Peşin Fiyatına  7 Taksit

Güvenlik Malzemeleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Alarm ve Güvenlik Cihazları

Alarm ve güvenlik cihazları ev ve iş yerlerinizin güvenliğini sağlamakta en önemli yardımcılarınız olmuştur. Hem can hem de mal güvenliğiniz için önlem almak istiyorsanız alarm ve güvenlik cihazları işinizi kolaylaştıracaktır. Hırsızlık, yangın,duman ve gaz kaçağı gibi durumlara karşı alarm ve güvenlik cihazları yardımıyla önlem almak mümkün. Ayrıca pencere emniyet kilidi gibi cihazlarla küçük çocuklarınızın güvenliğini de sağlayabilirsiniz.
Onlarla İçiniz Rahat Olsun:  Alarm ve Güvenlik Cihazları Çeşitleri
Hırdavat ve el aletleri kategorisinde bulunan alarm ve güvenlik cihazları kullanım amacına göre iki gruba ayrılabilir. Birincisi yangına karşı önlem almak için kullanılacak olanlar. İkincisi güvenlik ve hırsızlık önlemleri için kullanılacak olan cihazlar. Yangına karşı önlem almak için kullanılan alarm ve güvenlik cihazları arasında ilk olarak yangın alarm sistemleri gelir. Sistem yangın alarm kornası ve yangın alarmı butonundan oluşmaktadır. Yangın alarm kornası plastik ve dökme malzemeden yapılmıştır. Çıkardığı yüksek alarm sesiyle yangını haber verir. Yangın alarmı butonuna yangın kornasını çalıştırmak için basılır. Plastik malzemeden yapılmıştır.Kullanımı ve montajı kolaydır ama  hayati önem taşır. Dalgıç yangın söndürücüler de ev ve iş yerlerinde bulundurulması gereken en önemli yangın söndürme aletidir. Yangının çok büyümeden, başlangıç aşamasında söndürülmesini sağlar. İçerdiği kuru kimyevi toz yardımıyla ısı ile oksijen arasındaki bağlantıyı keser.
Güvenlik ve hırsızlık için ne kadar sıkı önlemler alınırsa kötü niyetli kişileri o kadar rahat edersiniz. Caydırıcı alarm ve güvenlik cihazları görenlere tam donanımlı güvenlik cihazları izlenimi verir. Maliyeti çok daha uygundur. Dış görünüş itibarıyla diğerlerini aratmaz. Yanıp sönen LED mavi lambasıyla çalışıyor olarak görünür. Gün ışığı sensörü sayesinde gündüzleri kendiliğinden kapanarak enerji tasarrufu sağlar. Kullanımı ve montajı da çok kolaydır. Pille çalışabildiği gibi isterseniz adaptörle prize takarak da kullanabilirsiniz. Toz ve sıvıdan korunma özelliğine sahip bu cihazları iç ve dış mekanlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Aynı şekilde çalışan caydırıcı kameralar da hırsızlık önlemleri arasındadır. Harekete duyarlı kamera, ortamda bir hareket olduğunda sağa sola hareket ederek sanki çekim yapıyormuş gibi görünür. Sürekli yanan kırmızı lambası sayesinde dikkat çeker. Kablolama gerektirmediği için kurulumu kolaydır. Standart kalem pille çalışır.
Pencere ve kapı alarmları hırsızlığa karşı alınabilecek en pratik önlemlerden birisidir. Ev ,iş yeri, ofis hatta her türlü kapalı dolabınıza arkasındaki çift taraflı bantla kolayca yapıştırabileceğiniz pencere ve kapı alarmları birbirinden ayrıldığında alarm çalar. Düğme pille çalışan bu alarmlar ekonomik ve pratik çözümler sunar. Hırsız alarmı olarak gayet etkili bir yöntemdir. Pencere alarmıkapı alarmı olarak tek tek satıldığı gibi çoklu setler halinde de satılmaktadır.
Daha Fazla Güvenlik: Emniyet Kilidi ve Uzaktan Kumandalar
Alarm ve güvenlik cihazları bölümünde pencere emniyet kilitleri de önemli bir yere sahiptir. Hırsızlar evlere ve ofislere genellikle açık pencerelerden girer. Kapalı tutulan pencereye bir de pencere emniyet kilidi takarsanız açılması imkansız hale gelir. Pencere emniyet kilidi daha çok çocuk kilidi olarak da kullanılır. Bebeklerin ve küçük çocukların pencereleri kontrolsüz bir şekilde açmalarını pencere emniyet kilidiyle önleyebilirsiniz. Kurulum ve montaj bilgileri ve gerekli malzemeler kutu içerisine verilmektedir. Ayrıca farklı renk seçeneklerine sahip ürünlerden kendi pencerelerinizin rengine en uygun olanı seçebilirsiniz.
Alarm ve güvenlik cihazları arasında yer alan taşınabilir duvar tipi uzaktan kumandalar bahçe girişi, apartman girişi gibi ortak kullanım alanlarında güvenliği sağlamakta yardımcı olur. Şifresini bilmeyen kişiler bu kilidi açamazlar. Ayrıca cihaz üzerinde acil durum panik butonu da mevcuttur.
Ev ve iş yerlerinizin ihtiyacı alarm ve güvenlik cihazları için siz de Koçtaş'ın sanal mağazasını şimdi ziyaret edin, uygun fiyata yüksek kaliteyi Online alışveriş kolaylığıyla sepetinize atın.

 

Daha fazla göster
203 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: