüzeyler için geliştirilmiş formüllere sahip spreyleri de temizlik yaparken değerlendirebilirsiniz. Ahşap dokuya zarar vermeyen spreyleri ve yumuşak mikrofiber bezleri kullanmanız, aynaları başarılı bir şekilde temizlemenize yardımcı olur. Hem erkek kullanıcıların hem de kadın kullanıcıların rahatça yararlanabileceği ürünler arasında yer alan seçenekler, sadece birkaç dakika içerisinde temizlenmeye elverişlidir. Aynanın daha temiz kalması için bu ürünleri yerleştirdiğiniz noktaya da dikkat etmeniz gerekir.

Duvara ya da mobilyanıza monte ederek kullanabileceğiniz aksesuarları yüksek noktalarda konumlandırarak tozlardan koruyabilirsiniz. Ahşap kaplamalı makyaj aynalarını banyonuzda kullanırken de bu ürünü suyla temas etmesini önleyecek şekilde konumlandırmaya dikkat etmelisiniz. Böylece ahşap yüzeye su sıçraması durumunda oluşabilecek sorunları da engelleyebilirsiniz. Ayna kısmı eğimli şekilde hareket ettirilebilen aksesuarları temizlerken ürünü sabitleyerek silme işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Yüzey temizliği yaparken bezleri fazla bastırmamaya dikkat ederek cam, ahşap gibi farklı üretim materyallerinin korunmasını sağlayabilirsiniz. Koçtaş’ta bulunan çok sayıdaki makyaj aynasını kolayca inceleyebilir, evinize uygun ürünler arasından siparişinizi şimdi verebilirsiniz.

Makyaj Aynaları Kategorisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Makyaj Aynası Işığı Ne Renk Olmalı?

 Açık renk tonlarına sahip ışıkları kullanarak makyaj yaparken işlerinizi daha kolay hale getirebilirsiniz. Farklı renklerdeki ışıklara sahip seçenekleri inceleyerek beklentilerinize uygun ürünleri rahatça seçebilirsiniz. Beyaz ya da sarı renk ışıklara sahip aynaları yüzünüzü net şekilde inceleyip hassas olarak ruj veya rimel sürebilmeniz için idealdir. Saçlarınızı şekillendirirken ya da tıraş olurken de açık renkli ışıklarla işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Büyüteçli Ayna Ne Demek?

Normal aynalara oranla yüzünüzü daha yakından incelemek için kullanabileceğiniz büyüteçli aynalar, detayları artırır. Büyüteç özelliği bulunan aynalar, yüzünüzün farklı noktalarındaki ayrıntıları size daha yakından gösterir. Farklı yakınlaştırma seviyelerine sahip birçok modelin bulunması, gereksinimlerinize çözüm üretmenizi kolaylaştırır. Aynı zamanda ebatları açısından da inceleyebileceğiniz büyüteçli aynalar sayesinde makyaj yaparken ya da tıraş olurken konforunuzu artırabilirsiniz.

Ayaklı Makyaj Aynası Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Ayak uzunluğu seviyesine dikkat ederek ayaklı makyaj aynası modellerini inceleyebilirsiniz. Genişlik ve ağırlık düzeylerine göre de göz atabileceğiniz ayaklı makyaj aynalarını bu ürünleri yerleştirmek istediğiniz noktaların ebatları ile uyumlu aksesuarlar arasından seçmeniz gerekir. Öte yandan ayaklarının açılma açısına bağlı olarak ayaklı makyaj ayanlarına göz atabilirsiniz. Ayak yüksekliği ve ayak açısı ayarlanabilen modelleri esnek bir kullanım için tercih edebilirsiniz.

En Çok Satan Makyaj Aynası Hangileri?

Koçtaş Makyaj Aynası kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Yuvarlak Ayna
 2. Greenhill Makyaj Aynası Akordion
 3. Tema Marka Mafsallı Büyüteçli Makyaj Aynası Paslanmaz Krom
 4. Pastel Masif Tik Renk 50x45 Makyaj Aynası Cpt2330-50
 5. Kare Ayna
Daha fazla göster
16 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: